Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
dzeebi juht 03. märts 2014, kl 00.33
no vana mees alu, ja kõhna perssssega niru kuju ei mõju džiibi roolis soliidselt. naeruväärne vaatepilt oleks ju.
 
Ajast maha jäänud 03. märts 2014, kl 00.38
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> see teema on umbes nagu mingi vaese blondiini kylm
> kapp-teed lootusrikkalt lahti ja paned jälle ilust
> i kinni.

Kõigepealt peab minu arusaamise järgi külmkapi täitma, alles seejärel võib seda lootusrikkalt avama hakata. Või jälle mingi uus värk, millest 40+ enam aru ei saa?
 
ihnus! 03. märts 2014, kl 00.49
alu vana mees loodab siis blondiinidele külje alla ujuda, et ometi kord süüa saaks.
kodu ei küsigi vä? et kus on koera koht? ja vana mees otsib kodusoojust? hmmm. hale, oi kui hale.
 
normaalsusele kalduv mees 03. märts 2014, kl 05.35
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma tänan sind selle teema eest.
>
> Mina isikli
> kult tulin siia teiste üle irvitama.
>
> Palun
> proua lahkuge viivitamatult - näete, mis foorum te
> eb :)

Kui kurb ja käestlastud peab see elu olema, et parema puudumisel tuleb oma elu sisustada tutvujate üle irvitamisega?
Tükk aega vaagisin, kas panna oma tutvumissoov siia rubriiki üles, aga sellise suhtumise puhul ei ole sel küll mõtet. või siiski on?
Ootan kirja väärikalt 35-45 aastaselt naiselt, kes ei ole siinne blond ja soovib tutvuda ühe korraliku, tööka ja vaba 45 aastase mehega.
mansion ghost 03. märts 2014, kl 08.06
normaalsusele kalduv mees ei peida oma tutvumissoovi eiteakuhu, vaid teeb oma teema ehk tutvumiskuulutuse :D
 
emme 03. märts 2014, kl 10.41
Normaalne mees,kirjuta mailimaa@hot.ee.Teeme unelmad teoks.
 
normaalsusele kalduv naine 03. märts 2014, kl 10.45
Me ei peaks vist siin nii arvamus-konkreetsed soovitustega olema? Foorumis teevad kõk just seda, mida tahavad ja kui siin teemas on melu, siis siia onbgi õige see kuulutus lisada, nagu muuseas...
Nii, et mansionike, las igaüks teeb seda, mida tahab - kuni ta ei solva teisi ja ei püüa Venemaa Krimmile halleluujat laulda. Rõvetsemist võiks kahhh vähem olla.

Ja kogu seda asja siin läbilugedes tekkis küsimus: kas neil musta jeebi ihalejail ei ole kunagi musta suurt autot olnud, et nad tegelt ei tea, mis selle läikivana hoidmine meie kliimas ja tänavate puhastamiste taseme juures endaga kaasa toob?
Ei jää sul siis auto mustana-läikivana hoidmise juures eriti aega endale igapäevaseid mõnusid lubada - ka autopesulasse peab sõitma ja seal olema, kokku vähemalt tunnike päevas...
See õhkamine suure musta auto järele sarnaneb unistamisest suure loteriivõidujärele, kus juba eelnevalt ostetakse 100 000 euro eest mõttes nii uus Audi, suur maja, pudu-padi-luksusasju ja siiiiiiiiiis saabub aeg, mil kogu raha on äraostetud ja pole millestki osta audile uusi kumme, teha tehnohoolet ja poleerida selle külgi. Ka suure maja kütteks ja valgustamiseks läheb kenake igakuine summa....

Parem, kui blondudele seda suurt ja musta jeepi ei saabuks - saavad hukka, vaimselt.
:)
 
Hülgehall kuub 03. märts 2014, kl 10.51
Kui unistada, siis juba suurelt..
 
Ingel, endine Ingel 03. märts 2014, kl 10.57
ikka! Aga mitte enesehävituslikult ja ohtlikult!
Aga suurelt ikka - sest need võivad teoks saada.
Kas just nii ja siis kui soovisime, aga kuidagi ikka...
Unistame, suurelt unistame.
 
kuum tükk 03. märts 2014, kl 11.01
mõnel blondul läheb ainult jeepi nähes märjaks ,rääkimatta veel jeepis istumisest.
 
Agnes 03. märts 2014, kl 13.05
normaalsusele kalduv naine,

Targutus auto pesemistest läks nüüd küll valele aadressile. Ma tean !väga hästi!, mida kujutab endast auto pesemine, musta värvi auto pesemine ja dziibi pesemine..on pesulad, on survepesurid, on autokeemia.

Blond ei tähenda saamatut sitaratast, kel käed ei suuda teha muud, kui klahve taguda ja meeste järgi sirutuda..või siis..suu on muukski, kui lobisemiseks :)
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 14.13
Kas keegi selle peale ei tule, et naine tahab enda kõrvale samaväärset meest?
 
Senza la Donna 03. märts 2014, kl 14.31
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas keegi selle peale ei tule, et naine tahab enda
> kõrvale samaväärset meest?


Kas dziip on samaväärsuse näitaja?
Või hoopis ühised arusaamad elust? Sarnane majanduslik ja kultuuriline taust? Sarnane muusikamaitse?

Mida sa samaväärse all silmas pead?
 
õde 03. märts 2014, kl 14.34
Pigem vist oodatakse, et naisel oleks kõik (järgneb mõtteline nimekiri delfi mehe soovidest, eeldustest ja nõudmistest naisele), mehe puhul piisab lihtsalt sellest, et ta on...mees.
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 14.53
Senza la Donna Kirjutas:

> Kas dziip on samav
> äärsuse näitaja?
> Või hoopis ühised arusaamad el
> ust? Sarnane majanduslik ja kultuuriline taust? Sa
> rnane muusikamaitse?
>
> Mida sa samaväärse all
> silmas pead?

Ma kirjutasin just Agnesele pika traktaadi, teemal "sümbol" ja must jeep on sümbol.
Samaväärsus tähendab jah sarnast sotsiaalset ja majanduslikku staatust, haridust ja haritust, sinna juurde veel sarnane muusikamaitse, söögi-ja joogieelistused....ja seks, mida ma ei taha teha kuskil põlluveerel või räpases hotellis.
Ühised arusaamad elust...täpselt nii, ja minu arusaam on sarnane nendega, kellega ma olen sarnane:)

Ma ei lase enda ligi meest, kelle meelest viib maastur maailma ökokatastroofi äärele;
kelle meelest peaksin ma kontskingad viiskude vastu vahetama;
kes ei luba mul vahel šampust ega kraanivett juua; kes nimetab McDonaldsit restoraniks ja ei oska õiges restoranis nuga-kahvlit kasutada;
ja mis peamine,... kes pakuvad mulle kala, aga mitte õnge.
 
viimasele 03. märts 2014, kl 14.59
Seksi toimumiskoht ei võrdu tema headusega. Põlluveerees loodusrüppes päiksepaistel üheks saamises pole midagi halba :)
 
õde 03. märts 2014, kl 15.04
Ka põlluveer on sümbol.
 
Hülgehall kuub 03. märts 2014, kl 15.33
Looduslikus seksis pole tõesti midagi halba, kui pärast sipelgaid ja oksaprahti maha raputad ja kolm kuud puukentsefaliiti ravid..
 
puukentsefaliit 03. märts 2014, kl 15.45
Kellele nakkab ja kellele mitte :)
 
Agnes 03. märts 2014, kl 16.28
Veel üks põhjus miks tahta sõiduriisat, millel mõlemad sillad veavad..pääseb romantikat ja ekstreemsusi tegema kohtadesse, kus madalapõhjaline keskklass ennast maasse kaabib.
Ettenägeliku inimesena olen ennast vaktsineerida lasknud..romantika võib tulla :)
 
Agnes 03. märts 2014, kl 16.29
Ups, sõiduriisTA!
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 16.30
viimasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Seksi toimumiskoht ei võrdu tema headusega. Põlluv
> eerees loodusrüppes päiksepaistel üheks saamises p
> ole midagi halba :)

Absoluutselt pole midagi halba, aga mina olen sellest juba "välja kasvanud":)
 
nijana 03. märts 2014, kl 16.41
mina vist ei kasva iial välja põlluääre seksist, samuti võin vabalt kanda viiske ja ammutada maal kaevust vett.
kuigi, tõsi, et igapäevaselt kannan kontsakingi ja sõidan autoga ning magan siidist linade vahel.
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 16.42
Näete, isegi Agnesega pole ma iga detailini sarnane....mulle ei meeldiks peale seksi okkaid ja liiva tagumiku vahelt kaapida:)
Muide, mehel EI PEA olema must maastur, aga ta ei tohi vihata ega põlata neid, kellel see on.
Mees võib sõita veoautoga, kaubikuga või bussiga, kui ta omab neid.
Kõige jubedamad on mehe kompleksid, et kui musta jeepi pole, siis polegi nagu mees....ei ole jah, aga mitte jeebipuuduse pärast.
Kompleksid võivad olla vaid naistel:)
Ongi aeg vist naasta paksude peede juurde....kui ikka siredaid sääri, nõgusat selga, alakaalu ja sobivat vanust pole, siis tee parem näputööd:)
 
tohoh 03. märts 2014, kl 16.50
täitsa blond Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> Ma kirjutasin just Agnesele pika traktaadi, tee
> mal "sümbol" ja must jeep on sümbol.


> Samaväärsu
> s tähendab jah sarnast sotsiaalset ja majanduslikk
> u staatust, haridust ja haritust, sinna juurde vee
> l sarnane muusikamaitse, söögi-ja joogieelistused.
> ...ja seks, mida ma ei taha teha kuskil põlluveere
> l või räpases hotellis.
> Ühised arusaamad elust.
> ..täpselt nii, ja minu arusaam on sarnane nendega,
> kellega ma olen sarnane:)
>
> Ma ei lase enda
> ligi meest, kelle meelest viib maastur maailma öko
> katastroofi äärele;
> kelle meelest peaksin ma ko
> ntskingad viiskude vastu vahetama;
> kes ei luba
> mul vahel šampust ega kraanivett juua; kes nimeta
> b McDonaldsit restoraniks ja ei oska õiges restora
> nis nuga-kahvlit kasutada;
> ja mis peamine,... k
> es pakuvad mulle kala, aga mitte õnge.


must džiip on sümbol???? mille sümbol? suhu võtmise sümbol???
ära unusta, et see on ka nende symbol, kes pargivad inva kohtadel ja kes ylbitsevad liikluses.
räpases hotellis? aga mitteräpases hotellis, milline see siis peaks olema? millises kohas siis naq prouale sobiks taha saada? viietärnikas peale restoranieinet? et naq mida SINA suudaks pakkuda peale sellist einet mehele, kellel see jeep olemas ja ka võimalus võtta "mitteräpast" hotelli?
Peeglisse oled ikka vaadanud?oled nii kergelt saadaval? kuskilt jäi küll teine mulje.
niisiis millist eelist suudab ligi viiekümnene (tõenäoliselt piprav'itt) pakkuda, versus kahekümnendate lõpus käijatega keda lihaturul laialt saada (nt paljud eluraskustest väsinud üksikemad, keda keegi ei toeta ja kes laseks endale rõõmuga välja teha spaa ja "mitteluksusvaidtavalise" hotelli)? isegi kui sa ei ole paksutagumikuga, vanadus on ligi hiilinud juba.
tädike äkki on aeg maa peale tagasi tulla ja leppida sellega, et aeg on teinud oma töö, ning ka amortisatsioon on teinud oma töö? käed pole enam siledad ja ilusad kael samuti mitte, mujalt ehk veel kannatab nahka koomale tõmmata.
võta vähe vaiksemalt eksju.
 
Hakkas huvitama 03. märts 2014, kl 16.58
normaalsusele kalduv mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ootan kirja väärikalt 35-
> 45 aastaselt naiselt, kes ei ole siinne blond ja s
> oovib tutvuda ühe korraliku, tööka ja vaba 45 aast
> ase mehega.

Mis teeb naisest väärika naise?
 
õde 03. märts 2014, kl 17.01
Appi, mis tekst.
No vähemalt pole ma eluraskustes väsinud üksikema. Õnn seegi, olgu muuga mis on.
 
õde 03. märts 2014, kl 17.05
Hakkas huvitama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> normaalsusele kalduv mees Kirjutas:
> -----------
> --------------------------------------------
> >
> Ootan kirja väärikalt 35-
> > 45 aastaselt naisel
> t, kes ei ole siinne blond ja s
> > oovib tutvuda
> ühe korraliku, tööka ja vaba 45 aast
> > ase meh
> ega.
>
> Mis teeb naisest väärika naise?


Aga mida üldse siinsed abstraktsed üldistused tähendavad? Üks mees kirjutab siin pidevalt, et ootab kirju kenadelt naistelt, täpsustamata missugune on kena naine. Kirub, et saab aina kirju mittekenadelt naistelt.

Sama väärikuse, aususe, korralikkuse jne abstraktsete mõistetega. Inimesed pole neid endale isegi lõpuni selgeks mõelnud, ainult mingi umbmäärane arusaam on olemas. Või siis väga kallutatud ja ootamatu arusaam, sõltub inimesest.
 
tanduur 03. märts 2014, kl 17.12
mis sa tohoh hädaldad, lisapudel veini+hämarus ja ega eriti ei märkagi, millises kohas täpsemalt gravitatsioon tunda annab. lihtsalt öösel tuleb lahku minna. hommikul tahaks juba midagi värskemat näha, fetasalatit või apelsinimahla või midagi sellist...
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 17.36
tohoh
Milline sisemine ilu....mehed, mis te ootate,rabage nüüd:)
Miks mina pole liikluses märganud ülbitsevaid maastureid? Puudub ka info, et maasturites rohkem suhuvõtte toimub, aga eks tohohh teab paremini.
Ligi 50-ne naine otsib meest, keda ei koti 20 aastased...nii lihtne see ongi...meest, kelle jaoks on tähtsam, et naise ajud pole siledad, mitte käed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!