Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 21.40
alu
Mulle meeldis sinu kajakasupi loos kõige enam järjekindlus ja tahtmine, et äkki siiski:) Piisavalt hea koka korral oleks gourmet` supi saanud.

viiskudega mees
Kas me oleme tuttavad?
 
õde 03. märts 2014, kl 21.42
viiskudega mees Kirjutas:
------------------------------------------------------
> õppige ise kööki kasutama

Päris rängad solvangud siin täna. Ei tea, millega delfi naised siis nüüd SELLE on ära teeninud?
 
viiskudega mees 03. märts 2014, kl 21.42
eesti nii väike, et võid vabalt mu tuttav olla, kuid siit ei tunne otseselt kedagi..
 
viiskudega mees 03. märts 2014, kl 21.48
kas kodus suurepärase toidu valmistamine on alandav ja solvav :(( teen seda ise pidevalt. jutt oli sellest, et keegi mainis eelpool hea toidukoha olulisust.

õnnetud delfi naised :( kui SEDA solvanguks peavad :D
 
õde 03. märts 2014, kl 21.59
Solvav on eeldus, et delfi naised ei oska panniga midagi peale hakata. Ok, ma räägin ainult iseenda eest.
 
jajah 03. märts 2014, kl 22.05
Panniga mees toimetamas köögis peale...:)
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 22.06
viiskudega mees

Mina ei ole õnnetu, sest mind absoluutselt ei häiri, kui keegi sõidab helikopteri, jeebi, jalgratta või elektriautoga, käib kontsade või viiskudega.
Aga mind häirib tohutult, kui kellelgi on ütlemist, millega mina käia tohin või kuidas ma mõelda tohin.
Eelkõige oled sa ise paras ohmoon, sest sa pole üldse võimeline vahet tegema huumoril ja tõsisel jutul...loetust aru ei saa ja tõstad kontekstist välja midagi, mille kallal närida.

Kas hea toidukoht pole sulle vahel oluline? Kelle jaoks on kodus toiduvalmistamine alandav ja solvav...ma teen ka seda koguaeg. Isegi selga pesen ise, kujutad sa ette:D
Mis peaks ühel mehel küll viga olema, et talle läheb korda, kui kellelgi on jeep?
 
hiir kapi alt 03. märts 2014, kl 22.08
*Mis peaks ühel mehel küll viga olema, et talle läheb korda, kui kellelgi on jeep?*

Tal on lühike!
 
:) 03. märts 2014, kl 22.10
Keegi teine su selja- ja kannipesu soovi pole avaldanud, kurb paratamatus:)
 
naine 03. märts 2014, kl 22.13
Jeep'i omanikel on tõesti lühike.
 
punapea 03. märts 2014, kl 22.20
"Jeep'i omanikel on tõesti lühike."


...lisaks veel ise lühikesed:D mõned päevad jälgisin huviga jeepe ja tõesti, igasugu rämps sõidab rämpsuga. iga kolmas linnatänavapildis on linnamaastur. koledad on, haisevad ja koperdavad jalus-varjavad vaatevälja, kurvis lähevad kummuli ühesõnaga nagu traktorid:P
 
alu 03. märts 2014, kl 22.41
punapea,

x5 ei lähe kurvis kummuli ja vaatevälja ei piira vaid kaob sealt!

*lyhike on-on!
 
punapea 03. märts 2014, kl 22.50
ei saa aru, mis x5. ei huvita üldse mingid näitajad totral linnamaasturil. kebigu maale oma jeebiga, linnas käigu jala või sõitku korraliku autoga:P
 
täitsa blond 03. märts 2014, kl 22.53
Huvitav, kui jeebiomanikel on lühikesed riistad, siis helikopteri-, lennuki- või jahiomanikud on üldse ilma riistata?
Selle loogika järgi on kõige pirakamad ..eee...Sierrade omanikel? Või mis need kõige sitemad autod ongi:D

Armas Jumal, palun kiirusta....
 
Senza la Donna 04. märts 2014, kl 09.51
mjah Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Senza
> la Donna, pead siin oma seksipäevikut?

Naiste puhul peetakse seksist rääkimist kuidagi eriti nilbeks ja ebaviisakaks. Vaadake ise, kuidas te Täitsa Blondi tema seksisoovide eest nüpeldate :D
Meeste puhul pole selles aga miskit imelikku, kui ta teatab, et läheb linna naisi ni'kuma. Kuna mina aga olen siin kesksooline tegelane, siis ma jään oma väljaütlemistes kah sinna kuskile keskele :)
 
Hülgehall kuub 04. märts 2014, kl 10.10
Seksist rääkides peavad kirjavahemärgid ja välted õiged olema,
 
sukatripp 04. märts 2014, kl 10.19
viiskudega mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mul ainult viisud, pole musta jeepi ja meeldib süm
> bolitega sex erinevates kohtades ...


Mis asi on "sümbolitega sex"?
 
Ingel, endine Ingel 04. märts 2014, kl 11.37
viiskudega mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
ei,mul on lloydi kingad ja smokk ka olemas, kuid neid vaja imeharva. need ei määra inimese väärtust ja sisu!!! mingi nipernaadi ma ei ole, kuid ei väärtusta asju. tõsi see on, et teevad elu mugavamaks ja õnneks saan neid lubada mida minimaalselt vajan. 100 m2 peale minimaalne mööbel, kuid hea saun ning privaatne olemine:)tööle lähen sellega mis käepärast või hetkel seljas, pole ükski alluv või koostööpartner nina kirtsutanud.. Saage üle oma jeepidest ja headest söögikohtadest, nautige elu ning õppige ise kööki kasutama ...

---------------------------------------------------

FANTASTILINE! Ja tõega fantastiline.
Lõpuks avaldab siingi mõtteid inimene, kel "tervisega" kõik korras, ajuga samuti.

Ja ul on hea meel, kui su kõrval on just see inimene, kes sinuga neid väärtusi jagab ja ka ise neid kannab....
Tean, millest rääkisid ja kirjutan kahe käega neile mõtetele alla. Ka digitaalselt kui vaja.
:)
 
mjah 04. märts 2014, kl 12.00
Seks võib olla nilbe, labane, nõme- pole kogenud.
Seks võib olla imeline, nauditav, mõnus- õige kogemus.

Seksist võib häbelikult vaikida soove alla surudes.
Võib oma soove avaldada (iseasi, kus kohas ja kellele). Valikute küsimus.
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 12.55
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaadake ise, kuidas te Täitsa
> Blondi tema seksisoovide eest nüpeldate :D
>
Tõstke käsi püsti, kelle käest ma seksi küsinud olen?
Ma igatsen ainult armastust, õnne ja kirge....Oskab keegi seda ilma seksita pakkuda?:)
 
to täitsa blond 04. märts 2014, kl 13.59
Kes kirjutab oma soovidest sama puhtalt kui ta mõttedki ja kes suudab isegi armastuse, õnne ja kire abaselt ära lörtsida.
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 14.05
to täitsa blond

Vaata parem asja positiivselt...korralikud mehed jäävad teile ja mina sobin suurepäraselt ühele jeebimehele:)
 
punapea 04. märts 2014, kl 14.30
ei sobi ju:P kirjutasin üks jeebimees, kuidas tema ainult räsitud üksikemade veel noort liha järab:D pole sul mingit valikut kui et juba olemasolevate jeebita meeste vahel valida või uhkes üksinduses kire-õnne-armastuse järele õhata. nii ta on, kui liiga vanalt end väärtustama hakkad ja väärilist meest oma väärikuses vääriliseks pead.

ja mis puutub samaväärse mehe otsingutesse, siis on see teema ju ammu läbi nämmutatud - samaväärne mees võib olla jeebita, ja tema omadusi on loetlenud siin Saritutvuja eelnevalt, ei viitsi üle korrata. samaväärsus mehel ei pruugi olla sama, mis naisel. ehk siis erinevad sugupooled on oma väärtustes erinevad ja väärtustavad erinevaid asju. selge muidugi see, et mõlemile on väärtuslik võimalikult elamisväärne elu, aga kuidas see neil omavahel ühildatud saab, võib olla paras pähkel blondile:DD
 
punapea 04. märts 2014, kl 14.30
* kirjutas siin üks jeebimees /tohoh)
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 14.40
punapea
Jeep on sümbol:) Ja jeebimehi on igasuguseid, mina tunnen ilmselt teistsuguseid, kui sina.
Ärge pange pahaks, aga küllap ma tean, kes mulle sobib:)
 
alu 04. märts 2014, kl 14.43
jeebi, köögi, kinga, lipsu, teksamees-mis vahet on, naised oma kõrgelt välja kujuneneud teadmises, et mida nad tahavad, nagunii ei suuda ju kõige pakutava vahel enam valida ja kahmavad siitsealt, mis saada on:)
 
punapea 04. märts 2014, kl 14.49
blond, mõnda tunnen, kuid hoidun neist väga kaugele - neil on alaväärsuskompleks, ja sellistega on väga raske vabalt suhelda:P
teine asi on jeebiga maakad - nende suhtlemine on lust ja lillepidu, suu kõrvuni nii neil kui mul:D
sümbol mõnesmõttes tõesti, ja ütleb kohe, mis inimesega tegu:P
 
Senza la Donna 04. märts 2014, kl 14.51
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Ärge pange pahaks, aga küllap ma tean, kes mu
> lle sobib:)

Ilmselt sa tead jah, aga asi on selles, et sellised mehed, kes su kriteeriumitele vastaks, on reeglina hõivatud. Seega pead ikkagi asuma võitlusesse ja mõne sellise mehe kelleltki üle lööma (mis ei pruugi eriti raske olla), aga selleks peab sus endas niipalju väärtust/väärikust olema, et mees üldse sellele mõtlema hakkaks.
 
punapea 04. märts 2014, kl 14.52
alu, nad valivad küll, kuid nad jäetakse oma valikutes lõpuks ikkagi üksi - kes viitsib olla valitud mõne kuiviku poolt, kel on paberil kirjas kõik omadused, mis mehel olema peavad. mis sa teed naisega, kel nina pidevalt arvutis või õpetlikus ajakirjas või eneseabiraamatus:DD
 
alu 04. märts 2014, kl 14.55
eks jah, kui kyssa on viicimises, siis kyll..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!