Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
Sookail, maakail, veekail 04. märts 2014, kl 14.58
TÄNA ON VASTLAPÄEV!
Ja lumeta vastlapäev sobib kiilakatele juustekasvu turgutamiseks, joonduge!

Neil, kes pidavat täna enne ja peale päikeseloojangut keelt teiste turjal na meeltes teritama ja ülejäänutega halvustavalt käituma (loe: ka mõtteis) - neil kuivab see viimanegi õnn ja keel suus kokku ning kogu järgnev aasta nad kiduvad sisemiselt...

Tegutsege!
Või tehke head!
üks ei välista teist.
 
alu 04. märts 2014, kl 15.04
ja mis see heategu siin tutvumise nurgakeses nagu siis olla võiks-hakkaks kinnitama, et paksud tagumikud on ikka täitsa in? kirjutaks mõnele blondule armastuskirja?

isegi kui teeks seda tõsimeeli, leiaks keegi ikka sealt iroonia..katse teda lolliks teha.

parim heategu saab olla seega vaid vaikimine. oled umbes nagu pert-istud, loed, midagi ei kirjuta. ja mõtled vaid head:)
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 15.33
alu
Mul on hea meel, et oled vähemalt Perdiga ära leppinud:)

Armas Jumal
Ma tahan ka telfile heateo teha ja siit minema pääseda...palun täida mu tagasihoidlik soov. Näed ise, et neil kannatus juba katkenud on...minu omast rääkimata.
 
Armas Jumal 04. märts 2014, kl 16.47
täitsa blond. sinu soov saab täidetud. mine neljapäeva kesköösel nelja tee risti ja oota kuni sinu poole pöördub TEMA.
 
irooniapõõsas 04. märts 2014, kl 17.19
Mh, et ta siis nagu peaks minema keskööl kuhugi ristmikule ja ootama, millal mõni jeebimees ta jalust maha sõidab?
 
õde 04. märts 2014, kl 17.27
Liiga palju tähelepanu mingisugusele autole pööratakse siin. Auto tarbeese majapidamises, umbes nagu pesumasin.
 
alu 04. märts 2014, kl 19.17
siin võib olla mingi loogika peidus, õeke. blond võib mõelda, et kui mehel on jeep (must ja suur) siis on ta vabalt võimeline ka naisele elu ja kodu korraldama. mehe rida-laskem naistel naised olla.
olen taolisega kokku puutunud:)
 
viiskudega mees 04. märts 2014, kl 19.39
Nõus alu, neid rohkem, kui oskame arvata!
 
Agnes 04. märts 2014, kl 19.54
Õigust räägid õde, aga teema töötab! :)

Tean ühte pidevalt džiipidest rääkivat blondiini, kes eelistas mustade toonklaasidega ronkmusta 2013 Mazda6ga omaealisele ülischarmantsele omanikule oma 10kond aastat vanemat Opeli omanikk.u (delfi ei luba seda sõna korrektselt kirjutada).
..jaapan tuleb aasta hiljem uuele katsele..ikka selle vana autoga.

Blondiinid on ettearvamatud! :)
 
alu 04. märts 2014, kl 20.45
jaa, blondid ja nende eelistused, kypse ja iseteadliku naisena, teades, millist meest tahab. ja millistele ennast annab..tean ka yhte isa, kes tavatses oma kalli tytre eelistusi, lubadusi, tõotusi ja elu liigitada lihtsama kava järele-et kui uskuda tema jutust veerandit, siis sellest saab ka kolmveerandi jagu veel petta. selle võrra jäetakse lihtsalt rääkimata-reklaam ju kah ei sisalda kogu tõde. ok, isa ja tytar, see selleks, aga kui mingi tutvuv blond esineb sama "usaldusväärselt" siis võib ta sõita ykskõik millise autoga ykskõik kuhu, peaasi, et võimalikult kaugele ära:)
 
nojaa 04. märts 2014, kl 20.49
Probleem tundub olevat selles, et ei ole kellegile anda.
 
Agnes 04. märts 2014, kl 21.04
Enne sõitma hakkamist on mõistlik veenduda, kas asjal ikka on mõtet..küsid üle..otsid mingitki märki..
Vaikimine tähendab nõusolekut, rohelist tuld - sõida siis!
Lõppeks otsustab igaüks ise, kas ta sõidab ja kellega sõidab.
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 21.04
Mina tunnen jällegi ühte pidevalt jeepidest rääkivat "peent" blondi, kelle südame murdis mees, kes sõitis oma isikliku kaubikuga, aga mees jättis blondi maha, sest ta sõidab jeebiga.
Edaspidi kohtub see blond ainult jeebimeestega!
 
Agnes 04. märts 2014, kl 21.08
Ja mis nüüd välja tuleb!
Blondid murravad oma südamed kaubikutes ja opelites.
 
alu 04. märts 2014, kl 21.56
ehk siis-ärge laske blonde kaubikutesse ja opelitesse. jeepidest rääkimata. rakendub forse majoure, ehk siis vääramatu jõud, mis murrab ja purustab sydameid. rääkimata sellest, et blondi autosse laskja oli heauskne ja vb täitsa normaalne inimene, kes pigem peaks vaatama nt punapeade või kahekympiste poole.

a'la otsima omale põetajat flirticust, tutvuma, sebima elu eest:)
 
alu 04. märts 2014, kl 21.57
*force majoure
 
eliitkoolivilistlane 04. märts 2014, kl 22.00
Tegelikult force majeure :)
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 22.03
ehk tegelikult ja eesti keeles...sitt seis:D
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 22.07
viiskudega mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nõus alu, neid rohkem, kui oskame arvata!

Veel rohkem liigub ringi kotipoisse, kes otsivad kohta, kuhu oma kotid maha panna, et siis südantliigutavalt heausksele peavarju pakkujale jutustada, kui hea mees ta ikka on....KÕIK jättis eksnaisele.
 
Agnes 04. märts 2014, kl 22.10
Sa oled suur mees, aga käitud nagu laps.
Su oma loll jonn ja uhkus on need, mis sind nuhtlevad.
 
alu 04. märts 2014, kl 22.32
nää, vilistlane ka nagu hiir kapi all:)

suur mees jah. aga näe-nuhtlustest oskab ennast eemale hoida:)
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 22.34
Täna pidavat tohtima ainult head soovida!

Ma siis soovin endale, Agnesele, Minnale, Senzale, punapeale, õele, Inglile, Kuradile, eliitkoolivilistlasele, omg-le, irooniapõõsale, alule, Pert Verele, yx47m-le, hülgele, ST-le, Tomile, viisule, kõikidele jeebimeestele ja kõikidele ähhidele ja möhhidele ja kelle nimi praegu meelde ei tule... armastust, õnne ja seksi.
Kes seksi ei soovi, saatku mulle ja Agnesele tagasi...saamegi rohkem:)

Ps. Kui mõni nimi ununes, siis andke märku....kohe teen täienduse:)
 
alu 04. märts 2014, kl 22.37
n54 oli siin kah ullult nälgas, mässas mingi taburetiga. aga ta liugles siit ja mina langetan leinas poolde säärde.
 
Agnes 04. märts 2014, kl 22.38
+ hülgehall ja asjakarp :)
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 22.39
Sorry....asjakarp, sulle special eraldi armastust, õnne ja seksi:)
 
alu 04. märts 2014, kl 22.41
kuid blondid..kuidas siis nii-Talib!
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 22.46
n54, sulle special eraldi armastust, õnne ja seksi:)
 
Asjakarp 04. märts 2014, kl 23.18
Aitähh meelespidamise eest! Teile ikka ka armastust, sexi ja mehi, kes sõidavad ükskõik millega, peaasi, et nad teid välja kannatavad, olete siis millised te olete.
 
Hülgehall kuub 04. märts 2014, kl 23.18
Vähenõudliku inimesena ma armastust ja õnne väga ei tahakski, las jääda teistele..
 
peenike ja pooles vinnas 04. märts 2014, kl 23.25
ja mina ei teadnudki, et kui alul on peenike ja pooles vinnas, siis tegelikult leinab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!