Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 00.31
täitsa blond, hülgehall poeb kergesti südamesse (vahest tahtlikult, vahest tahtmatult) ja sinna ta kipub jääma. ta on väärt mees ja igasugustele ideaalikonkurssidele ja kriteeriumitele vastav. päriselt.
kui oskad vajadusel ka lahti lasta, siis soovitan - te võiksite sobida :) vähemalt jutu poolest :)
 
Asjakarp 27. veebruar 2014, kl 00.35
Teema muudeti soovikontserdiks :D

Kui juba siis palun mulle ka ...
Ei olegi muid soove, kui et oleks naine, lihtne, armas ja hea. Umbes 40 aastane (mida noorem, seda parem) aga mitte noorem kui 35.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 00.36
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ihhhiiii, kummitus pani kõik nõudmised ritta ja ..
> .
> ... ei leidnudki midagi ülemõistuse olevat :D
>
> Ainult, et kuipalju sihukesi kandidaate vabalt
> ringi liikumas on ja vaevalt igale blondile jagu
> b, olgu või parima(te)le ;)
> Kui nüüd see "mees"
> oma soovid/nõudmised ritta laob, võib juhtuda - e
> t ei juhtugi midagi ;)

Palju neid kämblasuuruse pee ja missivälimusega naisi vabalt ringi liikumas on, aga ometi iga telfimees sellist siin nõuab. Ma pole julgenud sellepärast kellegagi kontakti astudagi, sest äkki ei kvalifitseeru....ahhhjaaa, vanus ka veel.
Aga nohhh, ühe turundustaktika järgi peab hinda tõstma, kui kaup ei lähe...ma siis tõstan oma hinda:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 00.43
brünett
Ota nüüd, kas hall on siin mingi rändauhind või?
Ma natuke nüüd kahtlen su siiras pakkumises....
Mina käiksin väärt mehe pärast kasvõi käte peal, mitte ei pakuks teda telfis mingitele blondidele...
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 00.47
tead, blond, ta on nii väärt mees, et tema pärast on käte peal käidud, enesetappe üritatud ja mida iganes tehtud, kuid tema valib ise :) nii ongi ju õige. aga ta on praegu pakkumistele ja võimalustele avatud, seepärast pakun. mind ta ei taha :(
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 00.56
brünett
Oijeerum küll, aitähh hoiatamast...siis ma loobun juba eos.
Mul on väga nõrk närvikava, pill on kerge tulema ja süda murduma:(
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 00.59
ei-ei, ta on ikka rohkem loteriivõit :) päriselt ka. ja talle meeldivad sellised õrna hingeeluga naised - ta käib nendega väga oskuslikult ümber. see, et ta mind ei taha, on mu enda süü...
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.02
Mis sa siis tegid, ütlesid s.tasti? Jaga siis mõned näpunäited, kuidas tainast kergitada:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.04
Üks viga on veel....hall ei taha mind ka ja ma kardan ta vanamoori:)
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.06
olen ka selline õrnemapoolne ikka, ei öelnud ma vist midagi... aga jah, temaga peab oskama ümber käia :) ega ma nüüd nii lahke ka pole, et teile siin näpunäiteid jagama hakkan, olles ise põrgu eeskojast läbi käinud ja praegugi veel põletusarmid värsked...(rõhk jääb fraasile: ise süüdi)
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.07
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Üks viga on veel....hall ei taha mind ka ja ma kar
> dan ta vanamoori:)


oi, blondu, kui sa teaks :DDDDDDDD
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.12
ohhjahhh.....tean, mida sa tunned:(
Kõige hullem variant, ise süüdi...
Aga ta siis sihuke südametu tüüp, et puhtsüdamlik kahetsemine ja andekspalumine ei kõigutanud tema karmi otsust?

jaaaa, kuskil oli jah, et kui kiri 24 tunni jooksul kohal pole, siis on laavstooril lõpp.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.14
brünett Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> täitsa blond Kirjutas:
> ------------------------
> -------------------------------
> > Üks viga on v
> eel....hall ei taha mind ka ja ma kar
> > dan ta
> vanamoori:)
>
>
> oi, blondu, kui sa teaks :D
> DDDDDDD

Kuulan huviga, seda enam, et me siin kahekesi:D
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.14
andeksandmine vähemalt minu puhul ei tulnud kõne alla. leidis kohe uue armastuse. aga praegu jälle otsib :)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.15
brünett
Ega sa taha ometi öelda, et sina oledki ta vanamoor?:DDD
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.16
ei saa ju rääkida - mõne tunni pärast siin rahvast rohkelt ja härra ise ka platsis :D Ma ikka rohkem hea pärast siin jutustan, et õiged hinged kokku saaks :D Kordan: väärt mees on. Väga väärt. :)
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.17
sa oled ülitaibu, blond, kuid mina pole miskit öelnud :DDDDD
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.20
kle, ära nüüd ässita siin, ma juba niigi nihelen.
Öösel muutun ma eriti blondiks ja usun kõike:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.23
:DDDD
Mis siis viga, infot saab lausa algallikast:D
Kle, ma olen koguaeg rääkinud, et meest ei tohi seksinäljas hoida...kui ise hakkama ei saa, tulebki assistente kasutada:)
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.24
usud isegi oma nutikusse? nii peabki. naine, kes on halli käe alt läbi käinud, ei jaga palju infot. jutt peab veeeeeeerema..... :DDDDDD
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.25
kõike ei taandata seksile, ehkki see on üks tema pere koospüsimise sammastest :D
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.29
Njah....kas pole sümboolne, "sammas" peab püsti olema:)
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.31
sõmbolite keeles see mees räägibki. seda oli siin nädalavahetuselgi tunda... :DDDDDDDDD
kuid - ta ei ole maniakk :)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 01.35
Miks mul praegu kananahk ihule tuli?
Krt seda teab, palju neid blonde sinna karulaande meelitatud on:D
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.39
ei seda või teada :D ühe ja paari-kolmekaupa... :D aga ikkagi - väärt mees on :D
rohkem sind ei hirmuta siis... poeks nüüd põhku ja nutaks halli taga nii kaua kui uni tuleb...
sinuga oli tore, blond :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
brünett 27. veebruar 2014, kl 01.40
niisama infoks - homme olen teistvärvi peaga :DDDDDDD
 
Hülgehall kuub 27. veebruar 2014, kl 08.16
Maasturit mul ei ole..
Kes mulle siin reklaami teeb ? jällegi äravahetamismäng a la Skype, 03.10.2013 murtud süda ja friends in high society (juristid, kirurgid, ärimehed..) ? hoidke mind ka ikka kursis, kui hea ma olen...muidu ununeb,
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 08.20
ikka hoiame kursis :) käi ainult piisavalt tihti siin ja hoia järge :)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.20
Mulle tundub selle ennastohverdava "brüneti" jutt kahtlane!
Kui on Tõeliselt Väärtuslik mees, siis tema pärast seistakse kasvõi sõrmede peal, lüüakse üle tema naiselt ja valvatakse kaigas õla peal (tegelikult ei maksa ja ammugi ma ei viitsiks meeste pärast ogaraks pingutada).
Igaljuhul ei jäeta teda ilma peale ja mis veel hullem ei pakuta teistele.

Samas. Teha ja tahta võib ju kõike, aga kui mehe tunded jäävad leigeks, siis ma ei saa aru, miks kuradi pärast peab seda oodi laulma? On variandid:

1. Vabaksandja vibreerib nähtaval kohal (kükitab delfis) teeseldud naeratusega näidates oma ennastohverdavaid tundeid: Kallis, mine ja saa õnnelikuks, ise patja nuttes ja lootes, et kõik saab endiseks.

2. Mingeid tõelisi tundeid pole tegelikult olnudki. Ohatakse kergendatult, et lahti on saadud ja puht inimlikkusest kirjutatakse ülivõrdes lugulaul mehe (või naise) edukaks edasiminekuks.

On neid, kes arvavad endast andvat kõik ja jäägitult ja tahavad kõik viimseni vastu ka saada.
Ja siis on need teised, kes endast iial ei loobu ei kellegi jaoks, ega kellegi pärast, mingi osa endast jätavad nad alles ja nii ongi õige.
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 08.25
on veel mõni võimalus:
brünett on psühhopaat. või siis selleks tembeldatud ning see annab võimaluse ka vastavalt käituda.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!