Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.28
See tiitel teenitakse tavaliselt ikka ise välja ja Oi Kuitore väärib igati.
 
alu 27. veebruar 2014, kl 08.31
"On neid, kes arvavad endast andvat kõik ja jäägitult ja tahavad kõik viimseni vastu ka saada."

irw. arvavad ja pealeselle veenavad ka veel. et ikka usutavam ja truum paistaks.
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 08.31
psühhopaatia on tiitel? arvasin, et haigus... ja siit on jäänud mulje, et halli eksid saavadki sellise "tiitli" külge. kuidas see õnnetu mees küll kogu aeg selliste otsa koperdab?
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.34
Äkki mees on nii hea, et ajab hulluks :)
Aga vb on ise nii hull, et ajab hulluks :)
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 08.36
vot-vot, juba hakkab mõte õiges suunas liikuma :D
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.36
alu,

Anna oma naisele lõpuks andeks ja lase tal minna (oma südamest ja peast).
 
alu 27. veebruar 2014, kl 08.38
äkki on mehi lihtsalt millekski vaja:)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.40
Muidugi on vaja - seximiseks näiteks.
 
alu 27. veebruar 2014, kl 08.41
Agnes,

ytlen ka sulle, mida pead-omale mehe leidma, keda kamandada kohtama, ootama, ostma, seksima, etc. tead ju kyll, äkki on nii hea, et ajab hulluks.

*minu eksi võiksid parem ise rahule jätta ja oma peast välja visata!
 
hall 27. veebruar 2014, kl 08.43
mees kui tarbeese
mees kui seksimasin
mees kui ärakasutamise objekt

mees on vajalik...
 
Hülgehall kuub 27. veebruar 2014, kl 08.45
Panen praegu järjehoidja vahele, aga ütlen meeldetuletuseks siiski, et ükski asi pole nii hea, kui tegelikult reklaamitakse, säilitage palun kaine talupojamõistus ja kahelge kõiges..see on parim profülaktika probleemide ennetamisel,
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 08.50
Reklaam mõjub. Alati läheb keegi õnge :) Edu tutvujatele!
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 08.55
Üldse ei tea, kuidas hülgehalliga tegelikult lood on. Küll aga tean, kui õudne on, kui mõni muutub psühopaadiks ja sind internetis (konkreetselt delfis) jälitab ja su postkasti haige sogaga ummistab.
See on tegelikult sama õudne, kui ahistaja reaalsest elust, kes kujutab endale asju ette, ahistab, ähvardab, sõimab ja mõtled hirmuga, et kas ühel päeval koputab uksele, torkab autol kummid läbi..

Vb on need siin teie delfi mängud ja hallile kaasa tunda pole mõtet.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 08.59
Näe, kaarnakari juba kohal ja tükid lendavad:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 09.02
Varavalges tuli meelde, et pole see mehe tellimine nii lihtne töö midagi.

Täiendan...
Lisa 6.
Vaba, või peaaegu vaba:), aus, viisakas, mittesolvuv, andestav, ei joo rohkem kui mina,.. ja armastab mind ja armastab seksi sama palju kui mina ja see aeg, mis meile ettenähtud on, olen ma temal ainus.
Aitähh!

Kas pole mitte lihtsad soovid, eksole:)
Postkast on kindlasti armastuskirjadest umbes.
NB! vastan igale! kirjale:)
 
roosad lokid 27. veebruar 2014, kl 09.02
kellele mäng, kellele reaalsus, kellele teraapia, kellele kättemaks, kellele õppetund - ühesõnaga, igaühe enda suhtumise küsimus :)

mina olen ilus, tark ja hea ning teised vaatavad ise, kuidas hakkama saavad...
 
alu 27. veebruar 2014, kl 09.10
huvitav. on olemas täiesti normaalseid ja kenasid naisi, kes kunagi ei kurda selle yle, et neid ahistatakse, jälitatakse, ujutatakse millegiga kusagil yle. ja siis on selliseid..poolkõvasid..kes alailma on kõigi ja kõige terrori all, kes kannatavad ja ägavad, et nad nii tahetud ja möödapääsmatud on.

millest selline anomaalia?
 
Hülgehall kuub 27. veebruar 2014, kl 09.11
Inimese sisse ei näe, mõnes mõttes halb, mõnes mõttes hea, ainsad võimalused inimesest mingitki aimu saada ongi hindamine, kogemus ja haavade lakkumine,

* mitte kuidagi ei kvalifitseeru, sry..
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 09.15
Hall, minu konkursile ei kvalifitseeru?

Agnes, kle...vaata mu väärt mehe loetelu üle, ole hea...
Ega ma seal kuskil nüüd liiale läinud?:)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 09.50
Ma tean seda, Blond, et sa igal juhul väärid armastust, õnne ja enamgi veel ja oled selle kuhjaga ära teeninud.

Läksid ikka liiale! Selline jutt ja "nõudmistejada" on totaalne liialdamine nii reaalis, kui virtuaalis.
Naine võib selliste asjade peale mõelda, kuid ta ei tohi mitte iialgi seda välja öelda. Sest muidu sa oled..teadküll kes..kullakaeva, õnneotsija ja sellised pole tõsiseltvõetavad.

Jutt kiskus tõsiseks, aga ma jätkan sama tõsiselt - lahutatud naisena, kuid suhteliselt hõivatuna, tutvun ma soovitavalt abielus või suhtes oleva 40+ mehega, kes ei ole rott, ega kääbus.

agnes.hot@hot.ee
 
193cm 27. veebruar 2014, kl 09.55
Agnesega tutvumiseks peaks algatuseks looma suhte, ostma neliveolise? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 09.57
Ei seda ega teist - võid lihtsalt omaette olla ja irwiades kasvõi tooli pealt surnuks kukkuda :)
 
Heino 27. veebruar 2014, kl 10.15
Agnes,tekkis väike uudishimu.Kas sa oled nõus siis aega veetma ja elu nautima hõivatud mehega?See mees on ju olemas.
 
Senza la Donna 27. veebruar 2014, kl 11.12
Huvitav, kõik teavad, missugused forellid siin mudaaugus ringi ujuvad, aga ikka loodetakse siit kuldkalakest leida. :D
Kas vähe naiivne ei ole või?
Või on siis jälle poole aasta pärast siin hea "tutvuda" ja eelmistele tutvumistele soppa pähe valada?
Kas poleks aeg oma hirmudest üle saada ja ükskord ka reaalis vastu vahtimist anda?
Ilmselt siiski ei ole see alaline kontingent siin veel täiskasvanuks saanud ja vaatamata oma kõrgele eale mängitakse lasteaia mänge rõõmuga edasi.

PS. Seks on tõesti hea asi ja selle nimel tasub pingutada, aga päris lolli pole kah mõtet mängida ;)
 
postinus 27. veebruar 2014, kl 11.52
Agnes Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Jutt kiskus tõsiseks, aga ma jätka
> n sama tõsiselt - lahutatud naisena, kuid suhtelis
> elt hõivatuna, tutvun ma soovitavalt abielus või s
> uhtes oleva 40+ mehega, kes ei ole rott, ega kääbu
> s.
>
> agnes.hot@hot.ee


Asukoht võiks ka kirjas olla.
Samuti väljendab "rott ega kääbus" ülbet ja ennasttäis suhtumist meestesse. Eemaletõukav.
Oled sa üldse seda väärt, et mees peaks sinuga mitterott olema? Blondiin on sinust küll vaimustuses, aga see on naised omavahel teema. Miks mehed peaksid olema sinust, kui suhtest naisest vaimustuses?
 
Hülgehall kuub 27. veebruar 2014, kl 11.54
Till, tikud ja linnamaastur ei ole mõeldud lastele mängimiseks.
 
alu 27. veebruar 2014, kl 12.28
"Kas poleks aeg oma hirmudest üle saada ja ükskord ka reaalis vastu vahtimist anda?"

et seal, kus lõppevad sõnad, tõotused ja mesikeel või pole need enam veenvad, sealt algavad rusikahoobid oma imago päästmiseks uute väljakutsete nimel? jah, väärt forellid tõesti..või siis forelliks maskeerunud kogred.

miks, miksometi siin ei tutvuta:)
 
Senza la Donna 27. veebruar 2014, kl 12.41
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> miks, miksometi siin ei tutvuta:)

Seltskond on siin liiga pisike ja liiga läbipõimunud. Kujutad sa ette, et peaks terve elu vaid oma lasteaia- (klassi-)kaaslastega vaid suhtlema? Ega vist. Aga siin ongi vaid ju ühe klassi jagu inimesi ja pooled neist ka vaid vaikivad lugejad. Seega tasuks siin mitte teihedamini, kui iga 5 aasta tagant käia, muidu koperdad vaid samadele nägudele, kelle sa juba korra oled välja praakinud.
 
selgituseks 27. veebruar 2014, kl 12.42
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> miks, miksometi siin ei tutvuta:)

Selle pärast, et siin on ainult vanad l.itsid ja mõttetud jorsid!
 
Senza la Donna 27. veebruar 2014, kl 12.44
selgituseks Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Selle pärast, et siin on a
> inult vanad l.itsid ja mõttetud jorsid!

Kumba kategooria alla sina käid? :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!