Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
selgituseks 27. veebruar 2014, kl 12.47
vahekohtuniku :D
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 12.49
Ärge laske ennast minu väikesest ekperimendist häirida, mu postkast on tühi ja tühjaks ta ka jääb, see oli ette teada.

Mittekutsuv ja pigem eemaletõukav on mu tutvumisjutt tõepoolest :)
Aga kuna ma ise olen kellegi näiliselt mittekutsuva ja pigem eemaltõukavaga tutvunud ning pole seda kordagi kahetsenud, kuigi ta üritab seda kõigest väest teha, siis..ah, ei viitsi seletada, vahet pole.

Klge, kevadet on tunda, elu on ilus ja muudki, kui paaniline paariliseotsimine.
 
alu 27. veebruar 2014, kl 12.50
ehhee. läbi põimunud? läbi on siin põimunud vaid mõned. ja mõndadest. ja sellest saaks aru siinse põhjal ka iga koolilaps. ylejäänud jälgivad mängu, sest mingi ajani võib see aja surnuks löömisele isegi abiks olla.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 14.56
Agnes, kullake:)
...ma kirjutan sulle õhtul ja sina kirjuta mulle, sest ...eks minu postkastis ulub ka tuul.

Lugupeetud Jumal!
Ma väga loodan, et sa ei tegele praegu igasugu pisitellimustega, vaid võtad ette minu suurtellimuse, sest mul on tõesti kiire....kevad ukse ees ja mahlad juba jooksevad.
Aitähh:)
 
prrrrrrr 27. veebruar 2014, kl 15.07
Agnes ja täitsa blond, kas te ei peaks rõvetsemise asemel tegelema kliimaksi probleemidega? Ma võin küsida oma ema käest häid soovitusi teie jaoks.
 
omg 27. veebruar 2014, kl 15.34
Aga meie blondiinid ei rõvetse ju... lihtsalt unistavad ja pläkutavad. Prr-prr'id porisevad niisama :)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 15.58
Soovidega peab ettevaatlik olema..need kipuvad täide minema :)

Ühel päeval, kui teie siin ikka veel klahve taote, istuvad need paljuvihatud blondiinid mustas dziibis nahksel istmel ja sõidavad loojuvale päikesele vastu.

Niiet, kui meist tükk aega midagi kuulda pole, siis on see juhtunud.
 
irwiknuss 27. veebruar 2014, kl 16.11
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Soovidega peab ettevaatlik olema..need kipuvad täi
> de minema :)
>
> Ühel päeval, kui teie siin ikk
> a veel klahve taote, istuvad need paljuvihatud blo
> ndiinid mustas dziibis nahksel istmel ja sõidavad
> loojuvale päikesele vastu.
>
> Niiet, kui meis
> t tükk aega midagi kuulda pole, siis on see juhtun
> ud.


põhimõtteliselt on selliseid linn juba täis.ülimalt väike protsent suudab seda endale ise lubada, dziibi kvaliteedi määrab enamasti hoopis blondiini oskus suhu võtta.
 
alu 27. veebruar 2014, kl 16.14
"istuvad need paljuvihatud blondiinid mustas dziibis nahksel istmel ja sõidavad loojuvale päikesele vastu"

tagumikud stringides istmel kärssamas.

edu teile ja kallake veini jahutuseks peale, moskva pisaraid ei usu:)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 16.22
16.11-e poolt on äärmiselt ebaoriginaalne ja vaimuvaene seostada dziipe minetiga. Olgem ausad, hea mehe ees põlvitaks tunde.
 
dziip??? 27. veebruar 2014, kl 16.33
Igapäeva tarbeese on mõnel unistus??? irw
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 16.35
Nomai tea, kas tõesti on armastus, õnn ja seks....selle mitmekesisuses:))), rõve?

Muide, võtsin Senza soovitust tõsiselt ja täna naeratasin malbelt iga foori taga seistes kõrvalseisvatele maasturimeestele.
Agnes, sa ei kujuta ette, kui suur valik siin neid on:)
Enamus ei teinud väljagi, aga üks tumedapäine 3-päevase habemega kiilakas....sihuke tugev:), naeratas niimoodi vastu, et tuline jutt lõi otse pepusse:)
Hei, musta LC-ga kiilakas, võid mulle kirjutada.

Lisa 7.
Tugev, enesekindel, julge, kompleksideta ja võib vabalt ka tumedapäine kiilakas olla.
Kompromissid on endiselt võimalikud.
Aitähh:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 16.52
Hakkan õhtul vastama sadadele ja sadadele kirjadele, mis mu postkasti kindlasti ummistavad.
Vabandust, kui kõikidele 24 tunni jooksul ei jõua:)
 
hm 27. veebruar 2014, kl 16.53
"Kompromissid on endiselt võimalikud."

Miks jääb mulje, et "lasen lati isase lähenamisel vastavalt tema soovidele alla"?
Viimati kirjutasid prääksule, nüüd ta kadunud. Üsna tihti oled broneeritud...hakkab tunduma, et Must Lesk sobiks sulle nimeks paremini.
 
prrrrrrr 27. veebruar 2014, kl 16.54
Nomai tea, kas tõesti on armastus, õnn ja seks....selle mitmekesisuses:))), rõve?


Ei, ei ole, aga küsimus on selles, et kes seda teeb ja kuidas. Kortsus mutid võiks seda teha pisut vaiksemalt.
 
omg 27. veebruar 2014, kl 16.55
Jah, tõesti kahtlane, et mehed, kellele blond on kirjutanud, kaovad ootamatult :)
 
alu 27. veebruar 2014, kl 16.57
"Miks jääb mulje, et "lasen lati isase lähenamisel vastavalt tema soovidele alla"?"

pigem jääb mulje, et pyksid lastakse alla või ollakse nõus selle ees põlvitama pyksid hambus. gafgaf
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 17.03
Selle prääksu jaoks tegin lausa mail` konto....milline vaev, aga mitte *****-ki (loe: mitte mingit vastust). Loodan, et temaga midagi hullu pole juhtunud:)
Kõik mehed on elus ja "broneeritud" näitab vaid minu truudust.
Kes baarileti ääres uimerdavat blondi tahavad, peavad öökluppi minema:)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 17.21
prrrrrrr Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nomai tea, kas tõesti on armastus, õnn ja seks....
> selle mitmekesisuses:))), rõve?
>
>
> Ei, ei
> ole, aga küsimus on selles, et kes seda teeb ja ku
> idas. Kortsus mutid võiks seda teha pisut vaiksema
> lt.

kle prrr, mina pole sulle minetti teinud, seega pole sul õrna aimugi, kuidas ma seda teen ja kui kortsus ma olen.
Sa proovi ka... muide parim põselihaste trenn ja... hüvasti kortsud:)
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 17.27
Blond,

ma kahtlustan, et sellist mees ei olegi olemas.
Lõpuks leiad mõne suure riistaga saareelaniku ja saadad mulle looklevaid meile teemal, et loeb armastus ja ainult armastus.
Ja kui ma olen sama jäme nagu lia laats, siis tulen te juurde suvitama :)
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 17.36
et siis teema on "alaväärsuskompleks või mis see on?" - nüüd jõudis kohale - mööda pikka punast traati särises kohale - er siis blondid tutvuvad, nõuavad mehi, kes ammu punapeade ja brünettide n-ö käpa all:DDD
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 17.48
Agnes
Narr, saaremees tahab paksude säärtega saarenaist, keda adra ette rakendada. Mina oma koibadega ei kvlifitseeru kohe kuidagi.
Muidugi on selline mees minu poole teel, ära sa kõiguta mu kindlameelsust:)

punapea
Ära kekuta, pole sul mingit maasturiga meest.
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 17.51
vaata et sa täitsa blond nüüd ei solvunud:P sinule sooviks head meest, just sellist nagu kirjeldad:) aga sellele lõugav-kriiskavale ja räiget-igavat iba kokkukirjutavale Agnesele... oot, las ma mõtlen... mõni tom või pervert sobiks talle või mõni külapue taga bocki libistav torujüri:DD
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 17.53
maasturiga meest maitahagi:P elan ju linnas ja mulle meeldivad intelligentsed mehed, kes linnas maasturiga omi asju ei aja. onju:D
 
Agnes 27. veebruar 2014, kl 17.54
Blond,

Kõigil. Absoluutselt kõigil siinsetel üliihaldusväärsetel naistel (misiganes värvi nede pea ka ei oleks) on kena, edukas, moodsa ja turvalise autoga armastav mees, kellele nad lausa sõidu pealt pidevalt minetti teevad. V.a meie.
Mida need iludused siis koos meiega siin töllerdavad? :) Abikaasa pipardab? Muidugi, kui mingi rõve pipi või mustlasemutt krabama hakkab. Õõõhh...
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 17.59
Agnes, ma kirjutan seal kus tahan, mida tahan ja millal heaks arvan. ja ma ei töllerda siin vaid tutvun blondide mõttemaailmaga - uskumatu kuidas võib üks blond teisest erineda - ilmselt on tegu ühe sinisilmse ja teine on pruunisilmne - neil seda atunatukest paistab rohkem olevat:P
 
omg 27. veebruar 2014, kl 18.00
Atunatuke on armas sõna :)
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.01
/p...e, kirjavead - panin tule põlema, nüüd ehk saan õigetele tähtedele pihta:D/
et siis jah, alaväärsuskompleks siis või, Agnes?:P
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.02
omg, ma vana pime vanamutt, anna andeks:D
 
Senza la Donna 27. veebruar 2014, kl 18.03
Naljakas, et ajalugu kipub end kordama farsina. Kunagi olid siin tutvustes sellised tegelased, nagu Teilör ja Prukk Lõugan. Nemad ka lollitasid sarnaselt blondidele, aga nad polnud mu meelest nii kurjad, rohkem selline mänguline oli see vastastikune pilamine. Agnese blondi tandem on ka omamoodi naljakas, aga miskipärast mulle tundub, et Täitsa Blond on natukese naiivsem ja kipub lapsesuuna liigselt plärama. Agnes on aga nii karastunud kala, et tema juba end sadulast lüüa ei lase, isegi Alul mitte. Kas see aga kuidagile tutvumisel kasuks tuleb - vaevalt küll.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!