Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.03
punapea
Agnes on tegelikult nagu pisike nurruv kassike, kes armastab mugavat elu, kui teda hellalt kohelda,...aga jääb ka tänaval hädaga ellu ja hea inimene ei löö teda seal "jalaga".
Mina olen ka samasugune ja ilmselt sina ka.
Aga pole vaja kassidega riidu minna...nende küünejäljed paranevad visalt ja halba kohtlemist nad ei andesta, vaid kõnnivad pea uhkelt seljas parema pere(mehe) juurde:)
Ole kallis ja loe nüüd ridade vahelt:)
 
huviatv 27. veebruar 2014, kl 18.05
Kas blondidel järglasi polegi, et nad siin räpast saasta kirjutavad nagu elu alles naiivsuses algab? Mida peaks tundma odava emakese pärast, kes valmis ainult riistadest ja neljarattalistest mõtlema? Arengut puberteedist klimakteeriumini pole ollagi.
 
Jaaba-Bagaa 27. veebruar 2014, kl 18.05
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Agnes, ma kirjutan seal kus tahan, mida tahan ja m
> illal heaks arvan. ja ma ei töllerda siin vaid tut
> vun blondide mõttemaailmaga - uskumatu kuidas võib
> üks blond teisest erineda - ilmselt on tegu ühe s
> inisilmse ja teine on pruunisilmne - neil seda atu
> natukest paistab rohkem olevat:P

Tutvud mõttemaailmaga? Sinu ajupotentsiaali juures suudad saja aasta pärast ehk midagi taipama hakata.
Püüa parem liitmise-lahutamisega tegeleda, näiteks kümne piirides. See on sinu taseme jaoks.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.08
Kurjad? :DDD
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.14
kasse ma ei salli. kui siis paksud laisad punased lebotavad õgardid:D eriti tänavakasse, kes meenutavad mulle rotte. ei maksa neid poputada, igasugust haigusi ja kirpe täis:P
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.18
londide areng jääb kuhugi sinna toppama, kus neil oli meeste tähelepanu kõrgaeg (nii umbes 14-30 eluaastatesse). edaspidine on üks suur ümmargune mull, kus tuleb pead kokku omavahel panna, et saada vähekegi kokku üks pisike rosin:DD
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.22
* blondide areng:D - iseenesest tegelikult kõlab ka sõna "areng" blondide suhtes meelevaldselt:P
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.28
Mõelge positiivselt:)....kui hästi paistavad "nende" kõrval silma arukad ja kombekad brünetid, punapead jms.
Kasutage juhust ja rabage siinseid väärt mehi, aga ärge tulge pärast nutma, et õumaigaad...nad pervod tahtsid seksssi:)
 
prrrrrrr 27. veebruar 2014, kl 18.28
Blondud, erootikatelefonile olete mõelnud? Saate oma labasele keelele rahulduse ja kortsus nägu pole ka vaja näidata.
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.29
Olgu, ma halastan...lasen teid kah õhtule:)
 
punapea 27. veebruar 2014, kl 18.35
blond, punapead ja brünetid ei pea muretsema väljapaistvuse pärast:P
 
alu 27. veebruar 2014, kl 18.36
ikka jagate veel mehi, keda keegi ei taha ja kes kusagile, kellegile ei kõlba? visad olete..
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.36
prrrrrrr Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Blondud, erootikatelefonile olete mõelnud? Saate o
> ma labasele keelele rahulduse ja kortsus nägu pole
> ka vaja näidata.

Vauuuu, kas sa erutusid me jutu peale:DDD
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 18.38
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ikka jagate veel mehi, keda keegi ei taha ja kes k
> usagile, kellegile ei kõlba? visad olete..

Kaua sa krt haletsed ennast?
Mina pole mitte ühegi mehe kohta siin sitasti öelnud, küll on öeldud aga minu kohta...
 
Tom 27. veebruar 2014, kl 18.45
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Mina pole mitte ühegi mehe kohta s
> iin sitasti öelnud, küll on öeldud aga minu kohta.
> ..


rumal laps oled :) siin peab teistele jalaga pidevalt andma, siis tullakse käpuli su mu..i imema, seni, kui sa teistele vaid hästi ütled, sõimatakse sind eideks (sinu puhul see nii solvav ehk ei olegi) :D
 
n54 to täitsa blond: 27. veebruar 2014, kl 18.54
26. veebruar 2014, kl 20.02
n54, sina tee oma taotlus

SEE MEES on MINU:)))

Ei saagi muud kui vabandada, armas liba Udukuul hoopis sinu meest noolimas, mitte mina.
Kuid Udukuul on edasi arenenud. Sõnavõtt 26. veebruar 2014, kl 20.06 oli tal lahe. Ausalt.
 
prrrrrrr 27. veebruar 2014, kl 18.59
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> prrrrrrr Kirjutas:
> ----------------------------
> ---------------------------
> > Blondud, erootika
> telefonile olete mõelnud? Saate o
> > ma labasele
> keelele rahulduse ja kortsus nägu pole
> > ka v
> aja näidata.
>
> Vauuuu, kas sa erutusid me jut
> u peale:DDD

Milline eneseõigustus!Kurb:D
 
Saritutvuja 27. veebruar 2014, kl 23.40
Täitsa Blond,

Ole ettevaatlik oma soovides, tihti need täituvad, kuid nüanssidega, oled Sa selleks valmis?

Lisa 8.
2x kinni istunud, egoistlik, brutaalne, vägivaldne, koolist välja langenud 6. klassis, raamat, teater ja kino on tundmatud mõisted, ei vestle, selle asemel on rusikas, naine on elamise koristamiseks ja toidu valmistamiseks.

Eelmiste tingimustega viimane lisa vastuollu ei läinud, head tutvumist :-)
 
täitsa blond 27. veebruar 2014, kl 23.55
saritutvuja
ma nõiun sind sitasitikaks!

Lisa 8 pole minu soov!!!
 
Saritutvuja 28. veebruar 2014, kl 00.12
Täitsa Blond,

Su needmine ei muuda asjaolusid ega Su tahtmisi, ole valmis oma soovid vastu võtma, koos soovimatute lisadega :-)

Kõike head tutvumisel soovin Sulle siiski, LC kutte võid Mustamäe tee ja Forelli ristmikul hindamas käia, seal on ka kohvik, kust hea ülevaade :-)
 
täitsa blond 28. veebruar 2014, kl 00.15
St, ma olen tõsiselt solvunud....kas ka sina, Brutus?
 
Saritutvuja 28. veebruar 2014, kl 00.18
Arutame seda privaatselt?
 
kyssa 28. veebruar 2014, kl 01.41
---
keegi on mingi iidse teema üles tõstnud.. ma vahepealseid postitusi ei lugenud aga algsele postitajale võib ju öelda, et täpselt sama kehtib naiste kohta, et milles siis probleem on? ideaalne kooslus ju, tutvuge inimesed.
---
 
KalmerK 28. veebruar 2014, kl 08.41
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 16.11-e poolt on äärmiselt ebaoriginaalne ja vaimu
> vaene seostada dziipe minetiga. Olgem ausad, hea
> mehe ees põlvitaks tunde.

tunde suhuvõttev naine on jama, iga korralik, ilus naine saab selle asjaga 5-7 minutiga hakkama. ilmselt on lihtsalt oskusi või praktikat vähe, et nii kaua aega võtab.
pealegi on selline naine, kellel vaid suure musta jeebi peale märjaks läheb, vastuvõetamatu. kui ikka minu peale märjaks ei lähe, siis lihtsalt kepi saamiseks küll mingit rauakolakat ostma ei hakka.
 
alu 28. veebruar 2014, kl 08.56
Osta omale maastur, et mingile ennasttäis harakale muljet jätta oleks narr ilmselt tõesti, on ka muid võimalusi, kordamine on tarkuse ema.

http://www.youtube.com/watch?v=Fd_yyKj7Pag
 
Asjakarp 28. veebruar 2014, kl 10.12
Kalmer toob viite, kus öeldakse, et mineti EI saa seostada autoga ja ... ikkagi toob rauakolaka mängu. Kui te olete ühel meelel, milleks siis veel kakelda?
5-7 minutit? ... mõnel tuleb jah kiiremini ära, midagi pole teha. Mõnel on väike riist ka. Ainult ma ei ole veel kuulnud, et keegi sellega kiitleks. Tavapäraselt aga väikese riistaga mehed, kes maasturit endale lubada ei saa, pühenduvad sellele, et solvavad asjatult naisi sest millekski paremaks nad suutelised POLE!

Ja üldse, miks on vaja siin materdada kõiki. Tee ei käi ju mööda tänavat ja ei arvusta iga vastutulijat, et sina oled paks ja sina oled kole, vana ja halvasti riides. Ma ei saa aru, m is teid siin niimoodi käituma paneb? Karistamatuse tunne? Kas foorumi ülevaatajate töö on tegemata?
 
Asjakarp 28. veebruar 2014, kl 10.14
Unus ütlemata, et ma olen siiski mees. Kogu kirjutis aga on teadlikult naiste kaitseks, keda siin mõttetult solvatakse.
 
Hülgehall kuub 28. veebruar 2014, kl 10.37
Asi pole karistamatuses - tänaval näed ära, kes on paks ja kole ning vana, siin pead oletama, kohe kõvasti oletama..mõnes mõttes nagu pea ees tundmatus kohas vette hüppamine, kas ujud välja või jäädki ratastooli puljongit helpima..
 
paruness oli 28. veebruar 2014, kl 10.55
Halloo, rahvas!
Mis siin toimub?

3 frustratsiooniga naist ja 3 probleemidega meest püüavad üksteisele selgitada, miks teine osapool halb on ja milles seisnevad maailma väärtused? Sperma, põlved, nahkistmed ja suured autod... Lisage siia Cosmo-ajakirjad ja kunstrinnad ja kunstripsmed ja saabki ühe hea potjomkini-küla elavast inimesest, soost olenemata.

SEE SIIN ON JAMAKS LÄINUD
 
Senza la Donna 28. veebruar 2014, kl 11.08
Hommikust Paruness :)

Jama on jah, ei saa salata, aga ega see koht ei olegi tutvumiseks mõeldud, ikka heade mõtete vahetamiseks (kuigi enamus vist ei ole sealt heade mõtete linnast).

Asjakarp, siin on ennegi mehi olnud, kes oma potentsi, riista suurust ja naiste käsitlemise oskust on üle hinnanud, ei maksa samasse ämbrisse astuda. Igale potile leidub oma kaas ja kes tahab tundide kaupa suhu võtta, las võtab. Ainult et iga nii pikk suguakt (mitte ainult oraalne, ka vaginaalne) teeb genitaalid hirmsat moodi valusaks ja võtab pikemaks ajaks seksiisu ära ;)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!