Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
Agnes 28. veebruar 2014, kl 11.10
Kallid delfi mehed,

Mitte iialgi, mitte kellegil, kellele ma ei meeldi, ei tule minu pärast musta dziipi osta..pükste lahtinööpimisest rääkimata.
Palun, ärge kulutage asjatult energiat fantaseerimisele ja minu personaalküsimustele :)


hülgehall,

Lühem variant - jänesed schampanjat ei joo!
 
Hülgehall kuub 28. veebruar 2014, kl 11.17
Kuidas kunagi - mõni julgem jänes joob shampust koos huntidega..
 
Senza la Donna 28. veebruar 2014, kl 11.19
... ja mõni nänes näksib vaid konnikuubikuid :D

TFC, võta pakkumine vastu!
 
Hülgehall kuub 28. veebruar 2014, kl 11.26
Millised on panused..?
 
alu 28. veebruar 2014, kl 11.39
vaat siis. kohe niiiiiii tolerantsed ja empaatilised on tänaval kõik, et ei teegi oma meeles vahet paksul ja peenikesel naisel, koledal ja ilusal, vanal ja noorel. ei mõtle selle all kindlasti seda halvustavat tooni, mis siin on asjaomane ja muidugi ainult minule:) ylejäänud ju kõik vaid imestavad siiralt ja kaastundlikult sillas, et miks ometi alu, tule ometi mõistusele, kõik inimesed olenemata soost on ju ilusad ja kenad, eriti veel eestlased:)

irwww, silmakirjanikud. kohe nii tutvuks teiega lähemalt..
 
nii 28. veebruar 2014, kl 11.42
Kle,alu, ma vaataks ka reaalis, milline välja näed ja kas julged silm silma vastas suud paotada...oled valmis kohtuma?
 
irw 28. veebruar 2014, kl 11.48
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Osta omale maastur, et mingile ennasttäis harakale
> muljet jätta oleks narr ilmselt tõesti, on ka mui
> d võimalusi, kordamine on tarkuse ema.
>
> http
> ://www.youtube.com/watch?v=Fd_yyKj7Pag


Kulla alu, selles klipis on ilus noor naine, kelle pärast võiks ju sinagi pingutada, aga mõne ärajoonud näoga vanamoori pärast...vahest isegi sina mitte :D
 
alu 28. veebruar 2014, kl 11.49
nii,

olen ammu kinnitanud, et olen siin kõige koledam, lyhem, paksem, vanem ja jõeldam inimene ning elan koos emaga.

kas meie kohtumine selles valguses on vajalik?
 
Senza la Donna 28. veebruar 2014, kl 11.59
Hülgehall kuub Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Millised on panused..?


Mina mingeid panuseid tegema ei hakka, sest kassid ei ole mu lemmikloomad just ja käitumiselt on nad ka ettearvamatud. Aga kui Blondi kirjeldus Agnesest õige on, siis kaks nurruvat loomakest, üks paks ja teine blond, sobiks mu arust vägagi hästi kokku ;)
 
alu 28. veebruar 2014, kl 12.03
irw,

selles loos on näitlejad, naine on ilus tõesti, kuid tema osa on mängida tyypilist harakat, kes keskendub välisele särale ja positsioonile, mis tagab kullas suplemise.
 
Hülgehall kuub 28. veebruar 2014, kl 12.15
Kassid tulevad millal tahavad ja lähevad millal tahavad, siin pole mitte mingit ettearvamatust, kõik on täiesti etteaimatav,
 
alu 28. veebruar 2014, kl 12.23
kassid võivad olla ka valivad. kui on põhimõte, siis situvad vaid naabrite liivakasti või sirtsutavad ainult vastu musta jeebi pamprit. korralikest kodukassidest, kes välja minekuks on liiga paksud, me siin ilmselt rääkida ei saa.
 
Agnes 28. veebruar 2014, kl 12.34
Täitsa Blond on lihtsalt viisakas ja hea kirjutaja :) Aga muidugi on ta ka väga hea nimestetundja, kuratlikult ja see on isegi hirmutav.

Mul on kiri temale just pooleli. Kirjutades hargnes mõte ja kui ise poleks oma silmaga näinud, kõrvaga kuulnud, siis iialgi ei oskaks kokku panna seda teravat keelt ja kohati roppu suuvärki, kes muudkui nõvvab :) Ma ei kujuta päris elus ette teda kedagi sõimamas või karjumas, nõudmas, tingimusi esitamas.
Uskuge mind, ta on vägagi Naine, kes riietub väga maitsekalt, on kena nii seest, kui väljast, on haritud ja enesega hakkama saav. Aga mitte nii hakkaja, et jookseks torutangidega mööda maja või vahetaks rehve nina õline peas.
Ta on õrn ja emotsionaalselt palju õrnem, kui mina ja tema! vajab meest enda kõrvale..

Jutt kiskus haledaks..las ma kogun natuke, varsti tulen huialtes dziibi ja minetijutuga - show must go on :)
 
täitsa blond 28. veebruar 2014, kl 13.09
Agnes kullake, ma püüan sind samuti turul kõrgemale upitada:)
 
to Agnes 28. veebruar 2014, kl 13.13
Miks see täitsa blond veel müügiks pole läinud? Passib ja halab siin ning keegi teda ei taha. Häid naisi ei asendata teistega või mis?
 
Agnes 28. veebruar 2014, kl 13.16
Täitsa Blond ei ole praegu arvuti taga! :)
 
Agnes 28. veebruar 2014, kl 13.22
to Agnes,

On äärmiselt rumal loota, et ma kellestki siin rääkima hakkan.
Me ei vaheta omavahelgi meile usaldatud privaatset infot.

Aga, et siis miks? Noo aga mehed on siin ju nagu küülikud :) Äkki ongi kole-paks-mõrd ja annab peksa ka veel! :)

Veel midagi? :)
 
täitsa blond 28. veebruar 2014, kl 13.24
Ja siis? :) Mõte jääb kartuliturul samaks, kortsus rohelised idusid täis vissid :)
 
to Agnes 28. veebruar 2014, kl 13.27
Enda elu oled sa juba siia laiali laotanud, kurb.
 
Senza la Donna 28. veebruar 2014, kl 13.54
Oma elu netis elamisel pole tegelikult suurt häda midagi, paljud teevad seda ja on seejuures õnnelikud ja rõõmsad. Kurb on see, kui oma netielu häbenetakse ja püütakse siin olla keegi teine, kui päriselus. Võib-olla seepärast see tutvumine ei õnnestugi, et neti-mina ja päris-mina ei lähe kuigivõrd kokku. Seepärast ehk olekski mõistli tutvuda väljaspool foorumit või kasutada seda foorumit vaid kohtumiste kokkuleppimiseks.
Kui reaalsed kohtumised aga ei sobi, siis pole parata, peab siin üksteisele sopa pähekallamisega leppima.
 
Asjakarp 28. veebruar 2014, kl 14.01
Senza la Donna kirjutas:
Asjakarp, siin on ennegi mehi olnud, kes oma potentsi, riista suurust ja naiste käsitlemise oskust on üle hinnanud, ei maksa samasse ämbrisse astuda. Igale potile leidub oma kaas ja kes tahab tundide kaupa suhu võtta, las võtab. Ainult et iga nii pikk suguakt (mitte ainult oraalne, ka vaginaalne) teeb genitaalid hirmsat moodi valusaks ja võtab pikemaks ajaks seksiisu ära ;)
Ma ei kiitle oma "naistekäsitlemise oskusega" või millega iganes. Üks minu hoiatuslause mulle endale on, et ma võin olla nii hea kui tahes, alati jääb võimalus, et keegi teine on veel parem. Mis puutub tundidepikusesse akti siis iga asjaga on nii, et harjutamine teeb meistriks. Mõnele meeldib kaks korda kuus, mõnele kaks korda nädalas...
Kuuldavasti on inimestel isegi luumurrud ära paranenud, valusad genitaalid peaksid seega ka mööduv nähtus olema.
Tegelikult ei tahtnud ma üldse kepi pikkusest kirjutada või riista suurusest. Lihtsalt üle mõistuse käis see nõme ärapanemine. Viisakas ja endast lugupidav mees ei saa naiste kohta nii kirjutada nagu seda siin tehakse. Kui naised on lati üles seadnud ja sa sealt alt läbi jooksed siis ... Poes on ju ka samamoodi. Sa kas saad omale asju lubada või ei saa. Tegelikult on see loll ja nõme võrdlus. Üle rea lugejad muidugi haaravad sellest kinni ja pööravad selle minu vastu aga ma ei osanud praegu lihtsalt paremat tuua.
 
punapea 28. veebruar 2014, kl 14.10
tihti seatakse latt kõrgusele, mis pole mõeldav latiseadja syhtes. suhetes pole võimalik mingeid latte seada - sa kas sobid või ei sobi selle inimesega. netis pimesikku mängides võib need latid muidugi taevani seada, selle mõttega mängida ja isegi uskuma jääda, et alla selle vot mitte üks kriips. reaalsus on aga midagi muud ja pettumused valusad tulema:P
kõike ei tasuks nii südamesse võtta, mida südametud siin mängeldes kirja panevad. mängi kaasa või pirtsuta nurgas või hoopis vala pisaraid, kui karmis mängus peksa saad:P igasugu empaatia jäägu reaali ja siin olgu tõde oma kõige ehefamas koleduses:D
 
Asjakarp 28. veebruar 2014, kl 14.13
Võib-olla ma olengi nagu Don Quijote. Ajast maha jäänud ja mitte trendikas (kui uued trendid on, et naiste solvamine on IN). Aga ka mina ei lase ennast sellest häirida ja plaanin jääda selliseks. Kui naine ütleb, et on nõus tundide kaupa seksima siis las olla nii. Palju hullem oleks kui öeldakse, et 5-7 min /2x6 ja edasi vaata ise.
Sex peaks olema ikka mõlemapoolselt nauditav.
 
Asjakarp 28. veebruar 2014, kl 14.18
Punapea Sa oled kindlasti märganud, et poes tehakse allahindlusi, kui kaup seisma jääb. Küll need latid ka allapoole tulevad kui keegi ei kvalifitseeru. Elu teeb oma korrektuurid ja viinamarjad on sagel väga hapud.
Pimesikku võib ka viisakalt mängida. Ei pea ju valjusti ropendades vasta seinu jooksma.
 
punapea 28. veebruar 2014, kl 14.19
seks on kahe inimese vaheline asi ja seda turule turumuttidele hekseldamiseks välja ei tooda. seksijutud on nipp midagi müüa, mis muidu kaubaks ei lähe. odav trikk meelitada kliente - tead ju küll, kuidas mõjutab sinu meeli erootiline alatoon reklaamides ja odavate naiste jutus. kui palju keegi seksib, kuidas ja kellega, ei peaks olema ühegi kolmanda isiku asi. need, kes seksist (või selle puudumisest) palju jahuvad, on puuduliku seksuaalkäitumisega ja sellistest on mul kombeks luua kuvand, kui kõige madalama haeitusega indiviididest. sellised ei kõlba millekski muuks kui naerualusteks, ja ära siis imesta, kui neid n-ö solvatakse. tegelikult ju mitte - neid naerdakse lihtsalt välja:P
 
punapea 28. veebruar 2014, kl 14.21
*haritusega ehk haritustasemega:D

oopium, kui siin loed, siis tervitused!;)
 
punapea 28. veebruar 2014, kl 14.24
Asjakarp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Punapea Sa oled kindlasti märganud, et poes tehaks
> e allahindlusi, kui kaup seisma jääb. Küll need la
> tid ka allapoole tulevad kui keegi ei kvalifitseer
> u. Elu teeb oma korrektuurid ja viinamarjad on sag
> el väga hapud.
> Pimesikku võib ka viisakalt mäng
> ida. Ei pea ju valjusti ropendades vasta seinu joo
> ksma.


------------

palun ära võrdle inimsuhteid tarbekaubaga - see on kohatu ja absoluutselt mööda. katsu sellest tarbimisest üle saada või vahet teha inimesel ja kaubal. inimkaup on sekstöötaja, mitte kahe inimese vaheline lähedane suhe:P
 
Hülgehall kuub 28. veebruar 2014, kl 14.26
Kui kõik ainult lati alt läbi jooksevad, siis peaksidki ka kõik kõigile sobima..? kui latt jälle liiga madalale lasta, kisub see juba takistusjooksu moodi välja nägema
 
Senza la Donna 28. veebruar 2014, kl 14.28
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> oopium, kui siin loed, siis tervitused!;)

Huvitav, ma pole oopiumi juba teab-mis-ajast siin märganud.
Aga tervitused siitki sinna setumaale :)
 
õde 28. veebruar 2014, kl 14.38
Kuidagi väga raske uskuda, et inimesed, kes teisi netis solvavad ja/või sopaga üle valavad, reaalis tegelikult empaatilised, meeldivad ja toredad on. Pigem ikkagi nii, et internetis ei pääse segava tegurina mõjule kõik väline - keha, mis looduse kingitusena ilus võib olla, kulinad ja maasturid. Siin loeb ainult see, milline on inimese hing ja vaim ning selle seisukord paistab internetis suheldes imehästi välja.

Iseenesest huvitav muidugi, et virtuaalis suheldes püütakse järgida reaali reegleid, räägitakse pidevalt oma välimusest (nagu keegi seda näha võiks), sotsiaalsest staatusest (mis võib olla fantaasia vili) jne.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!