Saame tuttavaks
alaväärsuskompleks või mis see on?
 
täitsa blond 04. märts 2014, kl 23.49
hüljes
Sulle siis topeltports seksi:)
 
õde 05. märts 2014, kl 00.14
Tänud, täitsa blond, heade soovide eest ja sulle samuti kõike parimat.
:)
 
Saritutvuja 05. märts 2014, kl 00.28
Täitsa Blond,

Aitäh, Sulle ka kõike head, 3 Su suurimat soovi saagu teoks.
Head ööd ja sooja tekki ka :-)
 
Senza la Donna 05. märts 2014, kl 10.03
Täitsa Blond

Aitähh heade soovide eest :). Mis aga puutub seksi jagamisse sinu ja Agnesega, siis sellest pean kahjuks loobuma, kulub endalegi marjaks ära :D
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 11.53
eieiei, ei mingit jagamist...lihtsalt minu soovipaketti kuulus otseloomulikult ka seks, aga siin on palju häid inimesi, kes vb ei ole seksist huvitatud...vat need võisid oma portsu tagastada:)
 
irooniapõõsas 05. märts 2014, kl 13.22
Nii nunnu. Tänud muidugi heade soovide eest, aga tagasi ei saada ma midagi:)
 
alu 05. märts 2014, kl 13.26
tänan. vaatame samas ka kingitud hobuse suhu. et kellega need uinuvad ja otsivad, blondid ja teised kaunitarid siis ka seksivad? nad igayhega ju end ei jaga:)
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 13.41
alu
Kas sina jagad end igaühega?:)

ps. Kui keegi soovinimekirjast välja jäi, siis pange see mu seniilsuse arvele, üldse mitte paha pärast.
Andke teada, kohe lisan...

Huvitav, kas siin tõesti jeebimehi ei liigu, olgu või ilma jeebita? :)
 
alu 05. märts 2014, kl 14.07
ilma jeebita jeebimehed? kas need võiks olla need mehed, kellelt on kilomeetreid lahti imetud, tänutäheks jeep?

mida teeb blond nii lollide meestega?
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 14.16
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ilma jeebita jeebimehed? kas need võiks olla need
> mehed, kellelt on kilomeetreid lahti imetud, tänut
> äheks jeep?
>
> mida teeb blond nii lollide mee
> stega?

Isegi minu võtsid tummaks...Agnes ehk oskab vastata:)
Agneeees, kus sa oled?
 
alu 05. märts 2014, kl 14.51
..arvad, et Agnesel võib olla kogemusi?
 
vanad alukad 05. märts 2014, kl 17.39
vanad alu(kad) ka platsis. Vuih!
 
Ingel, endine Ingel 05. märts 2014, kl 19.05
Armas Jumal Kirjutas:
-------------------------------------------------------
täitsa blond. sinu soov saab täidetud. mine neljapäeva kesköösel nelja tee risti ja oota kuni sinu poole pöördub TEMA.
-----------------------------------------------------

Et siis homme öösel? samas kohas?
Kohal nagu alati.
Ootan.
 
Senza la Donna 05. märts 2014, kl 19.35
Ingel, endine Ingel Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Et siis homme öösel? samas kohas?
>
> Kohal nagu alati.
> Ootan.

Ingel, kui sul juhtub kaubik olema, siis võid loosi minna küll :D
OK, dziibiga ehk saad kah hakkama ;)
 
Ingel, endine Ingel 05. märts 2014, kl 19.43
haaaa-haaaa-haaaaa, Senza, lugesin ja naersin...

Pole mul enam kaubikut ja ka jeepi - müüsin maha, korraga , ka ülejäänud üleliigsed sõiduvahendid.
Aga nelja tee risti lähen jala, põhimõtteliselt. Sest kuis see Jumal, Armas muidu mind sõidutada saab - kui mõlemad omas kaarikus... Nii jääb ju kontakt kesiseks.

Aga Armas Jumal, see ju va raiskaja, sel ilmatu suur ökoloogiline jalajälg ju niigi siin maapeal - tema vulkaanid, uputused, kliimasoojenemised ja totaalne inimeste paljunemine... Kogu meie staff-sodi-tegevus ei küündi ligilähedalegi.. no mis see üks jeep siis ära ei ole - ikka saab, kui küsitakse..
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 20.46
Naiselt küsitakse autopoes...mis värvi autot proua soovib? Ükskõik, mis värvi... peaasi, et punane on.

Blondilt küsitakse...mis marki autot blond soovib? Ükskõik, mis marki...peaasi, et džiip on (loe: maastur).

Ingel
Homme lähen 4 tee risti. Saada oma ingliparv mulle siis appi, et ikka jeebiga tagasi tulen:)
 
oehh 05. märts 2014, kl 20.55
ehk joogiga ja job''iga aga mitte jeebiga
 
punapea 05. märts 2014, kl 21.39
oijahh, debiilik jõuab lõpuks ikka ninapidi oma jobbiloiku:D

blond, see auto värvi jutt on jummala õige - mina valin ka autot ainult värvi järgi:DD
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 21.46
Mul ükskõik, milline auto, peaasi, et isane on:)
 
alu 05. märts 2014, kl 21.55
isane auto on nendemeeste maastur, kes pimesi kaardil kaks punkti sõrmedega maha panevad ja siis nende vahel autodega liiklema hakkavad..sellised snorkelite, oksatrosside ja katuse servani porikamakatega autod, mida aegajalt ära uputatakse või kusagilt nõlvalt alla veeretatakse.
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 22.05
Ei ole.... selline puhas, suur ja läikiv:)
 
nii 05. märts 2014, kl 22.08
Blond juba nii nälgas, et nõus autot panema..
 
Asjakarp 05. märts 2014, kl 22.14
Kunagi üks sakslasest professor, kellel oli natuke rohkem kui mõni kraad majanduse vallas ütles, et kui näete kusagil väga suurt ja pisut mõttetut maasturit (näit Escalade) siis on 90 protsenti tõenäosus, et selle roolis on tibi või neeger.
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 22.21
Asjakarp
Ma olen koguaeg rääkinud, et üleõppimine head ei tee:)
 
punapea 05. märts 2014, kl 22.32
üleõppimine on see, kui käid ja õpid, õpid ja käid, mitmes ülikoolis-eluõlikoolis, aga ikkagi professorit sust ei saa. ma ütleks, et see professor teadis mis räägib:DD
 
Asjakarp 05. märts 2014, kl 22.36
Tegelikult oli tal oma maa mõistes õigus. Ta lihtsalt polnud kunagi Eestis käinud ja tal polnud siinsest maasturikultusest aimugi. Autobahnil on 3 liitrise mootoriga sedaan või kupee alati mõnusam sõita kui ükskõik milline maastur.
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 22.36
alu
Kas poleks aeg naasta paksude peede ja soonivate rinnahoidjate juurde?
Piisavalt juba selgeks saanud, mis teeb mehest mehe:)
 
alu 05. märts 2014, kl 22.56
pigem oleks aeg see teema lukku panna. selgeks on saanud see, et meestel pole vaja paksude tagumikkudega naist, litsakaid blonde ja naistel on vaja..midaiganes. alates rauakolakatest ja lõpetates kõige õrnematundelise armastusega. nõudmised on seejuures kasvuteel koos vanusega.
 
täitsa blond 05. märts 2014, kl 23.05
litsakas blond?....njahh
Kui meie oleme Agnesega litsid, siis tuleks litsi definitsioon ümber formuleerida:)
 
haisvad alukad maasturis 05. märts 2014, kl 23.12
linnamaastur ju ka olemas, aga haisev vana alukas pole oma peenikst per..set ju sinnmaani küündinud..ta näeb ainult, et neli ratast all.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!