Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tänapäeva Naine
 
:) 17. märts 2014, kl 07.06
emakõuts keeb juba hommikul:) õpi eesti keel ära, mõisteid ei saa väänata oma suva järgi, irw:)
 
jajah 17. märts 2014, kl 07.42
Ei ole kerge pedagoogil jätta õpetussõnu vaheajal jagamata, eksju punapea?
 
punapea 17. märts 2014, kl 07.46
mis nüüd ei meeldinud? tõde või:D nii ta on, kiimas kõutsid. mina olen emalõvi, kui kaslaste peale juba teema läks:DDD
 
õde 17. märts 2014, kl 09.27
Sellega olen nõus, et ideaalvariandis peaks lapsed sündima abielus olevatele paaridele ja planeeritult, aga kui palju seda ideaali siis ikka elus ette tuleb. Suur osa paaridest elab lihtsalt kooselus ja kuigi mõlemad võivad last väga soovida ja kui siis isa ühel hetkel tüdineb või muudel põhjustel minema jalutab, siis jääbki naine üksikemaks. Ma ei ütleks, et ta seetõttu kuidagi vääritu või süüdi on. Mitte et see teema kuidagi mind ennast puudutaks, ka ise olen üles kasvanud peres, kus vanemad eluaegses abielus, aga õigluse mõttes ma tahaksin siiski vastu vaielda, et üksikema kuidagi vääritu seetõttu on, et isa oma kohustusi lapse ees ei täida, st last inimeseks ei kasvata, vaid jätab selle vastutustundetult naise õlule. Aga, jah, naised, ärge sünnitage lapsi meestele, kes teiega abielluda ei kavatse. See viib ilmselt varem või hiljem üksikvanemluseni.
 
kuldkihar-havisaba 17. märts 2014, kl 09.30
Õnneks on inimesed, kes alati ja eksimatult tõde teavad ja ei väsi seda teistele kuulutamast :D
 
kaksik 17. märts 2014, kl 09.39
n54, loe nüüd veel korra rahulikult, eks? Mina kirjutasin väärt naisest, sina räägid ideaalsest naisest. Ma veel korra need on erinevad mõisted.
Partneri omamine/mitte omamine ei ole otsustav väärtuslikkuse hindamisel. Väärt inimene ei pea olema suhtes minu arvates.
"Tähtis on olla sina ise ning teha oma parim."- nii ongi, ainult ühed on selle juures väärikad ja väärtuslikud, teised mitte. Väärikas saab olla ka ilma ideaalne olemata.

"Kes ei usu, lugege siitki foorumist, kui tigedada on naised, kes nähtavasti ränga dieedi ja treeninguga ideaalse keha on saavutanud, nende suhtes, kes kaalu kradile saadavad, söövad ja elavad nagu süda lustib. "

Ja nagu ikka, jõutakse kaalu teemani ja ikka naiste endi poolt :) Kust sa tead, millist keha keegi kusagil mõnda klaviatuuri toksides omab ning kuidas ta selle saavutanud on?

Punane emakõuts, mis haigust sa põed? Ajupuudulikkust ja kollase vedeliku asumist koljus? Annaks jumal, et sinusugused pedagoogidena ei töötaks...
 
täitsa blond 17. märts 2014, kl 10.56
Vaatan, asi on siin täiesti käest läinud.
Räägime parem teemadest, mida kõik valdavad ja milles te kõik ühel meelel olete...näiteks jeepidest.
Jeebimeestel on mikroriist ja jeebinaised on jeebi välja imenud...onju?:)
Kena telfinädala algust kõigile:)
 
:) 17. märts 2014, kl 11.04
tb, ime rahus:)
 
tb 17. märts 2014, kl 11.08
:)
Väärt naised saavad ilma imematagi:D
 
:) 17. märts 2014, kl 11.14
sa ju olevat väärt naine, miks siis järjepanu jeepist ja mehest ilma oled? a ja, sul pole salsatajate keha, kogu väärtuse juures puudub pisike nüanss, välimine tõmme:)
 
kuldkihar-havisaba 17. märts 2014, kl 11.16
Jeebid on nõrkadele, mina sõidan jalgrattaga :P
 
Senza la Donna 17. märts 2014, kl 11.54
kuldkihar-havisaba Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jeebid on nõrkadele, mina sõidan jalgrattaga :P


Õige mõte, nii, kui lumi sulab, nii rattaga sõitma :)
(see küll ei välista aeg-ajalt dziibiga kimamist)
 
tb 17. märts 2014, kl 11.56
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa ju olevat väärt naine, miks siis järjepanu jeep
> ist ja mehest ilma oled? a ja, sul pole salsatajat
> e keha, kogu väärtuse juures puudub pisike nüanss,
> välimine tõmme:)

Tore, et sain su päeva rõõmsamaks teha:)
 
:) 17. märts 2014, kl 12.09
sina minu päeva ei mõjuta, ära ennast nii kõrgelt ka hinda:)
 
täitsa blond 17. märts 2014, kl 12.55
Kuidas nii, naerusuuke?...sa oled mul ju nagu vihaleht pee küljes kinni. See paneb mind ju end eriliselt tundma:)
Kle, ma ei saa üldse aru, mis krdi soost sa üldse oled?
 
Senza la Donna 17. märts 2014, kl 13.14
Täitsa Blond, sa maale kolimise peale pole mõelnud? ;)

http://e24.postimees.ee/2729950/jeep-grand-cherokee-2014-heal-jarjel-maapere-tubli-soiduvahend
 
n54 to: 17. märts 2014, kl 14.02
kaksik:
no ega ma muidugi tea, aga eks ma usu, mida keegi enda v oma keha kohta kirjutab. Mind isiklikult kehakaal pole ammu huvitanud, kuna on normis püsinud suvalise eluviisi ja toitumise juures.

õde:
nõus minagi, et lontruse tõugu pole mõtet paljundada, st saada lapsi meestelt, kes rahuga minema kõnnivad. Küsimus on selles, et "lontrus" ei tarvitse olla otsa ette kirjutatud. Ja mees, kes lapsi ei soovi, öelgu see ikka enne kõva häälega välja, mitte, et viriseb alles raseduse peale. Vbl jääb selle avameelsusega seksist ilma, aga tühja kah.
 
alu 17. märts 2014, kl 16.26
äkki on väärt naine see naine, kes ei ela ettekujutustes? armastusest näiteks? naine, kel ei saa armastus otsa või ei kasva need nagu oksad laiali? taolises naises võib ju isegi olla midagi pysivat ja muutumatut, mitte et iga kevad läheb taas punga esimese sooja ilma peale.
 
õde 17. märts 2014, kl 16.58
kaksik Kirjutas:
-----------------------------------------------------
> Punane emakõuts, mis haigust sa põed? Annaks
> jumal, et sinusugused pedagoogidena ei töötaks...


Kusjuures minu arvates pole üldse halb variant, kui punapea koolis töötab. Tänapäeval ei saa ninnunännu tüübid koolis hakkama, vabakasvatamatud indigolapsed pistavad elusast peast nahka.
 
piripiiga 17. märts 2014, kl 17.08
õelus on pidurdamatu. kui ikka tahab tulla, siis ei takista miski. ghost ja punapea laksivad igas teemas joonelt ära. ei mingit hellitamist :D.
 
tiibadega kurat 17. märts 2014, kl 17.52
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.01.
 
mitu korda peab rääkima? 17. märts 2014, kl 17.57
mis kuradi armastusest siin jahvatatakse? sellist asja ei ole ilmas olemas, kellegi lollaka väljamõeldis kiimalisuse peitmiseks. sõna armastus ajab öökima!
 
alu 17. märts 2014, kl 18.01
hea kyll. ytleme, et need on siis mingid feministid, kel armastus saab otsa, kasvab lahku etc. norm ja väärt naised on oma armastuse juures ega otsi enam kypsest peast seda. või siiski? ahjaa, mõni nutikam yritab seda lausa jeebi abil saavutada. ränk maastikukatsumus vist.
 
:) 17. märts 2014, kl 18.02
Ropsi rahus :)
 
Senza la Donna 17. märts 2014, kl 18.11
mitu korda peab rääkima? Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis kuradi armastusest siin jahvatatakse? sellist
> asja ei ole ilmas olemas, kellegi lollaka väljamõe
> ldis kiimalisuse peitmiseks. sõna armastus ajab öö
> kima!


No vaata, on palju asju, mida sa näinud ei ole, aga mis sellegi poolest eksisteerivad, seega ei saa üheselt väita, et armastust ei ole olemas.
Pealegi, ei ole armastusel kiimalisuse (seksiga) palju ühist.
 
n54 17. märts 2014, kl 18.18
ei vassi, ja mind ei huvita kellegi kaal, vaid ebaloogiliselt tugevad negatiivsed tunded, mida see teema automaatselt vallandab. Muidugi võib ka muid ebaproportsionaalselt ärritavaid teemasid leida, näiteks soovib 45+ naine leida toredat meeskaaslast, kellegagi tiiba ripsutada vmst. Noh, eks mehed saa ka vahel võtta, aga naiste suhtes ollakse ikkagi kriitilisemad.
Mõistagi tekib ärritus, kui inimene loodab teenimatut õnne leida. Peaks ju igasuguse õnne leidmine olema ränk töö, hambad tangis.
 
õde 17. märts 2014, kl 19.08
tiibadega kurat Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Õde, aga anna oma lapsed ja
> lapselapsed kõik emakõutsi õpetada :)

Vaevalt, et punapea üldse õpetaja on, see oli lihtsalt kellegi oletus. Ma pole veel lapselaste omamiseks sobivas eas.
 
irooniapõõsas 17. märts 2014, kl 19.45
> Kusjuures
> minu arvates pole üldse halb variant, kui punapea
> koolis töötab. Tänapäeval ei saa ninnunännu tüübi
> d koolis hakkama, vabakasvatamatud indigolapsed pi
> stavad elusast peast nahka.

Nokuule, selle jaoks ei pea punapea taoline olema, et mitteninnunännutaja tüüpi olla.
 
täitsa blond 17. märts 2014, kl 20.04
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hea kyll. ytleme, et need on siis mingid feministi
> d, kel armastus saab otsa, kasvab lahku etc. norm
> ja väärt naised on oma armastuse juures ega otsi e
> nam kypsest peast seda. või siiski? ahjaa, mõni nu
> tikam yritab seda lausa jeebi abil saavutada. ränk
> maastikukatsumus vist.

alu, sa ei saa seda ju ometi pahaks panna, et blondid tahavad mõne jeebiomaniku õnnelikuks teha....nagu mina ei pane üldse pahaks, et mehed tahavad ainult noori, ilusaid ja saledaid õnnelikuks teha...:)
 
alu 17. märts 2014, kl 20.12
blondide poolt õnnelikuks tehtud jeebiomanik...kas see võiks välja, kui keegi laostunud ja naistesse usu kaotanud kodanik, kes omab ainult võlgasid?
muidugi, isegi selliseid mehi on vaja, et järeltulevad põlved taas saaks mõelda, et kas armastus on naiste väljamõeldis ja ettekujutus või et kuidas siis ikkagi jäädi kõigest ilma, mis oli enne neid:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!