Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tänapäeva Naine
mansion ghost 18. märts 2014, kl 23.20
´täitsa blond´, aegajalt meenub omagi sünniaasta :D
Jajahh, enamuse omavanuste "kõlblik kuni" ja "parim enne" on just sealmaal kus see on - minevikus. Aga, kui mõelda milleks kedagi oma kõrvale tahta, siis võib ka nende hulgast leida selle otsitava.
"tänapäeva(ne)" ja "mitte nii tänapäevane" märgib pigem mõttelaadi kui sünniaega.
 
kuldkihar-havisaba 18. märts 2014, kl 23.50
Teemasse tagasi tulles, kas tänapäevasus kui selline on üldse miski, mida ihaldada?
Moodsad vidinad, kiiremini kulgevad masinad, pealiskaudse info kiire kättesaadavus, egotsentrism, moraalne vabadus, seksikus, pandavus.
Paljud inimesed tunnevad ennast kõige selle juures tühja, irdununa, isegi kriisis.
Mu vanaema elas päris vanaks, 93-aastaseks. Ta tavatses ikka öelda: Kallis laps, mul on tunne, et ma ei sobi enam siia maailma (järgnesid mälestused tema lapsepõlvemaast Lasnamäel, kus olid väikesed puumajakesed, murumättad ja kus karjatati kitsi-lambaid. Vanaemal oli näputöö kaasas, õmbles karjas nukkudele riideid.)
Teades ja mõistes väärtusi ja raskusi, mida vanaema kirjeldas, sain ja saan aru, mida ta mõtles. Eks see tänapäevasusest irdumine on näha perede juures, kes linnast lahkuvad ja maale elama asuvad, et selle "päris elu" tunde kätte saada ja seda ka oma lastega jagada. Muide, kas kujutate ette lapsi, kes pole kunagi lõket näinud? Kalev Rajangu rääkis sellest ühes Ööülikooli rännakuist: http://etv2.err.ee/videod/elu/b55c1726-0be7-4838-ac14-565d81d42c91
mansion ghost 19. märts 2014, kl 00.00
´kuldkihar-havisaba´ vaata ette, õige pea panevad "Kohviveskid" ka Sind paika :D
 
kuldkihar-havisaba 19. märts 2014, kl 00.05
Paikapanek on siinse foorumi vääramatu (ja ilmselt sotsiaalse ventiili näol vajalik) jõud.
Ega seda ei saa pahaks panna ometi :)
 
armastus on peas 19. märts 2014, kl 00.40
no tomile ütleks, et armastus, ka selle müstilise naise armastus on ikka tema enda peas, st tomi ja kõigi teiste oleskeljate unistajate peades. te võite sinna oma pea sisse panna igasuguseid mõtteid, ka selliseid, et teid armastatakse.
kui sellesama naise käest küsoda armastuse kohta, võib ta ju kaastundest isegi takka kiita, kui tema armastus on kindlasti midagi muud kui siinse tomi armastus..
aga enda tekitatud tunnet iseenda peas nautimast ei keela keegi tõesti.
 
kuldkihar-havisaba 19. märts 2014, kl 01.05
Kas "armastus on peas" on sama kes "mitu korda peab rääkima"?
Armastuse-vastane misjonär :)
 
täitsa blond 19. märts 2014, kl 01.32
Ahh, unustate hoobilt igasuguse pläma, kui õige M või N teele satub. Mina olen vähenõudlik, sobib hästi ka tänapäevane mees, kes oskab vanamoodsalt käituda ....või vanaaegne mees, kes oskab tänapäevaselt käituda.
Aga siinsed saurused on ise ühed pirtsp****d:)
 
M 19. märts 2014, kl 08.59
Viimasele,Sa paned juba täitsa segast,sest ega ei saa ka ise aru mida trükid.Tee väike paus ja ole arvutist päev või paar eemal ja seda teraapia eesmärgil.
 
Tom 19. märts 2014, kl 10.05
armastus on peas Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> no tomile ütleks, et armastus, ka selle müstilise
> naise armastus on ikka tema enda peas, st tomi ja
> kõigi teiste oleskeljate unistajate peades. te või
> te sinna oma pea sisse panna igasuguseid mõtteid,
> ka selliseid, et teid armastatakse.
> kui sellesa
> ma naise käest küsoda armastuse kohta, võib ta ju
> kaastundest isegi takka kiita, kui tema armastus o
> n kindlasti midagi muud kui siinse tomi armastus..
>
> aga enda tekitatud tunnet iseenda peas nautima
> st ei keela keegi tõesti.

armastusega on selline naljakas asi, et kesse seda ise põle tund, see ka sellest aru ei saa. seepärat ma saangi öölda, et mind ikka kohe päriselt armastatakse, mitte ei ole tegu mingi kapriisi või omaniku tundega.
aga muidu on sul õigus, kõik on peas kinni ;)


aa nüüd teemasse ka - ma üldiselt arvan, et pole olemas tänapäävast naist, kui sellist. naine on ikka naine ja mees on ikka mees. oma olemuselt oleme me kõik üsna ürgsed loomad, aa lihtsalt see kest (nii vaimne, kui füüsiline), mis me endale ümber võtame, muutub aja jooksul.
 
Triin 19. märts 2014, kl 10.20
Proua täitsa blond,ühinen Sinu arvamusega,et pahadele poistele jäävad tühjad pihud.Las teevad parem käsitööd kui halvustavad siin naisi kellel on ikka ambitsioonikad tutvuse plaanid.
 
Ingel, endine Ingel 19. märts 2014, kl 12.21
Ja kes need siis on?
Et loetlegem end siis ülesse!
 
irooniapõõsas 19. märts 2014, kl 14.52
Kumbad, kas siis ambitsioonikad naised või pahad poisid?
 
n54 to: 19. märts 2014, kl 17.49
"
Palun seleta n54 mulle,mis tähendab teenimatu õnne puhul ohvreid tooma.Kas keegi saab nuga või joob surnuks või veel mõni variant õnne nautida?
"
No sulle Udukuulike olen igasugu asju seletanud, abi sellest mitte muhvigi.
to tiibadega:
no ideaalse vormi jaoks peaksin pingutama minagi, aga või ma viitsin. Minu arvates on oluline on just see, kuidas inimene funktsioneerib (jõud, vastupidavus, osavus, painduvus) ja seda kõike annaks treenida lõputult. Aga siis mõtlen, mis on mu eesmärk: olla või teha? Seni olen eelistanud midagi teha, selmet vormida iseendast kunstiteos.
 
omg 19. märts 2014, kl 21.01
Alu eest kirjutab vist nüüd tema tubli sekretär, laused on kenasti suurte algustähtedega ja smailid ninaga :)
 
täitsa blond ...special Senzale:) 19. märts 2014, kl 23.18
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vanamuusika austajana ma kaasaaegsest muusikast su
> urt ei arva, aga vahest ikka mõni sähvatus sekka t
> uleb, üks lugu on koguni 24 tunnise video saanud.
> Eks igaüks satub seda omast kohast vaatama, aga ve
> erand tundi kannatab vaadata küll :)
>
> http:/
> /24hoursofhappy.com/

Mind tabavad vahel ka retrohetked...elu oli vanasti kuidagi ilusam ja mehed tõelised gentlemannid:)

https://www.youtube.com/watch?v=hwZNL7QVJjE
 
alu 19. märts 2014, kl 23.56
omg,

nutikas teeb seda minu eest:)

kuid keegi siin sattus mõtisklema kaasajast ja oma vanaemast, kes arvas, et ei sobi tänapäeva. inimesed vist lihtsalt väsivad kõigest uuest samas suutmata sellest loobuda. vanasti sõideti hobusega ja oodati pikisilmi kirju, võidusõitja oli amet ja oskus kõike korraga teha veel tundmatu. olid daamid ja härrad. täna sõidetakse autoga, ollakse ise võidusõitja ja jõutakse veel samal ajal suhelda, saata sõnumeid multimeedias. tahetakse kah olla daam ja härra. vb mõeldakse veel isegi armastusele..ei, pigem sellele, et kuidas seda kelleski tekitada enda ribadeks tõmbamisel:)
 
täitsa blond 20. märts 2014, kl 00.13
alu
...nagu ikka, lõpp läks käest ära sul:)
Vaata, armastus on sihuke asi, mis vastastikusel olemasolul vaid annab. Kui keegi peab end ribadeks tõmbama, siis ....
 
alu 20. märts 2014, kl 00.24
nomisma ikka oskan öelda-jah, emme, armastus on muidugi selline asi, kuni otsa saab nagu pulgakomm..:)
 
täitsa blond 20. märts 2014, kl 00.27
alu, ma ei ole su emme, aga kindlasti leiad endale sellise:)
 
alu 20. märts 2014, kl 00.34
nonäed, yks taburetiga hullav tädi ka ei taht emme olla, aga väärilisel toonil ikka õpetas ja manitses.
kindlasti tuleb sulgi kord see aeg:)
 
täitsa blond 20. märts 2014, kl 00.38
alu, ole ikka, mina nüüd sind õpetada suudan?
Mina õpin hoopis sinu tarkuseteradest...issi:D
 
õde 20. märts 2014, kl 06.33
Täitsa blond on vist nii magusa maitsega, et alul tema kallal närida meeldib :)
 
ahaa 20. märts 2014, kl 14.19
alu mitte ei näri blondi kallal,vaid lutsutab;)
 
Senza la Donna 20. märts 2014, kl 14.58
Otsustades Täitsa Blondi muusikamaitse järgi, otsib ta oma ellu tugevat meest, kes raskeil hetkil teda toetaks ja laseks kõrgeil kontsil helgesse tulevikku jalutada (või no pigem siiski dziibil sõidutada). :)
 
Ingel, endine Ingel 20. märts 2014, kl 15.34
Armastus on selgusehetk - kui kõik nagu avaneb (tõlgi: kaob ära seesinane maailm) ja sa näed nagu üht ja ainumast asja - seda inimest... Ja siis läheb elu edasi, maailm saabub ja argipäev saabub... Ja need, kes argipäevaga hakkama saavad - need ongi need tugevad inimesed. Kes vaid neid avanemise hetki otsivad, elavad õnnetult ja kurvalt - nagu vanasti meile õpetati, et tulevik on helge! Unustades meile ütlemast, et see on lohustuseks selle jama oleviku eest, aga olevik muudkui saabus ja saabus igal hommikul ning tulevik oli muudkui helge ja helge....

Ehk kokkuvõtteks:
ELADA TULEB TÄNA!
Ja ka õnnelik tuleb osata olla täna!

Ehk pidevalt kauneid unelmaid otsides ja ainult neile elades, saame me enda ümber ikka uskumatult mahasõtkutud ja hävitatud oleviku.
 
täitsa blond 20. märts 2014, kl 15.47
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Otsustades Täitsa Blondi muusikamaitse järgi, otsi
> b ta oma ellu tugevat meest, kes raskeil hetkil te
> da toetaks ja laseks kõrgeil kontsil helgesse tule
> vikku jalutada (või no pigem siiski dziibil sõidut
> ada). :)

Krt, Senza, sa oled hea jäljekütt:)....aga tead sa sellist meest?
 
alu 20. märts 2014, kl 15.50
ei tea kyll yhtegi meest sel planeedil, kes sooviks keskeas ja veic ymarat kontsadel naist helgesse tulevikku j(t)alutada. pakun, et selliseid mehi pole kunagi olnudki.
 
Senza la Donna 20. märts 2014, kl 15.53
täitsa blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Krt, Senza, sa oled h
> ea jäljekütt:)....aga tead sa sellist meest?


Ei tea, vähemalt mitte ühtegi vaba meest ei tunne. :(
 
täitsa blond 20. märts 2014, kl 15.55
Vaata, kesse jälle räägib. Aga keegi pole sinu arvamust ju küsinudki, kulla alu:)
Minu kindel veendumus on..ON selline mees olemas!
 
alu 20. märts 2014, kl 16.20
rahu, ainult rahu, kui on selline mees olemas...siis on ta vaja vaid leida ja pähe istuda-kõik ylejäänu tuleb juba iseenesest nagu koerakest jalutades.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!