Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Miks sa tahaksid tutvuda 50-aastase mehega?
 
n54 20. märts 2014, kl 18.37
isegi kui tige mees näeks nagu Adonis, aura on tal ikkagi ebameeldiv. Vaevalt see siiski hajub, kui kellegi ees lipitsema ja koogutama hakkaB.
 
to n54 20. märts 2014, kl 18.55
Vaevalt ta üldse koogutama mõne põdura eksmissi ees hakkab, aga unistada ikka võib, annab hingele jõudu ja kehale vaimu taburetiga möllata:)
 
sahh 20. märts 2014, kl 19.22
Huvitav, mis see naiste soovitav mehe vanus siis oleks, et 50'ne kriitikat saab?
40 on parem? Või 30?
 
alu sex? 20. märts 2014, kl 20.15
irw. keegi on meestest 50 lausa teadusliku uurimuse teinud ja avaldab siin statistilist keskmist. oletada võib, et uuringus on kasutatud veel enda intiimseid võlusid, mis tulemina on kätte andnud mehed, keda on isegi paha vaadata. tõesti mõni pakkjalg arvab, et väärib paremaid ja nooremaid?
----------
alule on nüüd ette sattunud pakkjalgadega mehed?
ja alu seab nagu väärtuse mõõdupuid teistele?
sa papi tegele oma asjadega ja tekita vähem probleeme endale, mis teistele ju ngunii korda ei lähe. Peast soe vanamees..
 
väärtuse mõõdupuu 20. märts 2014, kl 23.22
Väärtusetu on naine, kes alu lollitamise peale keema läheb ja siunama kukub:DD
 
n54 21. märts 2014, kl 18.01
mõni "to" oleks nagu taburetiga obaduse saanud, tõesti. Kas mõne eksmissi või kelle käest, aga...
No terviseid seltskonnale. Üksluised olete, sõbrakesed.
 
loll on loll 21. märts 2014, kl 18.19
vana alu ei peaks nii palju pingutama loll olemiseks. tal tuleb see väga naturaalselt välja. Tõesti peast soe vanamees.
 
midaiganes 21. märts 2014, kl 18.25
Sa lollike veel lollimat nime ei suutnud endale välja mõelda? :D
 
hästi tark 21. märts 2014, kl 18.33
no" midaiganes" on muidugi geniaalne saavutus nimevalikul.
aga muidu, alu, sa võid oma nime alt ka kirjutada.
 
midaiganes 21. märts 2014, kl 18.35
Aitäh! Seda on aru saada jah, et alu on sulle ni pähe hakanud, et näed igal pool ainult teda. A mina pole tema :)
 
keda iganes 21. märts 2014, kl 18.41
no pea pole ju prahi jaoks.
aga milles sinu probleem nagu oleks?
Mida iganes..
 
midaiganes 21. märts 2014, kl 18.52
Näed ega sa väga loll olegi, vaikselt hakkad taipama... just, pea pole prahi jaoks. Korruta seda endale veel mõned korrad :) Minu pärast ära muretse, pole probleemi.
 
aga tutvumine? 21. märts 2014, kl 19.15
ja midaiganes, miks sa siis tutvuks 50-se vana mehega? teema oli nagu selline.
ja mida siis nagu taipama hakkasid?
 
muretsemine? 21. märts 2014, kl 19.16
miks keegi peaks midaiganes pärast muretsema? mis temaga siis juhtus?
 
midaiganes 21. märts 2014, kl 19.30
Pole kohanud ühtki 50a meest, kes suudaks oma peakeses nii palju totraid küsimusi välja mõelda, kasvõi sellepärast tutvuks :)
 
kui palju? 21. märts 2014, kl 19.43
kui palju totraid küsimusi siis 50-sed vanad ärapõlatud mehed suudavad väla mõelda?
 
midaiganes 21. märts 2014, kl 19.46
Kordades vähem kui sina... neil on arenguruumi :)
 
muusika riist 21. märts 2014, kl 20.01
Tuli välja, et kui katse alguses eelistasid inimesed võrdselt mitut maiust, siis hiljem valisid vabatahtlikud 65 protsendil juhtudest selle, mida neile näidati koos helisignaaliga. Seos püsis üllatavalt kaua. Katset korrati kahe kuu möödudes ja ka siis eelistasid inimesed sama šokolaadi, mille valimine oli neile sisse harjutatud.

Uurimuse autori Tom Schonbergi sõnul on tõenäoline, et pikem seoste kinnistamise aeg laseb ka tulemustel kauem püsida. Siiski on vähe tõenäoline, et oleks võimalik treenida inimesi nii, et nad hakkaksid näiteks kreemikoogi asemele porgandit eelistama.
------------
alu ja midaiganes võiks muusikariistu kasutada, muidugi ei välista hilisemat ikkagi krokodilliks jäämist...
 
lisan juurde 21. märts 2014, kl 20.04
lisan siis kirjtisle juurde, et kui vana üksik igav, mage ja maitsetu 50-ne aastane mees oleks maius..

kulub see tarkus ka midaiganes plõksijale ära, kes naerab nii tasa, tasa oma kirjaridade taga..( emotikonide lõputu kasutamine)
 
uurimistöö 21. märts 2014, kl 20.05
midaiganes teeb siis teadusööd 50-ne aastaste lollide küsimuste esitajate kohta? millal ja kus tulemusi võib lugeda?
 
peaaegu 40 21. märts 2014, kl 20.10
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> irw. keegi on meestest 50 lausa teadusliku uurimus
> e teinud ja avaldab siin statistilist keskmist. ol
> etada võib, et uuringus on kasutatud veel enda int
> iimseid võlusid, mis tulemina on kätte andnud mehe
> d, keda on isegi paha vaadata. tõesti mõni pakkjal
> g arvab, et väärib paremaid ja nooremaid?
> lohut
> useks räägi pisut alukatest ja elu läheb ikkagi lo
> otes edasi, onju:)


Oh issand küll. Kellelegi sai jälle varba peale astutud. Ei ole uuringuid teinud. Räägin sellest, mida näen iga päev enda ümber tööl ja väljas. Olles tööl tervishoius näen erinevaid inimesi päevas vaat, et sadu. Ka mehi. Ja ma ei räägi tervisehädadest. Räägin puhtfüüsilisest välimusest. Kasva suureks Alu ja äri näri iga jama kallal. Ehk kusagil liigub ka neid atraktiivseid 50 - seid, kuigi kahtlane. Jõusaalis olen küll mõnda kohanud, aga tõesti ainult mõnda, sest ega nad vist eriti spordiga seotud teemade juurde ei jõua. No ja tänavapildist ei tulegi meelde midagi. Ju siis ei olegi näinud. Kindlasti on nad kusagi olemas, nagu naine54 mainis, lihtsalt minul pole õnne olnud neid eriti kohata
 
n54 eelmisele: 21. märts 2014, kl 20.29
mulle meenub üks igati vormis ligi-50 tuttav, keda tõsi küll, harva appi kutsuda õnnestub, sest sugulased, sõbrad ja rida naisi temast vahetpidamata midagi tahavad. Või 50-a nõbu, kes minu meelest paarikümne viimase aastaga muhvigi muutunud pole.
Ja ka vastupidised näited. Õde on vahel näinud mu ülikooliaegset austajat )natuke minust noorem) ja ütleb, et ei suuda mimnd kujutleda taolise papi kõrval. Inimeste geneetika ongi väga erinev. Mäletan, et omal ajal nägid ka tema vanemad palju vanemad välja kui minu omad.
 
täitsa blond 21. märts 2014, kl 20.34
peaaegu 40
Vaata, selles see point ongi, et sa näed iga päev ainult põduraid 50-seid. Üsna kõbusad ja rohkem kui kõbusad 50-sed mehed liiguvad spordisaalides, jooksevad metsas ja ei töllerda seepärast mööda arste.
Tänaval näeb neid ka, aga sa ei küsi ju passi ja sul pole tegelikult õrna aimugi, kui vana keegi on.
Nõustun, et neid on vähe, kellel silm pidama jääb, aga sama vähe on neid ka naiste seas.
 
n54 21. märts 2014, kl 20.45
huvitav oli see, et kui olin teismeline v kahekümnendates, suutsin peaaegu iga inimese vanuse peale vaadates üsna täpselt ära määrata. Ühel hetkel avastasin, et enam ei suuda. Eriti tüüpiline, et olen hakanud mitmeid endast natukese nooremaid endast vanemaks pidama, teiselt poolt ei tee vahet, kes keegi on 20-tes v 30-tes (kusjuures ise 20-tes olles tundusid 30-tes igivanad). Ühesõnaga, minu vanusetaju on täitsa pahupidi. No pole hullu, kui keegi ikkagi meeldib, siis vahin ega huvita absoluutselt, kui vana ta on.
 
peaaegi 40 21. märts 2014, kl 20.46
Ei, ei ehk väljendasin end valesti, aga erinevate korpuste vahel liikudes pooled neist vähemalt on töötajad, külastajad igasugused varustajad, remontijad jne. Loomuliklt on neid metsa all terviseradadel rohkem, loodetavasti. Aga palju neid on, kes spordiga tegelevad see on juba iseasi. No ja nagu n54 ütles on ka geneetika tähtis, kuigi geneetikast on vähe kasu, kui süüakse, juuakse kõht ette ja 50-ks eluaastaks on muskel juba kärbunud või pole olemas olnudki. Et nüüd jälle keegi norida ei saaks, siis ei peagi silmas Kiivikase musklit. Normaalset mehelikku, tugevat musklite mitte, et sõrmed kaovad kui vahtu kui kõvemini pigistad
 
peaaegu 40 to n54 21. märts 2014, kl 20.51
Proovi silmade järgi. Inimese silmad, pilk tavaliselt ei peta, ükskõik kui vana või noor ta paistab. Olen ise seda meetodi kasutanud pikalt. Tihti läheb päris täppi ja üle 4 aasta ei ole veel eksinud kelleski.
 
n54 to p.a. 40 21. märts 2014, kl 20.56
kui nüüd musklist jutustad, mulle meenub tuttav 52-53, kes sama muskulatuuri säilitanud, mis oli 22-23, aga... voodis nagu öö ja päev. Isegi kui huvi säilib, võimed vajavad regulaarset treeningut. Peale 40-t saab inimese garantiiaeg läbi, ei tervis, vorm ega potents ei püsi enam lollikindlalt. Samas pole inimene ka mingi hiina rämpstoode, mis garantiiaja lõppedes garanteeritult katki läheb. Iga inimene ja tema vananemine on eksperiment.
 
p.a 40 21. märts 2014, kl 21.04
Vist küll, aga ennem on mingid kriteeriumid siiski kõigil paigas, kui eksperementeerima hakkavad.
 
punapea 21. märts 2014, kl 21.05
50+ nurk on muidu täitsa olemas, kus ka omavahel tutvuda saate. aga no mis ma ikka lolle õpetan:DD

muidu jah, kui minust saab viiekümpine mutt, siis oleks väga hea 50+ mees. praegu küll jätavad nad külmaks, kuna neil see seksivärk on nigel ja üldse tundub suhe viiekümpisega kuidagi poolpehme:D
 
to punapea 21. märts 2014, kl 21.16
Mis viga? Menopaus teeb närviliseks ja tigedaks või, et sa niimoodi plärtsuma kipud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!