Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Miks sa tahaksid tutvuda 50-aastase mehega?
 
punapea 21. märts 2014, kl 21.29
kordamine on tarkuse ema. ja vanainimesele tuleb seda pidevalt korrutada, kuni ta aru saab. ise ta paistab olevat seniilne ja ise sellest aru ei saa, et 50+ nurk on 50+ inimestele, k,a tutvujatele. no ei taha nii vanade inimestega nooremad tutvuda. lihtne vastus ju:D
 
to punapea 21. märts 2014, kl 22.16
No, aga kui 50 või 50+ soovib tutvuda nooremaga. Ei saa ju talle keelata üritamast.
 
alu 21. märts 2014, kl 23.41
"Ehk kusagil liigub ka neid atraktiivseid 50 - seid, kuigi kahtlane. Jõusaalis olen küll mõnda kohanud, aga tõesti ainult mõnda, sest ega nad vist eriti spordiga seotud teemade juurde ei jõua."

imeliku mulje jätate, tädikesed. käite ringi punnis silmad vilamas peas ja jutt suus, et keegi ei taha selles vanuses mehi. aga noh, poleks teid, poleks ka elu naljakas:) muidu on minul siiralt kama, keda te tahate/näete/arvustate/maha teete. elu ei käi ammu enam ymber teie naba ja seda teate ise ka väga hästi:)
 
yks tädi 21. märts 2014, kl 23.52
alu, elu ei käi ka enam sinu m.... ümber;)
 
50-aastane naine 21. märts 2014, kl 23.53
Kui ma mõned aastad tagasi tutvumisturule uuesti tulin, siis ma siiralt arvasin (naiivselt), et ma TAHAN tutvuda endavanuse mehega.
Nüüd ütlen ma, et ma EI TAHA tutvuda 50-aastase mehega. seda isegi enda vanusest olenemata.
1.) Selles vanuses meestel on reeglina misiganes suured probleemid voodis. Seda kompenseeribki ainult ikka väga noor liha. Kuniks kompenseerib. Uskuge, reaalsus on ikka PALJU trööstitum kui te, naised, arvatagi oskate, kellel isiklikke kogemusi selles vanuses meestega pole.
2.) Mehed surevad Eestis keskmiselt 10 aastat varem ära kui mehed. Lihtne aritmeetika ütleb, et järelikult ei ole mul mingit mõtet tutvuda nii vana mehega - kui mu unistuste elu just üksi veedetav vanadus pole.
3.) Jäelikult suhtlen ainult endast nooremate meestega.
 
potents 22. märts 2014, kl 00.01
võtame näiteks vana mehe aluka. tal ju ei seisa enam ammu, mis sellise lontrusega teha?
lisaks ääretult ebameeldiv iseloom. ja miks ta topib oma probleeme teistele? küll on teed kitsad, siis rinnahoidjadad tal soonivad- siis naised, kes teda ei taha. see vana ärapõlatud mehe heietus on igav, ääretult igav ju.
 
alule 22. märts 2014, kl 00.04
Kui sul on kama, mida imet sa siis targutad? Kas selleks, kuidas keegi ringi käib, punnis- või pilukil silmadega, peab ka sinu ekspertarvamust küsima. Ja mis sinu probleem üleüldse on, et sa igal pool õiendad? Ega siis iga arvamusavaldus ei ole mahategemine. Kui kiidaksin 50 aastast ebaatraktiivset taevani koos tema sisemise iluga, siis oleks ju jälle halb. Siis mõni sinusugune kindlasti leiaks, et nüüd ollakse rahakiibitsemise peale väljas. Ausõna, sa oled nagu üleminekueas turueit. Miski ei ole meelt mööda ja kedagi ei saa rahule jäetud.
 
haigus ei küsi 22. märts 2014, kl 00.06
haigus ei küsi, kui aju laastab. vana üksik vanamees, nilbe vanamees netis- see sa oledki vana alukas.
 
vana vana naine 22. märts 2014, kl 00.17
see on õige, jumala õige, et haigus ei küsi ja laastab aju ning kroonib siseilu.
 
seniilsus 22. märts 2014, kl 00.21
irw vanurid jälle hoos
 
meestest 22. märts 2014, kl 00.24
imeliku mulje jätate, onud. käite ringi punnis silmad vilamas peas ja jutt suus, et keegi ei taha selles vanuses mehi. aga noh, poleks teid, poleks ka elu naljakas:) muidu on minul siiralt kama, keda te tahate/näete/arvustate/maha teete. elu ei käi ammu enam ymber teie naba ja seda teate ise ka väga hästi:
----------
jah, vana nilbe silmavaatega mees on jäle. teate, olete näinud, neid üksikuid vanamehi- naisterahvaste jõllitajaid..
aga alu sa võid rahus ka vana vana naine olla..ja oma nime alt kirjutada. ega see su nilbust ei vähenda..
 
lootusetu 22. märts 2014, kl 00.27
no kui ei seisa, veini pole, juustu pole, naisi pole, rinnahoidja soonib,lootusetu vana nilbe mees alukas
 
vana, väga vana ja kole naine 22. märts 2014, kl 00.31
Tean jah neid mehi, kes meiesuguseid jõllitavad, nilbeid märkusi teevad ja kannikast näpistavad. Õudsad elukad, miks nad nooremaid ja kenasid naisi ei taha?
 
n54 22. märts 2014, kl 00.35
ühed foorumis tahavad nähtavasti tutvuda, teised jälle tahavad, et siin kellelgi tutvuda ei õnnestuks. Hüppavad või nahast välja.
 
to n54 22. märts 2014, kl 00.37
Hüppasid taburetilt maha vahepeal?
 
küsimus jah 22. märts 2014, kl 00.38
tõesti küsimus, miks vana 50-ne alu alu noori naisi ei saa. Naised, olenemata vanusest jälestavad ebaviisakaid jõllitavaid nilbeid vanamehi. aga käsi pole neil jõllitajatel vanadel meestel mitte naiste tagumikul, vaid oma kubemel.
 
n54 22. märts 2014, kl 00.42
taburetist pole mina kirjutanud. Seda tegi liba Nahkpüss ja soovitan küsida tema käest. Kusjuures oleb mõelnud, vbl peaks kunagi tegema ergonoomilise tabureti, kus istumine liigestele hästi mõjuks. Kuid pole olnud eriti mahti sellega praegu tegelda, niigi palju asju pooles vinnas. Niipalju siis taburettidest.
 
shallalal 22. märts 2014, kl 01.11
Ei tahagi. Ehkki olen ise 40 ja ilmselt 50sed mehed arvavadki, et naine peaks mingi 10 a noorem olema, ei suuda selles vanuses mehed minuga sammu pidada.
Mina jaksan veel 6 tundi järjest tantsutrenni teha.
Enamik 50seid on pärast esimest tundi käpuli.
 
mart 22. märts 2014, kl 08.01
Aga 60.a sportlik mees?
 
hm 22. märts 2014, kl 08.36
On heas vormis 40, 50, 60 vanuseid mehi ja naisi, on ka väga halvas füüsilises vormis. Kõik on individuaalne.
 
50+m 22. märts 2014, kl 09.36
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> 50+ nurk on muidu täitsa olemas, kus ka omavahel t
> utvuda saate. aga no mis ma ikka lolle õpetan:DD

> >
> muidu jah, kui minust saab viiekümpine mutt,
> siis oleks väga hea 50+ mees. praegu küll jätavad
> nad külmaks, kuna neil see seksivärk on nigel ja
> üldse tundub suhe viiekümpisega kuidagi poolpehme:
> D
Vaidleks vastu. Mul on mõned tuttavad kelle vanus ligi 30 ja siiani naist pole saanud...... Minuga olles ükski nais persoon pole rahuldamata jäänud ja loodan et, rammu jagub veel aastateks. Peab ju aitama üksikuid ja neid kelle mehed impoks muutumas.
 
alu 22. märts 2014, kl 10.14
"Mina jaksan veel 6 tundi järjest tantsutrenni teha.
Enamik 50seid on pärast esimest tundi käpuli"

milleks sulle yldse siis mees, 50mees, kes kah jaksab päevotsa jalul olla või kasvõi tantsida? ka sellisel mehel pole ei aega ega tahtmist mingi vananeva naise suhtes:)
 
Siin juba jupp aega olnud naine 40+ 22. märts 2014, kl 10.21
Teate. ma tegelikult tahaksin täitsa selle Aluga tutvuda ja suhelda. Kui siin oleks olnud tema kontakt, oleksin otse pöördunud. Ma miskipärast arvan, et ta ei ole nii halb inimene nagu te tihti räägite. Ilmselt on tema postitused ajendatud pigem painavast üksindusest. Ja see koht siin asendab talle puuduvat peret. Ma ei tea, lihtsalt arvan nii. Kuid seda teab tema ise kõige paremini.
 
vat ei saa 22. märts 2014, kl 10.25
Alu nimelt ei tutvu 40 aastastega ja miks ei tutvu? Alul on endal noor naine olemas, ta käib siin teid õrritamas.
 
punapea 22. märts 2014, kl 11.18
potents Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> võtame näiteks vana mehe aluka. tal ju ei seisa en
> am ammu, mis sellise lontrusega teha?
> lisaks ää
> retult ebameeldiv iseloom. ja miks ta topib oma pr
> obleeme teistele? küll on teed kitsad, siis rinnah
> oidjadad tal soonivad- siis naised, kes teda ei ta
> ha. see vana ärapõlatud mehe heietus on igav, ääre
> tult igav ju.
---------------------------------------

neljakümpisel mehel seisab ja kuidas veel, muigugi oleneb naisest:D teine asi on muidugi jah, iseloom. s.. iseloom tal küll ja lähemalt tunda teda ei tahaks. muidu täitsa maru mees, siuke terava keelega ja tõekuulutaja:DD ja seda ma küll ei usu, et naised teda ei taha (see pole mingi näitaja et minusugune vanamutt teda ei tahaks:D), kindlasti tahavad, aga ta ise on nii krdima valiv, et mõnel viskab ikka pildi pimedaks eest küll suurest ärapõlgamise valust:DD
 
alu 22. märts 2014, kl 12.09
punapea,

siin paistab välja yks jäme ja samas väga naiselik loogika viga. kussa tead mul seda siis olevat?:)

." s.. iseloom tal küll ja lähemalt tunda teda ei tahaks"

see foorum siin pole kyll koht, kus omi paremaid kylgi näidata, ei tee seda ka keegi teine.
 
n54 22. märts 2014, kl 12.44
normaalsel inimesel peaksid kõik küljed enam-vähem talutavad olema, vaata kust otsast tahes
 
to n54 22. märts 2014, kl 12.48
Ennast pead silmas või?

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
n54 22. märts 2014, kl 12.51
ka ennast, kuid mitte ainult. Küllap on teisigi.
 
to n54 22. märts 2014, kl 12.54
On sul see normaalsus kusagil kinnitatud kah või?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!