Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Miks sa tahaksid tutvuda 50-aastase mehega?
 
n54 22. märts 2014, kl 12.58
kuidas normaalsust kinnitatakse? Kui ülikooli astusin, pidin esitama paberi, et hullumajas arvel pole. Ju pole arvele võetud senini.
 
täitsa blond 22. märts 2014, kl 13.32
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> punapea,
>
> siin paistab välja yks jäme ja sam
> as väga naiselik loogika viga. kussa tead mul seda
> siis olevat?:)
>
> ." s.. iseloom tal küll ja
> lähemalt tunda teda ei tahaks"
>
> see foorum s
> iin pole kyll koht, kus omi paremaid kylgi näidata
> , ei tee seda ka keegi teine.

Punapea
Iseloom paistab siin kaugele silma, aga kuidas sa küll kaugelt alu ...seisu suutsid tuvastada?
Õpeta mind ka:)
 
alu 22. märts 2014, kl 13.51
noo, blond pidi ju ylihea inimesetundja olema? tõsi kyll, sisemise ilu osas vist ainult..ja sedagi enda arvates.
 
täitsa blond 22. märts 2014, kl 14.28
alu, mine parem õue mängima, päike paistab ja kevadveed voolavad:)
 
punapea 22. märts 2014, kl 15.21
alu, minu iseloom on veel s..m, ära põe:DD ja blond, jutt oli minu puhul neljakümpistest meestest, keda ma hästi tunnen ja selle põhjal tegin sellise järelduse:P alu ju ka neljakümpine ja reeglina neil see asi toimib suurepäraselt. blond, kas sina siis ei teagi seda?:P
 
p.a 40 22. märts 2014, kl 17.02
n54 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> normaalsel inimesel peaksid kõik küljed enam-vähem
> talutavad olema, vaata kust otsast tahes


Tõlgin: see mismoodi keegi reageerib vaidlustes või solvangutele ongi kõige täpsem näitaja. Kes hakkab nagu voorimees vastu sõimlema, kes püüab solvangutega üle trumbata, kes jääb stoiliselt rahulikuks ning vastab huumoriga või loogiliste argumentidega. Ongi kogu inimese sisemine olemus nagu peo peal.
 
n54 22. märts 2014, kl 18.30
inimese olemuse avamiseks (sellega vahetu kontakti saavuitamiseks) on kaks võtet: aja ta naerma või aja vihale. Mõned inimesed pole suutelised naerma, siis jääb ainult teine variant.
 
punapea 22. märts 2014, kl 20.12
kui inimene pole suuteline naerma, pole ta võimeline ka nutma ega vihastama. inimese tundmaõppimiseks on vaja ainult ühte - tunda ennast:P kui sa ennast ei tunne, näed teises tihti enda teadvustamata omadusi. näiteks sul on aspengeri sündroom - või kuidas seda nimetatigi, autism noh - ja seda ise teadmata projitseerid selle teisele inimesele, kes tegelikult jummala terve, kuid kes on oma olemuselt teiste inimeste hea peegeldaja. nii saadki ennast tundma õppida, leides teises inimeses vigu:DD
 
irooniapõõsas 22. märts 2014, kl 20.58
Mismoodi see aspergeri sündroomi teistele projitseerimine täpsemalt välja näeb?
 
punapea 22. märts 2014, kl 21.19
kas irooniapõõsas on alias n54?
 
irooniapõõsas 22. märts 2014, kl 21.27
lollakas...
 
irooniapõõsas 22. märts 2014, kl 21.28
Räägi nüüd sellest aspergeri sündroomi projitseerimisest.
 
punapea 22. märts 2014, kl 21.32
ei räägi. kes sa selline oled, et sulle midagi selgitama pean. kirjutasin näite, et mu jutt oleks mõistetavam. kui aru ei saanud, on see sinu probleem:D
 
Arkaadi 45 22. märts 2014, kl 21.36
Naine peab kuulama sõna ja olema kell 6 õhtul kodus.
 
irooniapõõsas 22. märts 2014, kl 21.39
Ei, muidugi sa ei räägi. Eks said ise ka aru, et selle võrdlusega pisut metsa panid:D
 
punane pea 22. märts 2014, kl 21.45
see inime, kes vihasena esimese asjana tuld hakkab si.tuma, põebki seda sündroomi.
võrdlus läks metsa natuke.. no ja siis, karuott ka si.tus metsas puu taha. on jee, see vist mingi asi siis
 
Pert Vere 22. märts 2014, kl 21.53
No vaat, irooniapõõsas, käid end korra peegeldamas, si.ud tuld välja ja oledki aspergeri sündroomiga punapea. No kuidas sa ometi aru ei saa nii lihtsat asja?

*krt ma pole ammu enam nii irwitanud...
 
punapea 22. märts 2014, kl 21.59
irvita irvita, töllmokk pertvere. minu meelest peegeldab alu sind imearmsasti... eriti nunnu on see, kui su tatisest lõuast hakkab ila esiteks tilkuma, ja siis natukese pühjalikuma peegeldusega:D laiali pritsima:DD
 
alu 22. märts 2014, kl 22.51
kuisitt on punapea iseloom, ei oma mingit tähtust ja kui siis vaid neile, kes siin midagi yhel toonil ja lakooniliselt ymisevad. aga sellesita iseloomu juures on yks kylg, mida mina hindan ja see on stabiilsus:D
 
peeglike 22. märts 2014, kl 23.20
no 50 astane vana mees alu, rõve j nilbe, on ka ju jätkuvalt stabiilne..seniilne.
 
lugeja 22. märts 2014, kl 23.57
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kuisitt on punapea iseloom, ei oma mingit tähtust
> ja kui siis vaid neile, kes siin midagi yhel tooni
> l ja lakooniliselt ymisevad. aga sellesita iseloom
> u juures on yks kylg, mida mina hindan ja see on s
> tabiilsus:D


See oli hästi öeldud, kellele kohale jõudis :D
 
n54 23. märts 2014, kl 00.21
psühhiaater on punapea loogika järgi aspergeri sündroomi põdeja, kes selle projitseerib täiesti normaalsele patsiendile, kes arsti sündroomi täiuslikult peegeldas.
D: D: D: !!!
 
vanamutile 23. märts 2014, kl 00.27
Ära irnu midagi, kukud taburetilt maha, luud hõredad juba!
 
n54 23. märts 2014, kl 00.28
...aga mina ei rääkinud mitte teise inimese tundmaõppimisest, vaid temaga vahetu kontakti saavutamisest. See on võimalik vaid siis, kui inimene on avatud, seega ehe.
Ei maksa lugeda välja jama (nagu ma oleksin iroonia- v arooniapõõsas), piisab sellestki, kui lugeda, mida ma kirjutan.
 
n54 23. märts 2014, kl 00.30
...ja tabureti-soiguja võiks konsulteerida psühhiaatriga. Ehkki loodetavasti on tegu ohutu fetishistliku perversiooniga.
 
to n54 23. märts 2014, kl 00.38
Psühhiaater oleks võimeline sind siit likvideerima?
 
n54 23. märts 2014, kl 00.43
ära pabista, n54 kaob siit niiehknaa. Psühhiaatri abi vajaksid mõned, kes siin ühtesidsamu luulusid korrutavad, nt 00:27, 00:38. Aga tühja nad pöörduvad.
 
punanurgas taburetiga 23. märts 2014, kl 00.45
no punases nurgas istuja taburetil, sa võid ju alati diagnoosi täpsustamiseks tohtrite poole pöörduda.
 
n54 23. märts 2014, kl 00.52
Aritmeetika-ülesanne: Kui 00:27, 00:38, ja 00:45 oma diagnooside täpsustamiseks psühhiaatri poole pöörduvad, mitu inimest siis kabinetti astub?
 
pole lugu 23. märts 2014, kl 00.58
vastus on 2, aga sest pole lugu, pigem hivotaks motiivid. et mis kasu alugune 50-ne üksik vana mees sellest ilbuste loopimisest saab? et kas on mingi teraapia vorm? et ise leiutas? ja mis temaga siis juhtus?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!