Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Miks sa tahaksid tutvuda 50-aastase mehega?
 
koera elu 23. märts 2014, kl 01.03
punase peaga alu jälituskoer, pole veel aru saanud, et varsti saab jalaga oma peremehe orjamise eest...
veel pole ta aru saanud, et alu mõistes on ta vana emane juba...liiga vana...
 
(:) 23. märts 2014, kl 01.04
´alu´ teeb "mõhh!" ja delfidebiilikud nii leilis kohe :D
Iga ´alu´ sõna peale läheb sihuke s.talaotamine lahti, et paha lugedagi. Peab ikka "inimestes" palju seda va tigedust olema.
 
n54 23. märts 2014, kl 01.07
kohe seletan. Mõni mees kujutleb, et mida rohkematele naistele ta võimalikult kõrge kaarega kaela k*seb, seda väärtuslikum on ta ise. Kõik need irinad küll 40+, ammugi 50+ naiste aadressil on sulaselge enese(le)demonstratsioon: need mammid pole minu väikest varvastki väärt (S. Rannamaa). Kurb tõde on muidugi see, et vähemalt üks 54-a mammi ei roniks avaliku õeluskoti kaissu isegi raske raha ega priske preemia eest. Kas nooremad roniksid, on nende otsustada.
 
rmotsioon ja meeleseisund 23. märts 2014, kl 01.08
mis siinsel tigedusega pistmist? ja näe, mõni punase taburetiga nii leilis, ei saa ekraanist kaugemale põnevusevärinaga süfames, et mida veel öeldakse..
Punapead saab ju edukalt ka taburetina kasutada.
mansion ghost 23. märts 2014, kl 01.11
n54, kui Sa alu´le ei kõlba, ära siis seda nii südamesse võta. Nimetatu pole hoopiski mitte viimane mehe sootunnustega isend kelle pärast erutuda.
 
taburett 23. märts 2014, kl 01.18
ei tasu südamesse võtta jah n54.
pigem võiks tootmise asutada: punapeaga 40 aastase välimusega taburtetid ja laia pe..rsega alu tunnustega ( st niruda välimusega, vanad, nilbelt roosad näiteks) wc potid?
 
n54 23. märts 2014, kl 12.20
minul on oma taburett ja seal istudes teen näpukat.
 
lugeja 23. märts 2014, kl 12.50
Mjah, kahju et asjalikku ja ja isegi teravmeelse arutelu vahele ilmuvad igasugused nõmedikud mingi ajuvaba tekstiga. Pean silmas neid raskeid taburetifannajaid. Ja vanus, irw, kas on olema veel lamedamat asja kui püüda kedagi solvata vanusega. Kõik vananevad. Aga noh, loll sellest nagunii aru ei saa ja tark ei solvu. Aga lollil on muidugi omad eelised. Tema sellest tavaliselt aru ei saa ja arvab, et on ikka kõva ütleja. Haha. Vähemalt üks õnnelik inimene.:D
mansion ghost 23. märts 2014, kl 12.57
Kui lõpevad argumendid, tuleb üle minna solvangutele. :D
 
teine lugeja 23. märts 2014, kl 15.10
siin on kombeks just vanusega solvata, isegi kui ise ollakse vaid pool aastat noorem, isegi kui ollakse ise vanem. igasugu kompleksid vajavad ju väljaelamist, ikka teiste peal, ikka anonüümselt, nii on julgem.
 
alu 23. märts 2014, kl 15.17
"Ja vanus, irw, kas on olema veel lamedamat asja kui püüda kedagi solvata vanusega. Kõik vananevad."

kuid miks siis meie kõrgelt haritud, hinnatud ja pärjatud kypsetarid selle peale jatkuvalt solvuvad? peaks nagu yle olema ja nalja tegema, aga ei, viskad umbes vihje, et vanem naine on.. ja läheb kohe isiklikul tasandil täie õelusega lahti. ja aastakymme juba:) tegelik olematu enesehinnang ja välimus, mis kaasneb või..
 
lugeja 23. märts 2014, kl 15.33
Need küpsetarid, kes ise samal tasemel on, kui solvajad võivad solvuda palju kulub. Mina rääkisin natukese teise kaliibriga inimestest. Võib-olla on mul lugedes midagi kahe silm vahele jäänud, aga n54 nende kypsetaride hulka minu arvtes ei kuulu. Seda pidasin ma silmas.
 
alu 23. märts 2014, kl 15.44
arumaisaa. kui see nagu ei saa olla tõsiselvõetav solvanguna, et kuidas siis selle peale yldse solvuda võiks? midagi on ikka puudu "solvujas" eneses või nendes, kes pyyavad täisealise ja mõistuselisena foorumis seda käsitleda solvanguna. kui on liiga karm see elu või internet või naistekas, siis saab selle ju kergelt sulgeda valgest ristikesest paremas ylanurgas või liikuda kuhugi sinna, kus jutt jookseb mõnusalt ja pugevalt podisedes nagu pudrupada. laotada seal laiali kogu oma ihu ja vanusevõlud ning lasta mõnel end kätel või tiibadel kanda. internet peaks ju olema nagu vesi, kus ka vaalal on kerge ujuda ja ta ei tunne enda kaaluks tonne.
ja meie n54. ega tema ju teiste nimede alt ei kirjuta eiteamida, eksole-muidugi mitte. irw
 
lugeja 23. märts 2014, kl 16.01
Mina ei ole tõesti n54, kui sa seda silmas pidasid. Teiste postituste eest ei vastuta. Ja nende solvangute all ei pidanudki ma sind silmas, sest sul on vähemalt mingigi põhjendus lisaks. Just sellised nõmedad, rumalad, lapselikud säutsumised ja plärtsumised, mis tunduvad tõesti kui 13a. kirjutatud või mõne alaarenenud indiviidi meelelahutusena. Ei tea, kes neid produtseerib, aga täiskasvanud või täiearuline see küll ei ole.
 
potitehas 23. märts 2014, kl 17.32
kuna kõik käivad 50-se alu peale "sittttumas" , me alsutasime retsrostiilis nilbelt roosade peldikupottide tootmist. teate sellised roosad,kondise laia tagumikuga ja kõverate jalgadega..
kavatseme toota ka retrostiilis 40- a sest kunstmaterjalist punapäiseid taburette.
 
potinäole 23. märts 2014, kl 17.37
Ilgelt valus onju, kui keegi julgeb teistmoodi arvata või mõelda:)
 
shallalal 23. märts 2014, kl 17.42
Hea loogika alul. Mina vastasin teemaalgataja küsimusele. Minul isiklikult ei ole endast nii palju vanema mehega midagi teha. Tutvust otsivad minuga enamasti 30-40 a mehed. Eks ma siis nendega tantsingi. :) Ja see onjuba minu ja nende vaheline asi, mida ja miks nad tahavad.
Muide, ühe 47 a meesterahvaga olen ka väljas käinud. Oli endine kõva sportlane, siiamaani keha kui kolmnurk ja korralik 6-pack kõhu peal. No tema oli täitsa ok muidu, lihtsalt tõmmet ei tekkunud kummalgi.
 
arvan ka 23. märts 2014, kl 17.45
no kui siinne siiiittumisalus ennast ise selleks on kuulutanud, siis nii tulebki ju temaga teha. nautige meie uut toodangut: retrostiilis nilbet roosatpeldikupotti, 50-ne aastasest materjalist, laia ja kondise tagumikuga, kõverate jalgadega..
ja nüüd maalime potile veel näo ka peale, kaane peale, ja alu naeratabki vastu..ilusaid hetki igasse päeva!
 
potinäod ja vabrikud 23. märts 2014, kl 17.56
Ilusad tutvujad siin:DDD
 
aga potinäole 23. märts 2014, kl 18.13
Aga, mida sul siis siin tegemist on, kui nii ilusaks ja väärtuslikuks end pead? Mine omasuguste kaunite hulka.
 
potinäod ja vabrikud 23. märts 2014, kl 18.16
Selge siis, potinäod ja soengud, haukuge oma alu edasi:DD
 
üldkasutatav 23. märts 2014, kl 18.21
no meie potitehase toodang on siiski rahvamassidele mõeldud, ostavad ja kasutavad, kuna alu on teinud ennast väga odavaks, siis me ka alu näoga pottidel hinda üles ei kruvi.
ja kuna 50-ne vana mees pole ennast ära patendeerinud, samuti oma nilbeid kirjatöid, siis kunst kuulub ju rahvale.
 
kunst kuulub rahvale 23. märts 2014, kl 18.25
Ja see rahvas on kes...siit on hästi näha:)
 
aga 23. märts 2014, kl 18.28
Haa, ma ei usu et see alu nii minev kaup on, et talle veel abijõude on tarvis. Tema kunsti presenteerimiseks piisab täiesti ainult temast endast.
 
hoiatuseks 23. märts 2014, kl 18.41
no meie potid on hoiatuseks teistele, et kui sittttumise tuju tuleb, siis selleks ainult alut kasutada.
 
- 23. märts 2014, kl 18.52
Mine ja lase oma mõistust kontrollida, naine, päriselt ka!
 
kiun 23. märts 2014, kl 18.56
ikka teeb nalja, et kes pihta saab, see kiunatab.
 
alu 23. märts 2014, kl 18.58
vaat kus mutid on end käima jälle ilusti saand, kohe pihta andmas ja puha. hea, kui oma laia tagumikuga potilegi pihta saate ja mööda ei istu:)
 
just just 23. märts 2014, kl 19.03
näe, alu peale sittttudes ei saa mööda lasta ju. alati läheb täpselt sihtmätgi pihta.
 
laia kaarega 23. märts 2014, kl 19.07
no mõnele vanale alusugusele mehele, 50-sele, lased ikka laia karega ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!