Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
meheliku mehe otsingul
 
Libahunt 23. aprill 2014, kl 15.02
Mulle sobiks uueks tuttavaks ja kallimaks üks mehelik ja palju koolis käinud mees. Mehelikkus ei pea tingimata lihastes väljenduma, loodan, et suurem osa sellest oleks eluhoiakus.
 
mehelik mees 23. aprill 2014, kl 15.29
mull on karvane rind ja suured käed ja ültse olen ma tore mees. koolis olen ma palju käinud aga õpsid ei lubanud mitu korda järgmisse klassi.
mull on hea hoiak.
 
Libahunt 23. aprill 2014, kl 15.46
Unustasin lisada, et mees võiks olla umbes 45-50- aastane. Minu vanus jääb sellesse vahemikku.
 
:) 23. aprill 2014, kl 15.57
Oleks selles vanuses mehel sisemine mehelikkus koos lihastega, et jõuaks mind kätel kanda ja moraalselt toetada, hellad käed, pikkust vähemalt 180 cm, soov koos tegutseda nii sportlikul, kultuurilisel kui privaattasandil ilma soovita leibu ühte kappi panna, siis hakkaks ka tutvuma :)
Ei ole libahunt, kuigi kuud ja tähti armastan :)
 
Senza la Donna 23. aprill 2014, kl 16.12
Huvitav, mis see kuu seis praegu on? Kuidagi kahtlaselt palju tutvumise teemasid on järsku tekkinud siia foorumisse. :)
Tegelikult see muidugi täitsa tore, kaua sa seda üksteise kallal närimist siin ikka kannatad. :)
 
Ma 23. aprill 2014, kl 23.04
Mehelik mees tutvub.
 
alu 23. aprill 2014, kl 23.11
" mees võiks olla umbes 45-50- aastane. Minu vanus jääb sellesse vahemikku"

on kindlaid andmeid, et sellises vanuses mehed tutvuvad oluliselt nooremate naistega. aga noh kena unistamist, kevadet ja päikest ikkagi!
mansion ghost 23. aprill 2014, kl 23.25
"Mulle sobiks uueks tuttavaks ja kallimaks üks mehelik ja palju koolis käinud mees."

Ja mida Sul järjekordsele "mehelikule mehele" pakkuda on? Miks ükski eelnenuist pole pidama jäänud? Võibolla peadki Villu poole pöörduma, ta vähemalt ei pirtsuta.
 
omg 23. aprill 2014, kl 23.32
Meil on praegu kahanev kuu, ei ole hea aeg tutvuste loomiseks :)
 
Ingel, endine Ingel 24. aprill 2014, kl 21.27
Üks "mehelik ja palju koolis käinud mees" on minugi lemmiktüüp. Lisaks on mul veel kõrgendatud nõudmised inimlikkuse kohta - et näeb enda kõrval ka naist/ kaaslast ning ei võta enesestmõistetavalt suhteid, millesse ta ise ei viitsi panustada.
Mida sellisele mehele vastu saab pakkuda? elegantset, laia silmaringiga ja arukat ja elurõõmsat naist, kes köögis köögitüdruk, seltskonnas daam või hing ning voodis lõbutüdruk. Aga mees olgu voodis ka gigolo! ja olemas elutormides, kui vaja kaitsvat kaljunukka kuhu selga toetada. Ja naerda peab oskama.
Reeglina sellised naised ülalpidamist ei vaja ja seda neile pakkuda ka ei tohi - see on alandav.

:)
 
oluliselt noorem 24. aprill 2014, kl 21.31
no oluliselt nooremad ju vannevate 50 aastaste lapsega meestega ei tutvu ju. Hea näide, alupapi ponnistused juba oma 10 aastat, isegi 40-sena teda ei tahetud ju. järsku vanamees vaataks peeglisse, mis muidugi ei välista nõtkest seljast tütarlapsel, kes ratastooli lükkamas, unistamast..
 
Ingel, endine Ingel 24. aprill 2014, kl 21.37
Üks põhjus võiks olla näiteks armastus? Aga seda vist lennult ei saabu...
mansion ghost 24. aprill 2014, kl 22.04
"elegantset, laia silmaringiga ja arukat ja elurõõmsat naist

kes köögis köögitüdruk

seltskonnas daam või hing

voodis lõbutüdruk"

Tüdimuseni korrutatud stampvastus, mille võib lühidalt kokku võtta - piisab, et olla hea väljanägemisega ja naine. Kõik!
Ülejäänu on meeste kanda, hoidku saatus, et mõni kapriis rahuldamata jääb, karistus saab olema karm :D)
mansion ghost 24. aprill 2014, kl 22.25
Aga sageli on vist siiki - seltskonnas köögitüdruk, köögis daam ja lõbutüdruk väljaspool "magamistuba".
 
ei, see oli ikka nii 24. aprill 2014, kl 22.29
et köögis daam, seltskonnas lõbutüdruk ja magamistoas köögitüdruk.
mansion ghost 24. aprill 2014, kl 22.31
oli vist jah :D)
 
no aga mehelikkus? 24. aprill 2014, kl 23.28
no ei oota ju mehelikkust alla 180-selt mehelt, käigu või kõrvade peal.
 
vana isa kingitus 24. aprill 2014, kl 23.42
http://naistekas.delfi.ee/suhted/seks/isa-vanus-lapse-eostamisel-voib-mojutada-tulevase-tutre-vahiriski.d?id=68505815
et vanamehega last saades võib vähihaiguse lapsele prognoosida. vot sellist kinki iga noor naine oma türtele ju soovikski...
 
alu 24. aprill 2014, kl 23.57
mingile närvitsevale prouale ytleks lohutuseks ja kinnituseks, et jutt on andmetest teiste meeste kohta. kel pole aluga midagi pistmist. tema ei tutvu nagunii yhegi salaja näägutava mutiga:)
mansion ghost 25. aprill 2014, kl 00.41
Lase ikka oma säraval mõistusel me üle paista, et me kord saavutaksime Sinu taseme. Seniks aga häbeneme oma küündimatust, oo Suursugune.
 
tiibadega kurat 25. aprill 2014, kl 07.12
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.29.
 
Tom 25. aprill 2014, kl 07.52
ommikut tiibadega kuradike, pannkoogid & toormoos ja üks hää seltskond on kindlasti mu lemmikud, ega sest nautlemisest asja saa, kui ise külla ei kutsu. mugava mehena lasen oma särasilmal küpsetada, ta on mulle kut moslemi naine, poputab ja oolitseb ja siis üpitan paar korda, endal pole vaja miskit vaeva näha, kõik tehase ette-taha ää. eile õhtal ka arutasime, et mina olen ta jaoks nummer 1 ja vaatasime koos paksude saadet. kannikavännina laperdavad tagumikud on silmale jõledad vaadata ja piret kooki ei saa.
 
alu 25. aprill 2014, kl 08.09
samamoodi ei lähe ju kuradi seisukoht ylejäänud meeste suhtes arvesse. isegi siis mitte, kui paksult pakse vanu naisi kuradit piirab:)
 
tiibadega kurat 25. aprill 2014, kl 09.55
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.29.
 
eelmisele 25. aprill 2014, kl 10.05
alu ei saa su soovituse järele mingil juhul teha, sest siis tal kaoks siin põhjus ära naisi madaldada, see tema päevades ainuke päikesekiir.
 
Ingel, endine Ingel 25. aprill 2014, kl 10.09
alu Kirjutas:
------------------------------------------------------on kindlaid andmeid, et sellises vanuses mehed tutvuvad oluliselt nooremate naistega.......
------------------------------------------------------

Tutvuvad, küll - aga kätte ei saa.
 
rohkem mõistust 25. aprill 2014, kl 10.46
minuarust seisneb paradoks siin selles, et need mehed eriti mehelikud ei ole, kes end mehelikuks peavad. see on vast sama idiootne kui turul küsida müüja käest kas toode on värske. vastuse võib kivisse juba ette raiuda.
 
Pert Vere 25. aprill 2014, kl 10.57
Ingel, endine Ingel Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> Tutvuvad, küll - aga k
> ätte ei saa.


Oli see vaid kiusu pärast öeldud?
Ise tead ju ka, et eksid :-))
 
tiibadega kurat 26. aprill 2014, kl 10.41
***



Toimetatud 1 kord(a). Viimati tiibadega kurat 24.06.2014 22.30.
 
õde 26. aprill 2014, kl 12.27
Nõus, tiibadega kurat, lõpuks loeb ikkagi see, mis ajas ei kao.

Mõtlen, miks inimesed netitutvusi otsides välistest parameetritest endale kinnisidee tekitavad. Ehk on põhjus selles, et internetis pole ainult foorumid ja jututoad, vaid ka muu särav ja sädelev elu, mis paari klahviklõpsu peale koju kätte tuleb. Siis ootaks alateadlikult samasugust glamuuri ka teistelt tutvujatelt, unustades ära, et internetis on needsamad inimesed, kes elavad reaalis oma täiesti tavalist ja glamuuritut elu. Siis on erinevus fantaasia ja reaalsuse vahel nii suur, et pettumused kerged tekkima.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!