Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
midagi uut vormikatele tutvujatele
 
alu 29. aprill 2014, kl 12.07
Kehakujuindeksi määramisel kasutatakse sarnast valemit nagu KMI arvutamisel, kuid valemisse lisatakse ka vööümbermõõt. Vööümbermõõt on teatavasti üks tähtsamaid tervisenäitajaid ja liialt suur rasvladestumine vöökohal mitmekordistab südame- ja veresoonkonnatõbedesse haigestumise riski. Naise tervis on ohus, kui tema vöökoht on üle 80cm, meestel üle 94 cm.

täpsemalt siit:http://naistekas.delfi.ee/tervis/figuur/kehamassiindeks-on-eilne-paev-nuud-hinnatakse-tervist-kehakujuindeksi-jargi.d?id=68570181
 
punapea 29. aprill 2014, kl 12.15
naistel 88 cm, meestel 102 cm. see läheb juba jaburaks, mismoodi need numbrid kahanevad. eesti inimene on jõuline ja tugev rahvas ega ole võimeline kahanema kiitsakaks äbarikuks. ära loe kõike mis ette juhtub ja kõike ei tasu uskuda:P
 
alu 29. aprill 2014, kl 12.19
kas nt liis lemsalu on jõuline ja tugev? minuteada joob ta hommikul klaasi vett omleti näost sisse ajamise asemel..ja on ilus vaadata. kuulata kah. erinevalt siin mõnest kuni 90cm vöökoht, kes hakkab juba päikest varjama.
 
punapea 29. aprill 2014, kl 12.26
asi on selles, et kui mees on nii kõhna nagu mõõdud siin välja toodud, siis mulle ta ei meeldi. mul on kiiks suurte ja toekate meeste vastu - mulle meeldivad suured ja tugevad mehed. ei, mitte pekised ja paksu, ja ise olen ma ka mitte suur, aga mulle meeldib suur mees:P
 
Tom 29. aprill 2014, kl 12.31
meestel 94 on ok, 102 on palju. kindlasti kohe. päälegi peavad mehed õlgadest laiemad olema, kui keskelt ja sellise meetrise ümbermõõduga on seda raske saavutada :)
Ebakvaliteetne isane troll 29. aprill 2014, kl 12.37
Heh, mis mured. Ma olen alamõõduline. :D
 
punapea 29. aprill 2014, kl 12.40
naiste puhul muidugi jah, isegi 80 cm on palju. aga meestel võib see meeter küll vööümbermõõt olla - hea on ümbert kinni võtta, mitte et käed kallistaksid õhku:D
 
blond 29. aprill 2014, kl 13.06
Meeter keskkohta meestel on palju mis palju. Kui selline sind voodis kallistab, siis litsub ta kõht su laiaks. Naistel on sobivam aga siiski mehel kaela ümbert ikka kinni võtta, mitte õllekõhtu poputada.
Ebakvaliteetne isane troll 29. aprill 2014, kl 13.09
On onju, blondu. :D
 
punapea 29. aprill 2014, kl 13.21
meeter keskohta tähendab üle meetri õlgade ümbermõõtu, jämedat kaela jne... laisale naisele sobibki ilmselt kõhnem mees:D minule, blond, meeldib igalt poolt mehel ümbert kinni võtta ja ma ei vaja selleks blondi õpetusi, et kus see kõige õigem koht on:DD
 
Stiilinäide 29. aprill 2014, kl 14.02
"meetrise keskohaga" mehest:
vöö=96cm
rind=152cm
reis=76cm
säär=54cm
biitseps=51cm
kaal=128kg
pikkus=180cm
rasvaprotsent~20%
:D
 
punapea 29. aprill 2014, kl 14.20
Stiilinäide, sinu mõõdud või?:P sellised jässakad mehed on täitsa ok, aga mulle meeldivad natuke pikemad. samas üle 190 cm pikkused ei meeldi:P
 
punapea 29. aprill 2014, kl 14.36
atleedid on muidugi täitsa out:P täispumbatud lihased pole ilusad. nahk ja lihas jätab mulje, et nahk on tagurpidi:D hästi kole on:P mõnus suur ja natukene pehme (heas toitumuses, mitte haiglane kalorite lugeja:P) mees on väga väga ilus, isegi väga ilus:D
 
Tom 29. aprill 2014, kl 14.45
ma põle ka saand kunagi aru neist musklipunnitajatest, hääd enesetunnet ja tervist see ju ei anna. oopis etem on kuskil rattaga ringi tuuritada :) eriti, kui kaunis kann peibutuseks silme ees.
 
alu 29. aprill 2014, kl 14.48
mis mõõtyhik see mõnus suur ja natuke pehme muidu on?
 
alu 29. aprill 2014, kl 14.50
Tom,

nyyd jätsid kyll eesli mulje, kes banaan nina ees rippudes vankrit tirib:D
rattaga tuuritamisel käib pilk vaid yle selja taha jäävatest ilusatest naisekannidest.
 
Tom 29. aprill 2014, kl 15.05
alu, äbi tunnistada, aa mu särasilm on must ikka palju treenitum. kuigi ka mina olen üle aastate jälle enam-vähem konditsioonis, siis temaga kahjuks võrrelda ei anna. aa eks ma paranda end ja sügisel võib tema juba minu kanni imetleda (kuigi talle meeldib see päljast pääst rohkem) :D
 
alu 29. aprill 2014, kl 15.12
sul sellel särasilmal mõnd sõbrannat pole, kes on fertiilses eas ja yksinduses? ja kelle kanni võiks imetleda/enda oma vastu pakkuda?
 
appikene 29. aprill 2014, kl 15.19
Tom on ise selline äbarik ja ilusast kannist võib ainult unistada. Alu, sina ära usu kõike!
 
Tom 29. aprill 2014, kl 15.19
sellisi vabasi sõbrannasi, kes lapsi veel tahaks, mai tea, aa muidu tal mõni ikka on, paar tükki isegi täitsa pandavad :)
 
Tom 29. aprill 2014, kl 15.21
appikene Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tom on ise selline äbarik ja ilusast kannist võib
> ainult unistada. Alu, sina ära usu kõike!


ma vähe kopsakam, kui alu, järelikult alu veel äbarikum :D
kusjuures mu kanni on nii mitugi naist kiitnud, kuigi mu jaoks ta täitsa tavaline.
 
alu 29. aprill 2014, kl 15.25
Tom,

miks need pandavad siis ei tutvu?
 
Tom 29. aprill 2014, kl 15.34
eks nad vb ka tutvuvad, aa su jaoks nad nagunii juba liiga vanad. isegi minu jaoks on nad piiripäälsed, kuigi ma ses suhtes vähe tolerantsem :)
 
punapea 29. aprill 2014, kl 15.39
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis mõõtyhik see mõnus suur ja natuke pehme muidu
> on?

------------------------

kuidas ma siis nüüd kirjeldaks seda ilusat meest... näitks T.Urb oli kunagi selline (nüüd ta juba kõhnunud ja liiga vana:P). muidugi vanuses kuni 45-47, peale seda hakkavad kõik mehed miskipärast kõhnuma:P selline ilus, proportsioonid paigas (ei ole liiga pikad jalad /liiga pika mehega on paha kallistada ja suudelda - peab sülle hüppama ja võib nii lendu minna kui jalad maad ei puuduta:D/, pole liiga suur kõht vaid aimatav, tugevad käed, ilus kehakuju - õlad laiad, kuid mitte väga laiad võrreldes keskkohaga). raske kirjeldada, aga kui näen, tunnen kohe ära ja kukun kallistama:DDD
 
alu 29. aprill 2014, kl 15.45
Tom,

las nad siis olla parem omaette, kui liiga vanad on nagunii;)
 
hehheh 29. aprill 2014, kl 16.12
teleka staarid jälle mängus:D Mehed ei või olla alakaalulised, kiitsakad see on õudne ja ega see naiste puhul ka teab mis suur asi ole, njah silmale võibolla ilus küll aga kui su kaal on 43-max51 nagu enamikel liisid ja maarjad ja inesed jne siis ega see näljutamine tervisele kasu too.
 
Tom 29. aprill 2014, kl 16.20
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> muidugi vanuses kuni 45-47, peale seda hakkavad
> kõik mehed miskipärast kõhnuma:P

see vanus on just selline, kus lahutatakse oma naisest, lapsed lastakse suurde ilma laiali ja aeg on akata endale elama. eks sellest endale elamisest ka tervislikum (kõhnem) figuur ja sära silmes :) muidugi, kui lahjemad mehed vastumeelt, siis sellised ei sobi. :P
 
alu 29. aprill 2014, kl 16.22
"aga kui su kaal on 43-max51 nagu enamikel liisid ja maarjad ja inesed jne siis ega see näljutamine tervisele kasu too"

pole kyll kuulnud, et nad enda näljutamisega tegeleks. liigseid söömisharjumusi pole ka kuulda olnud. normaalsed naised, normaalses kaalus, kes ei pea kriiskaval häälel selgitama, et neil pole mingit ylekaalu tegelikult.
 
hehheh 29. aprill 2014, kl 16.40
Ei alu see ei ole normaalne kaal, see on tervisele kahjulik alakaal.KMI on 15-16 kanti.Kes see ikka kriiskab, et tegeleb näljutamisega aga loomulik kehakaal ja väljanägemine inimestel ei ole kondid ja nahk.
 
alu 29. aprill 2014, kl 17.13
uvitav. mida tahetakse saavutada vibalike ja nõgusa seljaga naiste mahategemisel? neil on pepu, sääred, rinnad, põsed, kõik on omal kohal ja sugugi mitte pole kolju peal vaid meigitud nahk ja juuksed, nagu mõni siin väita pyyab. kas mõni pakkjalg kaupleb oma tynnjat keha nagu sellevõrra saledamaks ja ahvatlevamaks, kui normaalses mõõdus naisi liiga ahtaks peetakse?:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!