Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
pekine mees
 
imu 01. mai 2014, kl 19.09
Ja millised on minu väljavaated.
 
ise ka pekine 01. mai 2014, kl 19.22
head inimest peabki palju olema
 
imu 01. mai 2014, kl 19.23
Halb olen, halb.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 19.29
pole võimalik, pekk ei saa kunagi halb olla, kuidagi on see ju tekkinud
 
imu 01. mai 2014, kl 19.47
Vanadusega tekib, pekk ei ole halb, iseloom ikka.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 19.52
oled ise loom?
 
:) 01. mai 2014, kl 20.00
Eip, ta ei ole ise loom, ta lemmikloomaks on iseloom :)
Aga väljavaateid sellises olukorras küll ei ole. Lihtsalt "Välja!" on.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 20.00
Kuidas sa saad nii õel olla inimese vastu, keda sa isegi ei tunne? Ega siis pekk meest riku.
 
imu 01. mai 2014, kl 20.16
Ma külmakõhuga, täitsa kama mida keegi arvab.
 
:) 01. mai 2014, kl 20.41
Mismõttes ma õel olen? Ei ole ju! Lihtsalt aus olen. Aga tõde ei ole jah tavaliselt ilus. Nagu ka külm pekine kõht.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 20.43
Rasv ehk pekk pole hea soojusjuht. Tean seda. Ise olen füüsiku haridusega, sellepärast olengi veidi pekine. Mõttetööks vaja ikka energiat. Ei teagi, kas söökla on veel lahti?
 
:) 01. mai 2014, kl 21.01
Söökla vast mitte, aga mõni söögikoht kindlasti. On siis lahti veel.
 
:) 01. mai 2014, kl 21.04
Kui nüüd Su füüsikujuttu oponeerida, siis miks naistel rinnad külmad ei ole, kui rasv halb soojusjuht on? Kuna rind koosneb valdavalt nö pekist, siis peaksid ju rinnad ka alati külmad olema, kui pekine kõht seda olema peab.
 
:) 01. mai 2014, kl 21.06
Ma siiski julgeksin arvata, et ilma pekita saab ka vabalt külma pead ja kainet mõistust, külma närvi ja külma kõhtu endal hoida.
 
imu 01. mai 2014, kl 21.07
Mõned hakkavad alles sööma ja lõbutsema, mõned keeravad magama.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.10
Rinnad on padjandid. Evolutsioonilises mõistes on need loodud teatud otstarbega, toita järglasi. Rind ja rinnaalune rasv pole rudiment.
Sul on õigus, piim on rinnas alati soe, kui rääkida lapseootel või imetavatest naisest.
Kõht on tegelikult ju soe. Külmus või soojus oleneb inimese kehatemperatuurist.
Arstlik kontroll. Katsu oma kõhtu praegu. On see külm või soe? Sõid sa jäätist või jõid sooja teed? Kõik on suhteline.

Milline söögikoht lahti on?
 
:) 01. mai 2014, kl 21.11
Kui kõik ühel ajal sööksid ja lõbutseksid, lähekski veidi kitsaks.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.13
Kus sul kitsas oleks kui kõik koos pidutseksid?
Minul küll kusagilt ei pitsitaks ega kisuks.
 
:) 01. mai 2014, kl 21.14
Raporteerin: kõht järgi katsutud. Täitsa soe on. Söönud-joonud pole midagi. Küll on aga läpakas kõhu peal ja kõhtu soojendamas. Rinnad on ka soojad. Aga vot nina on külm. Äkki seepärast, et olen ninatark ehk et ikka nina saaks tark olla, peab ta külm olema :)

Linnades on enamik kõrtse/pubisid veel lahti.
 
:) 01. mai 2014, kl 21.16
Suure egoga nagu ma olen, ei mahuks mina küll koos kõiksusega üheskoos sööma. Pidutsemiseks eelistaksin ka väikest seltskonda.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.21
See, et nina külm on, on tingitud sellest, et nina on teki alt väljas, mine oma läpakaga nüüd teki alla. Samas külm nina - värske ja puhas filtreeritud õhk ning õhuvahetus sinu organismile.

Minu inglise keele õpetaja ikka ütles, et ninatarkus pole tarkus vaid kasvatamatus!

Minu söök on ka sinu söök, on ka meie söök. Olen altruist, jagan kõike, mis mul on. Ka riideid. Paks nagu ma olen. Mitu venivillemit mahuks minu, vana füüsiku riietesse.

Kust süüa saab? Täpsemalt.
Piknikku pole enam kuskil?
Vihm jäi järgi?
 
:) 01. mai 2014, kl 21.25
Sinu inglise keele õpetaja ei tea reaalsest julmast elust mitte midagi, filoloogi värk :)

Venivillemile sobiks hästi näiteks Vana Villem. See peaks südaööni vähemalt lahti olema.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.27
Inglise keele õpetaja torkis meid nööpnõelaga tunnis, kui me valesti midagi hääldasime. Mida sa temast tahad? Kõigil on elus raske. Mees ja lapsed vaja toita, pluss veel kool ja õpilased.

Hea soovitus. Seal odavad hinnad kah. Õpetaja palk pole nagunii kiita.

Uuri kas on südaööni või mitte.
Saada mulle google mapsi kaart ka, et ma teaks kuhu suunda astuda ja minna. Minu kokkupanek, riidesse panek võtab aega.

Äkki peaks üldse toidutakso tellima?
Kas mõni peenike poiss siin öösiti pihve ei vea?
 
:) 01. mai 2014, kl 21.33
Vana Villem asub Tallinna bussijaama juures, sinna peaks ilma mapsita ka üks füüsik kohale jõudma. Vot oleks ma Viiendas Villemist või Mõnusast Villemist juttu teinud, siis oleks mapsivajadusel jumet.

Toidutaksode koha pealt ei oska kahjuks kaasa rääkida, ei tea neist midagi. Kuigi olen kuulnud, et pizzataksod liiguvad küll ringi ja hiinakat tuuakse ka koju suht öö läbi. Aga selleks tee ise googles väike taustauuring.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.39
Mina oma õpetajapalgaga ei saa nii suurele internetimahule ligi, et ma saaksin nüüd googeldada päev läbi ja otsida kullereid, kes mulle pihve koju tassiks.
Mu elu on karm ja muserdav siin kahetoalises kolme aknaga korteris, kus aknast ei paista sisse mitte ainult valgus, vaid kostub ka trolliliinide kisa ja avatud uste krigin.
Nii me siis elamegi, poleks kunagi osanud arvata, et 70ndate Voldemar Kuslapi laulust ei kujunegi minu pikaaegne Ameerika Unistus.

Bussijaama kõrval? Sa pakud mulle parmuburgerit või? Poiss, vali kohti, kuhu auväärt reaalteadlasi saadad.
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.42
Ja kuidas sul endal füüsikaga lood on? Kas sina oled see marakratt, kes pani ennast pidevalt kirja järeltöödesse ja ei tulnud ise kohale? Venitasin sulle ikka veerandi lõpuks hinde ära, ise teades, et neid Newtoni seaduseid sa küll spikerdasid.

Poleks eales osanud arvata, et endiste õpilastega võib ka auväärt pühal kevadpäeval kokku juhtuda.

Kas sa mäletad üldse kuidas füüsikaülesannet vormistati? Ühele poolele pannakse kirja kõik andmed, mis on teada ja teisele poole lahendus? Kui sa hakkad ülesannet lahendama, siis jäta meelde, poiss, et pead märkima ka valemi, mille järgi midagi lahendad. Ja neid nutikaid telefone ei luba ma teil kasutada enam tunni ajal. Nagunii pooled ülesanded ülesannetekogust on lahendamata ja siis põhikooli ega gümnaasiumi lõpus keegi füüsikat ei vali. Olge reaalsed!
Tulevik kuulub realistidele!
 
:) 01. mai 2014, kl 21.47
Esiteks ei ole ma miski poiss, vaid enda arust auväärt naisolevus (iseasi muidugi, kui tõsiselt võetav see mu enda aru on). Teiseks on "bussijaama juures" märksa laiem areaal kui busijaam-burgerikiosk marsruut. Pealegi peaks Sul ikkagi kaine loogika alusel mingi aim olema, kus too Villem asub, sest seda paistad küll teadvat, et seal odavad hinnad on:)
Aga sõbramehe poolest võin ma ju lingi saata, abiks ikka:
http://vanavillem.edicypages.com/
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.52
Poiss või tüdruk, reaalaineid tuleb osata! Ma tean, kuidas energia liigub, ma tean ka, kuidas energiat arvutada! Kuidas hõõrduvad kaks keha ja kuidas arvutada kahe keha kaugust teineteisest.


Tänan lingi eest!
Lähen mugima!
 
:) 01. mai 2014, kl 21.53
Minul on füüsikaga kehvad lood neh. Ainumased asjad, mis meeles on, on ohmi seadus ja parema käe reegel. See viimane seostub küll rohkem liiklusega. Mõisted rööpühendus ja jadaühendus kumisevad ka hella kellana kõrvas, ilmselt mingi tinnituse erivorm.
Ega ma sellest füüsikast suurt midagi kooliajast ei mäleta küll, see on meeles, et ülikoolis olid füüsika loengud alati hommikul esimesed ja kehva loosiõnne tõttu pidin üks aata mina see olema, kes seal käis ja teistele läbi kopeeri juttu üles kirjutas (tol ajal olid arvutid alles nii suured, et neid loengusse kaasa tassida ei jaksanud).
 
kah pekine 01. mai 2014, kl 21.59
Minul oli järelvastamiseks mõeldud üks leht, kuhu õpilased kirjutasid kõik, kes vastama tulid.
Ma tegin nii pikka aega nii head tööd oma õpilastega, isa kasvatas mind heaks füüsikuks, jään talle selle eest tänuvõlgu. Aga kuivõrd kahju oli mul, et koolist alati nii vähe õpilasi olümpiaatidele oli saata! Loodan, et see tulemus paraneb lähiaastatel, samas õpilaste arv ju väheneb.
No ma ütlen, et reaalaineid on vaja osata!

Spordivõistlustele leitakse alati mingid pikkade koibadega rohutirtsud platsile palli taga ajama, aga füüsika, mis sellest saab?

Tean minagi neid arvuteid.
Kopeerimise paber ja perfokaardid! Nostalgia!

Pidin sööma minema. Kas keegi laenaks vihmavarju? Mul siin sajab. Korralik suur oleks hea.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!