Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
miks naised on sellised
 
kes on 04. august 2014, kl 22.07
nartsiss?
 
on 04. august 2014, kl 22.09
eneseimetleja
 
lollus 04. august 2014, kl 22.14
mis siin on tegemist nartsissismiga, kui üks heas vormis inimene soovib armukest, kes samuti heas vormis?! Nö. hingesugulast leida soovijatel on loomulikult ehk teised kriteeriumid.
 
kes on 04. august 2014, kl 22.15
jaa ma tean, mida see sõna tähendab, aga ei saanud aru keda silmas peeti. Hüljest või lollust?!
 
targem 04. august 2014, kl 22.16
lollus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis siin on tegemist nartsissismiga, kui üks heas
> vormis inimene soovib armukest, kes samuti heas vo
> rmis?! Nö. hingesugulast leida soovijatel on loomu
> likult ehk teised kriteeriumid.

aga palun tutvu temaga, saad oma küsimusele vastuse.
 
on 04. august 2014, kl 22.18
hüljest muidugi
 
lollus 04. august 2014, kl 22.26
Minul ei ole vaja netis kellegagi tutvuda. Mina leian oma tutvused õnneks reaalist, aga mind lihtsalt huvitas, kuidas inimesed kunagi millegagi rahul ei ole ja pidevalt pühenduvad kellegi materdamisele. Võib-olla põhjusega, kes teab? Kuigi tõsiseltvõetavaid argumente, peale tavalise sõimu, ei leidnud.
 
Wizy 04. august 2014, kl 22.28
Hüljes on nartsiss sellepärast, et peab enda hinge ja mõttelaadi millekski eriliseks, mida temaga tutvuda soovivad naised sibula kombel kihi haaval lahti koorima ja avastama peavad.
 
lollusele 04. august 2014, kl 22.35
kes siin sõimanud on? kui ei tea, kas põhjusega või ilma, siis ära urise, küll teadjad teavad. pole sul tarvis oma lollust kõigile näidata.
 
to lollus 04. august 2014, kl 22.40
Reaalis kohtud sa ainult oma vanaema bridzipartneritega.
 
lollus to 22.35 04. august 2014, kl 22.42
Rahu, keegi ei urise ja üle keskmise IQ-ga ei hiilga siin nagunii keegi nii et see ongi ainukene koht, kus võib vabalt olla nii loll kui soovid. Ja kas siin on mingi teadjate monopol moodustunud, kus sissetungijad rangelt keelatud? Aga õitsege rahus oma kopitanud monopolis nagu vaprate ja ilusate seriaalis, kus kõik teavad kõiki ja kõik panevad kõiki :)
 
lollus 04. august 2014, kl 22.46
wizy tundub ainukene, kel ajud veel suurest passimisest siin ajud rasva ei ole läinud ja mäletab, kuidas normaalne olla, mitte 24/7 delfitibla
 
tean 04. august 2014, kl 22.47
Hülgehall on keskmisest siinviibivast kodanikust intelligentsem, kuid tema eripäraks on tõesti tema eneseväljendus, mida ta teadlikult naudib ja nii mõnigi kord seeläbi oma tagalat kindlustab. kui naine arvab teda mõistvat, siis hülge ütlusi analüüsima hakates selgub, et ta on väljendunud nii, et igal juhul on naine temast valesti aru saanud :D ning õigus jääb hülgele... naine siis marus...
 
IRW 04. august 2014, kl 22.49
jajaa, muidugi intelligentsem, kindlasti. IRW!
 
tean 04. august 2014, kl 22.50
ahjaa, see ka veel, et naistele üldjuhul ei meeldi, et kui ollakse mehega juba üsna lähedaseks saanud, siis mees siin veel välja hõikab, et tema otsib endiselt armukest :D
noh, eks seetõttu teda libatakse, vihatakse, igatsetakse, armastatakse, taganutetakse jms
 
maasikablond 04. august 2014, kl 22.53
Rohkem mehi siin ei olegi, ainult see Hülgehall?
 
nohhhhh 04. august 2014, kl 22.58
maasikablond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rohkem mehi siin ei olegi, ainult see Hülgehall?


temast peaks ju jätkuma :D
 
to tean 04. august 2014, kl 23.02
tean Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahjaa, see ka veel, et naistele üldjuhul ei meeldi
> , et kui ollakse mehega juba üsna lähedaseks saanu
> d, siis mees siin veel välja hõikab, et tema otsib
> endiselt armukest :D
> noh, eks seetõttu ted
> a libatakse, vihatakse, igatsetakse, armastatakse,
> taganutetakse jms

pane nimed ka juurde, kes teda igatseb, kes armastab, kes nutab taga. Väga tahaks teada, mitu nime saad. muidu pole sa mingi teadja, va hüljes ise kiidab ennast üles.
 
tean to tean 04. august 2014, kl 23.05
ära provotseeri :D - avalik foorum ja nimed ei käi kokku, eks :)
 
To lollus 22.35 04. august 2014, kl 23.06
Nii on. Ja sissetungijad on väääga pahad tegelased :))) Lollus, sa oled teemat hästi tabanud. Mul läks veits rohkem aega, et seda mõista. Irw.
 
to tean 04. august 2014, kl 23.10
tean to tean Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ära provotseeri :D - avalik foorum ja nimed ei käi
> kokku, eks :)

pole ühtegi nime öelda, ma teadsin!
hommikul ilmub Hülgehall nagu pidustustele saabuv kuningas ja imestab, mis siin tema kohta kirjutatud on ja et tal pole aimugi, miks teda ei sallita, ta nii vaikne ja viisakas...
 
tean 04. august 2014, kl 23.12
vastu ööd päris hea nali - loob meeleolu :) oma arvates olen ma naisterahvas... hülgehall aga ontlik meesterahvas ja vanusevahegi minuga üsna korralik :) juhuse tahtel aga eelnevalt kirjapandut ma tean :)
 
to tean 04. august 2014, kl 23.17
palju õnne naiivitaridele, kes teda ontlikuks ja intelligentseks peavad! edu ja jõudu neile! kui mõne aja pärast silmad peos, küll siit leiate siis lohutajaid.
 
Hülgehall kuub 04. august 2014, kl 23.18
Mingi päss ma ei ole, aga midagi ilusat ka mitte, aeg-ajalt annab kõnedefekt tunda..
Ühel jah õnnestus end läbi pureda, siiamaani kahetsen, et nii läks..
Mulle ei meeldi esineda ega ennast imetleda, see pärsib loovat mõtlemist..
mansion ghost 04. august 2014, kl 23.18
`To lollus 22.35´ ja ´lollus´, mitte keegi pole uute tulijate vastu. Küsimus on selles, kuidas nad ise käituvad. Pole vist keegi siin päris esimesest teemast alates, kõik on kunagi uustulnukad olnud. Kes kohandub, kes solvub ja hakkab sõimlema või libama. Inimene(anonüümne) püsiva nime alt on isikupärane omade seisukohtadega, mis võivad meeldida või mitte. Aga selle peale solvuda. Võiks veidi tolerantsem olla.
 
tean 04. august 2014, kl 23.19
naiivitaridele õpetuseks - kui tahad suhet hoida, siis käitu nii nagu Hülgehall tahab. isemõtlemisele ja -otsustamisele järgneb kiire lõpp ning siis on tõesti nutulaulu aeg...
 
to tean 04. august 2014, kl 23.20
tundub, et neid, kes sinuga tutvust kahetsevad, on palju rohkem. miks, kui nii intelligentne oled?
 
tean 04. august 2014, kl 23.24
mina ja intelligentne? ei, ei, seda ma pole öelnud. Hülgehall on intelligentne. ma tõesti ei tea, kui paljud on minuga tutvumist kahetsenud, aga eks neid ikka ole :)

kodanik Hülgehall isiklikult on südametäiega mulle ette heitnud, kui rumal ma olen, nii et siin pole miskit väidelda... :)
 
to tean 04. august 2014, kl 23.29
minu eelmine komm intelligentsuse kohta oli Hülgehallile mõeldud.
 
Hülgehall kuub 04. august 2014, kl 23.39
Mulle tundub jällegi, et ei saa anda kindlat vastust ebamäärasele oletusele..kas kahetseb või ei, teab vaid inimene ise,
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!