Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Naised, mis vanuses teie sekselu ära vajus ja mees noorema leidis?
 
meesmeheks 10. august 2014, kl 18.44
n54-le. Kus elad?
 
särasilm 10. august 2014, kl 19.32
vana meest pidades, peab ikka ju nooremaid ka saama. vanamehelt peaks abielu välja pressima( mõtleb veel seda viletsat sexiasja, siis saaks ju ainult armukesele pühenduda..
 
kuivandvitugamutt 10. august 2014, kl 19.37
oh issand, anna veel võimulus seda sexiasja proovida ja valgusta mind mismoodi üks paljas mees võiks välja näha( eelmine ei olnud nõus sexasja ajal tuld põlema panema..
 
n55 10. august 2014, kl 19.50
suurema jao elust olen pidanud napi seksiga läbi ajama, nii et vahet eriti pole. Head meest voodisse ongi raske leida, õnnega pooleks võid ju otsa komistada. Ja et aina uute jobudega katsetada, on mul liiga nõrgad närvid.
Suht normaalne mees, keda haruharva kohale kutsuda sai, ligi aasta pole näinud. Tahaks teda küll, aga pole minu mees ega eesõigus.
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 20.10
tahaks ma näha neid siin kirjutavad mutikesi, eemalt, mitte lähedalt... et teile ka mõni mees veel voodisse ronib, ei kujuta ette.
:D
 
tiibadeta mees 10. august 2014, kl 20.15
minu kogemus ütleb, et nii mõnigi 50+ naine on kobedam ja voodis hakkajam, kui keskmine 30+ naine.
kõik oleneb ikka inimesest ja numbrid on petlikud.
 
:) 10. august 2014, kl 20.18
ja selgub see proovimisel :)
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 20.21
ma keskmise 30sega pole aega raisanud. 50sega? ehk 50aasta pärast ;)
 
n54 10. august 2014, kl 20.21
Elan Eestimaa südames.Hallo,kas kuulsid.
 
muidumees 10. august 2014, kl 20.23
mis koht see veel on?
 
tiibadeta mees 10. august 2014, kl 20.27
eks see ole jah suure "spetsialisti" tunnus, et proovinud pole, aga teab täpselt kuidas lood on:)
 
n54 10. august 2014, kl 20.27
Järvamaa-Paide-Mäo-oled kuulnud????
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 20.38
kõike pole tarvis proovida, on ju kohe näha ja tunda.
see koht võib ju olla magus ja libe, aga garneering on ju ropp...
:D
 
muidumees 10. august 2014, kl 20.41
aa, et see on eestimaa süda. mäo rist, kui suhuvõtmise koht, on isegi kirjandusse sisse trüginud.
 
iilepunkt 10. august 2014, kl 20.43
Mehed kurdavad, et seksi pole. Naised kurdavad, et vähe saavad. Tõesti imelik, et need kellel soovid on enamaks, omavahel kunagi kokku ei saa. Ikka komistatakse sellise otsa kes ei sobi :-s
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 20.44
ei, mitte nii. naised kurdavad, et mehed ei taha püsisuhet, mehed, et saavad vähe keppi.
nii on lood.
 
Teoreetik 10. august 2014, kl 21.00
Pannes kokku kaks arvamust:

1.) N55 - suurema jao elust olen pidanud napi seksiga läbi ajama, nii et vahet eriti pole. Head meest voodisse ongi raske leida, õnnega pooleks võid ju otsa komistada. Ja et aina uute jobudega katsetada, on mul liiga nõrgad närvid.
2.) Iilepunkt - Mehed kurdavad, et seksi pole. Naised kurdavad, et vähe saavad. Tõesti imelik, et need kellel soovid on enamaks, omavahel kunagi kokku ei saa. Ikka komistatakse sellise otsa kes ei sobi,

... võib teha järelduse, et mehed pakuvad enamalt jaolt seksi, mis naistele rahuldust ei paku ning seepärast ei ole naised pakutavaga nõus. Ja vähe oleks sellest kasu, kui kokku saaks mees, kes kurdab ja naine, kes kurdab... see ring on senikaua lõputu, kuni mehed ei õpi selgeks põhitõdesid...
 
iilepunkt 10. august 2014, kl 21.02
Mina püsiks ilusti ja püsivalt voodis ega kipuks kuhugi kui ainult naisest asja oleks. Aga teisest küljest ega ma enam 25 ka pole ja tase vastavalt sellele. Ikka 55 ja minu eakaaslased naisterahvad enam seksist ei huvitu. Neil muud huvid.
 
iilepunkt 10. august 2014, kl 21.09
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------.. see ring on senikaua lõputu, kuni mehed ei õp
> i selgeks põhitõdesid...

Kahjuks on kasvatus ja ühiskondlik suhtumine muutnud naised selliseks, et niisama lihtsalt nemad rahuldust ei saa kui mehed. Mehed ei oska midagi ette võtta ja naised ei julge õpetada. Tõesti surnud ring.
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 21.09
no näed siis, fakt. seega, kui keppi vähe otsi noorem naine, need ei kaeble vaid tegutsevad.
ja sellepärast need 40sed kõrvale heidetakse - neil on ainult kepijutt ja nostalgia.
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 21.11
ahjaa...sisemine ilu ja vaimsed väärtused viisakalt väljendudes.
 
Tom 10. august 2014, kl 21.12
Teoreetik Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> ... võib teha järeld
> use, et mehed pakuvad enamalt jaolt seksi, mis nai
> stele rahuldust ei paku ning seepärast ei ole nais
> ed pakutavaga nõus. Ja vähe oleks sellest kasu, ku
> i kokku saaks mees, kes kurdab ja naine, kes kurda
> b... see ring on senikaua lõputu, kuni mehed ei õp
> i selgeks põhitõdesid...


ilmselt ta nii ongi :(
kuigi mai saa aru, miks mehed natukenegi ei viitsi naiste tahtmisi/soove kuulata/tunnetada. selleks, et naist korralikult rahuldada, ei pea olema mingisuguse erilise, suure neegriemmiga mees, piisab täitsa keskmisest eestiomast küll ja küll.

eile mu särasilm küsis, et kas mul pole mõtet olnud seksi eest raha küsida?
- ???
- no see tuleb sul ju nii äste välja...

ausalt ööldes pole sellise asja pääle tulnud küll, aga ju siis on seda oolimatust ja isekust nii palju liikvel, et tõesti on naistel hääst seksist puudus :(
 
tiibadeta mees 10. august 2014, kl 21.14
kurata kui naljakas lugemine :D
 
tutvuja mees 10. august 2014, kl 21.19
zootehnikute konferents:

naise hääl saalist - te ütlesite, et teie aretatud pull suudab lehma karata 10 korda järjest, palun korrake seda saalis istuvatele meestele

mehe hääl saalist - aga kas teie pull kargab ühte lehma 10 korda järjest? lektor - ei, ikka 10 erinevat lehma peab olema
mehe hääl saalist - palun korrake seda saalis istuvatele naistele
 
Teoreetik 10. august 2014, kl 21.19
Tomile. Ja kes Sind õpetas... :P
 
Teoreetik 10. august 2014, kl 21.21
Tutvuja mehele,

kas Sinu probleemid ei saagi mitte alguse sellest, et suhtud naistesse nagu eelpool kirjutasid...?
 
Tutvuja mees 10. august 2014, kl 21.24
Sina ära usu kõike mida sa näed :D
 
Teoreetik 10. august 2014, kl 21.27
Elu on mind õpetanud nägemist rohkem kui kuulmist usaldama...
 
seda küll 10. august 2014, kl 21.31
foorum on tegelikut pullitegemise koht, nalja saan.
kui valid nimeks "viisakas mees" , saad hunniku kirju.
valid nimeks "luuser", saad sõimata ja mõnitada.
see oli näide.
ehk siis kasutajanimi juba viib mutikesed ekstaasi :D
 
orgasmofon 10. august 2014, kl 21.33
pakun rikkaliku sisemise iluga naisele armastust, tahaksin hoida su kätt.
kas tutvujaid on siin?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!