Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
50+ naised
mansion ghost 31. august 2014, kl 12.39
"mansion gost, ära saa 50+ vanaks meheks,jää alati igavesti nooreks, kellel pole eelmisi elusid ega eelmisi lapsi koos lastelastega järgi lohisemas, ela üksinduses ja muutu tigedaks."

Tänan heade soovide eest. Aga hiljaks jäid :)
Värskelt 50.
Igavesti noor
Elanud ühtainust elu.
Lapsed täiskasvanud.
Õige pea saan vanaisaks.
Ja tõsiselt kahtlen, kas kõige selle juurde on vaja teist samasugust või hullemat.

Miks arvatakse, et kummitus on tige?
 
ei tea 31. august 2014, kl 12.42
Kui sa nii õnnelik oled, mis õigus on sul siis üksikutele 50+ inimestele haavasoola visata ja nende üle irvitada.Kas su naine teab, et sa mansion tutvustes sebid( see su olemine siin ongi sebimine, ära avidle vastu) ja seletad siin??? Kui teab, siis on väga paha kui ei tea, siis on sul probleem tulemas.
 
n49 31. august 2014, kl 18.28
Näe, ma varsti 50 ja siis ka +... aga usun ikka armastusse. Ei otsi, aga loodan kohata :) Miks arvatakse, et pole millestki rääkida? Meil on rohkem juttu, kui tänapäeva "virtuaal"noortel :)
 
Ago to n49 31. august 2014, kl 20.18
Millest tahaksid rääkida esmatutvusel, kui tohib küsida?
 
n49 31. august 2014, kl 20.19
Millest,ikka anaal-ja oraalsexist.Ilmast pole mõtet rääkida,sellest räägivad sünoptikud.
 
Ago 31. august 2014, kl 20.24
Ah on veel keegi naine, kes tahab anaali? No,noh, anna minna..
 
n49 31. august 2014, kl 20.31
Ega sellepärast veel tahtma ei pea,algatuseks ikka räägime.Sa lööd kohe põnnama aga tahad tutvuda.Imelik sell oled,Ago.
 
no mida 31. august 2014, kl 20.34
libad see teine n49? Muud teha pole, mine pese enne pärak ära, siis plära!
 
n49 31. august 2014, kl 20.39
Keegi liba teeb minust anaali-ja oraalispetsialisti.Pean ikka ennem kõvasti harjutama,et sellist tiitlit omada.Palun vabandust,Ago.Jäta aadress ja jätkame privaatselt.
 
Ago 31. august 2014, kl 20.56
Palun, kallike: agokruus@hot.ee
 
n54 31. august 2014, kl 21.08
Kuule,mees,me oleme sinuga ju tuttavad aga teed läksid millegipärast lahku.Juba sa landid jälle.
 
to n54 31. august 2014, kl 21.20
Miks teed siis lahku läksid? Hoiata teisi vaalu ka, mis mees see Ago on.
 
n49 01. september 2014, kl 08.42
Ega ma ainuke 49 aastane naine pole :)Millest rääkida? Nõuka ajast ju palju toredaid juhtumisi meenutada, filmid... No kohe ei kargagi kõik pähe. Aga küll leiab teemasid, kui vestleja huvitav. Tummahambalt ei kisu keegi sõnagi suust. Ei noored, ei keskealised. Lihtsam on ehk alustada lemmikutest- toit, raamat, film jne.
Kena päeva kõigile!
 
soovin ka 01. september 2014, kl 11.02
Head teadmistepäeva!
 
n49 Ago`le 01. september 2014, kl 13.00
Vot olekski tore teema rääkida oma esimesest koolipäevast :)
 
n49 01. september 2014, kl 13.01
"Koma" on vist kooli läinud :)))
 
Ago 01. september 2014, kl 13.15
Mine õige kukele
 
lissi 01. september 2014, kl 13.51
Ei viitsinud siin kogu seda loba läbi lugeda. Aga õhtuteks jutukaaslast sooviks küll. Peale mehe ootamatut surma tunnen just õhtustest mõnusatest vestlustest puudust. Ei ole plaanis uut elukaaslast ega voodipartnerit leida vaid head internetisõpra.
 
n43´ 01. september 2014, kl 14.05
teegeelikult oolen terve elu õppinud armastrama ja proovinud teistele elada.
psühholoogiliselt olen praeguu parem armukke,kuuigi vajadused ei ole enam nii suured ja mõned kilod on liigset kaaalu.
mulle vaatavad järgi ka 20-sed mehed,mis siis 50-seelt nii trastiliselt muutub,ei saa aru..
muidu aga olen avatum ja julgem,kui noorena ja välimuse eest oskan ka paremini hoolitseda.
naised,kes pole end kkäeest lasnnuud,on ka 50+ täitsa ok näiteks 55 aastasele mehele.
 
sorry 01. september 2014, kl 14.07
klavituur teeb topelttähti.
 
n55 01. september 2014, kl 15.18
mis see mansion ghost siin tuiab, aru ma'i saa. Väidetavat ei taha teine miskit ega keskit, rahu ikkagi ei leia.
 
aga mina tean 01. september 2014, kl 16.20
Ta on kade vabade suhtes ja siis kiibitseb.
mansion ghost 01. september 2014, kl 18.46
´n55´, miks ajab kummituse olemasolu Sind nii endast välja. Iseenesest mõista jäävad 50+ memmed veel valikust välja :D)
´aga mina tean´, hoopiski, et kummitus on liiga kaua üksik olnud ja kadestab neid, kes on suutnud oma pere koos hoida.
Tegelikult on vilets suhe kordi hullem üksiolekust, seega on kummitus väga valiv :D) Kellegi järjekordseks "hädaabimeheks" olla ei plaani. Ja lohutajaid on kummitusetagi küll.
 
iilepunkt 01. september 2014, kl 19.11
Mõni on viiekümne viieselt palju särtsakam kui neljakümne viiene. See kehtib nii meeste kui naiste kohta. Mõnega jätkub juttu ja lobisemist hommikuni. Teisega jälle ei tule kummalgi sõna suus välja. Eks momendi meeleolu mängib siin ka rolli.
 
n55 01. september 2014, kl 19.49
Mansion,pane koos Pihu-Pille üks maraton maha ja uni tuleb.Ei taha sinu möla lugeda ei keegi.
 
to n43` 01. september 2014, kl 20.00
Kui SUlle 50selt ok voodisse 55-sed mehed, palun, aga mulle 45-sed.
N 50+
 
n 43 01. september 2014, kl 20.05
Mitte si..agi ei saa aru viimasest postitusest.Oled laksu all ja ei tea sa isegi,keda tahad.
 
to no mida 03. september 2014, kl 15.21
Tore, et siin veel mõistusega inimesi. N49-t on tõesti palju tekkinud. Aga armastusse usun ikkagi. Libad seda ei võta, tehku mis neile sobib. Mason... või kes, on ikka veidi kallistamist väärt! Küll tuleb õnn ka sinu õuele!
Päikest ja südamesoojust!
 
n55 to mansion... 05. september 2014, kl 16.49
mingi mansion ghost iseendast mind muidugi välja ei aja. Tuska teeb see, kui loodad mõnd normaalset mees-eksemplari leida, aga seeasemel ajab üks kummitus teist taga. Aga ega ma ammugi nii väga ka looda. Nagu ma eile öösel täie selgusega taipasin: head meest pole mulle elus jätkunud ja viletsat pole ma ära teeninud.
mansion ghost 05. september 2014, kl 18.54
´n55´ (n54), juba jäin uskuma, et on tekkinud uus sõge moor aga näedsa täitsa ajalooline tegelane tutvumise foorumis.

Mis seos on "normaalsel mees-eksemplaril" kummitusega?

Kuidas saab üks kummitus takistada kellegi tutvumist, kui leidub tõsine huviline. Aga kuna soovijaist tundub põud olevat on olukord pisut koomiline.
Küpses eas mammi otsib noort täkku kargamise eesmärgil. Äkki lepiks mõnega neist, kes huvi tunnevad aga neidki vist vähevõitu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!