Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
meestele...liikluses tutvumine
 
Hülgehall kuub 12. september 2014, kl 10.12
ma tean nii mõndagi, sügisest ja armastusest ja igatsusest..
 
ära tüütab 12. september 2014, kl 10.24
Hülgehall, kas sa võiksid juba järele jätta on TÄIESTI POINTLESS inina????!!!!
No mitte kuraditki pole nendes punktiirlausetes!! Täiesti ajutu halin või undamine!
Oled mees või ei ole? Räägi kui on midagi öelda, aga ära soiu krt niisama!
 
ei tüüta 12. september 2014, kl 10.28
kui närvid läbi, pole vaja siin lugeda.
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 10.30
Triin,
Seda minagi, et tutvumine pilgu, lahke ja flirtiva pilgu peale on siiski ebareaalne. Üks kahest-kas kaovad selletulemusel lahked pilgud või hakatakse neid õieti mõistma, aga iga lahke pilk pole mehe jaoks veel pilet ligi ajada.
Mõned vanakooli prouad siin muidugi võivad unistada neile mesimaia pilgu peale lähenemisi, aga need jäävad pigem ka eelmisse riigikorda ja aega, kus alkohol oli oluliselt odavam ja eestlus sigines valimatult igasugu selleks korraldatud pidudel:-)
 
Hülgehall kuub 12. september 2014, kl 10.51
Öelda on mul muidugi ka, nii mõndagi, mõne kohta.....

* aga praegu on sügis, lehed värvivad looduse kirjuks nagu sürrealistist maalikunstniku värvipaleti, miks mitte elust lihtsalt rõõmu tunda ja inimestele naeratada ja öelda nendele, kui toredad ja ilusad nad on..
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 11.16
Sügis veel kaugel, ma siiski lõbustan teid veel natuke:)
Selle teema kirglikud kommid on ehe näide inimeste silmakirjalikkusest.
Foorum kubiseb teemadest ja tuhandetest kommidest, kus ühel suul kisatakse, et see ÕIGE tutvumine käib ikka reaalis ja ÕIGED inimesed liiguvad ikka reaalis, mitte kuskil foorumis.
On pakutud poode ja tänavaid, baare ja klubisid, raamatukogusid ja kalmistuid.....miks mitte siis liikluses?
Ahh et seal on eesmärk liikuda punktist A punkti B? Raamatukogus käiakse ka muul otstarbel, samuti poes, samuti tänaval liikudes?
Ise ka aru saate kui nõme see kõik on?
Fakt on see, et keskeas pole tutvumine enam lihtne, sest silti seljas pole, ...MA TUTVUN.
Kehakeel, naeratamine ja lehvitamine EI OLE tutvumise märk.....nagu suhtespetsid on selgitanud.
No krt kuidas siis...öelge ometi, suured reaalse elu suhteeksperdid?
Kuna enamuse jaoks pean ma iga lause lõppu panema naerunäo, mida ma ei mõtle tõsiselt, siis ma paneks selles teemas mu esimese kirgi kütnud kommentaari taha kolm :DDD
Ei kujuta minagi reaalses elus ette, et keegi hakkab mind autoga jälitama...
...ja jõuamegi algusesse tagasi....polegi kohta, kus tutvumine on võimalik.
 
Hülgehall kuub 12. september 2014, kl 11.21
aktifoto garanteerib esmase uudishimu, sealt edasi on tutvumine juba vormistamise küsimus..
 
punapea viktoria 12. september 2014, kl 11.27
blond, kui palju ringi liigud ja inimestega suhtled, siis kuidas ei ole võimalik tutvuda?? järelikult on midagi valesti või oled sa ise kuidagi valesti, et tutvuseid ei õnnestu sõlmida. suhtled inimestega, ja tutvudki, milles küsimus? aga autoroolis võiks siiski liiklust jälgida ja keskenduda sellele:P
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 11.34
summutitoru a'ka teine meesjuht
11. september 2014, kl 11.08


Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Lgp Prints, Kuningas või Kutsar! Sul on
> kodutöö täiesti tegemata!
> Ma ei taha ei Printsi
> ega Kutsarit, vaid justnimelt Kuningat.

> Ps. Lähen nüüd peegli ette tagasi,... enne astun kaalu
> lõhki ja kallan lõhnaõliga üle (vesi-seep ei aita), et
> hirmsat vanainimesehaisu peletada.

Blond, Sulle püütakse ju vägagi viisakalt selgeks teha mida tegema peaksid. Kas Sinu enesehinnang on tõepoolest nii laes, et ei mõista, et tänapäevased Kuningad ei jahi Sind vaid vaatavadki reaalselt nooremaid?
Sa pead end enne tõestama, vanus juba nõuab seda. Millega Sa tõestaks? Eelkõige välimusega, sest Sa peaks teadma, et meestele (Kuningatele) loeb vägagi palju ka visuaalne pool.
Kui Sinu praegusele kaunile välimusele lisandub ka meeldiv olemus, siis on Su enesehinnang põhjendatud ja võid Kuningaid edasi jahtida.
Kui aga välimus ja figuur ei ole enam pilkupüüdev, siis on Su prioriteedid paigast ära. Enne hoolitse enda eest, siis leiad mehe, kes Sind hindab.
Vastupidiselt ei tule kuidagi välja - Sa EI leia meest, kes Sind hindaks Sinu "sisemise ilu" põhjal, kui välimine on käest lastud... või siis lased lati alla ja saad oma oodatud seksi kätte. Aga mitte Kuningalt.
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kohandan eelneva õpetuse ka meeste jaoks....pole vaja tänada))

Mees, Sulle püütakse ju vägagi viisakalt selgeks teha mida tegema peaksid.
Kas Sinu enesehinnang on tõepoolest nii laes, et ei mõista, et tänapäevased Kuningannad ja Printsessid ei jahi Sind vaid vaatavadki reaalselt nooremaid ja ....................(täida lünk)?
Sa pead end enne tõestama, vanus juba nõuab seda.
Millega Sa tõestaks?
Eelkõige ..........................(täida lünk), sest Sa peaks teadma, et naistele (Kuningannadele ja Printsessidele) loeb vägagi palju ka .........................(täida lünk) pool.
Kui Sinu praegusele.........................(täida lünk) lisandub ka meeldiv olemus, siis on Su enesehinnang põhjendatud ja võid Kuningannasid ja Printsesse edasi jahtida.
Kui aga ...................................(täida lünk) .ei ole pilkupüüdev, siis on Su prioriteedid paigast ära.
Enne hoolitse ........................ (täida lünk) eest, siis leiad naise, kes Sind hindab.
Vastupidiselt ei tule kuidagi välja - Sa EI leia naist, kes Sind hindaks Sinu "sisemise ilu" põhjal, kui välimine on käest lastud... või siis lased lati alla ja saad oma oodatud seksi kätte.
Aga mitte Kuningannalt või Printsessilt..

Ps. Mina olen lihtsuse huvides varem need lüngad täitnud „jeebiga“, aga see on paksu pahandust tekitanud.....:D
Jään nüüd meeste lünkade täitmist ootama:))
Ja siis otsustage, kui alla teie olete oma latid nõus laskma....+10 kg, +20kg, +30kg?... jne:)
 
küsimused blondile 12. september 2014, kl 11.39
kas vaatasid terevisaiooni seda lõiku?
kas said selle naise jutust aru?
millised järeldused tegi?
viga ikka eesti meestes, et sina üksinda?
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 11.42
Blodile. Ja teistele ka.

Kõik on võimalik.

Aga tutvumine liikluses, klaaside tagant, toonitud klaaside ja päikseprillide, kust paistab küll naeratus..pole juba reaalne selles pildis, et..tavalise argipäeva õhtupoolik võib erineda paljudelgi nii auto, prillide kui naeratuse poolest võrrelduna reede või laupäeva omadega, kus on kirg, flirt, jaht ja saak.

Ja tutvumisest, selle võimalustest üldse. Igaühele meist on antud ilmselt üks või ka mõned neist, kelle ta tunneb ära miljonite tähtede, pilkude, kommentaaride või hoiaku hulgast. Ja kui see tunne vastab samaga, siis tutvutakse kasvõi läbi seina, interneti või ookeani nii, et ei teki kunagi küsimusi, kui vana ta on, palju kaalub, mis amet ja auto. Ja tabatud ollakse sel juhul täpselt nii pikki juukseid, parajaid muskleid, mahedat häält või nõgusat selga, kui ollakse omale ette kujutanud seda temal olevat. Lihtsalt saadakse aru, et nimetu käsul elataksegi teda nii nagu poleks enne kunagi elatud. Ja koos temaga vôidakse lihtsalt unustada end rääkimata kunagi armastusest.
Muud tutvumised, olgu nad siis tutvumise enda nimel ja sunnil, et aga teistel ju on..las need jääda parem flirdi tasandile, kus kohtuvad korraks vaid pilgud põimudes fantaasiatega, unistustega, temast vôi neist, kelle silmi on otsitud tähtedest ja mustast tähistaevast algaval sügisel:-)
 
punapea viktoria 12. september 2014, kl 11.43
see ei ole ju samaväärne, blond. vanem mees on hoopis midagi muud kui vanem naise. mehed lähevad aastatega kenamaks, soliidsemaks ja atraktiivsemaks (v,a 55+ mehed, sest sealt hakkav totaalne vananemine ja juba on vanamehel hais juures:D), naised aga on atraktiivsed kuni 35 eluaastani. sealt edasi on juba..... (töida lünk):D
miks sa aru saada ei taha, et naine ei saa kunagi mehele samaga vastata:P millal sinust kriipssuu sai?:D
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 11.47
punapea viktoria Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> blond, kui palju ringi liigud ja inimestega suhtle
> d, siis kuidas ei ole võimalik tutvuda?? järelikul
> t on midagi valesti või oled sa ise kuidagi valest
> i, et tutvuseid ei õnnestu sõlmida. suhtled inimes
> tega, ja tutvudki, milles küsimus? aga autoroolis
> võiks siiski liiklust jälgida ja keskenduda sellel
> e:P

Mul on tuttavaid piisavalt ja reaalis olen ma võimeline tutvuma mis iganes kohas ja olukorras....aga point on ju muus....mitte keegi neist ei kujuta isegi ette, mida ja keda ma tegelikult vajan, sest meestele ei tule see võimalus ise lihtsalt pähegi.
Ma pole erand.....minusuguseid naisi on tuhandeid, sest ütleme otse, keskaealised mehed on reaalses elus tutvumise mõttes ühed parajad äpud ja mökud.
Kas või meie esitutvuja alu kardab korvisaamist nagu tuld ja teised mehed sekundeerivad talle ühiselt.

Muide, ma olen unustanud oma esimese aastapäeva eest teid tänada:)))
Olen saanud sõpru ja vaenlasi, olen kasvatanud paksu nahka ja kuhjaga kogemusi, mis viivad mind mu eesmärgist järjest kaugemale...ehk, tüüpiline kibestund delfimutt.
Kurb, olin päris tore inimene enne:)
 
:) 12. september 2014, kl 11.51
ikka ja alati on kõik teised süüdi, alustades alust. tõeliselt targa naise jutt:D
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 12.00
Blond,
Et vajad tutvumisi igas olukorras ja kohas ning selle kinnituseks mainid neid piisaval hulgal olevat. Mainid ka mehi, kes kardavad sarnastelt või esile tõstetud naistelt korvi saada. Püüa või vähemalt ürita vahet teha korvi saamisel ja saaja enda vajadustel. Mind näiteks vähimatki ei huvita tutvused skoori arvestuses. Oleks naisele ilmselt solvavgi, kui ta nime ei mäletaks või ajaks ta kellegagi segi:-)
 
ahzoloog 12. september 2014, kl 12.01
On tutvumine tänaval, poes, liikluses ja kus iganes võimalik ka vanemas eas. Aga selleks on ilmselt vaja rohkem aega ja saatuse lahket meelt.
Kujutagem endale ette sellist olukorda.... Sõidad iga päev samal marsuudil ja aegajalt satud foori taha sama juhiga. Vahetate pilke, hiljem juba naeratatate ja võibolla isegi lõpuks lehvitate, sest näod on juba tuttavad. Kui saatus on armuline, siis võib juhtuda, et satute näiteks samale üritusele, sünnipäevale, koolitusele või kuhu iganes. Kuna te ju tunnete juba üksteist nägupidi, annab see hea põhjuse teisele ligi astuda ja juttu alustada ja sealt edasi, kes teab, mis juhtuda võib....
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 12.03
punapea....ok, ja olengi enne üksi, aga mingit poolhambutut higihaisulist õllekõhuga tölli ma ka ei taha, kes sai naist viimati eelmisel sajandil.
Las need 40+ väärt mehed siis jahivad noori naisi, kui need lüngad neil nii atraktiivselt täidetud on:)

Bondi mesimagus kirjand oli ilus, aga mis reaalselt juhtub harvemini kui päikesevarjutus.
 
:) 12. september 2014, kl 12.08
vanaldane bitch unistab vaimsest mehest:)
 
Täitsa Blond 12. september 2014, kl 12.10
No vot, ahzoloog ütleski tõe välja. Mis sest, et kaks pilkudevahetajat tahaks midagi rohkemat, aga ei julge, vaid loodavad SAATUSE peale, kes peaks neid kättpidi kokku talutama.
Selliseid saatuselelootjaid ongi terve ilm täis, aga enne saab eluke kahjuks otsa:)
 
irwww 12. september 2014, kl 12.13
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vanaldane bitch unistab vaimsest mehest:)


Sinu vahelehõiked on samal tasemel, nagu poisikeste kritseldatud suguelundid peldikuseinal:D
 
ülemasendunud castecann 12. september 2014, kl 12.22
Kõik on õige, Täitsa Blond.


Me oleme arad. Me ei taha minna kohtingule. Meis pole otsustavust. Me isegi ei paku kokkusaamisi, mitte kusagil mitte kellegagi.


Me püüame sellest kõigest hingest eemale endid hoida, isegi selleni minnes, et pakume naistele kokkusaamise kuskil möödaminnes, olgu või kuskil posti all, et vaadata teine pool üle, ning... kui naine on üle meie etteseatud lävendi, siis ruttu jalga lasta, et jumala eest ei peaks tutvuma.


Me ei suuda eales aru saada, mida vajab Naine. Mida ta Tegelikult Vajab.. sest meile ei tule ju see pähegi.. ja seda meile ka ei öelda.
Meie omas primitiivsuses ja mökuolemises ei taipa ka mitte midagi, mis vajadused kuskil varjus.


Arad ja äpud ja mökud. Nii see on tõepoolest.


Aga selle eest oled sa kaitstud meie eest, mökude eest oma turvalises mullis.. keskkonnas, kus kõik on Sinu ja vastab Sinu nõudmistele :-)
 
:) 12. september 2014, kl 12.24
nimi irwww juba viitab, et tegemist on suure mõttehiiglasega:)
 
maxacaste 12. september 2014, kl 12.33
tegelt tahaks ju kangesti öelda, mida vajan....aga millal ja kuidas...ka naised on tegelt ühed äpud ja mökud:)
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 12.39
Sellest, mida naine vajab või ei vaja on siin, esilehel ja mujalgi igasugu üleolevaid kirjutisi. Põhiliselt eesti mehe aadressil. Mõistagi võib eesti mees sel juhul olla ettevaatlik kui mitte tagasihoidlik selle pakkumisel, mida eesti naine tema arust võiks vajada täna, homme ja ka ülehomme. Kuna pole päris selge, et mitu päeva kehtib see, mida naine täna vajab:-)
 
Täitsa Bond 12. september 2014, kl 12.48
Aga palu, blondid, kastmed, äpud ja mökud, siin peaks olema suurepärane koht kas välja öelda vöi korrata anonüümselt seda, mida ja millal eesti naine vajab.
Algus on tehtud-liikluses tutvumisi vajab:-)
 
kõblas 12. september 2014, kl 12.52
Kust peaks castekann teadma, kas, kuidas ja kellega blond tegelikult tutvub ja kohtub?
 
maxacaste 12. september 2014, kl 12.58
Ma ei saa teiste naiste eest rääkida, neil on teised vajadused.
Mina vajan pisut rohkem tähelepanu ja paari sooja sõna.
 
Triin 12. september 2014, kl 13.50
Täitsa Blond, jube vahva on lugeda...tõesti hästi kirjutad. Mina nii ei oska, ega peagi. Aga olen paljuski nõus Sinu kommidega.
Ma ka siis tutvusin täiesti ontliku mehega.
Ja mulle tundub ka, et ta kuidagi kardab mind?
Täitsa blond- oleme liiga iseseisvad ja siis mehed kahvatuvad kuidagi meie ees.
Kas meil ei olegi soolikat hellusele ja armastusele? Kuidas veel on.
Ja ohjasid enda kätte võtta ettevaatlikult- nii vist tegema peabki.
Kas mees siis aru ei saa, et naine ootab temalt ka poolele teele vastutulekut. See lõputu tedremäng- ma ei tea- võiks ikka olla veidi teisiti.
Mees peaks julgema ohjata !!
 
Kuningate Kuningas 12. september 2014, kl 13.51
Miks peaks Kuningas vaatama 30+, 40+, 50+ naisi kui Eestis leidub sadu ja tuhandeid 20+ magusaid virsikuid?
 
mööduja 12. september 2014, kl 14.13
Täna terviserajal olles avastasin raja kõrval oleva sillasamba pealt hüüdlause: Jookse, raisk, jookse!

Naerma ajas. Siin võiks kõik palehigis tutvuda tahtjad seda kasutada hüüdlausena, aga asendada sõna "jookse", sõnaga "tutvu".:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!