Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mida ja keda naine tegelikult vajab
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 13.08
N55 saab omale tutvumise teema eraldi teha ja ongi kogu lugu. Neist lugudest on minul omakorda tekkinud ettekujutus, et siin on jumalast ja elust hüljatud naisi, kes siin oma väikseid ja jubedaid rõõme elavad:-)

Piripiiga-aga palun, pikkus, kantava pesu number, miksmitte ka stiilieelistus, kinganumber, see kõik mahub lausesse ja on meestele oluline naise juures, kellega ta võiks tahta tuttavaks saada. Ja jääda.
 
naise eelistus 16. september 2014, kl 13.20
Täitsa Bond-aga palun, pikkus, riista mõõdud, miksmitte ka stiilieelistus, palgasuurus,automark, kinnisvara, see kõik mahub lausesse ja on naistele oluline mehe juures, kellega ta võiks tahta tuttavaks saada. Ja jääda.
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 13.31
Muidugi, kes tahab, võib siia panna kasvõi oma riista pildi:-)
Et aga jutt jõudis sinnamaale, et mehi pole, kellega tutvuda, on vaid jutujullad-siis palun, naised, pange end kirja ja vaatame, kas pole mehi või pole hoopis naisi, kellega tutvuda:-)
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 13.35
Ja kui on oluline mehe seisund, siis isiklik on hea, kõik on olemas, on kiidetud ja auto või mitu võiks osta uue, millise iganes:-)
Rabage:-)
 
naise eelistus 16. september 2014, kl 13.36
Tahan Porschet!
 
bitch 16. september 2014, kl 13.38
titekari:) põhimõtteliselt kõik need näitajad võivad ajas muutuda. inimesi viib kokku ja hoiab koos miski muu. kiidetud auto, my ass:)
 
Triin 16. september 2014, kl 13.39
Täitsa Bond, misk provaotseerid. Naisele on see solvav, kui hakkad kaalu ja rinnaümbermõõtu küsima ja kas näiteks kannad punased kõrgekontasga kingi ja mis värvi pesu kannad?
Endast lugupidav naine seda ei avalda. Mehel peab ka jääma avastamisrõõm!! Kas pole nii?
Ja sama ka naisel, et mis tal seal püksis on või rahakotis, kas punnis või viliseb tuul:)
Mina olen konkreetselt tõesti hea ja armsa meeskaaslase otsingul.
Vanus 45 ja välimus ok.
Seda julgen öelda selle põhjal, et komplimentidest puudust pole.
 
tarkpea 16. september 2014, kl 13.40
inimesi hoiab koos oskus armastada. enamus "kaunitaridel", kes siin kurdavad, et häid mehi pole, see oskus puudub.
 
ma ütlen teile 16. september 2014, kl 14.00
Sekspartnerit tahaks, pesu kannan 75 B, kingi 39-40, pikkus 171 cm. Aga vat ei ole sobivat leidnud.
 
tarkpea 16. september 2014, kl 14.03
0,5 cm-ga jääd minu nõutud valikust välja.
 
ma ütlen teile 16. september 2014, kl 14.14
Vahet pole, kui jääksin ka 10 cm-ga valikust välja, sest suure tõenäosusega ei vastaks sa samuti mõningatele kriteeriumitele.
 
tarkpea 16. september 2014, kl 14.16
nimeta mõni kriteerium millele ma sinu arvates ei vasta.
 
ma ütlen vastu 16. september 2014, kl 14.18
Kas ainult sekspartnerit otsid, või tuleb teinekord ka kino/kohvik kõne alla?
Pesu on L, king 46, pikkus 190
 
naine 16. september 2014, kl 14.24
Enamust huvitab raha,mitte õppida meest armastama.Osata seda teha,tuleb minna nii mõnelgi "kaunitaril"kooli seda õppima!
 
ma ütlen teile 16. september 2014, kl 14.25
Tänan pakkumast sotsiaalseid tegevusi, ma vastasin teemale, mitte ei otsinud kinokaaslast.
Ja ei hakka koostama ka listi sobivatest/mittesobivatest parameetritest.
 
tulen turule 16. september 2014, kl 14.26
44a, 163 cm, 66 kg, 75C, king 38.
 
Triin 16. september 2014, kl 14.29
Naine, ära üldista.
Naised ise oskavad ka paljud raha teenida.
Kindlasti pole kõik rahaahned, ega huvitatud mehe kinnisvarast ja uhkest autost.
Ilus Land Cruiser, aga mees türann ja kõrk- midagi pole sellisega teha. Saigi välja praagitud. Niiet, pole midagi - et raha ja raha.
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 14.39
Triin,
Avastamisrõõm, selles osas, jääb mehele tänaval tutvudes. Siis, kui on tekkinud juba silmside. Siin aga on selle tekkimise, üldse kohtingu eelduseks mingidki kindlad näitajad ja mitte mingi ümbernurga jutt, mis viiakse sujuvalt üle siseilule. N55 teeb oma tutvumise teema ja see on õige koht sellise preambula jaoks:-)
 
tarkpea 16. september 2014, kl 14.42
väga igav oleks olla vahekorras naisega, kelle huumorisoon on kardinaalselt erinev.
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 14.43
Muus osas on seni tutvutavate naiste arv aga 0.
40+ naised siiski enam ei peaks huvi tundma isegi mitte juhuseksi vastu mehega, kel kõik on. Jäägu see siiski 20+ naiste paljulaidetud mängumaaks:-)
 
naine 16. september 2014, kl 14.46
Triinule!
Vabandust,ei soovinud otse kedagi solvata.Aga kui reaalis palju tead,julget ka oma arvamuse välja öelda.Hea on kuulda,et enamus naisi on iseseisvad ega vaja teist last(autoga)kõrvale.Raha on naisel piisavalt,et endale korter,auto osta-selleks pole vaja meest.Mehed tulevad ja lähevad ning mõni üksik suudab turvalist elu pakkuda.Iga naine on ainulaadne ja otsustab ise,milleks talle meest vaja on?Kas on?Ja milleks on?Ja millist on vaja?Ja kõik naised ei vajagi enam enda kõrvale meest.Need on meie valikud!
 
tarkpea 16. september 2014, kl 14.47
Bond on ikka tark mees ja teab täpselt millised naised võivad seksida ja millised lastelastele sokke kududa:)
 
ma ütlen vastu 16. september 2014, kl 14.48
Minu viga jah! Sa hoopis tahad, mitte ei otsi.
Ma otsin. Mitte küll aktiivselt, aga ikkagi.
 
Triin 16. september 2014, kl 14.52
Bondile, jälle solvad 40+ naisi.
Vaata maailmas ringi- kui ilusad naised on filmitähed jne. 40+ naised.
Kas neil polegi õigus enam valida enda kõrvale ka samaväärt meest.?
Ja selliseid naisi on Eestis rohkem, kui küll. Isegi meie naised jääme neid vaatama.
Mida pole, pole mehi 40-50 vanuses, kes püüaks pilku ja kes oleks ka usaldussuhtest huvitatud.
Ja kes ongi jäänud silma, kahjuks abielus.
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 14.53
Aru ei saa, et mis tarkust siin niiväga tarvis on..siin ei paista ju olema naisi, kellega mehed tahaks tutvuda. Ei paista olema kuni ja max kuni 40a naisi.
Järelikult pole viga mitte meestes, vaid sobivate naiste puudumises:-)
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 14.57
Triin,
Saa kõigepealt suureks või filmistaariks, siis võib edasi rääkida tahtmistest või saamistest:-)
 
tarkpea 16. september 2014, kl 14.58
jälle "spetsialistid" hiilgavad väidetega, et pole häid mehi ja naisi:)
seda mida peegeldadate, seda ka saate.
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 15.00
Tarkpea,
Ja mida ise peegeldasid, et end nii kutsud?:-)
 
tarkpea 16. september 2014, kl 15.01
tarkust, mida olen tarkadelt inimestelt omandanud:)
 
Täitsa Bond 16. september 2014, kl 15.04
Ja miks ainult targana selles teemas hiilgad?:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!