Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kas leidub huumorimeelega meest?
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 16.28
ei tea kui sügav see mõte on, aga kõrvalteemat jälgides arvan, et alati tuleb lõpetada kõige ilusamal hetkel. Hülgehall seda vist ei tea, seega teema käib täistuuridel ja kuulsust koguneb nagu aganaid.:D
tõin küll Hülgehalli kohapealseks näiteks, aga mõte oleks üldisem. kerge öelda, raske(m) teostada.
 
öäkk 06. oktoober 2014, kl 16.29
 
seda et 06. oktoober 2014, kl 16.30
lustakas, ma arvan, sa peaks naistega tutvuma. mehed ootavad asjalikkust. vähemalt asjalikumad mehed.
 
oksendajale 06. oktoober 2014, kl 16.31
öäkk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> läila.

ära tõmble, autor ju ütles, et pole saama peal väljas. Bond jääb endiselt sulle.
 
öäkk 06. oktoober 2014, kl 16.32
ma ei vaata mehi
 
m55 06. oktoober 2014, kl 16.33
Kle lustakas. Ütle kus me koos lustima hakkame? Ma pole küll mingi Delfi staar nagu nõutud aga ajad on rasked, pead vähemaga leppima.
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.34
Milline oli üldse kõrvalteema ilusaim hetk???

Ilusad hetked, kohtamised, vms tuleks ehk endale üldse hoida..ja mitte neid lõpetada.
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 16.35
ma ei tutvu kellegagi. mis on küllalt asjalik? maailmamajandus? poliitiline hetkeolukord?
Bond saab mujale minna, kui ei meeldi või tuua välja asjaliku mõtte omalt poolt.
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 16.41
Tuleb endale hoida, aga kui inimene on harjunud oma elu avalikustama ja võõraste ette laotama, siis on tarbetu sellest rääkida.
Kõrvalteemas ilusat hetke pole olnudki. Näide oli ebaõnnestunud, tunnistan.:)
Ootan palju asjalikumat sügavat mõtet, mida pureda.:)
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.41
Järjest enam hakkab siin meeldima, nagu omas kodus.
Nüüd ma tahaks teada sügavat mõtet sellest, milline oli teise teema ilusaim hetk, mille peale pidanuks või võinuks see lõppeda. Palun poolik mõte lõpetada:-)
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.45
Ok. Pureme siis nt seda, et mis eesmärgil istuvad siin mingid debiilikud, vărdjad, rotid, hambad irevil ja teevad mingeid segaseid, oletustele ja kroonilisele paranoiale tuginevaid järeldusi, et kes võib olla keegi,kes oli?
 
alukad 06. oktoober 2014, kl 16.48
istuvad selleks siin, et nad on unustanud, milline diagnoos neil täpselt oli, aga siit saab selle kiiresti taas teada, koos täpsustavate lisanditega..
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 16.53
eelmise mõtte lõpetuseks võin öelda, et Hülgehalli jaoks oli ilusaim hetk lõpetada pärast oma esimest kommentaari.:)
rottide kohta ma tean seda öelda, et sügiseti tükivad nad majade ligidusse tulema, et end talveks sisse seada, eks mõned on arvutikasti pesa teinud.:D
debiilikud tegelikult ei olegi ohtlikud, nad on sellised vaiksed hullukesed, keda lihtsalt ei oleks vaja torkida. lähed lihtsalt mööda.
värdjad on kategooria, keda ma lahti mõtestama hakata ei taha, sest ma ei ole kunagi oma elus ühtegi isendit kohanud ja pole ilus tundmatu liigi kohta oletusi teha.
kui küsid põhjust, meelelahutusest oled midagi kuulnud?
 
ole 06. oktoober 2014, kl 16.55
sa lustakas voi päevapäike,tähelepanuvajadus endiselt meeletu:))
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 16.56
Ok, aga mida see nagu anda võiks? Teadmise, et kordki elus on keegi neid märganud? Kui muidu tahaks päevast päeva end 2x järjest üles puua?
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 17.01
Sõna meelelahutus, meele lahutus hakkab juba meeldima. Mis meel see on, mida selliselt on vaja lahutada? Millest? Poomise mõtetest? Kus on meel? Visatud kusagile, kus kõik haiseb sita järele?
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 17.01
Kas peab siis andma? Tunned end veel elusana (ka pärast 2x poomist:D) kahe jalaga keset elu, sest delfi naistekas on elu. las ta siis olla, milleks selle üle ärrituda? eriti anonüümses kommentaariumis pole võimalik kedagi minema kamandada ja psühholoogiline mõjutamine ei kuulu inimese väärikuse juurde.
 
n55 06. oktoober 2014, kl 17.04
olen täna vbl ise kehvas meeleolus, aga midagi naljakat ei koida kuskilt. Vbl pole asjaosalised piisavalt ägestunud veel, et käivitada tõeline tulevärk.
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 17.05
Ehhee. Pole viisakas kedagi minema kamandada. Kuhu see bond võiski minna, kui ei meeldi?:-)
 
lustakas 06. oktoober 2014, kl 17.09
ei kuhugi koledasse kohta, ainult kuhugi mujale ja ee ei olnud kamandamine vaid hoopis vabastamine.:D

lustakal sai nüüd tööpäev läbi.:)
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 17.14
Ühtlasi sai sügavmõtteline teema ka läbi.

Ja überkanadest juurdlejad asuvad kokkuvõtteid tegema ja tegelasi tuvastama!
 
n55 06. oktoober 2014, kl 17.19
tühja siin tuvastada, õnneks pole sedasorti tuttavaid. Kuigi ohutust kaugusest võiks ju vaadata meest, kelle ülikõrge enesehinnang lasub alaväärsuse tüsedal vundamendil.
 
päevapäike 06. oktoober 2014, kl 17.20
päevapäike =päevapäike

lustakas, Sa teed mulle häbi...
 
Täitsa Bond 06. oktoober 2014, kl 17.33
Veel laastavamalt, kui võivad mõjuda mehe potentsile ühed korralikud, villased sokid, mõjuvad kiledad, kriiskavad vahelehõiked magamistoast teemadel, et pole mehi, meestel pole aju, pole hinge, pole meelsust..blablablablal.
Samal ajal, kui hõikajal endal pole juukseid, hambaid, kulme, meest ega mittemidagi, mille poole mees üldse vaadata võiks:-)
 
n55 06. oktoober 2014, kl 17.35
Muide, mina näen välja nagu Mona Lisa. Vähemalt 2 tunnuse poolest.
 
to Bond 06. oktoober 2014, kl 17.42
Sul endal on juukseid?
 
küss 06. oktoober 2014, kl 17.52
lustakas, miks sa ei tutvu?
 
doktor 06. oktoober 2014, kl 18.00
kle lustakas, kas sa oled seesama totu, kes enne oli Lustakas N... võiksid olla;
 
Uus 08. oktoober 2014, kl 11.32
Sekkun ülbelt vestlusse. Arutame asja.... on üks värske lesk, kel ei ole südamesõbrannasid, sest sõbraks on olnud oma mees. Talle meeldivad asjalikud meestejutud kõikdel võimalikel teemadel ja ta ei taha kuulata naiste loba tyhjast-tähjast. Samas ei taha ta ka endale uut meest. Mida arvate mõttest leida endale meessoost sõber gei näol...no, et ei hakkaks ligi tikkuma. Ärge väga tõsiseks ka minge...teema mõeldud humoorikaks aruteluks....et kust see lesk endale sellise kaaslase leida võiks ja kas peakski...et ehk siiski on mehe-naise vaheline sõprus ka olemas.
 
kaasamõtleja 08. oktoober 2014, kl 11.43
Kõik kohad on impotente või mikroriistadega mehi täis, kes soovivadki vaid juttu ajada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!