Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Hakkame delfi vaaladele kombeid õpetama, kui tuled rubriiki "Saame tuttavaks" siis käitu ka vastavalt.
 
ohelik 11. oktoober 2014, kl 22.49
läbinähtav: mees on hülgehall.
 
Täitsa Blond 11. oktoober 2014, kl 23.33
Senza la Donna Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> TB, vaata, kui sulle ei meeldi kõndimine ja jalgra
> ttasõit ja iga asja üle on vaja viriseda, siis pol
> egi midagi teha, pead omale mõne tööhullust sussi
> võtma, kes su eest kõik ära teeb. Mulle sellised p
> rintsessi tüüpi naised ei meeldi, ühte ma juba ka
> nnatasin päris pikalt vaid laste pärast, vabatahtl
> ikult ma teist omale kaelale ei võtaks.

Alustan lõpust...ma pole sulle ju ennast kaela määrinudki ja löö või maha, aga mina ei kõnni teise linna otsa jala. Kui kõndida tahan, siis panen selga dressid, jalga tossud, aga kohtingule vist nii ei minda?
Üks Saku mees siin ongi, kes asja jagab....
 
Heli Kopteri õde 11. oktoober 2014, kl 23.35
Nii palju juttu kesklinnas elamisest ja autost. No mina elan ka kesklinnas aga lähen tearisse ja Kadriorgu jalutama ka autoga:)
Linnas jalgrattaga sõitmiseks hindan ma oma elu ikka üsna palju ja taksot oodata on tüütu. Ühistranspordist räägitakse nii palju kolelugusid, et seda ma ei hakka proovimagi...
oot aga millest see teema siin üldse oli?
 
piripiiga 11. oktoober 2014, kl 23.44
ma ei ela küll kesklinnas, aga seal käia eelistan alati ühistranspordiga. kui see enam ei käi, siis takso. mõttetu stressata parkimiskoha leidmisega. kesklinnas on auto risuks kaelas.
 
Piri Billy Liisu 12. oktoober 2014, kl 00.05
jah, Heli Kopteri õde, ühistranport on kole koht, seal tapetakse ja vägistatakse kohe kõik ära ja absoluutselt kõik inimesed seal haisevad ja on purupurjus. Mitte ühtegi normaalset inimest ühistranspordis ei kohta, raudpoltkindel!!!
 
Senza la Donna 12. oktoober 2014, kl 07.25
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Alustan lõpust...ma pole sul
> le ju ennast kaela määrinudki ja löö või maha, aga
> mina ei kõnni teise linna otsa jala. Kui kõndida
> tahan, siis panen selga dressid, jalga tossud, aga
> kohtingule vist nii ei minda?
> Üks Saku mees si
> in ongi, kes asja jagab....

Järelikult ikkagi maakas. :D
TB, ära muretse, ei pea sa minuga kohtuma, ma vaid mainisin, millised naised mulle EI meeldi. :) Pealegi see Saku mees käitub tüüpilise armukeseotsijana - võtan peale, kepin läbi, panen jälle maha ja muu mind ei huvita. Kui ma kellegagi tutvuks, siis tutvuks inimesega ja auto mind seejuures ei huvita. Ma saan aru, et mõni siin tutvub vaid džiipidega, aga maitseid ja eelistusi on erinevaid. ;)
 
elutõde 12. oktoober 2014, kl 08.55
vaheta nime palju tahad, vaheta norm auto Porche vastu,paku uueks elukohaks saku, tee mida iganes, aga hall jääb halliks.
 
Senza la Donna 12. oktoober 2014, kl 09.53
Sa, Elutõde, ei tea elutõest midagi. Kui su kogu elu piirnebki vaid Delfi foorumiga, siis ehk küll.
 
Täitsa Blond 12. oktoober 2014, kl 12.13
Senza
Aga mulle meeldivad mehed, kes naise eest hoolitsevad (loe:hoolivad), olgu nad abielumehed või mitte.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 12.10.2014 12.40.
 
n55 to: 12. oktoober 2014, kl 12.34
on küll üks ebameeldiv hoolitsuse liik: piirav ja kontrolliv hoolitsus, sisuliselt eestkoste. Kuid muu hoolitsus ja eriti HOOLIVUS on vastupandamatu tõesti. Isegi hr Vale õnge võib jääda, hr. Õigest rääkimata.
 
Täitsa Blond 12. oktoober 2014, kl 12.40
jah, n55, tegin paranduse....
 
Täitsa Bond 12. oktoober 2014, kl 12.55
Et siis naisest hoolimine võrdub talle erakutseliseks autojuhiks ja saatjaks hakkamisega. Omal kulul ja keskealisele pihvile, kelle mõttemaailm suurt ei erine teismelisest autohiirest ja hääletajast. Nõudmised ainult kasvanud. Koos keskkohaga.

Väljakutse mehele missugune, eksole, täiesti vastupandamatu ja isegi pihku peksmine hakkab mõttetuna tunduma:-)
 
Täitsa Blond 12. oktoober 2014, kl 13.03
Bond, ma arvan, et isegi delfi vaalaga oleks põnevam....saavad su käed ka vahepeal puhkust:D
 
n55 to: 12. oktoober 2014, kl 15.16
kust need teadmised pihvidest ka pärinevad, kui huvi tunda tohib.
 
ei tasuks unustada ka 12. oktoober 2014, kl 17.19
rämpsposti olemasolu ja pangakontot:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!