Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ilusa naisega tutvun
 
ahzooloog 17. oktoober 2014, kl 11.16
Janette19 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma ei kohtuks kunagi mehega, kes sööb burgerit. Ma
> ts ja harimatu.


Ma ei kohtuks kunagi naisega, kes nii lolli juttu ajab.
Mitte et ma burgerit normaalseks ja igapäevaseks toiduks peaksin, aga selle põhjal inimesi selekteerib ainult väga piiratud ja pealiskaudse mõtlemisvõimega isend.
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 12.31
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma julgen arvata, et asi ei ole teps mitte kaunita
> ride puudumises, vaid teemaalgatuse kontekstis. bl
> ondki vastas sellele pisut irooniliselt - minu sub
> jektiivne arvamus loomulikult...

Tegelikult polnud mitte mingit irooniat, mulle lihtsalt meeldivad hea huumoriga mehed.

Janette19 on lihtsalt noor laps veel....talle tuleb andeks anda, kuigi kardan, et 30 aasta pärast on olukord veel hullem.
 
pesumodell 17. oktoober 2014, kl 12.35
et siis on veel noorem ja lapsikum? sinuga võrreldes ka 30 aasta pärast liiga noor, blondu:p

Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Janette19 on
> lihtsalt noor laps veel....talle tuleb andeks anda
> , kuigi kardan, et 30 aasta pärast on olukord veel
> hullem.
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 12.47
pesumodell
Mis asi sinu peput nüüd torkis?:)
Kas sind peksti feministidest välja?
Teeme õige rotatsiooni...ma lähen ise sinna?:D
 
ahzooloog 17. oktoober 2014, kl 12.56
iga kell kümme täitsablondi ühe pesumodelli asemel:)
 
pesumodell 17. oktoober 2014, kl 13.06
pepu tunneb end hästi ja pringilt:p aga vaatasin, et teil kisub kuidagi lamedaks ära siin burgerimaiaste ahzoofiilide keskel.
 
punapea 17. oktoober 2014, kl 13.13
see teemaalgatus polnud küll mingi huumorimeele näitamine. ju siis on mul huumorist teine arusaam.
ja mis puutub ilusate naiste olemisse või mitte olemisse siin teemas (millest ahzoofiil - nagu pesumodell teda tabavalt nimetas:D - puudust tunneb), siis ega neid siin tegelikult polegi peale mõne erandi. ja tutvumisaldid nad ilmselt ka pole.
ja miks blond naisi feministidesse ajab? kriipssuuna võiks ta tõesti ise seal ka aed-ajalt mõne tarkusetera poetada. aga ju siis ei saa, sest tal meest vaja ja meeste seas feministid popid pole:D
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 13.39
punapea
Ei jõua mina ka igale poole. Pealegi hoiab femmides Agnes ja pesumodell niigi naiste (mitte feministide) lippu kõrgel.
Mina pole ei kriipssuu ega ka feminist, ma armastan mehi ja isegi mõistan neid:)
Nagu näed, on meil huumorist erinev arusaam....kellele ema, kellele tütar.
 
Täitsa Bond 17. oktoober 2014, kl 14.33
Tegeikult kohe sooviks näha, milline on keegi n19, kes arvab, et burksi sööv mees on loll ja tropp. Vòiks tallegi MC'is välja teha suuri eineid ja söödaks ta paksuks nagu sea. Kui ta muidugi pole seda juba. Siis pole talle mõtet midagi anda:-)
 
n55 17. oktoober 2014, kl 14.59
üks beib pringitab peput, üks mees ajab naisi ja sigu samasse patta... Ehtne eesti ühepajatoit.
 
to janette19 17. oktoober 2014, kl 15.47
Tahaks näha mis nägu siis teed kui see matslik jorss peaks Bentleyga räägu lögaburxi võtma 2,50 koos spetsiaalselt kaasaanatava kahvliga millega ohtrat löga manustada:)) ehk teeb veel 40-sendise muna välja;)
 
Ricardo 17. oktoober 2014, kl 15.59
Lapimaal on burgerid minev kaup ja seal ostetakse neid kaasa kohe suure kotiga. Ise ma burgereid ei söö, need lähevad ikka põtradele igasuguste tähtpäevade ajal.
Jah, meil seal Lapimaal põdrad söövad burgereid, joovad peale õlut ja kiruvad pikka polaarööd.
 
punapea 17. oktoober 2014, kl 16.07
* /väike parandus - mitte tutvumisaldid vaid tutvumisaltid/

blond, ise ähvardasid ju täenduseks neile sinna femmidesse minna - oleks täiskomplekt:D
ja kriipssuuks pidasid end ise mõni aeg tagasi. ega see minu väljamõeldis pole. feminist aga... eks sa ise tead seda paremini. minu teada on ka meeste hulgas feministe, nii et nende mõistmine ja meeldivus pole veel mittefeministi tunnus - paljudele femmidele meeldivad mehed, ega nad muidu neid kadestaks ja matkiks:D
 
kaasaelaja 17. oktoober 2014, kl 17.33
kas Ricardu ja Blondi armulugu sai läbi või jätkub privaatselt?;)
 
Ricardo 17. oktoober 2014, kl 19.47
Ainus armulugu viimase kahekümne aasta jooksul on mul oma parema käega olnud. Nüüd vaatan, et truu kaaslane hakkab väsima ja peaks kätt vahetama.
Vasak palju erutavamalt siledam ja puhtamate küünealustega.
 
pealtvaatajad 17. oktoober 2014, kl 21.12
Te küsite veel, mis neiul naistel viga on, kes meest ei leia. Keda siit valida oleks, idika ja tölli vahel?
 
Ricardo - õige 18. oktoober 2014, kl 21.44
Tulin just Lapimaalt, põdrad kõik terved, söövad hamburgerit, joovad õlut ja kuulavad õhtujuttu.
 
Ricardo - õige 18. oktoober 2014, kl 21.50
Tõin kogemata Lapimaalt mõned kubemetäid ka kaasa. Poleks usukunud, et need sunnikud säärases külmas ka sigivad.
 
to l 21.50 18. oktoober 2014, kl 21.53
to l 21.50,
söö sitta, suure lusikaga
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 21.53
Ega vaenlane ei maga:)
 
Ricardo 18. oktoober 2014, kl 21.57
Ei, ei maga. ainult sigadusi teevad.
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 22.02
Kas tundra oli veel sügisvärvides?
 
Ricardo 18. oktoober 2014, kl 22.07
Oi jaa, karge ilu on see sõnapaar, millega võib seda sügist seal iseloomustada.
Eestis on ikka ilm palju niiskem.
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 22.10
Ma pole sügisel ega kevadel oma silmaga seda näinud, aga ma reisin juutuubis:)
 
Ricardo 18. oktoober 2014, kl 22.15
Siis ei ole sa millestki ilma jäänud. Põhjapõtrasid näeb ka Tallinna loomaaias ju.
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 22.18
Ei taha loomaaias...mulle meeldis, kui nahaalselt nad Lapimaal tee kinni panid, andes mõista, et siin elame meie, mitte sina.
 
Ricardo 18. oktoober 2014, kl 22.21
Loomaaed oleks ikka kohvikule, konjakile ja minetile eelmänguks.
 
Ricardo 18. oktoober 2014, kl 22.21
Ma olen ka märganud nende juures seda mõnevõrra kitsarinnalist väikekodanlikku suhtumist. Et minu maa, no sina siit läbi küll ilma tasu maksmata ei pääse, jne.
Aga põtrade puhul on see armas. Õnneks nemad seal transporimaid veel ei erasta ja läbisõidumaksu veel ei küsi.
 
to kl 22.21 18. oktoober 2014, kl 22.23
to kl 22.21,
söö sitta, suure lusikaga
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 22.23
Ma ei tee vist õigel ja valel Ricardol vahet.
Aga ok,...vastan mõlemale siis:)
Eelmänguks sobivad kõik kohad...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!