Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahan tagasi teha!
 
otsustasin nii 17. oktoober 2014, kl 11.24
Mehed arvavad, et naised oma kanaajuga ei näe ega taipa midagi. Arvaku, aga naistel on selleks kuues meel, mis annab selgelt märku, kui mees kõrvalt võtab. Petja arvab küll, et on tark, kaval ja peidab kõik jäljed, aga kui veidikegi tähelepanelikumalt jälgida mängu, saab kohe aru, et midagi on mäda. Nii ka mina. Selgus, mehel on armuke, äsja kooli lõpetanud tibi, kes selle asemel, et edasi õppida, on kassapidaja Rimis. Olgu öeldud, et mehe oma naine (mina) on korraliku haridusega ja hea töökohaga. Peres kasvab kaks ühist last. Mis siis mehel puudu jääb? On kodu, auto, laene pole, reisime, matkame, tegeleme hobidega, aga kõige selle kõrvalt leiab veel aega näpistada armukese jaoks.
Olen otsustanud, et teen talle tagasi. Tundku, kui hea see on, kui nuga selga lüüakse! Ma ei tee seda kohe. Siis, kui mehel on armukesega kõik läbi ja ta loodab, et elu läheb edasi, siis, kui ta seda kõige vähem oodata oskab, nii nagu mina praegu! See on tagajärg tema sigudikutempudele!
Otsin sobiva mehe ja siis ta veel kahetseb!
 
nunuhh 17. oktoober 2014, kl 11.27
aga mis, kui ta äkki ei kahetsegi?
 
Nojahh 17. oktoober 2014, kl 11.45
Mul on sellised küsimused. Suhe on alati kahepoolne, aga see selleks. Ju siis midagi jääb sinuga vajaka ja te tegelikult ei sobigi. Seda enam tuleks kainelt mõelda, mitte kiusata end ja teist. Miks arvad, et mehel armukesega läbi saab? Võib-olla suhtlevad niiviisi kaua. Kas ootad siis, kodus teed hea näo? Kuidas suudad voodis olla edasi, teades? Ise pooldan ausust ja kui on välja öeldud, siis tuleb, mis tuleb. Üldiselt meest, kes on teisega olnud meie suhte ajal, enam ei taha. Läheks rahulikult lahku.
 
Anti Beebipill 17. oktoober 2014, kl 11.45
Pakun ennast abiks tagasitegemisel.;)
 
vbl 17. oktoober 2014, kl 11.49
jääb mehel puudu muredest ja kohustustest, et leiab aega ja energiat armukese jaoks
 
ahzooloog 17. oktoober 2014, kl 11.51
Väga hea mõte, tekita mehele muresid ja kohustusi juurde ja siis ta kohe kindlasti ei taha armukest:)
 
otsustasin nii 17. oktoober 2014, kl 11.57
Lähengi lahku, aga enne teen tagasi! Ärgu arvaku, et mees ei vastuta millegi eest, võib teha, mis tahab, põhjustada valu oma perele. Ei, saab täie rauaga!
 
n55 17. oktoober 2014, kl 11.59
kõik, mis teed, teed endale.
 
mees 17. oktoober 2014, kl 11.59
Korralik naine ei hakka kunagi tagasi tegema. Vaid läheb väärikalt edasi, kõik saavad lahutusest üle. See nagu rohkem ... asi tagasi teha. Ehk siis madal naine.
 
hm 17. oktoober 2014, kl 12.03
mehed ei põe naiste petmist sedasi nagu naised. seega ei usu et su kättemaks nii suurt eesmärki teenib.
kunagi rääkis üks tuttav, kui naine mehele kätte maksis -küttis sauna ja hõõrus lava punase pipraga kokku - pärast oli mees ennast tunde vees leotanud ja kotte jahutanud. Vot see on kättemaks, mitte võõra mehega keppimine. eriti kui on peres lapsed - siis minge lahku, säästke oma ja laste närve, mis sellest jamast kahjustatud saavad.
 
kert pervert 17. oktoober 2014, kl 12.05
ilmselt oled üsna sitt voodis sellepärast panebki vahelt. Ja kui vahelt paneb on tal sinust nagunii pohhui.
 
naine 17. oktoober 2014, kl 12.06
õige- tee tagasi jah´; mina, loll, ei teinud ja nüüd tagantjärge mõtlen, et oleks pidanud ikka täiega panema
 
otsustasin nii 17. oktoober 2014, kl 12.09
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Korralik naine ei hakka kunagi tagasi tegema. Vaid
> läheb väärikalt edasi, kõik saavad lahutusest üle
> . See nagu rohkem ... asi tagasi teha. Ehk siis ma
> dal naine.

Oli oodata, et mehed hakkavad naiste korralikkusele rõhuma. Kuhu jääb meeste korralikkus, ma küsin? Naine olgu korralik isegi siis, kui mees talle piltlikult öeldes näkku sülitab, olgu väärikas, ärgu ikka sülitajale mehekesele midagi tehku? Mina teen! Lisan selle eelkirjutaja soovitatud piprase saunalava ka veel plaani.
 
n55 17. oktoober 2014, kl 12.13
mees seksib kassapidajaga, sest tahab teda, mitte sinu kiuste. Sina plaanid seksida üksnes mehe kiusamiseks. Mida või keda siis ise tahad?
 
M 51 17. oktoober 2014, kl 12.14
Kandu näidata on kõige lihtsam, andestada natukene raskem aga vigu tuleb otsida endast, miks sa meest ei köida? Iga suhe vajab panustamist endale, mehele ja lastele,mitte vastupidises järjekorras. Edu!
 
n55 17. oktoober 2014, kl 12.18
...ja nii võid lõppkokkuvõttes teha seda, mida ise muidu ei tahaks.
 
naine 17. oktoober 2014, kl 12.18
jaa-jaa- jälle see vana laul- otsi endast vigu...Ei ole see nii- siga leiab alati pori, seega ei tohi hakata enda kallal juurdlema, et 'mis ma ikka valesti tegin' jne
 
kõik on õige. 17. oktoober 2014, kl 12.19
Mees ei saa kodus mida ta külapealt saab. Hea ja regulaarne seks :) Vananev sünnitusarmidega löntrindadega tädike ei ole enam loomulikult kuigi atraktiivne. Teatud vanuses saab naisest mehele lihtsalt LASTE EMA. Rutiinile peabki vaheldust otsima.
 
johhaidii 17. oktoober 2014, kl 12.19
naine on süüdi, kui mees petab, naine on süüdi kui naine petab, naine on süüdi kui mõlemad petavad.... jätkate äkki ise?
 
mmm 17. oktoober 2014, kl 12.21
"On kodu, auto, laene pole, reisime, matkame, tegeleme hobidega"

Aga näe te ei seksu ju, mees seepärast võtabki kõrvalt, seda mida puudu jääb
 
n55 17. oktoober 2014, kl 12.23
to M51:
naine ei peaks seepärast endast vigu otsima ja nahast välja pugema. Mis enesele panustamine see ikka on. Mõned inimesed ongi monogaamid, teised on seda olukorra sunnil, kolmandad mitte kunagi. Kuhu kuulub mees, on juba selge. Naine mõelgu nüüd, kuhu kuulub ise.
 
Cha 17. oktoober 2014, kl 12.25
Oled sa mõelnud oma tunnetele, mis võivad tekkida tagasi tehes? Sa ei saa oma tundeid ära peita viha taha, need tekivad nii või teisiti. Oled sa eales suutnud seksida ilma armumata? Haiget teeb tagasi tegemine kindlasti, aga sulle endale. Tema on oma tunded sinu vastu juba ära pakkinud, armukesega alustades. See oleks talle nagu kõrvakiil, aga see ei murra ta südant, sest tema süda tiksub juba teist rütmi. Mõtle veel enne kui endale rohkem haiget teed.
 
otsustasin nii 17. oktoober 2014, kl 12.25
mmm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "On kodu, auto, laene pole, reisime, matkame, tege
> leme hobidega"
>
> Aga näe te ei seksu ju, mees
> seepärast võtabki kõrvalt, seda mida puudu jääb


Pidin selle ka kindlasti siia kirja panema, mitu korda, kui kaua ja mis poosid? irw...
 
Täitsa Bond 17. oktoober 2014, kl 12.30
Ma ei tee seda kohe. Siis, kui mehel on armukesega kõik läbi ja ta loodab, et elu läheb edasi, siis, kui ta seda kõige vähem oodata oskab, nii nagu mina praegu!

Kirjutab autor.

Huvitav, kust see kuues meel siin välja on arvutanud, et armukesega asi läbi saab? Vaevalt sel mehel neid ainult 1 on:-)
 
kert pervert 17. oktoober 2014, kl 12.33
Aga miks siis sinu arust mees armukest peab kui kodus niivõrd tore naine hahaha...
 
n55 17. oktoober 2014, kl 12.35
teemategijale:
Kas mees rahuldab Sinu seksuaalsed vajadused?
Kas temaga seksida on turvaline?
Kas mees rahuldab Sinu materiaalsed vajadused?
Kas mees abistab Sind vajadusel kodus?
Kas mees täidab piisavalt isakohuseid?
Kas mees on kõrval, kui teda vajad?
Kui ei, siis kõrvad pihku ja pipart saba alla. Mitte seepärast, et mehel on armuke. Ikka seepärast, et Sinu õigustatud ootusi ei rahuldata.
 
ka üks tige n 17. oktoober 2014, kl 12.37
pervert, sa pea oma lõuad kinni, mehed panevad siis ka kõrvalt kui kodus omal pesumodell, kes 24 tundi ööpäevas kepiks valmis. sinusugune peab karvamütsiga leppima.
 
mmm 17. oktoober 2014, kl 12.38
otsustasin nii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mmm Kirjutas:
> ---------------------------------
> ----------------------
> > "On kodu, auto, laene
> pole, reisime, matkame, tege
> > leme hobidega"

> > >
> > Aga näe te ei seksu ju, mees
> > seepä
> rast võtabki kõrvalt, seda mida puudu jääb
>
>
>
> Pidin selle ka kindlasti siia kirja panema, mi
> tu korda, kui kaua ja mis poosid? irw...


Probleem on seksis, siis jah tuleb kirjeldada seksielu.
Kes ei paneks kõrvalt, kui kuus korra suure vaeva peale annad seksi ja siis mängid ka voodis meritähte.
 
otsustasin nii 17. oktoober 2014, kl 12.41
kas "mmm" seisab meie abieluvoodi kõrval iga kord kui seksi teeme, et teab täpselt, et kord kuus ja meritäht?
 
kert pervert 17. oktoober 2014, kl 12.41
eksid. olen ise ka mitut naist pidanud ja tean täpselt mida mees vajab. Tihtipeale naised arvavadki et kui lapsed peres ja paar korda nädalas jalad laiali viskavad ongi nagu mees igaveseks õnnelik ja rahuldatud. Päris maailmas nii ei ole, ainult naiste enda mõistuses.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!