Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahan tagasi teha!
 
rööprähkleja 20. oktoober 2014, kl 22.56
ikka meeldib inimestele mõelda, et nende õnn sõltub kellestki teisest- armukesest, abikaasast, vanematest, lastest, sõpradest, kolleegidest, naabritest...
miks nii? aga ikka sellepärast, et kui midagi läheb kehvasti, oleks kohe süüdlane käepärast võtta. kui inimene näeks oma õnne allikana iseennast, siis kes on süüdi, kui see allikas ühel päeval kokku kuivab?
 
süüdimatu süüdlane 21. oktoober 2014, kl 10.05
keegi peab süüdi olema, olgu see siis kolleeg või naaber, kes minu elukäigu eest vastutama peab.:P
 
Anti Beebipill 21. oktoober 2014, kl 10.25
olen endiselt saadaval autori jaoks, et abiks olla kättemaksu teostamisel.;)
 
viimasele... 21. oktoober 2014, kl 13.08
...hüüdja hääl kõrbes aga teema algataja on liiga intelligentne sinusuguse jaoks, selleks on lõbumajad.
 
Ordenikomisjon 21. oktoober 2014, kl 18.24
ordeni oled sa kuhjaga ja mitmekordselt välja teeninud ja ma isegi hea meelega kirjutaksin sulle...aga ...kurat...sa oled ju liiga hea, et olla tõsi. ja mis siis pärast saab, kui selgub, et sa oledki liiga hea, et see kõik võiks olla tõsi.
ei no ma ei tea mis teha. kui keegi nüüd üldse nõu võiks anda, siis saad see olla vaid sina ise.
näib liiga erapoolik või mis...
 
????? 21. oktoober 2014, kl 18.26
Ordenikomisjon Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ordeni oled sa kuhjaga ja mitmekordselt välja teen
> inud ja ma isegi hea meelega kirjutaksin sulle...a
> ga ...kurat...sa oled ju liiga hea, et olla tõsi.
> ja mis siis pärast saab, kui selgub, et sa oledki
> liiga hea, et see kõik võiks olla tõsi.
> ei no m
> a ei tea mis teha. kui keegi nüüd üldse nõu võiks
> anda, siis saad see olla vaid sina ise.
> näib li
> iga erapoolik või mis...

blond ülistab siin jälle ennast taevani?
 
jah 21. oktoober 2014, kl 18.34
seda ta teeb. valetab või? tegelt on paks vanamutt?
 
Täitsa Blond 21. oktoober 2014, kl 19.37
Ordenikomisjon Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ordeni oled sa kuhjaga ja mitmekordselt välja teen
> inud ja ma isegi hea meelega kirjutaksin sulle...a
> ga ...kurat...sa oled ju liiga hea, et olla tõsi.
> ja mis siis pärast saab, kui selgub, et sa oledki
> liiga hea, et see kõik võiks olla tõsi.
> ei no m
> a ei tea mis teha. kui keegi nüüd üldse nõu võiks
> anda, siis saad see olla vaid sina ise.
> näib li
> iga erapoolik või mis...

Lgp Ordenikomisjon!
Tead seda ütlemist? Kui miski on liiga hea, siis on midagi valesti ja peab ettevaatlik olema:)
Sinu lohutuseks võin öelda, et ma pole liiga hea,...lihtsalt üks tavaline mehenäljas tädi, sa oled mind enda peas liiga heaks fantaseerinud.
Meestele pole ju palju vaja...maini vaid nende püha kolmainsust (KSM) ja juba nad söövad sul peost.

Kas pole kummaline, ma pean tõestama ordenikomisjonile, kas ma olen liiga hea, viiele küsimärgile, et ma ei ole ordenikomisjon ja jahile, kas olen paks vanamutt või mitte?
Ma ei pea ega taha mitte kellelegi midagi tõestada....lihtsalt pulli pärast. Ok, kui see pull suudab mu põlved nõrgaks võtta, siis...võibolla.
 
ja mis see veel on 21. oktoober 2014, kl 19.51
KSM, püha kolmainsus, mis?
 
väljutaja 21. oktoober 2014, kl 21.54
Kui mehel regulaarselt ja korduvalt paagid tühjaks tõmmatud, ei lähe ta kuskile. Eriti veel, kui kodus pole ka mõttetut näägutamist ja naine on inimene, kellega on millestki rääkida.
 
n55 22. oktoober 2014, kl 18.56
olen üle 5 päeva korra võrgus, näha, et on rõvetsetud vahepeal, lugeda kõike pole aega, vbl ka mõtet.
Õhtust
 
punapea 22. oktoober 2014, kl 19.30
KSM - kepin, söön, magan:D blond, on nii või, austet ordenikandja?:D
 
Ordenikomisjon 22. oktoober 2014, kl 19.47
Või nii, sain targemaks. Ma sellist reziimi kaua ei kannataks, tahaksin minna tööle - sellest kõigest puhkama. KSMT
;)
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 22.29
K= kontskingad
S= sukad
M= minett

Punapea, vaevalt naine oma hea söögiisu ja pika unega suudab meest köita:)

Ordenikomisjon, mees peabki rõõmuga töötama, siis tuleb ka armastus (loe:naine)!
 
punapea 22. oktoober 2014, kl 22.34
blond, ma lugesin su jutust, et mida mees vajab:D aga sa kirjutasid hoopis endast:D
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 22.38
Ei, punapea....mehed vajavad neid kolme asja:)
 
punapea 22. oktoober 2014, kl 22.40
neid kolme muidugi ka, see on ju loomulik:D
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 22.41
Täitsa Blond, sa jagad matsu.
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 22.48
Ega ma loll pole, olen lihtsalt blond:)
 
punapea 22. oktoober 2014, kl 22.52
see ei ole vabandus. see KSM sinu oma on ju minu pakutud KSM-i K osa alles. ilmselt sa ei suuda sealt edasi mõelda:D ja see ülejäänud SM - jumal teab mida mõni blond veel selle all mõelda võib:DD
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 22.55
Kahju. Mina otsin oma lolli blondiini.
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 22.58
Ma kardan, et mehed ei loe minu jutust seda osa, mis on kirjutatud väikses kirjas:)
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 23.00
Ricardo, kas sa totu seda ei tea, et palju etem on arukas blondiin, kes mängib lolli.
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 23.05
Nojaa ega silmanägemine pole ka enam see, mis nooruses oli. Vajadusel naised mängivad meelsasti seda lolli blondiini osa kaasa, see vist oli väikses kirjas.
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 23.07
Jaa, just, just.
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 23.15
Suurelt loevad seda, et jesss...see naine täidab rõõmuga mehe kõige magusamad soovid ja fantaasiad....aga väikses kirjas on...ma tahan midagi vastu ka saada.
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 23.22
Kui KSM sinu poolt, siis vastu saad HK ( Hea Kepp ) ja TO
( Tugevad Orgasmid ).
Või pidasid silmas midagi muud?
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 23.27
Ric, see kuulub tõesti tehingu hulka, aga on veel midagi....
 
Ricardo 22. oktoober 2014, kl 23.38
Sa mõtled vist kooki maasikamoosiga ja küünlavalgust.
 
Täitsa Blond 22. oktoober 2014, kl 23.41
Et mitte teemaautorit pahandada teemast kõrvalekaldumise pärast, tuletaksin talle meelde ühte hiljutist suurt kära tekitanud tagasi tegemise juhtumit ehk nn Vincentgate`i.
Nüüdseks on vist kõikidele selge, kui kalliks see terrassisuudlus prouale maksma läks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!