Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahan tagasi teha!
 
kadakajupp 17. oktoober 2014, kl 21.11
kah mees - just nimelt, SINU käigud :D.
 
kah mees 17. oktoober 2014, kl 21.13
ei no kui ta poes on käinud, seda arutab ka lastega :D
 
ahzooloog 17. oktoober 2014, kl 21.16
Jah, lapsed aduvad rohkem, kui täiskasvanutele meeldiks. Nad ei saa küll täpselt aru, mis toimub, aga et miskit on valesti, sellest saavad küll aru.
Ja lapsed kasvavad suureks, neist saavad täiskasvanud inimesed...
 
jaajaa 17. oktoober 2014, kl 21.22
nüüd on lapsed??? kui ISA hoorama läheb, siis on lapsed meeles? seda lapsed ei taju või, idioodid???
mansion ghost 17. oktoober 2014, kl 21.39
Jah, ´jaajaa´, kõik on idioodid :D)
Kindlasti peavad MÕLEMAD vanemad hoorama.
Kas Sul endal natuke imelik ei tundu? Aga arvatavasti mitte.
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 21.58
Kõige parem kättemaks on...ole armukesest parem!
Vaheta oma teksad ja retuusid sukkade vastu, oma "mina tean ise, mis kingi ma kannan" kingad kontskingade vastu; mine koos mehega pesupoodi ja las tema valib sulle pesu....ja ta sööb sul jälle peost.
...muidugi, voodis ei tohi meritäht olla, vaid rahuldama teda kümnel erineval moel ja võid kindel olla, et saad selle eest ka vääriliselt koheldud.

Lapsed...elama peab nii, et vanemate sekselu lapsi ei puuduta. Lapsed kannatavad pigem seksinäljaste vanemate frustratsiooni pärast, kui armukese poolt igal moel rahuldatud vanema/vanemate pärast.
Mina olen vaid sõnumitooja...palun mind mitte maha lüüa:)
 
imeline 17. oktoober 2014, kl 22.04
kle, Blond sõnumitooja, kellelt sõnum ka pärineb?
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 22.20
Karm reaalsus ei ole alati kõikidele meele järgi...nagu ka see, et armuke on sageli perekonna päästja või kooshoidja, kuni lapsed on suureks kasvatatud.
Alati ei ole tark tegu ainult seksipuuduse pärast peret lõhkuma hakata.
Info pärineb vastavast erialakirjandusest, mitte kuidas asi peaks kellegi meelest käima.

Kui mees ja naine astuvad suhtesse, siis tähendab see ka omavahelist seksimist. Kui ühe osapoole vajadused muutuvad, siis näeb sotsiaalne "norm" ette, et esiplaanil on vähem seksi vajava osapoole vajadused...st teise poole vajadused jäävad rahuldamata.
Küsiks suurelt ringilt....mis krdi päralt see nii pidi peab olema?
See on sama kui näiteks naine jääb karmile dieedile, siis peab ka mees kaasa nälgima.
vat...mina ei saa sellest aru...
 
äravalitu 17. oktoober 2014, kl 22.20
oksele ajab see soovitus, et naine pugegu nahast välja, et mees TEDA kepiks, mitte armukest? tahaks näha naist, kes, teada saades, et mehel on armuke, suudab ja TAHAB meest veel endale "tagasi" võrgutama hakata. mina lõikaks sel hoorajäägril riista maha hoopis...
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 22.25
Tark naine jätab selle enda teada ja "poeb" nahast välja ja saab tagasi 10x parema mehe.
Loll naine kukub märatsema ja läheb munade kallale...iseasi, mis kasu selle kohikuke pidamisel veel on?
 
Inri 17. oktoober 2014, kl 22.27
Kui mees tahaks igapäev sexi, aga naine mitte, kas siis on mees halb, et teistega magab? Ei jookse uut naist otsima vaid lihtsalt füüsilist rahuldust. Minuarust pole mehel enne teiste juurde asja kui oma naine rahuldatud.
 
kadakajupp 17. oktoober 2014, kl 22.36
mina olen loll naine, tunnistan - mune maha ei võta, aga selline suhe pole "päris see", st see pole minu jaoks.

pigem olen seda meelt, et tuleks valida võimalikult sobiv kaaslane ning kui ajas tõesti mingid põhivajadused kardinaalselt muutuvad ning see mitte kuidagi teisele poolele kompromissitatav teema ei tundu olevat... siis tuleb laiali minna.
vastastikusel kokkuleppel võib misiganes suhteid pidada ning sealjuures ka õnnelik olla, sugugi ei välista.
 
to TB 17. oktoober 2014, kl 22.39
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tark naine jätab selle enda teada ja "poeb" nahast
> välja ja saab tagasi 10x parema mehe.
> Loll na
> ine kukub märatsema ja läheb munade kallale...ise
> asi, mis kasu selle kohikuke pidamisel veel on?

kas sina enda meelest oled, kas loll või tark naine?
 
krdi jäägrid! 17. oktoober 2014, kl 22.45
mees tahab rohkem seksi...mees tahab palju seksi...
tee, rsk, siis suu lahti ja ütle naisele, et tahad rohkem seksi, selle asemel, et ringi tõmmata ja kaevelda, et kodus saad vähe seksi!
 
mh 17. oktoober 2014, kl 22.48
TB soovitus pädeb sellisel juhul, kui naine soovib perekonda päästa ja meest tagasi võrgutada. Antud juhul mul on tunne, et naine seda ei soovi, vaid otsib kättemaksu.
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 22.52
Mina olen tark naine.
 
to TB 17. oktoober 2014, kl 22.53
tark, aga üksi.
 
mh 17. oktoober 2014, kl 22.55
Üksindus pole kuritegu.
 
Inri 17. oktoober 2014, kl 22.55
Küsin, aga pole kombeks peale sundida, kui Ta ei taha nii palju siis ma austan tema otsust ja soovi.
 
to inri 17. oktoober 2014, kl 23.01
Inri Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Küsin, aga pole kombeks peale sundida, kui Ta ei t
> aha nii palju siis ma austan tema otsust ja soovi.

austad tema soovi nii, et vantsid armukese manu?
 
irw 17. oktoober 2014, kl 23.03
mees paneb vasakule - mehel on halb naine
naine paneb vasakule- naine on lits

inimloomade arusaamine elust..irw
 
nomaitea 17. oktoober 2014, kl 23.05
olge lihtsalt kõik õnnelikud, siis on lapsed õnnelikud ja maailm kena paik. aint kaklevad...
mansion ghost 17. oktoober 2014, kl 23.09
"mees paneb vasakule - mehel on halb naine
naine paneb vasakule- naine on lits

inimloomade arusaamine elust..irw"

Tõepoolest:
mees paneb vasakule - mees on siga
naine paneb vasakule- mees on siga

Universaalne õigustus igaks elujuhtumiks "Aga mehed..."
 
noh jah nii 17. oktoober 2014, kl 23.12
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "mees paneb vasakule - mehel on halb naine
> nain
> e paneb vasakule- naine on lits
>
> inimloomade
> arusaamine elust..irw"
>
> Tõepoolest:
> mees
> paneb vasakule - mees on siga
> naine paneb vasa
> kule- mees on siga
>
> Universaalne õigustus ig
> aks elujuhtumiks "Aga mehed..."

ega siin rohkem võimalusi pole kui et sead eraldi aedikusse ajada.
 
no 17. oktoober 2014, kl 23.15
kes rohkem süüdistab, ah? kes siingi rohkem lõugu laksutab, kas mehed või naised?
mehed alustavad isegi oma tutvumiskuulutust sõnadega "kõik naised on siin vaalad..."
 
päevapäike 17. oktoober 2014, kl 23.18
On ikka toredaid mehi ka. Kas just siin, aga päriselus küll. ja kui kooselu mingil põhjusel lõpeb, siis saab seda kõike väärikalt korraldada, ilma kättemaksuta ja lapsi säästes.
 
Triin 17. oktoober 2014, kl 23.21
Kas mehed on tõesti nii tähtsad oleused naise elus, et peab ära kannatama kõrvalhüpped, vingumised ja tähelepanuta jäämine? Siin kellegi meelest peaks lausa armukesest "vingem naine" olema. Aga lapsed? Need nagu pole mittekeegi??? Las vaatavad kogu seda õudust pealt?
mansion ghost 17. oktoober 2014, kl 23.23
´no´ lõpuks jõuavad ka igasugused "tagasi tegijad" ja "kättemaksjad" ringiga tutvumise foorumitesse. Vormitu keha, kahtlane psüühika ja hirmutav vanus(parim enne & kõlblik kuni). Ja mehed peaksid sillas olema?
Lohutuseks tigedikele, ega see vastupidinegi midagi eriti paljulubav ole ;)
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 23.26
Triin, kus sa õudust näed? Kui mõni loll oma armukese koju toob ja kogu pere ees seksib....vat see on õudus.
Kõrvalhüppeid ei pea kannatama...seda ma räägingi....ole siis nii hea, et poleks himu kõrvale hüpata.
Kui sa ei ole, siis muuda ennast, hakka paremaks...
Kui seda ei suuda või ei taha, siis kannata, ole vait või minge lahku...
Rohkem võimalusi lihtsalt EI OLE...

Ohh, unustasin...on ikka... teine pool PEAB elama nii, nagu mulle sobib....st elama seksita ja vaikselt vannitoas pihku taguma või näppu panema.
Minu meelest on seeeee ebanormaalne.
 
Triin 17. oktoober 2014, kl 23.30
:D Täitsa Blond on täitsa sassis. ...ega jah muidugi, rohkem võimalusi lihtsalt EI OLEGI!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!