Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahan tagasi teha!
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 23.35
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Vormitu keha, kahtlane psüühika ja hirmutav vanus
> (parim enne & kõlblik kuni). Ja mehed peaksid sill
> as olema?


Ütle sinagi...mis rahulduse sa saad sellest, et nii ütled?

Ma pole mees, aga mina olen näinud endavanuseid ja vanemaid naisi, kellele isegi naised kadedalt järgi vaatavad, meestest rääkimata.

Mehed on mulle öelnud (mitte delfimehed), et meestel tõuseb naise välimuse, mitte vanuse peale.
Ju siis delfimehed on mingit teist tõugu...
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 23.39
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> :D Täitsa Blond on täitsa sassis. ...ega jah muidu
> gi, rohkem võimalusi lihtsalt EI OLEGI!


Muidugi on....mees ja naine elavad surmani õnnelikult koos. Usud ka seda muinasjuttu?
Kindlasti on sellised...1:10000000-st, aga enamasti aetakse asju lihtsalt delikaatselt.
 
funktsionaalse lugemisoskuse guru 17. oktoober 2014, kl 23.39
Kummitus pidas ilmselt silmas neid teemaalgataja tüüpi naisi, kelle hingeelule ja välimusele "kätte maksmine" ja sellest tulenev kibestumine omad jäljed jätab.
 
kadakajupp 17. oktoober 2014, kl 23.41
uhh, millised karmid steitmendid... aga kogu mu austuse juures - mul poleks küll tahtmist "parem olla", lihtsalt sellepärast, et ma olen naissoost. eelkõige olen ma isiksus tükkis oma hea ja veaga ning eelistan ettetulevate probleemide puhul arukat dialoogi - sukad või muu atribuutika ei määra tegelikku olemust/reaalsust.
mansion ghost 17. oktoober 2014, kl 23.44
Mõelda vaid milline seakisa läheb lahti, kui mõnelt tutvujalt küsitakse avalikult pikkuse ja kehakaalu kohta. Mitte keegi ei tule teid üle mõõtma. Kuipalju on neid pilgupüüdjaid ja miks nad üksikuna ikka veel ringi hulguvad. Heaküll, võibolla tahavadki "vabad" olla.
Kahjuks läheb see kõik teemast välja.

Aga tont võtaks, rääkige üksteisega enne kui asi "kättemaksuni" jõuab.
 
Täitsa Blond 17. oktoober 2014, kl 23.46
Igaühe vaba valik, aga mina naudin pigem seda, et oma mees mind silmadega õgib, kui et iga kontsa-suka järgi ila suunurgast jooksmas järgi vahib...
Naised ootavad meestelt küll igasugu imetrikke, aga vastu midagi pakkuda ei taha.
Krt, kes keelab teil käia löttpükstes ja loota oma sisemise ilu peale....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 17.10.2014 23.51.
mansion ghost 17. oktoober 2014, kl 23.57
´Täitsa Blond´
"Naised ootavad meestelt küll igasugu imetrikke, aga vastu midagi pakkuda ei taha."

Tegelikult on see mõtlemapanev avaldus.
"Mida on ühelt naiselt tahta?"
Peale sissejuhatavat näitemängu peab mees ikkagi "seda" kusagilt mujalt otsima või ilma olema. Hoidku saatus mõne "tagasi tegija" eest :D) Mõni lausa tegutseb ennetavalt. Mehed ju teadagi...
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 00.01
"Mida on ühelt naiselt tahta?"

..armastust ja seksi!
 
äravalitu 18. oktoober 2014, kl 00.03
nii ongi - mehed ju teadagi...
kas siis polegi viimaks nii???
 
kadakajupp 18. oktoober 2014, kl 00.03
mis sel sisemisel ilul siis ometigi viga on?

avalik võin ka olla, 171/59 - ilma mõõtmisvigadeta ning löttpükse ega tuhvleid ei kanna, pole kunagi kandnudki. ometigi ei ole ükski neist parameetritest muutnud minu arusaamu elust ega inimestest ning ennast ei armasta ma mitte sugugi oma rinnahoidja suuruse pärast.

ahh, mis ma ikka seletan, igale oma.
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 00.34
kadakajupp
Sisemine ilu on meestele ka tähtis, aga nad ei taha seda endale tunnistada.....
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 00.43
Sisutu iludus on täielik nuhtlus igale mehele. Mõni hull proovib omal nahal järgigi :D)
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 00.51
kummitus, miks sina endale sobivat leidnud pole?
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 00.59
Kummitus on mõningates küsimustes jäärapäine, mis kõige hullem, antud lubadused on täitmiseks/täitumas.
Tegelikult pole selle küsimuse vastus Sulle teadmata ;)
 
kadakajupp 18. oktoober 2014, kl 01.03
samuti on mulle tähtsad teatud aspektid, kuigi mul enesepettuse periood on selleks korraks vist möödas :).

(tasapisi hakkan tabama ka siinse püsielanikkonna kontekstist tulenevaid avaldusi, üsna mõistetavad ehk et ei midagi uut siin päikese all.)
mis sisemist ilu ja muid silmaga mittenähtavaid väärtuseid puudutab, siis see on jällegi minu isiklik "kiiks". teisalt mul isiklikult pole küll piinlik tunnistada, et sisu loeb ja mitte vähe. vorm - tuleb tunnistada, et ka see pole tähtsusetu, aga mitte kunagi primaarne.
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 01.22
kadakas
Mu pea ei tööta enam öösel...ma arvan, et sisemine ilu ja muud nähtamatud väärtused on hindamatud, aga kui pakend on ikka jube ja hoolitsemata, siis ei taha keegi sinna sisse vaatama hakatagi.
Ma jätkuvalt imestan, miks naised ei või oma pakendi eest rohkem hoolt kanda, et lisaks endale, ka mehele meeldida.
Tean meest, kelle naine oli šoki äärel ja sõimas meest perverdiks, kui too palus naisel seksi ajal sukad ja kingad jalga jätta.
Eks igaühe jaoks on perverssuse piir erinevas kohas...
mõne jaoks sukad, teise jaoks....ei hakka nõrganärvilisi siin ehmatamagi:)
 
kadakajupp 18. oktoober 2014, kl 01.40
igati nõus sinuga, TB. väline on lihtsamalt muudetav ja marginaalsem, kui sisemine. ilu on paraku subjektiivse kategooriana muutuv väärtus, väline siis, eks. ning ma ei kujutaks ette, et seda välist toetatakse ainult kellegi teise pärast või jätmaks mingit muljet.

kurinahk, need öötunnid äratavad minus demagoogi :). (pole mu lemmikteema igasugune vastandamine, pigem vastupidi, aga sisse ma kukkusin sedapuhku).

mis sukkadesse või tegelikult seksuaalsusesse puutub, siis jällegi - tuleb rääkida eelistustest ja soovidest. kui need siiski ei sobitu kuidagi... see on homne teema.

/kadakas ajab okkad maha siinkohal ja kaob magama/
 
ahzooloog 18. oktoober 2014, kl 08.32
No ilmselt on ka naisi kes on šoki äärel, kui peaksid seksima päevavalgel.

See va sisemine ilu on täpselt sama subjektiivselt hinnatav, nagu väline ilugi.
 
kah mees 18. oktoober 2014, kl 09.03
Blond on tark. õppige pohlatohlakad!
 
kah mees 18. oktoober 2014, kl 09.32
Triin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas mehed on tõesti nii tähtsad oleused naise elus
> , et peab ära kannatama kõrvalhüpped, vingumised j
> a tähelepanuta jäämine?

Miks sul ühe tähtsusetu tüübi tähelepanu tarvis on?
Triinu vingumine oma tuntud headuses.
;)
 
kah 18. oktoober 2014, kl 09.35
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No ilmselt on ka naisi kes on šoki äärel, kui peak
> sid seksima päevavalgel.
>
> See va sisemine il
> u on täpselt sama subjektiivselt hinnatav, nagu vä
> line ilugi.

Kirjutan naistekas vaimukaid tekste kokku ja näägutan siin meeste kallal = olen sisemiselt ilus.
 
ahzooloog 18. oktoober 2014, kl 09.36
Tõepoolest, Triin...kui mehed sinu jaoks nii tähtsusetud olevused on, miks sa siis siin lõppematult neid taga otsid?:)
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 09.58
"Kas mehed on tõesti nii tähtsad oleused naise elus, et peab ära kannatama kõrvalhüpped, vingumised ja tähelepanuta jäämine?"

Võibolla te lihtsalt ei taha ´Triinust´ aru saada.
Nn. loeme seda, mida tahame selles näha, mitte seda mis kirjutatud. Tüüpiline naiselik ülereageerimine ;)
 
tuulepesa 18. oktoober 2014, kl 10.04
Naise jaoks on oluline perekond....teemaalgataja peaks järele mõtlema, mis on tema eesmärk...kas meest hoida või temast lahti saada. Kui endale hoida, siis kättemaksuks teise mehega magada küll ei kõlba.
 
kah 18. oktoober 2014, kl 10.04
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tüüpiline naiselik ülereageerimine ;)

ehk lihtsamas eesti keeles siis - tüüpiline LOLL EIT.
 
jehh 18. oktoober 2014, kl 10.11
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kadakajupp
> Sisemine ilu on meestele ka tähtis,
> aga nad ei taha seda endale tunnistada.....

Tahavad ja tunnistavad. Näiteks - tuntud telfi loll Triin ei leia meest aastate jooksul. Tema keskmiste rasvavoltidega ja üle keskmise pika ninaga kindlasti mõni lepiks, kes ise samasugune.
 
ahzooloog 18. oktoober 2014, kl 10.18
kah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ahzooloog Kirjutas:
> ---------------------------
> ----------------------------
> > No ilmselt on ka
> naisi kes on šoki äärel, kui peak
> > sid seksim
> a päevavalgel.
> >
> > See va sisemine il
> >
> u on täpselt sama subjektiivselt hinnatav, nagu vä
>
> > line ilugi.
>
> Kirjutan naistekas vaimuk
> aid tekste kokku ja näägutan siin meeste kallal =
> olen sisemiselt ilus.

No kui see on sinu jaoks sisemise ilu etalon, siis muidugi.......
 
sooh 18. oktoober 2014, kl 10.33
ahzooloog, sa ei saanud pihta. see on lehmnaiste, kes siin lollusi kokku vorbivad, arusaam, ja kes siin rõhuvad sisemisele ilule.
vohh!
 
Triin 18. oktoober 2014, kl 11.36
Mina olen ikka harva ka mehi leidnud ja ka saanud neid tunda nn.enda sees.See on olnud alati meie kohtumiste kulminatsiooniks ja järgmine kulminatsiooni moment on uue ehk siis järgmise mehega, keda praegu otsin. Loodan teda kohata täna jõusaalis või ülehomme ujulas.
 
Inri 18. oktoober 2014, kl 11.56
Ma ei saa aru kas kohtute inimesega või välimusega?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!