Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
tahan tagasi teha!
 
Täitsa Blond 18. oktoober 2014, kl 21.01
to Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa ei ole mees aga sa oled koleda paksu välimusega
> vana naine 55+ ja sinul pole mitte ühelegi mehele
> siin öelda, mida ta peab kirjutama ja kuidas ta p
> eab tutvuma või mitte.

Armas totoja!

Aga mu lampjalad...need unustasid mainimata:)
 
333 18. oktoober 2014, kl 21.21
kõik mehed on sead, ilma ühegi erandita!
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 21.25
Erandkorras mina olen kummitus.
 
:P 18. oktoober 2014, kl 21.29
ei pääse sa kuhugi, oled siis kummitav siga.:P
mansion ghost 18. oktoober 2014, kl 21.47
pigem siis juba sigatsev kummitus. Aga seegi meeldiv staatus pole :(
 
võeh? 18. oktoober 2014, kl 22.01
nüüd siis juba sead ka kummitavad?
 
n55+ 18. oktoober 2014, kl 23.21
Sead võivad tõepoolest kummitada, seagripp ikkagi!
Tead pasatski, ma ei taha "istuma" minna. Kättemaksu tõlgendatakse altkäemaksuna, no et annad kätte! Mida iganes.
Seega, parem on asju rahulikult võtta.
 
psts 19. oktoober 2014, kl 00.43
no on ikka sead ja lambad siin koos :D
 
mh 19. oktoober 2014, kl 01.15
Pole siin inimestel viga midagi. No ok, mõni hull vahel eksib ära ka :)
 
johhaidii 19. oktoober 2014, kl 09.47
Vot nii see on- kuule, käi poest ka läbi, kuule too seda ja toda, kui koju tuled, kuule, piim on otsas, kuule, seal on soodukas. Ja nii päevast päeva, aastast aastasse ja siis loota, et mõni kassapidaja silma ei hakka? Hakkab, võid kindle olla ja kui viimane veel kõik need piimad ja muu jura peale tööd ise kaasa krabab, siis polegi muud loota. Aga kätte maksa igal juhul ja juba kiiremas korras, mõni donjuan ootab sind, et järjekordne sälguke voodi kõrvale öökapi serva lõigata. Edu! :)
 
A n 19. oktoober 2014, kl 12.36
need, kes siin räägivad, et tagasitegemine ei ole õige, on ise kõrvaltpanijad, kes samas kardavad tagasi tegemist, sest see ei ole hea tunne, eriti neile, kes ise tilli püksis ei hoia. neil tuleb lause" ära tee teisele seda, mida ei taha, et sulle tehakse" meelde alles siis, kui omale hakatakse sedamoodi tegema. tilli orjad muudmoodi mõtelda ei oskagi, et till on kõige tähtsam ja juhib kogu elu.
mansion ghost 19. oktoober 2014, kl 12.44
´A n´, oh Sind õnnetut, arvad kõik on Sinu moodi.

Üks kunagine eduka kolhoosi esimees ütles "Massilisest vargusest räägivad vargad, kes loodavad, et ülejäänud on/olid samasugused vargad."
 
A n 19. oktoober 2014, kl 12.48
mansion loodab, et kõik on tema moodi? minu arvamus on sama õige kui sinu oma. haletse ennast, va õel kummitis!
mansion ghost 19. oktoober 2014, kl 12.55
Oh, kui kõik oleksid kummituse moodi, oleks see maailm üks äärmiselt igav koht, keegi ei paneks kõrvalt :) Edasi ei hakka rahvast shokeerima - pime keskaeg laskuks maapeale ja kõik saaksid hukka.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 19.10.2014 12.57.
 
Piri Billy Liisu 19. oktoober 2014, kl 13.16
Ma pole kunagi kõrvalt pannud ja no tilli püksis hoidmise kommet ka pole(kõrvalepõikena, et kas see on mingi rasestumisvastane vahend v, paned omale tillioksa püksi?), aga olen ikkagi arvamusel, et kättemaks ei ole hea mõte. Kättemaksjale endale eelkõige. Sul pole mitte mingisugust garantiid, et kättemaks oma eesmärki täidab ja siis tunned ennast juba kahekordselt lollina.
 
õlitatud välk 19. oktoober 2014, kl 13.28
Päris huvitav lugemine...
Huvitav on ka teada saada, kuhu selle nurga elanikud lõpuks välja jõuavad. Päevast-päeva käib vastastikku kibe andmine, ikka selles stiilis, kes esimesena saab valusamini ja s**emini solvata. Mina ei näe sellest nõiaringist mingit väljapääsu. Ikka on mehed kindlad, et siinkirjutajad naised on penskaritest vormitud pahatahtlikud vaalad, naised aga teavad, et mehed on kärsakandjad loomad.;)
Ei kavatse kedagi tema usust pöörama hakata, aga kas ei tasuks hetkeks mõelda lause peale "targem annab järele"?
Keegi ei taha targem olla?:) Muud võimalust ei ole, kui teha esimene samm. Minu isiklik arvamus on, et selle võiks teha mehed. MEHED. Saite aru, mis ma öelda tahtsin?;)
Väljaelamiskoht, millena seda reklaamitakse, ei ole vabandus. Kui halb tuju nõuab auru väljalaskmist, minge mere äärde või metsa ja karjuge end tühjaks. Saate lisaks pingte maandamisele punased põsed ja ventileeritud kopsud.:)
Miks just mehed peaksid astuma esimese sammu?
Nojaa...te olete ju mehed? Aegade algusest on mehed olnud tugevamad, seega nõrgemate hoidjad ja kaitsjad.
Naised ju ei läinud ega lähe ka nüüd sõtta, olgu röövretkele, maavallutustele või oma piiride kaitsmiseks.
Ärge palun hakake, mehed, vastu torisema, et naised on ussid, madaldavad mehi, ei väärtusta, hindavad vaid materiaalset poolt. Need väited tunduvad mugavusest ja tahtmatusest midagi muuta vabandustena.
Tehke ometi ÜKS kord proovi! See ei tähenda, et ütlete ÜHE viisakust väljendava lause ja järgmisega lasete samas vaimus edasi. Proovige näiteks üks nädal.:)
Ma võin teile, mehed, lubada, et lugupidav suhtumine naistesse tõstab teie eneseväärikust, ei madalda.:)
Samuti toob see tulu, kasum on suurem kui see, mis panustamisele kulus.:)
Siinkohal teen üleskutse ka naistele, toetage mehi, kes otsustavad eksperimendi läbi teha, ärge pilduge neile kaikaid kodaratesse (madaldavaid, solvavaid väljendeid), kui muu on liiga raske, siis vaikiv toetus on ka abiks.:)
Nii meestele kui naistele üks ühine palve: kui te mu kirjutise peale mürginooli lendu ei lase, ongi algus juba tehtud...:)
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 13.41
tundub, et välgu eelnõu hääletati vaikuses maha :).
mansion ghost 19. oktoober 2014, kl 13.50
mehed tegid esimese sammu ja lahkusid ruumist :)
Aga küll nad tasapisi jälle tagasi tulevad kui igavaks läheb.
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 13.55
tegelikult oligi jutt MEESTEST...oihh, nüüd ma rikkusin pakutavat kokkulepet, sry, enam ei tee :D.
 
õlitatud välk 19. oktoober 2014, kl 13.58
Jutt on inimestest, kes on mehed ja naised.:)
 
mh 19. oktoober 2014, kl 14.01
Õlitatud välgul on muidugi õigus, aga mis saab siis delfi naistekast? Kes siin enam lugemas käib, kui kõik suhtlevad omavahel viisakalt ja väärikalt?

Niiviisi läheb delfi üldse pankrotti lõpuks. Nii et ma arvan, õlitatud välgu ettepanek on küll ilus, aga me ju ei taha sellist delfit, ei taha ju?
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 14.04
paraku on nii, et töö on tellija materjalist. seega, MH, ära pabista, kõik jääb siia oma tuntud headuses. mõni harv üksiküritaja herneste seinaloopimise võistlusel ei ohusta kedagi :).
 
n55+ 19. oktoober 2014, kl 14.16
Jah, kadakajupp, sul on õigus!
Eestlase toit on teine eestlane.
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 14.18
tsitaat viimati loetud raamatust "Eestlasel on ikka hale süda küll, kohe nukraks muutub, kui näeb teisel hästi minevat" :).
mansion ghost 19. oktoober 2014, kl 14.22
Kui sööte, ärge matsutage!
Pisut piinlik, ise ka otsapidi nagu eestlane.
 
rööprähkleja 19. oktoober 2014, kl 14.24
delfi pankrotist päästmise nimel materdavad sead ja vaalad üksteist? kas loomaaed ei oleks neile parem paik?
 
ahzooloog 19. oktoober 2014, kl 14.30
sead on küll kõigesööjad, aga vaalad toituvad ju ainult planktonist ja Joonase nimelistest meestest.
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 14.33
kummitus -ära häbene, istu aga lauda! salvrätid on peeneimast egiptuse puuvillast ning serveerimiseks parim portselan, kastmetest ma ei räägigi...
 
rööprähkleja 19. oktoober 2014, kl 14.49
ahzooloog Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sead on küll kõigesööjad, aga vaalad toituvad ju a
> inult planktonist ja Joonase nimelistest meestest.


tähendab, vaalad on ikkagi peenemad loomad, kui sead...:P
 
kadakajupp 19. oktoober 2014, kl 14.54
rööprähkleja - mis loom või asi sina siis oled?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!