Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pannide nimekiri
 
Kassisõber 21. november 2014, kl 14.47
Misasi see Jaguar Yx on, mingi lühend huyday mudelivalikust või?
Endal on XF aga uus XJ on ka päris ilus.
Sellegipoolest ühtki poisipeaga blondeeritud trullat,kelle kael on jämedam kui normaalse naise reis ma siin noolimas pole
 
punapea 21. november 2014, kl 14.55
hea valik on veel Corvette /kuigi ta ka käib ikka sinna ameerika autode alla/ (mingi vanem tüüp - ma tõesti ei tea autodest peensusteni eriti midagi:D). olen sellega isegi sõitnud, ja kujutad ette - meie kliimas!:D ütleks et super! ja loomulikult pole need iludused igapäevaseks kasutamiseks, ja linnas üldse võiks mees autota olla:P
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 14.56
Elektriauto mehel oleks muidugi ka hea valik mõne nõudliku ja valiva pirtspeŗse sõidutamise jaoks. Lülitab istmesoojenduse sisse, pardakompuuter vähendab veel sõidetavat maad poole võrra ja ongi mees nõme valmis. Elektriauto aga endiselt hea. Ja kui veel tesla ainult saaks:-)
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 14.58
Plastmassist ja nagisev corvette on muidugi üliseksikas. Hea valik:-)
 
punapea 21. november 2014, kl 15.03
mida sa laidad mu eelistusi, loll Täitsa Shrek!:P
kuigi ta nagises jah ja teel iga mikrokonarus oli salongis tunda. kuid ilus oli vaadata ja kui peaks mingi BMW (ainus saksa auto, mis natukene tekitab kahtlusi)-mehe ja Corvette-mehe vahel valima, eelistaks kindlasti viimast:D
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 15.11
Nomisma räägin-isegi labane rullnokk jagab ära, et bemm on hea auto, kuna nii mõnigi eesti naine ja oma opelist viimast võttev pereisa suhtuvad sellesse väikse eelarvamusega ja arvavad, et just automark on süüdi, kui keegi ta sodiks sõidab.
Õnneks enamus ei teagi, et on olemas bmw850:-)
 
zaporozhetsimees 21. november 2014, kl 15.15
Krt, mis pann - käi parem jala (siit naist ei leia):
Ükskõik milline Honda, Opel, Ford, Mazda, Hyundai, Škoda, Peugeot, Toyota, Subaru või Citroen
Linnamaasturid, mis ei ole "ok" auto nimekirjas

Võib tulla tutvumisteemat tegema (uuem kui 2010, muidu käi mustikasse):
MB G/GL/R, S-klass
BMW 5-seeria
Lexus G-seeria
Audi A8/Qx
Jaguar XF/XJ
Tesla S
Porsche (v/a Cayenne)
Dodge Viper
Ferrari (enamus mudeleid)
Ära tuunitud/renoveeritud USA uunikumid

Ou... mingeid kompromisse ei tee! Selliseid väiteid kokkuvõttes ei kajasta: "Mitsubishi, Subaru, Volvo on enam-vähem.". "Haha, mul lont poolkõva, aga ajab asja ära, kui palju nühkida." - no kuulge?

Olen midagi vahekokkuvõttes unustanud?

P.S. MB on ka Saksa auto, punapea.
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 15.20
Miks cayenn on v.a?? Vb on lühikeste jalgade või kasina imivõimega naised hoopis valed?
 
punapea 21. november 2014, kl 15.23
kas olen midagi MB kohta halvustavat öelnud? selle margi puhul kõik klassid ja tüübid ja maeiteagi, mis neil veel erinevusi on peale margi MB:D kõik need sakslased mulle meeldivad v,a rullnokk BMW midaiganesnumbertähttaga:D
 
Hipster Hellu 21. november 2014, kl 15.25
BMW on väga hea auto. 5 seeria alates 2011 ja X6 on minu lemmikud. Uued 7 seeria omad ka, kuid kallid muidugi. Hea asi ongi kallis. BMWsid laidavad maha enamasti need, kes sellist autot endale lubada ei saa. Kadedus.
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 15.29
Ja misasja-ford mustang on ka out või? Pole hullu, enamus mujalmaa naisi on selle peale märjad isegi peale topgearis mõnitamist.
 
punapea 21. november 2014, kl 15.29
oehh.. jah, ma olev väga kade, et ma endale rullnokkade autot lubada ei saa:DD tule taevas appi ja säästa mind hipsterites ja rullnokkadest ja üldse neist, kes peavad autot staatuse sümboliks, rikkuse näitajaks - ehk siis lumpenproletariaadist:D
 
piripiiiga 21. november 2014, kl 15.30
ma tunnen vähemalt kolme meest, kelle "turuväärtus" on üle 20milli euro. neil kõigil on autod, mis kuuluvad gruppi "Krt, mis pann - käi parem jala".
 
Kassisõber 21. november 2014, kl 15.33
Oled unustanud küll kroonijuveelid:Bentley Continental GT,Range Rover SDV8 Autobiography.Jaguar F-Type ja peamise-Bugatti Veyroni.

Aga kahe viimase jaoks on telhvi tutvumisenurk selgelt
liigagi galaktika tagumine pime ääreala,et neist siin juttu teha.
 
mida on 21. november 2014, kl 15.33
jälle see shrek jaurab siin, mille kuradi pärast SINA arvad, et see mida sina arvad on alati õige ja nii peab olema.Samamoodi nagu on sinul arvamus naistest ja autodest on see ka teistel.
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 15.35
Mb on hea mark muidugi. Istud sisse ja soliidsus, rõhuasetus kõikide autode liidrile, teenäitajale, teevad kohe vähemalt 10a vanemaks/kogenumaks/ülbemaks/etc. Oled veel tõeline sítapea või perşevest, osta kindlasti S klass ja muud maailma peale silberauto pole su jaoks enam olemas.
 
naine 21. november 2014, kl 15.36
Mina tutvun vaid mehega, kellel on minu omast parem auto, muidu on mehel mokk kõver. Kassisõber vist sobiks.
 
kadakajupp 21. november 2014, kl 15.38
ee..meeste autode osas mul eelistusi ei ole, ma kas otsin meest või otsin autot - komplektina pole seni otsinud.endale otsiksin saksa autot, eelistan neid erinevatel põhjustel, mida siia kirjutama ei hakka. millega mees sõidab, pole minu asi.
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 15.38
Mida on 15.33,

Aga kuhu sul see arvamus autodest siis jääb? Ei julge oma tossavast mazdast rääkidagi?
 
nimetu 21. november 2014, kl 15.42
mis sellel s klassil viga on? Ei ole ma ülekaaluline ja pole ka 40 ega 50, sealt nimistust olen omanud 3 marki (liisinguta muuseas) ja nüüd hetkel pidingi valmima natuke tagasihoidlikuma variandi, kuna remondimehed näed on kaeelarvamustega ja arvamus, et loll eit mis see ka outo vigadest ja remondist jagab ja saab arveid lüüa lakke, väsisin ära sellest kõigest.Ja ei ole kunagi neid aautosid soetanud sellepärast , et kellegile muljet avaldada. Vaid see on sama Shrek nagu sul naistega, lihtsalt meeldivad ilusad ja soliidsed autod ja nii ongi.
 
mida on 21. november 2014, kl 15.52
Su selgeltnägemise võimed vedasid sind küll alt, noh nagu tavaliselt.
 
zaporozhetsimees 21. november 2014, kl 15.52
*lapsed näitavad näpuga ja itsitavad* (siit naist ei leia):
Ükskõik milline Honda, Opel, Ford, Mazda, Hyundai, Škoda, Peugeot, Toyota, Subaru või Citroen
Kõik linnamaasturid, mis ei ole "ok" auto nimekirjas

Võib tulla tutvumisteemat tegema (uuem kui 2010, kallim kui X!):
MB G/GL/R, S-klass
BMW 5-seeria ja ülesse, X6
Lexus G-seeria
Audi A8/Qx
Jaguar XF/XJ, F-type
Tesla S
Porsche (v.a. Cayenne)
Dodge Viper (tutikas uus või väga vana renoveeritud)
Ferrari (enamus mudeleid)
Bently Continental
Land Rover Range Rover
Bugatti Veyron
Ära tuunitud/renoveeritud USA uunikumid

VW'd pole mainitud, Mitsubishi ja Volvo ka veel lahtised! Hot or not, naised? Samuti tuleks ära määrata auto minimaalne hind.

Näiteks: Tutika Ford Mustangi (ise-enesest kena auto) saab ~30k-40k eest kätte. Pleale sadat kilomeetrit sõitu on hind 15k. Mida sa sellise rondiga teed, Shrek? Koolitüdrukuid üritad ära petta vä?

P.S.
To punapea: Sain valesti aru. Kõik ok!
To piripiiga: Kehv lugu - siin on naiste standardid kõrgemad!
 
mida on 21. november 2014, kl 16.01
Täkkese panid, koolitüdrukud shrekile meeldivadki, siin käib ta ainult paksude mammide peal oma kroonilist k*ppimatust välja elamas:)
 
Kassisõber 21. november 2014, kl 16.14
@15:36,
kahju küll,aga ei tule välja- mul kolm kassi juba ammu täitsa olemas,Kiisu ja siiam kodus ja XF maja ees, praegu täitsa piisab.
 
15:36, ka kassisõber 21. november 2014, kl 16.34
Aga mina silitan ka, erinevalt su kassidest.
 
Täitsa Shrek 21. november 2014, kl 18.15
Selmet sest, kes mulle meeldib. Hullem on see, et olen meeldima hakanud mida on'le.
Mustang pole minu auto nkn. Küsimus oli naistele, etkuidas on.
 
babe 21. november 2014, kl 18.51
Chrysler on ka ok.
 
moor 21. november 2014, kl 23.10
No V-d(Volkar ja Volvo) ikka nimekirja sisse!
 
misasja 21. november 2014, kl 23.30
kahe uksega audi on naisterahvale linnas liiklemiseks ja eriti parkimiseks viimase peal pill. Tagavaraosad on kilohinnaga ja roostetama hakkab alles 14-dal eluaastal. Kui autot tarbeesemeks pidada on tema esimene väärtus praktilisus,teine mugavus ja kolmas vastupidavus - ehk võimalus tegeleda muude meeldivate asjadega peale auto hoolduse ja remondi. Kasvõi näiteks kassi silitamisega kamina ees sellisel pooltalvisel õhtul. Sarnase mõttelaadiga mehe eelistused võiksid ju suhteliselt sarnased olla, erinevad mõttemustrid eeldavad ka erinevaid valikuid autode, korteri, naise, sokkide ja kõige muu osas...
 
Muumjik 22. november 2014, kl 00.49
Hmm, alustaks ikka vastupidavusest, praktilisusest ja siis vaatab kuidas selle mugavusega saab. Landroveri deffekas on praktiline, mugavuse osas saab survepesuriga pesta seeat ja valjast, mersu mogi on talvel hea, kliirens ikka oma pool meetrit saab ka linnast eemal olevale naisele iga ilmaga kylasse minna, ilus oleks ikka vana volga kui poder kapoyil laigib ja eisiistmel uus kate peal on . . . Mida need naised ka autodest teavad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!