Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pannide nimekiri
 
K1 22. november 2014, kl 09.41
Mina tahan seda hõbedase Lamborghini Aventadoriga meest:)

Siis sobiks ka veel selline auto nagu Fiat Multipla, soovitavalt facelift mudel.

Ford, honda ja volvo on penskarite autod.
 
Täitsa Shrekile 22. november 2014, kl 09.46
muide Kaur Kender sõitis viimased aastad talved läbi sinise Ferrariga:)
 
Chärylään 22. november 2014, kl 09.49
BMW parim, soovitavalt X5! Muid autosid ei vaatagi!
 
Kassisõbrale 22. november 2014, kl 10.58
Olen ise juba pool aastat mõelnud Jaguarile, just xy, kas on ka mingeid varjatud vigu? Kütust võtab palju? Remont on kallis? korralised hooldused? Aitäh, kui viitsid vastata.
 
Chätryyn 23. november 2014, kl 04.14
BMW on parim, X5 või X6:)
 
Cäthlyn-Klärolyn 23. november 2014, kl 07.15
Siin võiks olla eraldi ka vaeste nurgake, kus nad siis saaksid jaurata oma opelitest, koreakatest ja volvodest. Väk-väk-väk!
Ma tahtsin tegelt valget kabrio mersut(SL oli vist, igatahes väga nummi), aga isa hakkas lõugama, asju loopima ja ütles, et ta ei võta maja peale laenu selle ostmiseks. Ma ei räägi temaga enam kunagi. Lollakas, mingu perearsti juurde, kui närvid läbi on.
Mis muidu teete?
 
Normaalne naine 23. november 2014, kl 13.36
kes endast lugu peab alla BMW ei vaatagi!
 
Kassisõber Küsijale 24. november 2014, kl 10.27
Ausalt me ei tea ühtegi Jaguari mudelit Xy peale 2003 aasta kontsepti,millest sai XF, lihtne x-type või siis XJ (vanem) võib-olla?
Enda auto kohapealt kommeteerida oskan niipalju,et kütusekulu(diisel automaat) jääb linnas kuhugi 10-11 l/100km kanti,pikematel sõitudel 5,5-6 l/100.
Hooldused on keskmisest kallimad, aga ei midagi üle mõistuse(normaalne õlivahetus 115 € koos filtritega)
Vahel on ta muidugi kapriisne ,nagu kassid ikka,aga enamalt jaolt
hea, ruumikas ja sõnakuulelik ning mis peamine mugav.
Teisi mudeleid kahjuks kommenteerida ei oska,kui ainult seda,et X-type pidi suht kehva koostekvaliteediga olema.
 
kassisõbranna 24. november 2014, kl 10.43
Vot sellist meest ma tahangi natuke ärakasutada, kes ei tee oma autost mingit numbrit ja ei sõida oma vaesuse näitamiseks kohale laenatud Opeliga.
 
n a i n e 24. november 2014, kl 11.12
Igast autost saab kord OPEL. Igal juhul Opel on hea auto. Laenatud või mitte aga auto on auto.Ja mis neist uhketest autodest kasu on kui juhi kohal istub töllmees ,kes sõita ei oska.:)))
 
N25 24. november 2014, kl 12.53
Auto peegeldab siiski üsnagi suurel määral mehe olemust seega ei saa väita justkui auto midagi ei määraks. Määrab ja üsna palju!
 
Mees40 24. november 2014, kl 13.22
Põnev. Missugune on mu olemus, kui mul on:
A. VW Golf
B. Toyota Carina
C. BMW 3-seeria
D. Saab 9-5
E. MB E-klass
 
delfinaariumi piletimüüja 24. november 2014, kl 13.26
No auto mark küll ei määra mehe olemust. Määrata võib auto puhtus, nii sisemine kui välimine.
 
Täitsa Shrek 24. november 2014, kl 13.38
Kuidas see auto mehe olemust näitab? N25 on vist mingi uurimuse teinud autodega meeste olemusest?? Huvitav, millise kehaosaga?
 
targutav punapea 24. november 2014, kl 13.58
määrab nii palju, et milliseid valikuid mees teeb, kui lõpuks auto otsustab osta. ma mõtlen osta, mitte liisida:D
valib mees hea, kvaliteetse auto, on mees ise sama. valib linnamaasturi, on mees khmmm... :DD
 
Mees40 24. november 2014, kl 14.08
Ja kui mees ostab auto emotsiooni ajel, siis on naisel tõenäoline emotsionaalselt ebastabiilse mehe käest pasunasse saada? :)
 
targutav punapea 24. november 2014, kl 14.17
see pole mingi mees, kes emotsioonide ajel valikuid teeb:D
 
Täitsa Shrek 24. november 2014, kl 14.22
Mehe olemust auto peale on hea naiseliku loogikaga tuvastada. On mehel 1,6 diisel golf, sest ta käib igapäev pikka maad tasugal tööl, on ta tegelikult rott, sest sellise autoga mehel pole raha isegi kohvi välja teha. Oleks tal aga chrysler 300M, siis oleks ta väljategija ja heldus ise, missiis, et see elukas ta vaeseks kulutab:-P
Veel hullem ja rott saaks vist olla mees, kel pole üldse mingeid autokulusid ja on pealinnlase roheline kaart ja pangas mitme uue hea auto raha vabades vahendites:-P
 
Fiona 24. november 2014, kl 14.23
Mis auto Shrekil endal on ja kuidas kohviga jääb?
 
Mees40 24. november 2014, kl 14.23
Muidugi! Armastus on samuti ülehinnatud. Ikka kaine kaalutlus: naise plussid ja miinused ritta, igaühele kaalutud skoor külge ja parima üldskooriga naine ostutubki valituks.
 
zaporozhetsimees 24. november 2014, kl 14.26
Siit naist ei leia, kui sul on ükskõik milline Honda, Opel, Ford, Mazda, Hyundai, Škoda, Peugeot, Toyota, Volvo, Mitsubishi, Saab, Subaru, Volkswagen või Citroen.

Võib tulla tutvumisteemat tegema, kui sul on mõni järgnevatest:
MB G/GL/R, S-klass
BMW 5-seeria ja ülesse, X6, X5
Lexus G-seeria
Audi A8/Qx
Jaguar XF/XJ, F-type
Tesla S
Porsche (v.a. Cayenne)
Dodge Viper (tutikas uus või väga vana renoveeritud)
Ferrari (enamus mudeleid)
Bently Continental
Land Rover Range Rover
Bugatti Veyron
Ära tuunitud/renoveeritud USA uunikumid
Lamborghini Aventador (hõbedane, loomulikult)
Fiat Multipla (facelift - mul endal ka sama auto peale Zaporozhetsi. Tõeline litsilõks)

Panin selle õnnetu VWi ka "pannide" hulka. Olgem ausad, tegu on siiski säästu-autoga, kuhu ükski mõistlik naine sisse ei istuks.

Juba loob! Hea oleks, et need mehed, kes ei tea, kas teha tutvumisteemat või mitte, siin oma auto kohta enne järgi küsiks. Saab jooksvalt kenasti ära ka kategoriseerida.
 
targutav punapea 24. november 2014, kl 14.34
armastus ei ole emotsioon. see on hingeseisund, mis vastavalt temperamendile ja keskkonna mõjudele võib muutuda ülevoolavalt emotsionaalseks (positiivses mõttes). valikuid tehakse külmalt ja kaine peaga. ma mõtlen, kui valid eluks vajalikke asju. naist sa nagunii ise valida ei saa, nii et püsi kaine (õlut võid ikka libistada - targale inimesele ei tee kesvamärjuke midagi:D) - seda parema naise saad:D
 
Tähelepanek 24. november 2014, kl 14.38
Igas kallis autos istub ilus naine, aga iga ilus naine ei istu kallis autos.

See oleks vast hea üldistav kokkuvõte selle autoteema kohta. :) Üldiselt niipalju kui mina maailma asjadest tean, siis normaalsel naisel on tähtis sujuv sõit ja puhas auto. Vahet ei ole, mis konkreetne mudel seda pakub.
 
Mees40 24. november 2014, kl 14.54
minu viga jah. Üle oma varju ei maksa muidugi hüpata.
Libistan vaikselt õlut ja valin autot. Vastavalt minu valitud autole, valib mind siis naine.
Kui armastus peale tuleb, siis külmalt ja kaine peaga püüan seda naise eest varjata :)
 
ilusa autoga naine 24. november 2014, kl 14.54
Ometi tuli midagi head Shreki suust, järelikult olen ilus, sest koledale naisele vist poleks ostetud ilusat autot:)
 
ilusa autoga naine 24. november 2014, kl 14.55
Mis auto Mees40-l on, ma siis mõtlen, kas valin sinu või Shreki.
 
Mees40 24. november 2014, kl 14.58
Sa ilusa autoga naine vali rahulikult shrek. Ma olen jätkuvalt veel pettekujutelma küüsis, et ka minul on naise valikul midagi kaasa rääkida :)
 
lusa autoga naine 24. november 2014, kl 15.00
Mina loongi sulle pettekujutelma, et sina valid mind:)
 
harimatutele plikadele 24. november 2014, kl 15.16
Mehe olemust kajastab ja näitab tema haridus ja oskus end ära elatada, stabiilselt karjääriredelil turnida ja olla sotsiaalselt aktiivne, kes ei tarbi alkoholi ega suitseta,seda enam veel ei tillerda mööda rumalate lapstibidega ringi ega tekita enda järel titerada. Vat see mees on normaalne ja mis auto tal on see kama kaks, sest auto on vahend liikumiseks kuhu vaja.Tarbeese.
 
Hipster Hellu 24. november 2014, kl 16.04
Klge, auto on mehe puhul siiski näitaja. Mehed, kes siin naiste kallal kobisevad, tunnevad ilmajäetustunnet. Neil puudub ressurss, et endale normal auto soetada:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!