Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Pannide nimekiri
 
Mees40 24. november 2014, kl 16.30
Isegi suurimates kujutlusulmades on tõenäosus, et ma valin naise, kes esmalt tunneb huvi selle vastu, mis auto mul on, pehmelt öeldes tühine.:)
Kui seda küsimust käsitleda kui mingil muul huvitaval teemal vestluse sissejuhatust, siis võib see isegi mõeldav olla :)
 
naine 24. november 2014, kl 17.05
Mees40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Muidugi! Armastus on samuti ülehinnatud. Ikka kain
> e kaalutlus: naise plussid ja miinused ritta, igaü
> hele kaalutud skoor külge ja parima üldskooriga na
> ine ostutubki valituks.

Ja palju sul neid naisi praegu valikus on ja millega seda üldskoori tõsta saab?
 
Hipster Hellu 24. november 2014, kl 18.40
Mees40 teeb ainult "kök-kök-kök". Sõida oma passatiga edasi.
 
moor 24. november 2014, kl 20.42
Hariv teema! Ma sain teada, et ma polegi mõistlik naine. :(
 
babe 24. november 2014, kl 21.17
Ma sain teada, et minu arvamus ei loegi midagi :(
 
ilusa autoga naine 24. november 2014, kl 21.18
...ja mina sain teada, et olgugi mul ilus auto ja ilusaid autosid ostavad mehed vaid ilusale naisele, ei osutunud ma ikkagi valituks:(
 
to harimatutele plikadele 25. november 2014, kl 02.15
auto on vaid tarbeese, toit on vaid kõhutäide, riie kehakate.

Ilus ja huvitav elu peaks mainima:)
 
Eesti Vana Sõna 25. november 2014, kl 02.17
"Driftigu need Aventadorimehed mis nad driftivad, passatimehed tulevad ikka nurgast".

Litsmetsa.
 
Slava Bogu 25. november 2014, kl 07.18
 
Mees40 25. november 2014, kl 08.33
naine - Kui kasutada pragmaatilist hindamismudelit siis on seda ju võimalik kasutada kõigi maailma naiste peal.
Üldskoori tõstavad näiteks: ausus, avatus, hoolitsetus, hoolivus, intelligetntsus...
 
naine 25. november 2014, kl 10.23
Omast arust on mul need omadused kõik olemas...mh, peaks vist intensiivsemalt tutvuma hakkama...
 
Mees40 25. november 2014, kl 11.39
Igasuguste hindamiste juures on pigem oluline, et hindaja arust need omadused olemas on :)
Minu silmis skoori tõstvate omadustega ei pruugi väga ulatuslik rünnak tutvumisele edukas olla. Inimesed ja nende väärtushinnangud kipuvad erinevad olema.
 
naine 25. november 2014, kl 11.50
"Minu silmis skoori tõstvate omadustega ei pruugi väga ulatuslik rünnak tutvumisele edukas olla."

mh, see osa jäi mulle pisut selgusetuks...kas ma sain õigesti aru, et naine olgu küll avatud, aus jne, aga vaga hiireke, kes ise initsiatiivi ei näita?
 
Täitsa Shrek 25. november 2014, kl 12.15
Enam kui kindel, et siin teemas autodest sõna võtnud naistel pole osadel juhtimise õigustki. Millest muidu nii oluline, mis autoga mees teda sõidutab. Luuserid:-)
 
kadakajupp 25. november 2014, kl 12.22
shreku - sul on juhtimisõigus ja auto? või uhad trolliga?
 
TS 25. november 2014, kl 12.29
Uhab "rendiautoga" ja vaatab naisi ainult kaugelt. Lähedalt ja rääkida ei julge!
 
Täitsa Shrek 25. november 2014, kl 12.30
Jupp, kui see nüüd on nii oluline, siis on mul hobi ja igapäeva auto. Mõlemad kvalifitseeruvad margipõhiselt siin nimekirja, millega oleks mõeldamatu tutvuda eesti naisega.
Kuna olen sellest ka loobunud, siis jah, sõidan linnas trammi, trolli, ja rongiga:-)
 
psühhiaater 25. november 2014, kl 12.34
Patsient Shrekil avalduvad ilmsed foobiad konservatiivses mõttes naiselike naiste suhtes. Just tänu juhiloata naist luuseriks pidavatele patsientidele, kelle käsi väriseb kohvikuarvet nähes, feminism aina laialdasemaid mõõtmeid võtabki.
 
Mees40 25. november 2014, kl 12.44
naine - ei, minuarust ei pea olema vaga hiireke. Pidasin silmas seda, et mina kirjutasin omadustest, mis minuarust positiivsed on. Seda, kas sama komplektiga laiadele meestehulkadele "peale" võib minna, ei oska öelda.
 
targutav punapea 25. november 2014, kl 12.47
juhiloaga naine pole mimgi feminist. imelik, kui naisel puuduks tänapäeval juhiluba - mis isa see on, kes oma tütart sõitma ei õpeta! pigem on feminist (luusernaine) see, kelle isa üheks ööks "armastust" tema nõretavast ihast emale pakkus ja siis seitsme tuule poole ajama pani (ilmselt mingi panniga):D
 
Kaunitar 25. november 2014, kl 12.47
Mõnele meeldib end võõraste sulgedega ehtida. Olgu selleks siis võõras auto või võõras naine. Vajadus on silma paista k-v lollustega. Kui pea paremat ei võta?!
 
naine 25. november 2014, kl 12.51
Ei tahagi laiadele hulkadele peale minna, ega ma mingi laiatarbekaup ole. Hea teada, et mingidki võimalused on ka lihtsalt hea inimene olles:)
 
targutav punapea - le 25. november 2014, kl 12.59
Ära aja lolli jura suust välja. Kõiki asju ei pea vanemad lastele kinni maksma, vaid tuleb ka ise vaeva näha. Kõikidest naistest ei saagi autojuhti?!
Kas kukkusid eile kuult alla? Või täna?
 
Täitsa Shrek 25. november 2014, kl 14.39
Kusjuures punapeal on ihast nõretavate naiste ja nende juurest ajama pannud meeste suhtes tõsi taga.
Enamuste naistega on kahjuks nii, et kurat seda teab, kuidas neile õige läheneda oleks, kas oodata seksiga või kasutada esimest võimalust. Pärast aga vahet pole, sest ära panduna on nad vastikud nkn. Ja põgened kasvõi salvo kelguga.
 
Kaunitar 25. november 2014, kl 14.47
TS-le: Mida sina siis lähened kui ei oska? Sinu teod panevadki põgenema, mitte vastupidi!
 
kadakajupp 25. november 2014, kl 14.48
shrek, miks sa siis paned selliseid, et pärast salvokaga oksekott peas, põgenema pead? :D
 
Kaunitar 25. november 2014, kl 14.56
TS on paljusid pannud ja margi täis teinud, sellepärast põgenebki. Korralik naine sellist enam ei taha ja põgeneb samuti. Lihtne ja loogiline!
 
Täitsa Shrek 25. november 2014, kl 15.04
Mis kaagutamine nüüd lahti läks? Olen pannud vähem naisi, kui teil on sõrmi või varbaid kokku, monogaamsed kaunitarid!
Selleks ei pea tosinate viisi naisi ette võtma, et sest aru saada nii, nagu kirjutasin!
 
Täitsa Shrek 25. november 2014, kl 15.05
Põgeneda muidugi aga võite, eriti veel selle peale, et eesti naine enam ei huvita. Jookske, kanad:-)
 
kanakari 25. november 2014, kl 15.13
shrek on ikka üks imelik mees, tavaliselt mehed ei jõua ära kiidelda kui paljusid nad pannud on aga vaadake vaid shrekki juba mitmes kord kui võtab sõna teemal kui vähe tal naisi ikka olnud on:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!