Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
ÕPETUS meestele kuidas tutvuda naistega
 
Rein 23. november 2014, kl 13.02
Naine = välimus
Mees = raha
 
mees 23. november 2014, kl 13.07
Rein, ma jään siiski eriarvamusele.
vaid välimusega naine ei saavuta minu juures mingit edu.
raha võib ju mul olla, aga naistele ma seda ju ei jaga. väiksed kenad kingitused - seda küll jah. aga ma saan neid ju vastu ka.
ei, Rein.
 
to mees 23. november 2014, kl 13.15
Reegel on selline, et mees jagab raha naisega ja naine jagab oma välimust (keha) sinuga.
 
mees 23. november 2014, kl 13.19
igal reeglil on erandid ;)

mina ju jagan oma keha ka naisega - 50:50

pakkuge midagi muud ka välja, ei ole see nii labane. muideks, ka naisel võib olla piisavalt raha, sest ta käib tööl.
me vist räägime siin eri tasanditest, kas pole nii?
 
Chätryyn 23. november 2014, kl 13.32
Auto peab olema X5:)
 
n22 23. november 2014, kl 13.43
"ka naisel võib olla piisavalt raha, sest ta käib tööl."

Millepärast ilus noor sale naine tööl käima peaks?
 
Klärylääny 23. november 2014, kl 13.51
Ja milline 20-aastane ilus naine nii loll on et end töömuredega koormaks? Iluuni saab ka rikutud kui nii vara peab ärkama, täiega nõme olex nagu ju.
 
Džoilyyn 23. november 2014, kl 13.52
Alla SMB, GMB, GLMB,RMB, X6 või Q7 ei võta jutulegi.
 
mees 23. november 2014, kl 13.57
head nalja oskan ma hinnata ;)

vaata, n22, tööl käiakse selleks, et end nö teostada, saavutada midagi, tunda end vajalikuna ja kasulikuna ka väljaspool x5-te ja selle tagaistet. kui sa oled üksord 42, siis on need x5-d juba kümme aastat tagasi romulasse toimetatud. aga sinul võiks selleks ajaks ka mingi varandus olla kujunenud, hea kui seda ei näriks rooste, koi või vamm. varandus, mis ei devalveeru ja mida saab alati sulliks vahetada.
:D
 
vaene mees 23. november 2014, kl 13.58
mida mees siis tegema peab, esmakohtumisel auto tehnilise passi ja notaridokumendid kohe letti laduma?
 
to mees 23. november 2014, kl 14.00
kes ütles et imemine töö ei ole? Vägagi raske on kusjuures-ära plätra asjadest mida pole ise teinud!
 
mees 23. november 2014, kl 14.02
kindlasti raske töö. paljud naised valivad kergema tee - käivad koolis.
:D
 
Klärälään 23. november 2014, kl 14.05
tegelt vahel mõnna ka, siis kui ilus mees on:)
 
Džoilyyn 23. november 2014, kl 14.15
Ime ja siis tuleb ka armastus, ütles juba kirjandusklassika.
 
Cevin-Fernando 23. november 2014, kl 14.30
Õigust räägid Džoilyyn...isegi rahvalaul on sellekohta tehtud:D
https://www.youtube.com/watch?v=Z8yYGQg_Bqg
 
Džoilyyn 23. november 2014, kl 14.32
Fernando-Cevin, a palju sul raha on ja mis autoga sõidad? Teeme diili?;)
 
Endine püsikas, 23. november 2014, kl 14.50
Modellidest pole kunagi olnud huvitatud, sellised tavalised, keskmised iludused ja ka kergelt kurvikamad oleks olnud minu maitse, tõenäoliselt kui oleks sarnase info endast varem lauale löönud, ehk siis shansid kedagi leida oleks suuremad, a mis sest enam..
 
to endine püsikas 23. november 2014, kl 14.52
nagu Täitsa Blond?
 
Täitsa Shrek 23. november 2014, kl 15.04
Normaalne oleks kohtingue sõita rohelise kaardiga. Ja kohata neid, kes ka sellist mõtteviisi jagavad. Kuidagi narr oleks mõelda, et pean kohatava peŗse kuhugi toimetamiseks kulutama 20l/100km. Peab alles pèrse olema..
 
Cevin-Fernando 23. november 2014, kl 15.08
Džoilyyn Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Fernando-Cevin, a palju sul raha on ja mis autoga
> sõidad? Teeme diili?;)


Unista edasi, vene tšikid imevad paremini!;)
 
veel 23. november 2014, kl 15.55
Endine püsikas, Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ca paar tuhat EUR hoian alati igakuiselt nö. vaba
> rahana, lihtsalt kunagi ei tea, mis ootamatused võ
> i investeeringuid tuleb teha, muidu kvartalikäive
> keskeltläbi ca 8 - 10 tuh EUR, ettevõtja asi, mõni
> kord on paremad, mõnikord halvemad ajad..
> auto
> on tavaline keskklassi tööloom, mugav, võimas moot
> or ja ökonoomne kütusekulu, oma töö teeb ära..
>
> eluaseme turuhind peaks olema ca 70 tuh EUR (olene
> b, kuna on ka põllumaad ja metsa, viimane vajab tõ
> si küll nac puhastamist ja korrastamist)..
> välj
> a olen teinud alati ja teen ka edaspidi, sõltumata
> kas kutsun ise välja või kutsutakse mind..

unustasid kirja panna oma kõige suurema vara, naise ja lapsed.
 
mees 23. november 2014, kl 16.03
vaatan ka seda endise püsika varanduse nimekirja...ajab ikka muigama küll. ühe arvamuse kohaselt olevat selliseid mehi alla kuni 1%.
eluaseme turuhind 70? see on ju kuurilaadne vana eramu kuskil sooäärses metsatukas. auto? võimas mootor ja samas ökonoomne...paras vastuolu ju, on siis võimas või on ökonoomne...? natukene võpsikut kah. kõik.
aga olgu, varandus võib koosneda ka lihtsalt oskusest ilusti-kenasti asjade esitlemise oskusest.
 
reeglit pädevad 23. november 2014, kl 16.48
mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> vaatan ka seda endise püsika varanduse nimekirja..
> .ajab ikka muigama küll. ühe arvamuse kohaselt ole
> vat selliseid mehi alla kuni 1%.

Ta teenib 2 tonni kuus. Enamik teenib 500 eur. See pole sugugi väike varandus. Enamik üürib või alles liisib.

Paraku ei ole see erandmees siin oma elureeglite sisu veenvalt tõestanud ega põhireeglit ümber lükanud, lihtsalt otsib armukest vms ja edvistab.

Naine=välimus ja Mees=raha, nii see on, vaadake ümber ringi, mitte ärge niutsuge kuidas teiel meeldisk et võisk olla.
 
mees 23. november 2014, kl 16.55
kas käive on teenistus? minul on hoopis teistmoodi need asjad :D
ma ei ole ka erandmees, ma olen tavaline keskmist sorti mees.
armukest ma ka ei otsi, mul juba on...

ikkagi jõuame sinna, et me paikneme erinevatel levelitel, erinevad arusaamad, erinevad maailmad.
 
kadakajupp 23. november 2014, kl 16.55
mitte, et mulle meeldiks teiste rahakotis sorida, aga kvartali käive ei ole tulu, käive miinus kulud võrdub sissetulek. ehk on see mõttekäik rahalugejatele abiks.
 
naistele 23. november 2014, kl 17.03
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitte, et mulle meeldiks teiste rahakotis sorida,
> aga kvartali käive ei ole tulu, käive miinus kulud
> võrdub sissetulek. ehk on see mõttekäik rahalugej
> atele abiks.

Ei ole abiks. Küsiti palju teenib, ja vastati käibe kohta hoopis ja aeti üldse mingit umbluud. Statistilisi erandeid ärge pange tähele! See on kokkuvõte selle persooni osas.

Naised armastavad muinasjutte ja erandid on muinasjuttude osa, tulge aga vahel maapeale tagasi ja saage aru, et elu ei koosne eranditest vaid kindlatest reeglitest. Kenade Playmodellide ja kuulsuste valikuid valikuid jälgige, kui muidu ei usu, et nemad ei vali kehvikuid. Parim modell võtab ajakirja miljonärist omaniku lausa.

Ei tea, miks ni iraske on lihtsaid elureegleid aru saada ja isegi nagu jonnitakse nende vastu. Samas välismaa naised on küll päri nende reeglitega kellega olen rääkinud.
 
Sid 23. november 2014, kl 17.08
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitte, et mulle meeldiks teiste rahakotis sorida,
> aga kvartali käive ei ole tulu, käive miinus kulud
> võrdub sissetulek. ehk on see mõttekäik rahalugej
> atele abiks.

Õige, aga kui kuludeks on vaid iga paari aasta tagant natuke arvutile ja programmidele ning kui sa pensioniks raha koguma ei pea, siis läheb sealt vaid kolmandik maksudeks, ülejäänu saab täiesti legaalselt välja võtta. Peale selle saad sa ju osa oma kulusid ka täitsa ametlikult firma arvelt teha.
 
kadakajupp 23. november 2014, kl 17.09
ee...ma juhtisin tähelepanu asjaolule, et käive pole tulu, thats it. reeglitest ei ole ma sõnagi rääkinud, need ei huvita mind.
 
kadakajupp 23. november 2014, kl 17.11
sid - jah, oleneb kuludest. teinekord on selleks ka mõni finatskohustus pangale, mingite seadmete hooldus, rendikulu, personali palk, autokulud, maksud... misiganes. ma ei oska oletada, sest pole aimugi, kas tegu on kauba või teenusega, tootmise või vahendamisega jne.
 
valetajale 23. november 2014, kl 17.11
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ee...ma juhtisin tähelepanu asjaolule, et käive po
> le tulu, thats it. reeglitest ei ole ma sõnagi rää
> kinud, need ei huvita mind.

sa juhtisid tähelepanu valetajale, thx.
Aga reeglite rääkimise vajadus näib olema päris paljudel ikkagi siin, muidu nad ei mõista neid ja siis jonnivad siin ühes teiste vaaladega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!