Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Vormika, suure naisega
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 15.33
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kõige suurem müste
> erium on minu jaoks meeste hirm armumise ja armast
> use ees.
> See on üks nende "kadumise" põhjus...k
> ui tunnevad, et veel üks samm ja jalgealune kaob,
> ometi nad vajavad seda nagu narkomaan oma doosi. A
> ga ohutum on leida asendustegevus, st tuim ja tun
> detu "panemine".
See on meelevaldne tõlgendus. Kibestumine?
Kadumine on üsnagi selgelt välja näidatud mittesobivus.
Kui naine on armumist väärt, siis armutaksegi ära.
 
piripiiiga 21. detsember 2014, kl 15.35
TB - ma ei nõustu sinuga. minu arvates on see naiste poolt enese lohutamiseks väljamõeldud omadus meestele.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 15.43
Nii räägivad mehed ise, et julmalt lõpetavad suhte ja kaovad kui ilmneb esimene ohumärk. See muidugi vanemate meeste fenomen, kes on korra juba suhtes ära käinud või on suhtes.
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 16.03
Piripiigal on õigus.
Tegemist on hoopis (enamasti) vanemate naiste eneselohutuslausega, kui mees kaob. Kadumisel ei ole mingit pistmist armumisega või selle eest põgenemisega,
Keegi on ilmselt kunagi viisakusest seda naisele öelnud, et kartis armumist ja nüüd lohutavad naised end sellega, tembeldades mehi argadeks kadujateks. Alati on lihtsam süüdistada teist poolt, kui vaadata peeglisse,
Tegelikkuses on see võrdne ütlusega; sa oled minu jaoks liiga hea; mõlemad on tegelikult keeldumised ja läbi lillede ütlused et naine ei sobi või ei pigem ei meeldi,,
 
babe 21. detsember 2014, kl 18.00
Selleks ei pea olema mees või vana, et tekkinud tunnetest segadusse sattuda, eemale tõmbuda, kaduda.
 
babe 21. detsember 2014, kl 18.09
Tsiteerin Karevat. "Ma arvan, et armumine hirmutab neid, kes pole jõudnud või julgenud või tahtnud armastama õppida". Küsimus puudutas naisi..
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 19.00
Mis ma ikka vaidlen, loomuliult on 90% kadumise põhjuseks see, seda inimest rohkem näha ei taheta.
Aga 10% hulka kuulub see, millest mina räägin.
Eks ma kirjutan kunagi raamatu...lood elust enesest.
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 19.01
babe Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selleks ei pea olema mees või vana, et tekkinud tu
> nnetest segadusse sattuda, eemale tõmbuda, kaduda.

Õigus babe. Miskipärast aga kleebitakse selline käitumine just meestele külge., Nagu ülalolevast järeldub, lisab mõningane kontingent sinna veel ka isiklikku vimma mingi vanuseklassi vastu. Siinkohal lisan vabanduse vanemate naiste suunas eelneva üldistamise tõttu,
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 19.03
Paraku, babe, peab siiski nentima, et enamasti sellistel juhtudel ei olegi tunnet tekkinud ega tekkimas,,. Oli vaid ajutine ja mõningane iha mis kadus, ning selle kadudes kaob ka üks suhte osapool .
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 19.09
Küsin....kas siin on kedagi, kes kasvõi kordki elus on kohanud meest (naist), kes on sinu jaoks olnud "liiga hea"?
Õigem on muidugi öelda, et oled end ise tema kõrval halvasti tundnud.
Muidugi, selleks et seda tunnistada, peab omama piisavalt enesekriitikameelt.
Mina küll olen ja seega on vähemalt üks näide olemas, kus mees võib endale vastu rinda taguda ja öelda, et ma olin talle liiga hea.
 
piripiiiga 21. detsember 2014, kl 19.15
TB - sa esitad küsimuse ja annad kohe hinnangu ka neile ära, kes ei jaga sinu seisukohta.

milleks põgeneda "liiga hea" partneri eest? mõttekam oleks ju tema kõrval areneda.

ps. mul puudub ilmselt enesekriitilisus, sest ma ei ole olnud suhtes mehega, kes oleks mulle liiga hea :)
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 19.19
Liiga heaga ei tekigi suhet, mida suhteks nimetada......enne kaotakse.
Kahjuks jah ei suuda paljud ennast adekvaatselt hinnata, pigem on a´la viinamarjad hapud.

No vot, piripiiga...sa ei ole seda tunnet siis elus kohanud. Mõistusega seda ei võta...
Suhtlen ühe "alfaisasega", kelle voodist on läbi käinud sadu ja sadu valiknaisi, aga nüüd kohtas esimest korda elus naist, kes võttis tal hinge kinni, kelle kõrval ta kaotas kõnevõime, tunneb end nagu koolipoiss, kes kogub esimeseks suudluseks julgust, kellele ei oska läheneda ei eest ega tagant.
Mees "kadus", aga see naine kummitab teda siiani...ja nagu ta ise ütles, miski pole enam endine, isegi uued vallutused seksirindel ei paku enam rahuldust.
See juhtum kuulub kategooriasse "liiga hea".



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 21.12.2014 19.30.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 19.20
Mehed ja naised ei mõtle ühtemoodi ja kui mõni mees midagi arvab saab ta tappa nagu naistesauna sattunu.
 
Ei mõnita, küsin tõsiselt 21. detsember 2014, kl 19.32
Mansion- mida siis mehed arvavad? Mida Sina sellest arvad?
Minu kokkupuuted meestega on vähesed ja ma tõesti ei oska arvata, kuidas mehed mõtlevad, samuti ei pea ma õigeks hakata seda tühimikku täitma enda ettekujutustega.

Ja seetõttu mul tõenäoliselt meest ei olegi, et ma pole suutnud pihta saada, kuidas mehed toimivad.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 19.36
Samas, ega mehedki kõik ühtmoodi mõtle, seega saan esindada vaid iseend ja mõningaid "mõttekaaslasi" (pole aimugi kuipalju neid olla võib aga neid on)
 
piripiiiga 21. detsember 2014, kl 20.11
aga sa ise rääkisid meestest, kes põgenevad SUHTEST.

kindlasti on olemas selliseid "heathcliffe" ka reaalis, mitte ainult kirjanduses, kes ei suuda meeldiva naisega suurt miskit muud peale hakata kui põgeneda või ta läbirappida. need on hingelt haiged erandid.

mina ntx olen jällegi kuulnud, et mehed kurtvat naiste üle, kes ei anna mingit võimalustki armuda, meeldivas hingesegaduses olla ja mõistatada.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 20.28
´piripiiga´, on täiesti erinevad situatsioonid, kas põgenetakse SUHTEST või ENNE suhte tekkimist.
Enne suhte tekkimist "kaovd" mehed, kes kahtlevad selle perspektiivis ja ei viitsi laskuda piinlikku selgitusse miks üks "põlvini märg" naisolevus ei sobi. Teinekord jääb see endalegi segaseks. Isasemad panevad proovi(t)ööga oma vallutusele lipu ja kaovad siis uut otsima. Ei teagi kumb variant parem või ausam on.
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 20.38
mansion ghost Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ´piripiiga´, on täiesti erinevad situatsioonid, ka
> s põgenetakse SUHTEST või ENNE suhte tekkimist.

> > Enne suhte tekkimist "kaovd" mehed, kes kahtleva
> d selle perspektiivis ja ei viitsi laskuda piinlik
> ku selgitusse miks üks "põlvini märg" naisolevus e
> i sobi. Teinekord jääb see endalegi segaseks. Isas
> emad panevad proovi(t)ööga oma vallutusele lipu ja
> kaovad siis uut otsima. Ei teagi kumb variant par
> em või ausam on.

ghost, täpselt kümnesse.
 
piripiiiga 21. detsember 2014, kl 20.43
jah, kummitus. ma saan sellest samamoodi aru nagu sina ja olen nõus.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 20.45
piripiiga, maailm on tõesti nii kirju, et ära üritagi mingeid seaduspärasusi otsida, eriti inimsuhetes.

Ma rääkisin meestest, kes põgenevad juba ENNE "saatusliku" suhte tekkimist.
Noored mehed tormavad pea ees sellisesse pöörisesse, aga vanemad on juba alalhoidlikud ja kardavad selliseid naisi nagu tuld.
 
piripiiiga 21. detsember 2014, kl 20.47
ei, TB, ei püüagi. elus võib olla seaduspärasusi, aga keegi ei saa garanteerida, et endal parajasti erandiga tegemist poole. see muudab kõik seaduspärasused tühiseks.
 
jutt või asi 21. detsember 2014, kl 20.53
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
aga v
> anemad on juba alalhoidlikud ja kardavad selliseid
> naisi nagu tuld.
Blond,järjekordselt manipuleerid sildistad ja lahmid,pöörates kõik vaid meeste vastu, väites et nood kardavad. Eikarda.Nad lihtsalt ei taha konkreetset naist.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 20.59
Milleks karta naisi? Mees ei karda, mees tahab või ei taha, konkreetset naist või teatud tüüpi naisi.
Kuigi jah, isegi rahvatarkuski selle kohta :)
"Härga karda eest, täkku tagant aga naine on ohtlik igast kandist"
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 21.02
jutt või...
Ma ei viitsi sinuga vaielda ja ...st et kui ma sinu või kellegi kolmanda moodi ei arva siis on see lahmimine...ei see on MINU arvamus.
Ma rääkisin konkreetsest juhtumist ja 10%-st. 90% jah ei taha konkreetset naist (meest).
NB!%-d on meelevaldselt pandud ja ei tugine uuringutele:)
Küsin hoopis, miks üritatakse kõike sildistada vaid ühe sildiga...EI TAHA, elu on palju mitmekülgsem.
FuLuOsGu-t oleks vaja.
Üldiselt on mul pohhui, mida keegi tahab uskuda.
 
babe 21. detsember 2014, kl 21.10
jutt või asi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Paraku, babe, peab siiski nentima, et enamasti sel
> listel juhtudel ei olegi tunnet tekkinud ega tekki
> mas,,. Oli vaid ajutine ja mõningane iha mis kadus
> , ning selle kadudes kaob ka üks suhte osapool .


Paraku ma ei nõustu sinuga :) Keegi kolmas ei saa teiste tunnetele nii pealiskaudselt hinnanguid anda.
mansion ghost 21. detsember 2014, kl 21.14
´babe´, Sa saad otsustada vaid oma tunnete üle, või on Sul võime teise poole pealuu sisse näha et tead mis seal toimub.
 
Täitsa Blond 21. detsember 2014, kl 21.24
Peab vist külma vett vahele viskama:)
Üks ütleb, et TB-l pole õigus, teine ütleb, et,...
Igaüks tugineb vaid enda kogetule või siis sellele, kuidas seda kogetut ise on tõlgendanud....tõde sageli ei teatagi.
Aga mõnel on näiteks tuua ka teiste kogemusi...
Selle asemel, et kõike eitada, võiks parem kuulata.
 
babe 21. detsember 2014, kl 21.31
Jah, kui ghost oleks mind ilusti kuulanud, saaks ta aru, et pole põhjust mulle vastu vaielda. Või niisama plõksida :)
 
mees 28. detsember 2014, kl 19.04
Püsiasukate jutt lõppes aga ma ootan kirju endiselt
did_208964 29. detsember 2014, kl 14.30
Oot aga kus sa asud? Ma võin sulle kirja kirjutada aga õige ja täna kehtiv aadress on?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!