Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Mõned mehed on nii jubedad
 
Pritsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 20.21
Käisin täna peale tööd toidupoes. Jäid silma mõned eriti jubedad mehed. Üks õiendas ja tegi oma naisele lollakaid nägusid, kui naine teda mingit toitu degusteerima kutsus. Sellel mehel oli väga kena blond naine, mehel oli liiga hea naine isegi. Sellise vingukoti jaoks kindlasti liiga hea. Mees oli ise harju keskmine, maitsetult riides, suhteliselt lühike.
Siis töllerdasid poes ringi veel mõned eriti job.ud mehed- jõledad prillid ees, üks oli küürakas, no pole ime, et sellistel naist pole.
Ikka need vingus näod oma kaaslase suhtes, ükskõiksus kumab paaride puhul läbi.
Ise olen vallaline ja ilmselt lohutan ennast sellega, et nii jõledaid mehi, nagu poes nägin, küll ei tahaks. :)
 
HaukuvPeni 16. jaanuar 2015, kl 20.25
Jumal tänatud, et vallaline oled. Loodame, et selleks ka jääd. Miks muuta mõne mehe elu põrguks.
(provotseeri aga siin julgelt edasi)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Juku 16. jaanuar 2015, kl 20.26
kehva iseloomuga naistel ongi raske kaaslast leida, kes teda välja kannataks.
 
jube mees 16. jaanuar 2015, kl 20.26
milline kokkusattumus.
ma olin ka poes ja vaatasin naisi - mida nad küll endale korvi ei lao. suitsud, õlled, õhtuleht, krõpsud...ma parem ei jätka.
küüned ja hambad kollased, hõredad karvad sorakil, liibukad jalas niiet iga rasvavolt kenasti näha.

ei taha sellist naist näha isegi mitte, aga poes käima ju pean.
:)
 
Pirtsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 20.27
Provotseerin?
No tõesti jubedikud olid, peni on ilmselt samasugune:)
 
Pirtsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 20.28
Mina olen küll ilus, alla 30, trenni teen 4 korda nädalas, solaarium, meik, kenad riided, kõrgharidus.
 
jube mees 16. jaanuar 2015, kl 20.29
sinised kuivanud kanad olid ka letis kabedamad kui need eided seal poes.
 
HaukuvPeni 16. jaanuar 2015, kl 20.30
Pirtsutaja n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Provotseerin?
> No tõesti jubedikud olid, peni on
> ilmselt samasugune:)
Nii hullu sõna pole veel välja mõeldudki mis minu kohta käiks. Aga sa võid ennast lohutada sellega, et oleme väga sarnased. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
jube mees 16. jaanuar 2015, kl 20.31
Pirtsutaja n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen küll ilus, alla 30, trenni teen 4 korda
> nädalas, solaarium, meik, kenad riided, kõrgharidu
> s.

sa oled siis küünetehnik või?
 
enteltentel 16. jaanuar 2015, kl 20.32
...kirjelduslikult on antud repliik igati okei... siis ki jääb puudu kirjanduslikulst sügavusest...
 
Pirtsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 20.35
Huvitav küll, et siinsed mehed tunnevad ennast kohe nii puudutatuna.. Ju siis käib jutt nende pihta.
 
jube mees 16. jaanuar 2015, kl 20.37
sa ära tee välja, katsu jätta mulje, et sul on pohh
 
rehvimees 16. jaanuar 2015, kl 20.43
kui mul on bemmil uued kummid, siis mul on pohh, kas sul on personaalne küünetehnik
 
Kleidikandja naine 16. jaanuar 2015, kl 20.47
paistab, et foorumimehed tundsid end autori kirjelduses ära. pole siis ime, et oma pilte näidata ei julge.
 
Lirtsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 20.51
Kas keegi teab miks mul jalgevahe haiseb?
 
HaukuvPeni 16. jaanuar 2015, kl 20.52
Kleidikandja naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> paistab, et foorumimehed tundsid end autori kirjel
> duses ära. pole siis ime, et oma pilte näidata ei
> julge.
Näita meestele head eeskuju ja pane enda oma enne üles. Võid ilma kleidita ka panna.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Meil on väikene krahh... 16. jaanuar 2015, kl 20.55
Pirtsutaja n Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mina olen küll ilus, alla 30, trenni teen 4 korda
> nädalas, solaarium, meik, kenad riided, kõrgharidu
> s.

Miks lubasid mulle kulda ja karda
Kuigi sul ei ole isegi enam riidevarna?
Miks pakkusid mulle bemmi ja beati
Enam ei midagi Jenseni sviiti.
Miks lubasid mulle Privee kuldkaarti
ja pean seda ootama sügisest saati.
Miks lendlesime mitu korda Sharlm-el-Sheiki
Ja nüüd ei jaksa mulle osta isegi meiki ega Seppäla kleiti.


Papahhpapahh meil on väikene krahh.
Papahhpapahh meil on väikene krahh.
Papahhpapahh meil on väikene krahh.
Papahhpapahh meil on väikene krahh.
 
Pirtsutaja n 16. jaanuar 2015, kl 21.15
Ma maksan kõik oma kulud ise kinni, uskuge või mitte!
 
Vana m 16. jaanuar 2015, kl 21.21
Oo, püha lihtsameelsus - miks on ilus naine koos mingi nässakaga? Ilu läheb raha juurde. Ilus naine tahab bemarit (tänapäeval rohkem Audit), tahab soojale maale, tahab kulda, tahab "sussit" süüa ja veinitada, ennast näidata ilusates riietes jne. Selleks peab ta nässaka vingus nägu taluma...tõeline matemaatika, eksole! :)
 
pohharimaitsetukangert 16. jaanuar 2015, kl 21.22
usun, et maksad kulud! Usun, et tunnistad Tõed!Lõpetades hüüdlausetekeskse sõnasedamise, vaibununa kiidan heaks naljatleva altkulmuhiilgamise!
 
ILUS NAINE 16. jaanuar 2015, kl 21.24
MA tahan , et mind rahule jäetaks!!! Tahaks rahupaika, nagu Nietzsche sedastas, viimset rahupaika Viimsele Inimesele; ja see ei ole SUrm!
 
Filoloogi mõte 16. jaanuar 2015, kl 21.27
Kas keeleliselt peidus on see arm, mis inimhinge ihkavana kraapinud kui arm?
 
Ka 1 naine 16. jaanuar 2015, kl 22.33
Välimus on maitseasi, aga selles suhtes on sul küll õigus, et kui vaadata väljas paare, siis kumab läbi ükskõiksus nende vahel.
 
Kabanoss 16. jaanuar 2015, kl 23.07
Kui naine ja mees on koos poes,
siis mees ongi ükskoikne...
 
mees kes käib üksinda poes 16. jaanuar 2015, kl 23.30
kuulge, see pole mitte ükskõiksus, vaid selle vastand (ei tea nimetust).
Mehed on mures sellepärast, et naised laovad kärud igasugu mõttetusi ääreni täis ja mehed peavad kõik selle kassas kinni maksma.
Saage aru, see pole ükskõiksus, naised!
 
Mees 16. jaanuar 2015, kl 23.33
Pirtsutad sinnamaani kuni satub samasugune lombakas kloun vastu tulema, kelle geenid sobivad sinuga. Küll siis sünnitusmasin paneb su mõistuse paika ning teed paugust 100 järelandmist ja nagu naksti paari lähete.

Mõne aasta pärast vaatab sinust 5 aastat noorem, vaba ning vallaline kena edukas neiu teid ja tuleb siia sama juttu kurtma. Seda leierkasti ole siin kaua kaua nähtud.

Lõpetuseks, koerad klähvivad, kuid karavan liigub edasi. Loo moraal, sa pole oma kõveranäoga töllerdist leidnud veel :D.
 
mehele 16. jaanuar 2015, kl 23.38
kuule, ma ei saanud su jutust muffigi aru, äkki kirjutad sel korral eesti keeles?
 
Mužik 16. jaanuar 2015, kl 23.48
Minu juurest ujus kunagi üks omavanune beibe 15 aastat vanema klouni juurde. Selliseid paare poes näed, siis ongi kohe imestus. Et miks ujus? Arva ära 3x :D

PS! Üle-eelmine pidas silmas, et iga pott leiab omale kord kaane. Äkki käib kaunitari peas krõks ära mõne halvastiriietuva ja koleda tossaka peale (haletsus, raha, "turvatunne") ning ongi vsjoo.
 
Mees 16. jaanuar 2015, kl 23.58
Tubli Muzik :) Teinekord teevad ka sobilikud geenid selliseid tempe, et hoia müts ja piip.

See on ühele teisele: elus on ikka nii, et kui jumal üks päev osadele jagab kapaga mõistust, siis teine päev teistele teelusikaga.
 
Lihtsalt naine 17. jaanuar 2015, kl 00.13
Mina lähen poodi ikka süüa ostma,mitte inimesi vahtima.Kui nendel ilusatel ja koledatel endil probleeme pole,siis miks peaks see teistele ette jääma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!