Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kus te olete, vanad sõbrad?
 
mees 17. jaanuar 2015, kl 18.33
jaa, saladus.
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 18.35
viisakusega ma ei ole kunagi üle pingutanud, aga selle teisega küll :D.

deprivatsioon on alati suhteline mõiste, aga kui see hakkab mõtteid ja tegusid dikteerima, siis tuleb paraku sekkuda. ma loodan, et mul selleks vajadust ei ole.
 
Täitsa Shreck 17. jaanuar 2015, kl 20.12
Topgeari vaatamine teeb iga tupe ja jupi isegi lennunduses inseneriks, paistab. Teeks oma saksa autotööstuse vrakiga või lennukile ära eksole. Kopteriga ikka olete sõitnud? Mitte sellega, mis lapsele joonistasite muidugi.
Vastus tuleb ilmselt suguelunditest, neist, mis paistab nagu kopter õhust:-).
 
kadakajupp 17. jaanuar 2015, kl 20.18
shrek, mis hooaja saates topgearis hävitajaid testiti? paluks viidet.
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 11.05
mina anna viite - testiti jah. joonele pardi harrier ja vormel. vormel läks kohe eest ära, aga 6ndal sekundil pani harrier mööda.
 
Sid 18. jaanuar 2015, kl 11.33
Lisaks võistlesid Hammond/Veyron ka Eurofighter Typhooniga. Hävitaja episoode on mu mälu järgi TG-s veelgi olnud, sest briti sõjavägi on TG sponsor nii mõnigi kord olnud. Patriootlik kasvatus on suurtes impeeriumides igapäevane.

https://www.youtube.com/watch?v=7NZ9X9A2efA
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 13.40
Vihjeid peaks jupil nüüd küll olema. Ja muidugi on ka võimalus ette kujutada, et saksa päritoluga neljarattaline õlipress on mistahes kopterist üle.
 
Sid 18. jaanuar 2015, kl 14.06
Ühe vihje annan veel - täna on nädala pärast algava TG uue hooaja avalöök. Tuubis on otse-eetris küsimuste vastuste õhtu. Jälgida saab siit:

https://www.youtube.com/watch?v=F8T1rMsJtQU
 
kadakajupp 18. jaanuar 2015, kl 14.13
shrek, sul on meelevaldsed võrdlused, mida sa mulle omistad. ma arvasin, et sul paksude mõrdadega mingi keiss on, aga sa vist vihkad kõike olemasolevat.
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 15.43
Oskad ehk veel midagi negatiivset minus nimetada? Kui juba uurimustöö käsil on..
 
kadakajupp 18. jaanuar 2015, kl 15.52
shrek, ega palju muud enam ühe inimese sisse ei mahu? kindlasti on sinus ka midagi positiivset, aga siia pole sellest kübetki sattunud.
ahjaa, vahest suudad sa üsna nautraalseid kommentaare kirjutada - ilmselt meeltesegaduses, kui oled unustanud sapikoti rolli hetkeks.
ja uurimustööd subjekt ei osutunud koostööaltiks, tuleb kas töö pooleli jätta või ümber kirjutada.
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 15.59
Pidid ju ignoorima? Nüüd juba hakkad midagi ümber kirjutama. Midaiganes.. mul poogen.
 
khm 18. jaanuar 2015, kl 16.07
Shreck on siin ikka vahel oma ilusamat, inimlikumat poolt ka näidanud aga jah, viimasel ajal on vist midagi juhtunud...
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 16.20
Mis siis juhtunud on? Südantsoojendavatele kommentaaridele ja teemadele pole väärilisi vastu tulnud või? Olen küll vaeva näinud aga muidugi oleks võinud rohkem pingutada:-)
 
khm 18. jaanuar 2015, kl 16.29
Ei, mulle tundub pigem nagu su elus oleks hiljuti midagi toimunud. Siin ju ei juhtu midagi sellist, mis võiks nii mõjuda...
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 16.38
Eiei, minu elus on kõik täpselt samamoodi, nagu sügisel, kui siin oli teema suudlemisest esmakohtingul.
Mille peale üldse saab seostada eraelu ja kommantaaride laadi siin? Kas naistel see seondub? Kui jah, siis on siin kommenteerivate ja suud pruukivate eraelus küll midagi juhtunud või aset leidmas. Või siis pole keegi seda nende aset leidmas:-)
 
khm 18. jaanuar 2015, kl 16.49
Seostub ikka. Pakun, et sul on täna tsipake parem kui eile. Aga seda ei mäleta, mis teema sul selle suudlemisega oli
 
khm 18. jaanuar 2015, kl 16.52
* parem tuju
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 17.06
Jaah? Ja tohib küsida, et millest selline huvi päevade kaupa lausa võrrelda? Tekitad siin mõnele veel peavalu, kui tema marmorisse raiutud "sind ei taha mittekeegi" võib kahtluse alla sattuda?:-)
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.09
srekk, ütle nagu mees mehele - on sul naisterindel per.se majas? kui jah, siis võin anda sulle uue tee jalge alla, mis sind sihile viib.
:)
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 17.23
Et nagu mees mehele. Esiteks pole mul mingit perset kogu naisterindega. Naine võib olla, aga ei pea. Naisi on kõikkohad täis, seega ma ei saa aru, mis sihti siin keegi anda saab.
Sul aga, mees, on selle naistejahiga vist mingi paanika või auküsimus ja muidugi saan ma siin soovida vaid edu ja jaksu ning võimsaid vallutusi.

Siiami kuningal Mongutil oli nt 9000 naist ja armukest, ole mees ja tee järele. Sellise mehe surm võis olla kas väga piinarikas või suur vabanemine, vahepealset ei saand
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 17.24
Et nagu mees mehele. Esiteks pole mul mingit perset kogu naisterindega. Naine võib olla, aga ei pea. Naisi on kõikkohad täis, seega ma ei saa aru, mis sihti siin keegi anda saab.
Sul aga, mees, on selle naistejahiga vist mingi paanika või auküsimus ja muidugi saan ma siin soovida vaid edu ja jaksu ning võimsaid vallutusi.

Siiami kuningal Mongutil oli nt 9000 naist ja armukest, ole mees ja tee järele. Sellise mehe surm võis olla kas väga piinarikas või suur vabanemine, vahepealset ei saanud lihtsalt olla:-)
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.28
aa, nojah selge. siis ma ei saa aru, nupp ei võta.
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 17.34
Mida see nupp sul ei võta? Asi pole ju keerulisem kui see, et ka siit võib naisi leida, kuid võib ka niisama aega veeta ja neist õppida. Olen õppinud kahjuks või õnneks seda, et siit sõnavõtjate hulgast leida pole kedagi aga eemale oleks neist mõistlik küll hoida. See neile muidugi pole meeltmööda ja põhjustab siin igasugu mölinat nende nimel, kes samuti arvavad:-)
 
Ingel, endine Ingel 18. jaanuar 2015, kl 17.34
Ei ole midagi uut siin päikese all...
:)

Ikka uluvad ühed ja needsamad näod (ehk nimed) ühtede ja samade "asjade" poole või poolt ära...
ulutakse taga jeepi ja selle rattaid ja selle juhti/omanikku...
Ikka ulub keegi eemale talle läheneda püüdvaid vaalu...

Jummala pärast, hakake elama.. laskuge sellest kristalltrepist alla maapeale! Miks otsida taga plika/poisipõlve loodud ideaale... Miks te arvate, et olete neile sobilikud? Või vajalikud? või realiseerite nende igapäevaelu? Et nad ootavad just siin, hiired peos, kui keegi meist, peaaegu keskealistest (mis see meeste keskmine eluiga oli? - 64 aastat?) siia rea maha jätab? Ohh! Mõelge uuesti!

Ja, et siit ära saada, hakata elama paarisrahvana, kasvõi mõnikordki nädalas, asugem end hindama realistlikult... Peegelpilt saab meile rääkida ainult siis tõtt, kui me seda ise tunnistame.. valetada saab endale ka noorpõlve piltide ees ja peeglita.. :)))

Nüüd peaks olema meil aega elada endale, mitte mõelda, et soovin oma järglastele selliseid geene ja sellises pakendis, mis omane supermodellile või jõusaalikuningale... :) Ja selles elus, kus geenid on paljundatud, peaksime saama olla vaid edale ja oma partnerile... :)

Õudsed mõtted... :)

Ja ikka vingatsina kirjutame siin ebameeldivaid teravusi (vastupidi heale sarkasmile ja mustale huumorile), sest jummala eest, nii on hea omas mullis vedeleda.. mugavustsoonist ei pea ju siis välja tulema, kui MITTTTTE KEEEEGI ei küüni sinu tasemele, et asuda suhtlema... :)...

Ja enesenautimine toimub mitmel rindel - nii päeval vokaalselt, kribades, kui öösel voodis, üksinda... :)
Peaasi, et keegi sulle lähedale ei saaks ja keegi sulle midagi ei pakuks ja sina midagi vastu pakkuma ei peaks.... VOT SIIS ON HEA ELU!

Julm?
Mõelge uuesti!
 
teine mees 18. jaanuar 2015, kl 17.37
miks sa siis eemale ei hoia vaid ikka siin mölised?
 
hingel, endiselt hingel 18. jaanuar 2015, kl 17.38
Jah, emme, jah.
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.39
no näed siis - endine, aga mõistus on endiselt omal kohal.
 
Ingel, endine ingel 18. jaanuar 2015, kl 17.39
....
Ja kirjutis sai kinnitust just nii nagu ikka - tere ka sulle, kallike!
Ma armastan sind kaa...
:)
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 17.39
Teisele mehele.

Loe ingli postitust ja hakka elama, naisi taga ajama. Mind pole vaja taga ajada:-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!