Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
kus te olete, vanad sõbrad?
 
teine mees 18. jaanuar 2015, kl 17.40
Minu eelmine küsimus oli mehele, kellel paistab lisaks ka Oidipuse kompleks olevat.
 
Ingel, endine ingel 18. jaanuar 2015, kl 17.41
mees Kirjutas:
------------------------------------------------------
no näed siis - endine, aga mõistus on endiselt oma l kohal.
----------------------------------------------------

No jahh, tere sullegi :)
Eks see ole mu õnn ja õnnetus - see mõistus... :)
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.42
teine mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu eelmine küsimus oli mehele, kellel paistab li
> saks ka Oidipuse kompleks olevat.

ma teen kõike teiste järel, nagu ahv noh!
 
Ingel, endine ingel 18. jaanuar 2015, kl 17.46
Need ahvid polnud miskd affijad...

Tuletagem meelde, kes hakkasid kasutama tööriistu, mis tegid uusi tööriistu?
Just!

Ja sellel üksteise tagaajamisel on üks reegel - püüdkem liikuda vastasuunaliselt. Siis on võimalus kohtuda...

Muidu nagu Päkapikk ja Maja... kord Päkapikk kodus ja Maja teda otsimas, siis jälle Maja kodus ja Päkapikk teda otsimas...
Nohhh, ajaviide seegi, kuid tulemus nadi...
:)
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.48
Liblet mäletad, tarkpea?
 
mehele 18. jaanuar 2015, kl 17.50
Lugenud olen, vaadanud olen, kohtunud ei ole...
seega: mäletan!
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 17.52
ja mis ta ütles siis?
 
Täitsa Blond 18. jaanuar 2015, kl 18.30
Tere Ingel!
Sa ei ole ometi nii rumal, et võtad tõe pähe kõike seda, mida siin avaldatakse?
See siin on täiskasvanute lasteaed, kus liivalosse, käike ja urge tehes tutvutakse tutvumisega.
Siin on psüühiliselt arengult mahajääjad, kes ei oska mängust osa võtta, vaid kasutavad juhust, et teiste liivalossid puruks peksta...kas otse toore jõuga või salaja selja tagant.
Siin on omad tossikesed, kes käivad kasvatajale kaebamas, et miks neid mängu ei võeta...
Siin on unistajad, kes kuskil nurga taga unistavad sellest, kui nad ükskord suureks saavad.....
See koht ei ole sobilik tutvumiseks....häda neile, kes seda teevad.
Omaśt kogemusest tean.
Üks on aga selge, siin avaldatu on kõik pullshitt.
 
HaukuvPeni 18. jaanuar 2015, kl 18.35
Täitsa Blond Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> Üks on aga selge, siin avaldatu
> on kõik pullshitt.

Blond! Väärt mõttetera. :-D

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 18.41
selge, blondi jutt on bullshitt.
 
Täitsa Blond 18. jaanuar 2015, kl 18.57
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 02.06.2015 23.17.
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 19.06
Siinsed teoreetikud, kroonikud, ütlejad, määrajad ja teadjad oleks nagu mingi noore ilusa naise keha liibuvates riietes-ta kohe niiväga tahab neist välja pääseda. Samamoodi igasugu inglite ja blondi helgemate päevadega-muu täieliku pullisita, ärapanemise, vangerdamise ja kekutamise peale üritatakse mõni päev mingit tabavat diipi panna. Nii, et keegi vist enam midagi vastu ei oskaks öelda. Siis tõuseks tädi koos oma tooliga arvuti tagant lendu nagu helikopter ja vaataks heldimusega pealt, kuidas maale maha jääjad tema õpetuste järgi ellu ärkavad.
Käige kanni, mutid, vähemalt mul pole küll nii lühike mälu, et teie varem aetud pläust ununeks. Hakake parem ise elama oma õpetuste järele. Teoreetikud.
 
Täitsa Blond 18. jaanuar 2015, kl 19.11
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 02.06.2015 23.18.
 
Täitsa Shreck 18. jaanuar 2015, kl 19.17
Ei, nüüd on vist pea nii heledaks värvinud, et mittemidagi ei mõika enam.
Muidu oli sul kolme tärni taga üks teine loosung delfi rahvale. Nüüd üritad juba issandale ka ära öelda või?
 
kadakatupp 18. jaanuar 2015, kl 19.18
muttide mälu on kardetavasti pikem kui mõne krigiseva sookooli meheau. Shreck neab ühel päeval kõik naised maapõhja ja teisel päeval kurdab, et armsaid, südamlikke noori kaunitare kuskilt võtta pole. ainult pensionärid pööravad tähelepanu ja sedagi kaastundest.
miks peaks üldse sinusugust vana igisevat koomikut tahtma keegi, oled küsinud endalt, Shreck?
 
targutav punapea 18. jaanuar 2015, kl 19.26
mina küll tahaks TS-i, kui ma noorem, vaba ja tutvuja oleks. jummala mõnus mees on, paneb muttidele otse kümnesse ja masajalad saab kõik üle loetud:D /ei väsi kordamast:D/
 
to kadakatupp 18. jaanuar 2015, kl 19.26
Häda sul nende võõraste meheaudega on? Oma mehe miniviiner ajab tigedaks või? Rahuldatud naine ei käi ringi mõeldes seksile ja suguelunditele.
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 19.27
laske edasi, päris hästi kukub välja :D
 
Täitsa Blond 18. jaanuar 2015, kl 19.31
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Täitsa Blond 02.06.2015 23.18.
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 19.31
ma räägin teile vahepeal siis...

tutvusin blondiiniga, eelarvamusega teatavasti. tänaseks on mul asi selge - ei ole asjad päris nii, kipub vastupidi olema. keskmine eesti mees pannakse ikka väga paika, mind kah, aga peale suuremat punnitamist. :D
 
kadakatupp 18. jaanuar 2015, kl 19.31
punapea targuta palju tahad, aga sa pole noorem, niisiis oled kah üks neist muttidest, kelle pihta Shreck oma mürki pritsib.
pritsiks vast muudki kui võimalus antaks ja meheau mahlad ammu kuivanud poleks.
 
Agnes 18. jaanuar 2015, kl 19.34
Tugeva enamuse alu teravalt valusate sõnavõttude ja seisukohtadega olen ma nõus ja enam tabavamalt öelda ei saagi..seepärast ei tasuks kaitstes vastu rünnata, vaid peegli ette minna. Endalgi.

- - -

Siinsed teoreetikud, kroonikud, ütlejad, määrajad ja teadjad oleks nagu mingi noore ilusa naise keha liibuvates riietes-ta kohe niiväga tahab neist välja pääseda. Samamoodi igasugu inglite ja blondi helgemate päevadega-muu täieliku pullisita, ärapanemise, vangerdamise ja kekutamise peale üritatakse mõni päev mingit tabavat diipi panna. Nii, et keegi vist enam midagi vastu ei oskaks öelda. Siis tõuseks tädi koos oma tooliga arvuti tagant lendu nagu helikopter ja vaataks heldimusega pealt, kuidas maale maha jääjad tema õpetuste järgi ellu ärkavad.
Käige kanni, mutid, vähemalt mul pole küll nii lühike mälu, et teie varem aetud pläust ununeks. Hakake parem ise elama oma õpetuste järele. Teoreetikud.
 
Täitsa Blond 18. jaanuar 2015, kl 19.36
Kas teie olete need, kes hüüavad sandile tänaval järgi ja irvitavad ta puuet?
Ma usun, et masajalgsed naised on niigi õnnetud ja seda ei paranda trenn ega toitumine.
Kõige tülgastavamad elukad siin maamuna peal on need, kes mõnitavad teiste välimust, ilguvad teiste hädade ja haiguste üle ja trambivad maaslamaja otsas.
Kolm tärni selle peale...
 
iuiuiuiuiu 18. jaanuar 2015, kl 19.37
krõbedal tupel häda shrekiga, ei lase elada ega onaneerida:D
 
Agnes 18. jaanuar 2015, kl 19.40
Parandus: M i n u l endalgi.
 
mees 18. jaanuar 2015, kl 19.40
jah, õige, alu
 
masajalg 18. jaanuar 2015, kl 19.40
ei ütleks, et kannatan kellegi teise hinnangu all või selle peale. eks ikka enda oma ole liiga valesti, ettekujutus laes ja ootused kõrgel..
 
kadakatupp 18. jaanuar 2015, kl 19.41
minu pärast onagu palju tahab, aga sookolli-peerul ei tasuks nina nii püsti ajada kui endast enam meest pole.
 
Shah 18. jaanuar 2015, kl 19.42
Võin sinna peegli ette minna ja mõõdulindi ka kaasa võtta aga mitte ei näe seal pensionieas masajalgset vaala. Ja tõmba leebet koos shrekiga, paras paar.
 
to kadakatupp 18. jaanuar 2015, kl 19.44
Sookollis on meest küll, kui igale tupele seda tõestama ei lähe. Võta vabamalt, naine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!