Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
lihtsalt niisama
 
kriitika kannatus 02. veebruar 2015, kl 18.44
kuidas see gripp ja kepp siis nagu punnnäoga sid- tomi välja kannatama peaks? igaühel oma mõõde ju. Vanale venelasele hea küll, teistele mitte. milles nagu küsimus?
assamall nüüd vana punnnäoga tom ise vä?
 
punnnäo sõnavõtud 02. veebruar 2015, kl 18.46
kepinälgas ja tulivihased 02. veebruar 2015, kl 18.38
eided purtsuvad jälle:D
--------------
see tomi enda kirjutaud kommentaar ju.
 
kadakajupp 02. veebruar 2015, kl 18.48
sid - mis kuramuse kauna sa keeranud oled, et sul lausa mitme nime alt üks kodanik kannul käib ja undab? pakkusid talle kunagi ühe punutud toote või?
 
Sid 02. veebruar 2015, kl 18.52
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sid - mis kuramuse kauna sa keeranud oled, et sul
> lausa mitme nime alt üks kodanik kannul käib ja un
> dab? pakkusid talle kunagi ühe punutud toote või?


Eks ta mingi vana armastus ole, arg nagu ta on, ei julge ennast näitama tulla. Aga mind ta ei sega, las vaevleb oma armuvaludes, mul täitsa lõbus lugeda. Mõni korralikuma meelega foorumlane püüab teda küll taltsutada, aga minu pärast võib siin edasi kiimelda. :)
 
kepinälgas ja tulivihased 02. veebruar 2015, kl 18.58
eided kannavad mesimummi tagumikku. ega naise tagumik läheb punni, kui ta meest ei saa:D
 
maitsed on erinevad 02. veebruar 2015, kl 18.59
tomi pärast naised siis kiimlevad? vaadaku pilte, kaob igasugune isu punnnägude järgi ära. selline hall pea ja prillid ja punnnäoga näoehitus lihtsalt on välistatud.
 
vanad venelased savad gripi 02. veebruar 2015, kl 19.02
kepinälgas ja tulivihased 02. veebruar 2015, kl 18.58
eided kannavad mesimummi tagumikku. ega naise tagumik läheb punni, kui ta meest ei saa:D
--------------
no tomi venelane sai gripi, kaua sa ikka ise pragusid täidad.
 
kadakatupp 02. veebruar 2015, kl 19.04
piripiiiga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tead tupp, praegu ma tõesti sain naerda :D. aitüma
> !

ei ole tänu väärt. eks see olegi minu missioon elu naljakaid külgi esile tuua. kuigi sid näeb kumminaise ventiili kaotamises kindlasti ka traagilisi varjundeid.
 
suguhaigused 02. veebruar 2015, kl 20.05
aga muidu osad suguhaigused näitavad ka palavikku, nii 38C, on ju? ja mujal mõnele teisele mehele tehtud oraalseks teeb kurgu valusaks?
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 16.13
pagan mina olen kogu aeg haiget kurku oraalseksiga ravinud. nüüd tuleb välja, et teeb kurgu valusaks.............
 
kadakajupp 06. veebruar 2015, kl 16.21
mind huvitab ka, millise suguhaiguse kliiniline pilt on palavikuga? süüfilise viimane staadium äkki?
 
võta heaks 06. veebruar 2015, kl 16.25
Herpes genitalis
 
kadakajupp 06. veebruar 2015, kl 16.30
mitte väga sage sümptom ja ilmselt esineb enim esmasel episoodil.
 
kadakatupp 06. veebruar 2015, kl 18.50
aidsihaigetel vist tõuseb ka palavik. ülejäänut sugutaudide puhul vist ainult tupp kiheleb ja armupalavik kimbutab. teoreetiku ettekujutus.
jupsik, muidu teadsid, et kumm kaitseb pahade haiguste eest ainult 85% tõenäosusega?
 
kadakajupp 06. veebruar 2015, kl 18.58
osade eest ei kaitse niigi suure tõenäosusega või siis üldse mitte. kasvõi selle sama genitaalherpese või siis HPV-viiruse eest.
 
nujah 06. veebruar 2015, kl 22.18
mis me sellest siis järeldame, et juhuvahekorrad tuleb üldse ära unustada ja seks üldse sel juhul kui kindlat partnerit pole, jõudu enda hõõrujatele siis...krt on alles elu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!