Saame tuttavaks
Mees tutvub iseteadva naisega
 
viimasele 08. veebruar 2015, kl 14.18
Arvad tõesti, et siin liiguvad päriselt iseseisvad ja targad naised? Neil muudki teha!!!
 
ahzooloogile 08. veebruar 2015, kl 14.28
See, et sina oma suguõdesid pidevalt maha teed, ei tõsta kuidagi sinu väärtust. Oled samasugune.
 
tibu 08. veebruar 2015, kl 14.49
Niiakaua on ja liigub ringi seda tüüpi Jussikesi, ei ole ka need naised üksi,kellel pole välimust,kellel on viimane lootus kadunud.:)))
 
konkurent tibule 08. veebruar 2015, kl 14.50
to 14.28

ahzooloog on mees, mitte naine,kes teeb oma suguõdesid maha. Ta on lihtsalt kade, et ei saa kott seljas naise juurest naise juurde rännata.:)))
 
Isemajandav naine 08. veebruar 2015, kl 15.08
Ma võiksin Sind oma tiiva alla võtta küll, oma korter ,auto ja sissetulek olemas, aga edasi? Otsustada mehe eest? Selline suhe oleks eos läbikukkunud, kuna ükski endaga hakkamasaav naine ei seoks ennast mittelugupidava ja otsustusvõimetu mehega:) Aga edu otsingutes!
 
edukas N 08. veebruar 2015, kl 20.14
Minu jaoks on alandav olla mehega, kes on ainult teistele näitamiseks. Ei tunne rõõmu sellisest suhtest.
 
HaukuvPeni 08. veebruar 2015, kl 20.21
edukas N Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Minu jaoks on alandav olla mehega, kes on ainult t
> eistele näitamiseks. Ei tunne rõõmu sellisest suht
> est.

Õige suhtumine! Hoia meest ilusti diivanil teleka ees. Õlu ja söök olgu alati serveeritud. Mees tunneb küll sellest rõõmu. Ja sina järelikult ka.
Ma pean vist ise plaani pidama hakkama. :-p

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Naomi 08. veebruar 2015, kl 20.33
Juku ise ei ole enam üldse sõna võtnud, vist on kirjadele vastamisega hõivatud... :P
 
Juku 08. veebruar 2015, kl 21.39
Tõsi on, et kirju on väga palju. Võtmata ma ei jää küll. :)
 
Täpsustus 08. veebruar 2015, kl 23.59
Sõnade tähendusest aru saamine võib olla erinev. Milline on sinu arvates iseteadev naine?
 
Muhaha 09. veebruar 2015, kl 09.52
Kirju on palju, aga kas ka normaalsetelt?
Siit saab ikka sulaselget s""tta!
 
;) 09. veebruar 2015, kl 10.08
Juku kirjutab isendale ja siis vastab neile:)
 
Noh 09. veebruar 2015, kl 10.11
Jah, nagu Muhv, kes endale kirju saatis :D
 
HaukuvPeni 09. veebruar 2015, kl 15.51
Kui peegli ees, meeldivas seltskonnas võib viina visata, siis miks ei võiks ise endale kirju saata?
Mis seal imelikku. ;-)

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
Noor naine 09. veebruar 2015, kl 16.14
Juku peres on püksid naise jalas.
 
HaukuvPeni 09. veebruar 2015, kl 17.24
Noor naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Juku peres on püksid naise jalas.

Eks katsu ise veebruaris ilma püksata väljas ringi lipata.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
kadakatupp 10. veebruar 2015, kl 12.45
hauduv peenis, aga märtsis mätas juba kuivem, tee siis proovi.
 
Prioriteedid Paigas 10. veebruar 2015, kl 13.36
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hauduv peenis, aga märtsis mätas juba kuivem, tee
> siis proovi.

ainult 19 tundi võttis tupevaresel mahlakalt satiirilis/humoorika vastuse väljamõtlemine, pole veel huumoritalendid Eestist lahkunud :P
 
kadakatupp 10. veebruar 2015, kl 14.40
oijahh mõne prioriteet on ööpäev läbi siin istuda ja lugeda minuteid, mis kellelgi vastamiseks kulus. ega tule selle peale, et kõik ei mõtlegi 24/7 foorumipahna peale.
pole veel netinohikud eestis välja surnud.
 
Prioriteedid Paigas 10. veebruar 2015, kl 14.59
Erinevalt tupevarestest kes siin kuust kuusse/aastast aastasse tuppedest ja peenistest igas foorumiteemas kraaksuvad on minu Prioriteedid Paigas ja arvutada oskan kiiresti, selleks ei kulu rohkem kui sõna tupp väljakirjutamiseks.
Ja kui veel see erakordselt produkiivne, mitmekesise huumori ja maailmapildiga isik püüab väita,et mina olevat fooruminohik, siis on tegemist juba kõrgeima pilotaažiga.
 
kadakatupp 10. veebruar 2015, kl 15.17
prioriteedimutt ära solvu, aga jätad mulje küll nagu peaksid arvet iga sõna üle, mis keegi kuskil kunagi poetanud. kuust kuusse ja aastast aastasse nagu ise ütlesid.
arvutamises oled tubli. mõni teine suudab veel kiiremini mõelda ja isegi mõtlemata postitada, kujutad sa ette? ei pea 19 tundi tingimata iga lause väljamõtlemiseks kuluma nagu sulle näib.
vareste kohta ei tea, aga mina maandusin siia mingi paar kuud tagasi, vist? aastast aastasse lugesid sa kellegi teise postitusi, keda minuks pead.
 
prioriteedid paigast ära 10. veebruar 2015, kl 15.18
Mis krdi huvi on mõnel kedagi lausa mööda otsinguid taga ajada?
Äkki pisike sõltuvushäire?
 
Prioriteedid Paigas 10. veebruar 2015, kl 16.03
No mis otsingut siin ikka kasutada, ükskõik milline teema ei ilmuks on tupevares oma ühetoonilise lauluga platsis,lisaks on tal veel üks või paar satelliitkalakest,kes tema erakordset ja peenetundelist huumorit õhevil olekuga takkakiidavad...
olles samuti ainult mõni aeg seda foorumit jälginud võiks isegi nende regatud nimed siiajuurde tuua kelle bipolaarsete alteregodega tegemist on vihjeks,et ühe thumbnail on punaste sukkadega.
 
prioriteedid paigast ära 10. veebruar 2015, kl 16.09
Mis teha, nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Mulle tupe huumor meeldib. Samuti need regatud tuped, kelle nime sa isegi suhu võtta ei taha:)
 
HaukuvPeni 10. veebruar 2015, kl 20.06
kadakatupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hauduv peenis, aga märtsis mätas juba kuivem, tee
> siis proovi.

Sa võid muidugi proovida aga ei pea Mang või mõni muu nõid olema, et sulle tupepõletikku märtsis mättal müramisest ennustada.

© Kõik õigused kaitstud... hammastega!
 
coco 11. veebruar 2015, kl 01.04
Tupepõletikku? :) Põiepõletikku ikka, ja selle võib saada isegi suvel, kui märjad bikiinid liiga kauaks selga unustad! Hoidke end
 
maitsed on erinevad 11. veebruar 2015, kl 01.42
Jonny Depp pole kunagi meeldinud. Täiesti arusaamatu, mille eest teda meheks peetakse.
----
nii nagu tomi-gi, kellele Jonny Depp väga meeldib.

Pole midagi parata, aga siiski meeldivad vaid tugeva kehaehitusega, pikad ja mehised MEHED.
 
Sid 11. veebruar 2015, kl 09.02
maitsed on erinevad Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Jonny Depp pole kunagi meeldinud. Täiesti arusaama
> tu, mille eest teda meheks peetakse.

Vahel ei jäägi muud üle, kui sinuga nõustuda. :D

Aga postituse mõistmiseks oleks võinud avada Juku meiliaadressi (libistad hiire Juku nimele ja näedki) ning kuulata seda lugu, mille ma sinna kõrvale panin. See oli lihtsalt üks rida sellest laulust. ;)
 
tegelikult on nii 11. veebruar 2015, kl 09.09
Shreckile meeldivad noored tüdrukud
Sidile meeldivad noored poisid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!