Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Tutvumise paradoks
 
naine40 Kallele 09. veebruar 2015, kl 21.16
Ma ei oska kedagi endasse armuma panna, see juhtub iseenest, kui juhtub.

kuidas seda mõista, nii mõistadki. Sõber otsib loomulikult omale ideaalset naist ja mina meest, sest meie suhe jääbki sõpruse tasandile. Loogiline ju?
 
Arusaadav on, et 09. veebruar 2015, kl 21.18
igal inimesel on oma saatus ja ka oma tunded, mida ta tunneb, mida tal on täiesti iseseisvalt õigus tunda, ilma, et keegi ette dikteeriks, kuidas ta peab seda tegema.

Te olete lihtsalt kohtunud. Mille põhjal võib teema autor väita, et just temasugune naine olekski selle mehe jaoks õige? Pikemal, ka lähemal suhtlemisel alles ilmnevad vastuolud ja kitsaskohad.

Ja kui autor ei ole solvunud, siis millest üldse probleemi teha, soovisid ju nagunii ainult sõprusega jätkata? Ja tõepoolest, nagu Ahzooloog ütles, see on hea võimalus tõestamaks, et sa ikkagi ei ole see õige. See ei tähenda, et teda välimusega rabad.

Isegi kui teema autor lihtsalt muretseb selle "sõbra" pärast, siis kes veel ei tea - mitte midagi ei juhtu ilma põhjuseta. Võib-olla on selle mehe kaitseingel just sellisel moel teda õigel rajal hoidmas, et ta saaks just tema jaoks vajalikud õppetunnid.
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 21.20
Ideaalseid inimesi pole ju olemas, aga samas kui partneris midagi ikka väga häirib, siis pole mõtet punnitada tõesti.
Mu küsimusel oli ikka väike tagamõte samuti:)
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 21.21
"teisalt - mul on üks, väga kindel ja ilmeksimatult äratuntav kriteerium, mille osas ma paraku kuidagi ei saa järelandmisi teha ning seda ei saa kunagi valesti tõlgendada samuti :)."

Mis see on?
 
Leonid Rotaru 09. veebruar 2015, kl 21.24
Suhtkoht lollus on hakata virtuaalis midagi määrama. 80% infost tuleb hääletoonist, zestidest, pilgust jms. Täiesti suvalist kirjutatud lauset, kui see just tipptasemel juriidiline või tehniline tekst pole, saab mõista mitut moodi.

40+ prouad, ärge elage oma elu keeruliseks. Elu on üürike, teie kahetsus saab olema pikk.
 
naine 09. veebruar 2015, kl 21.26
Kalle, muidugi sain ma aru:))

arusaadavale vastan, et me oleme rohkem kui kohtunud, me oleme SÕBRAD. Kahjuks teen ma talle haiget, aga see on tema valik.
Teema oli siiski muus. Kindlasti olen ka mina selliseid lolle vigu teinud, õnn, et ei saagi teada, kellest olen ilma jäänud.
Kahju, et on nii vähe neid, kes suudavad kaasa mõelda. Ülejäänud näitavadki ilmekalt selle probleemi sügavust.
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 21.32
Leonid sai ka pihta.
Kalle, tahad teeme katse? kui sa oskaksid sama küsimuse küsida, ma vastaksin sama saatusliku vastusega:))
 
Kalle. 09. veebruar 2015, kl 21.34
Naine40, mul on väga praktiline küsimus. Millised naised su sõbrale meeldivad? Mõtlen nii visuaalset, kui ka vaimset poolt.
 
lugeja 09. veebruar 2015, kl 21.34
naine 40, sa ei hiilga ju ise ka lugemisoskusega, kui oled siin materdamas kõiki neid, kes sinu teksti sinu moodi ei mõista.
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 21.40
´lugeja´, pole hullu, siin on igaühel oma paindumatu "tõde" ja ülejäänud on purulollid.
 
Miks 09. veebruar 2015, kl 21.44
ometi ei ole siiamaani "like" nuppu siia lisatud? Praegu tahaksin majavaimule ühe kliki teha :)
 
kadakajupp 09. veebruar 2015, kl 21.45
naine40 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "teisalt - mul on üks, väga kindel ja ilmeksimatul
> t äratuntav kriteerium, mille osas ma paraku kuida
> gi ei saa järelandmisi teha ning seda ei saa kunag
> i valesti tõlgendada samuti :)."
>
> Mis see on
> ?

intelligentsus ;).
 
naine40 Kallele 09. veebruar 2015, kl 21.51
Mina meeldin talle reaalselt, aga see polnud see küsimus. See ei tähenda nüüd seda, et ma sulle meeldiksin.
Tundub, et lugejad hakkavad vihaseks saama, et ma pole nõus kinnitama seda, mis on vale. näiteks pressitakse mulle peale solvumist, mis on naeruväärne.
 
lugeja 09. veebruar 2015, kl 21.53
tuli selline norimise tuju, vabandan juba ette, aga teatud intelligentsuse tase on meil kõigil, mis vahemikust alates naisele 40 sobib või hoopis millist tüüpi intelligentsust silmas pead?


ps kummitusel tunddub see üsna ok olevat
 
:)) 09. veebruar 2015, kl 21.59
Miks Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ometi ei ole siiamaani "like" nuppu siia lisatud?
> Praegu tahaksin majavaimule ühe kliki teha :)

siinses keskkonnas nimetaks seda siiski "ärapanemisnupuks". seda mansion just teebki.
 
coco 09. veebruar 2015, kl 22.00
Teemat lugedes tuli meelde see ütlemine, et õnnele tuleb anda võimalus..
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 22.04
´:))´ no Sulle siis "ärapanemisnupp", kui see nii hingelähedane on.

"Õnnele tuleb võimalus anda..." - iga võimalus pole tee "õnnele". Kuskohas see tõde siin on?
 
naine40 cocole 09. veebruar 2015, kl 22.08
Väga ilusti öeldud, lihtsalt ja lühidalt.
 
coco 09. veebruar 2015, kl 22.08
Muidugi võib sõnu segi paisata ja segaduses mõtte kaotada.
 
lugeja 09. veebruar 2015, kl 22.10
palju lihtsameelsust ...
 
"like" 09. veebruar 2015, kl 22.13
majavaimule 22:04 ja lugejale 22:10 ... :)
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 22.13
Kalle. Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, sa käitud lapsikult.


Lapsikult, isegi väga lapsikult, käitus naine40, kui ta tundis oma sõbra ära ja sellest talle märku ei andnud. Ka mul on siin tutvumise käigus tulnud ette, et näod on hakanud korduma, aga ma olen kohe sellest aru saades püüdnud vabandada ja taanduda. Pole kunagi tulnud pähegi sellest teemat teha. Miski ikka selle naine40 hinge närima jäi, et ta teema tegi. Ja ärge tulge mulle tõestama, et see oli sõbratunne, mis selleks sundis. Sõbrale oleks ta kohe märku andnud, mitte poleks siia tulnud arutama.

*Lugemisoskus on täitsa olemas, mõtte sõnadele annab aga oma kogemus.
 
:) 09. veebruar 2015, kl 22.16
Sid sa oled üks tubli ja mehine mees kui tümitad siin naisi. võta shreckil käes kinni ja minge ravile.
tolgused
 
naine40 09. veebruar 2015, kl 22.19
Jälle lahmimine. Sõbra tundsin ära viimases kirjas, kui ta kogemata mulle tuttavalt e-maililt vastuse saatis. Teema tegin, sest selliseid vigu teevad ilmselt enamus tutvujaid. Minu hinge närib mõte, et ka mina olen kindlasti sama teinud.
 
üks naine 09. veebruar 2015, kl 22.20
väga hea teema, kohe näha, kui erinevalt naised ja mehed mõtlevad ja asjadest aru saavad:)
mansion ghost 09. veebruar 2015, kl 22.21
Ühed ütlevad, et võta vastu kõik mida saatus pakub, teised soovitavad võtta (häda)vajaliku. Kui suured kellegi vajadused on. Kellegile piisab piskust, mõnele jääb ka kogu pakutu väheseks.
 
Sid 09. veebruar 2015, kl 22.22
:) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid sa oled üks tubli ja mehine mees kui tümitad s
> iin naisi. võta shreckil käes kinni ja minge ravil
> e.
> tolgused


Kas teemategija ei alandanud selle teemaga oma sõpra (meesterahvast muuseas)?

Eks igaüks saab selle, mille ta ära teeninud on. Mina olen igatahes rahul. ;)
 
:) 09. veebruar 2015, kl 22.25
tubli ja mehine mees oled Sid. anna aga kohe teada kui oma venelannaga midagi teed sest sedasi ju mehised mehed teevad:)
 
sidist 09. veebruar 2015, kl 22.29
Sid on masoon-pede, pede liba ja liba pede, teda naised ei huvita, talle meeldib sukki kanda, on nartsissist, kõik delfi seinad on ta oma pede nartsisistlikku möga täis pasandanud
 
üks naine 09. veebruar 2015, kl 22.29
Mansion võiks võtta rohkem vastu;) Puikled vastu aga tegelikult Sa (üksindusega) rahul pole. Ja muideks on sama viga,et võid 2,3 valesti kirja pandud lause, valest mõistmise pärast oma õnnele "jalaga anda". aga no kuna teemast aru ei saanud....siis nagunii sellest aru ei saa:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!