Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
35a mees tutvub naisega
 
Egon 21. märts 2015, kl 19.10
Olen 35.a. majanduslikult kindlustatud meesterahvas ja soovin tutuvuda naisega. Ma ei suitseta ja ei joo. Ma olen 174 cm pikk. Kui minuga kontakti võetakse siis soovin vastust järgmistele küsimustele: Millega tegelete vabal ajal? Kas saaks teie pilti? Kui pikk olete? Kus elate täpsemalt? Elan Tallinnas, Nõmmel. Ma käin vabal ajal rullitamas, suusatamas, kinos,looduses viibimas ja reisimas.Soovin, et naisel oleks aega minuga koos midagi teha. Liigun autoga. Saadan ka enda pildi kui naine minust huvitatud on.
 
Egon 21. märts 2015, kl 19.11
unustasin öelda, et otsin naist vanuses 24-36a
 
veel unustasid öelda 21. märts 2015, kl 19.53
mis autoga sõidad?
 
Egon 23. märts 2015, kl 15.13
Ökonoomse autoga, töötan firmajuhina ja teenin 2000 eurot/kuus.
 
Mauno 23. märts 2015, kl 15.39
Kas pepukat teed ja millist värvi stringe kannad?
 
Cäthlyn-Klärolyn 23. märts 2015, kl 17.30
Oumaigaad. Mingi hädise 2 kiloga ei tõmba tänapäeval ühtki ilusat naist.

Sealt lähevad sul maksud maha ja auto peale kütus, hooldus, ülevaade jne. Kui palju sealt üldse mulle shoppamise jaoks järgi jääb?

Kle, tõeline mees peaks andma mulle vähemalt 5000 eur puhtalt kätte igas kuus. :)
 
Egon 23. märts 2015, kl 18.32
Ei maksud ei lähe maha, selle saan ikka puhtalt kätte. Auto kütuse hind on kukkunud ka viimasel ajal. Ostan alati odavast Tallinna tanklast (Olerex) ja kliendikaart on ka olemas. Just täna tankisin hommikul hinnaga 1,046 eurot/liiter! Cäthlyn-Klärolyn kas te ise siis raha ei teenigi et sponsorit otsite?
 
Chätryyn 23. märts 2015, kl 18.40
Kas sul X6 on?:)
 
Egon 23. märts 2015, kl 19.33
Teate see on liiga kallis auto, ma otsustasin odavama auto kasuks. auto24.ee hakkavad X6 hinnad alates 24800 eur.
 
Angeelika-Pryscylla 23. märts 2015, kl 21.02
Odava autoga ilusat naist ostima?? Edu.ee
 
Angeelika-Pryscylla 23. märts 2015, kl 21.03
 
ikka eriline 24. märts 2015, kl 07.52
naiiv-loodab mingi odava hundai panniga naisi saada:)
 
Egon 24. märts 2015, kl 11.09
Siuke tunne on, et mõned naised vaatavad mehe autot rohkem kui meest ennast...
 
n 25 25. märts 2015, kl 00.34
Egonile:

Kui mehel pole kallist autot ja rahakott pole paks, siis miks ma peaksin sellise "mehe" peale üldse oma väärtuslikku aega raiskama?

Samahästi võin mõne rikka mehega välja minna, sest ma saan valida.
 
Ansip 25. märts 2015, kl 00.41
Jeerum, nii lolli kuulutuse esitaja küll edukas olla ei saa. Kui nii oleks, siis tõesti oleks me viie rikkama riigi hulgas...
 
Chätryyn 25. märts 2015, kl 00.54
Miinimum on X5.
 
Meryliis-Ceithlyn 25. märts 2015, kl 01.03
Mina alla X6 ei võta jutulegi. Mul on mehele kõrgemad nõudmised kui Chätryynil, kes teatavasti annab end liiga odavalt kätte. :)
 
Mees 25. märts 2015, kl 08.43
Mult on ka hakatud siin küsima mis auto mul on. Muideks mul on kaks autot, sellepeale selveri kassiirid kes siin kirjutavad kukuvad pikali :)

Vihje naistele, küsige parem palju auto maksis, kui staatust tahate teada, vana mudeli mersu on odav.

Naised kes esimesena auto kohta küsivad on vanuse poolest mulla lõhnaga ja hauda minemas, ei ületa latti. Siis solgivad teemat, kuna viinamarjad on hapud.

Panin ka normaalse kuulutuse ja vanuse piiri, ikkagi noor mees. Mingi vanamutt 40 julges ikkagi kirjutada, teine valetas nooremaks.

40 mees on täis elujõudu, naine on siis närtsinud, nii on.
 
Haha 25. märts 2015, kl 08.47
Vana BMW X6 saab kasutatult odavalt kätte, kas kõik siinsed naised lähevad siis alt märjaks ja annavad keppi, kui selline masin on?
 
Jah 25. märts 2015, kl 08.50
Siis lõdistab vanamutt jalgevahelt mäda uhke X6 nahast komfortistme peale.
 
neiu 25. märts 2015, kl 08.54
tänapäeval on hipsterinoormestel rula või jalgratas, isegi vanuses 30+

pealinnas kokkuhoidlik mees sõidab ühiskaardiga tasuta
 
beib 25. märts 2015, kl 10.29
kuukaart pu**i ja tagasi...irw
 
Skoda 25. märts 2015, kl 11.51
Kui on uus skoda octavia, kas siis põlgate ka mehe ära?

See on sama kallis, kui kasutatud X6.

Mina sõitsin bussiga 32 a vanuseni ja siis anti töölt skoda.

Need on vist nõukogude eesti ajast naised kes auto kohta küsivad, siis käidi mossega suvilas. Linnas ühiskaardiga tüdrukule külla minna pole ju häbiasi?

Tutvuks ka, 18-25a naisega.
bellamoor12@hotmail.com
 
Jaanika-Cyrchelea 25. märts 2015, kl 12.22
Ühiskaardiga sõidavad parmud. Väga haige! Jalgrattaga? No mida veel.

Kui mul kõige kallimat nahkistet all pole, siis märjaks ei lähe!
 
naine kulla lõhnaga 25. märts 2015, kl 13.03
Mina küsin ka mehelt, mis auto tal on, aga eesmärk on hoopis välja selgitada mehe kompleksid. Kui mees ütleb kohe, et Toyota Corolla või Q7, siis on OK mees. Kui toyotamees kukub vingerdama, siis on kompleksid oma auto ja edutuse pärast. KuiQ7mees sõidab kohtumisele romulast laenatud Sierraga, siis on tal paranoia kullakaevurite suhtes ja mõlemast peab eemale hoidma, sest nende kompleksid on siis palju ulatuslikumad.
 
Egon 25. märts 2015, kl 14.32
Ansip kui sa ei usu, et ma nii palju teenin, siis ära usu! Vaidlema ma ei hakka. Tõestama ka ma midagi ei hakka. Sinu enda probleem, et sa lihtsalt ei usu.
 
Egon 25. märts 2015, kl 14.34
n25 siin meie arvamused lähevad täiesti lahku, ma ikka kaldun arvama et mehel pole vaja mingit kallist autot endale et naist leida. Sobib ka uuem auto mis ei võta palju kütust või mille ostuhind pole kallis. Minuarust on see rohkem maitse asi.
 
Laura 25. märts 2015, kl 14.59
Ühel endast lugupidaval ja ennast väärtustaval 30+ mehel peaks ikka juba soliidne kuni 5 aasta vanune auto olema nagu nt BMW X6, Range Rover, Mercedese G-klass/S-klass vms. See näitab ka mehe ambitsioonikust ja töökust sest ilma nendeta selliseid autosid ei osteta.

30+ mees kellel endiselt odavama otsa Kia, Skoda või Fiat ei mõju paraku just eriti soliidselt. Nooremate meeste puhul on see veel mõistetav kui pole jõutud piisavalt tööturul olla.

See on kõigest minu arvamus-eks naisi ole erinevaid nagu ka mehi.

Lisaks peaks mees muidugi ka intelligentne olema. Põhikooliharidusega jõmm maasturiga pole ka hea variant.
 
M32 25. märts 2015, kl 15.13
Mul on uus skoda octavia, sõidaksin siiani bussi ja taksoga, aga töölt anti auto. Sõidan ka jalgrattaga, suvel igati parem. Ausalt öeldes auto seisabki niisama enamasti.

Palk on 3500 neto, selle eest saaks vana BMW liisida küll. Milleks? Et delfi eit arvaks, et ma ei väärtusta ennast?
 
Egon 25. märts 2015, kl 15.14
No mul on kesk-eri haridus. Ma ei valinud X6 kuna see on uuest peast ostes ikka liiga kallis.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.