Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
35a mees tutvub naisega
 
hje 25. märts 2015, kl 15.15
30+ mees võiks juba nii iseseisev olla, et valib auto vastavalt vajadusele. mingi muti leidmine küll esmavajaduste hulka ei käi, et selle tarbeks eraldi mingi roostetav junn osta. korralik maja või korter on muidugi iseasi, aga ega sinna igat vuhvat ka sisse ei tooda. 30+ mees peaks juba oskama valida
 
nali 25. märts 2015, kl 16.26
30+ mehel 5a vana luksauto ei näita tema taset heas mõttes, vana luksauto ostetakse kõvatamiseks, aga bensuraha pole.
Autol peab olema garantii, st auto on alla 3a vana!
Vana põlvkonna mitmenda ringi X6 on kehvem tase, kui uus skoda.

Lit.d delfist küsige auto passi ka näha.
Mis teeb 30+ delfi l.i väärtuslikuks? Pekid ja nõudlikus, muud neil pole.
 
Egon 25. märts 2015, kl 18.11
BMW X6 võtab linnas 13,2 liitrit / 100km. See on ikkagi väga palju uuema auto kohta!
 
To Egon 25. märts 2015, kl 18.53
3l diisel võtab linnas 6,8l, ametlikud andmed kodulehelt
 
Egon 25. märts 2015, kl 19.13
Jah, aga see maksab 68900 eur!
 
Juuli 25. märts 2015, kl 22.16
Minagi soovin tutvuda mehega tõsisematel eesmärkida.Huvitav, et tutvust sõlmides ei tule ma isegi selle peale, et uurida automarki :) Sõitku või trolliga ausõna
 
n 23 26. märts 2015, kl 09.52
Juuli, sa pole vist eriti ilus?
 
Kassisõber 26. märts 2015, kl 10.06
Olen olnud alati seda meelt, et auto peab enda oma olema, kui ma peaksin maksma pangale iga kuu kuuajase igapäevase taksosõidu raha ning auto kuuluks pangale(liisingule), siis pigem sõidakski taksoga.
Pole mõtet võrrelda mingit steroidiškodat 1,2l tfsid
normaalse premiumautoga olgu seal vanusevahe kasvõi viis aastat,ei aita ka kehtiva garantii taha pugemine, sest see on niikuinii virtuaalne ja kui midagi peaks juhtuma on see alati "omaniku süü", aga igaüks elab nagu oskab,kuigi viimasel ajal tunduvad skoodamehed vähemalt jutu järgi kõige targemad olevat. :)
 
n 23 26. märts 2015, kl 10.37
Kui sul on valida, kas tõesti lähed mingi skoodamehega välja?

Sõprade ees vähe mark maani ei ole või??
 
kuupealt kukkunu 26. märts 2015, kl 10.42
Loen ja imestan. Tänapäeva naiste väärtushinnangud on ikka uskumatud. Kui nüüd mängida mõttega, et võtta mehelt ära see viimase peal auto ja muud riistapikendusena mõjuvad vidinad, siis mis omadused alles jäävad?
Ja naistel samuti. Eemaldada kunstküüned, -ripsmed, -tissid, -juuksed, mis alles jääb? Tühi kolp, kus vihisev tuul keerutab erinevaid automarke ja firmamärke ringi.

See, mida inimene ise väärt on, ei loe enam mitte mõhkugi. Ilmselt ollakse nõus näiteks taluma ka mehe poolset terrorit, kel on küll uus ja uhke auto, aga muidu on aferist ja närukael, kes teistest igapäevaselt üle sõidab ja muidu empaatiavõimetu on. Peaasi, et saab mingil mõttetul nahkistmel märjaks minna.

Kolin nüüd kuu peale tagasi, geront nagu ma olen.
 
Realist 26. märts 2015, kl 11.01
Ega ilmaasjata pole sellel videol 4 miljonit vaatamist:

https://youtu.be/EsWAPtwDkxw
 
Sheba. 26. märts 2015, kl 11.35
kuupealt kukkunu
26. märts 2015, kl 10.42


Loen ja imestan. Tänapäeva naiste väärtushinnangud on ikka uskumatud. Kui nüüd mängida mõttega, et võtta mehelt ära see viimase peal auto ja muud riistapikendusena mõjuvad vidinad, siis mis omadused alles jäävad?
................................

Siis jäävad alles need mehe omadused ja oskused uuesti kõik need vidinad endale muretseda.
 
Rudolf 26. märts 2015, kl 11.54
Kas sellel X6 nimelisel parketimaasturil mingeid positiivseid omadusi kah on, või on ainuke silmapaistev omadus olla rumalate naiste magnet?
Ma ei saa nimelt üldse aru, miks peaks mingi mees oma oskuste ja omadustega püüdlema justnimelt sellise auto suunas. Mida paganat nende rumalate naistega ikka peale hakata, kellel juba uue BMW nahkistmes niisama märjaks läheb?
 
rumal naine 26. märts 2015, kl 11.59
Ma ka ei taipa, miks läheb meestel kõvaks vaid ilusate naiste peale, olgu nad kasvõi rumalad.
 
Rudolf 26. märts 2015, kl 12.20
Eks X6 meestele vast polegi muu oluline, kui see, et naisel istme peale märjaks läheks. Siis nende hulgast, kellel läheb, valitakse kõige ilusam ja elu ongi lill. Tarkus - no kellele seda veel vaja läheb.
 
??? 26. märts 2015, kl 12.55
X6 meeste autoistmed on vist väga plekilised...öäkk.
 
Loogik 26. märts 2015, kl 13.05
kuupealt kukkunu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui nüüd mängida mõttega, et võtta
> mehelt ära see viimase peal auto ja muud riista-
> pikendusena mõjuvad vidinad, siis mis omadused
> alles jäävad?
> Ja naistel samuti. Eemaldada kunst-
> küüned, -ripsmed, -tissid, -juuksed, mis alles
> jääb? Tühi kolp, kus vihisev tuul keerutab
> erinevaid automarke ja firmamärke ringi.


Siis juhtub niimoodi:

https://youtu.be/OAEHa7FtlM0?t=32s
 
arukas naine 26. märts 2015, kl 13.29
Järelikult olen mina väärt meestele sobilik. Olen tark aga mitte ilus.
 
Evolutsionist 26. märts 2015, kl 15.33
_Olen tark aga mitte ilus._

Tubli, et seda tunnistada julged. Sellest järeldubki, et millepärast peaks edukas mees sind valima? Samahästi võiks tarka juttu ajada meessoost sõpradega ning peale tööd minna välja ilusa välimusega blondiin-bimboga, kes erutab meest.

Ennast targaks pidavad naised on ka kõige suuremad NÄÄGUTAJAD, kel on pidevalt tarvis tõestada oma tarkust ja niimoodi oma suhe ära rikkuda. Milline mees tahaks elada koos sellisega? Nimeta 1 mees, kes erutub sellise asja peale.
 
Rudolf 26. märts 2015, kl 17.28
Enda targaks pidamine ei võrdu tarkusega. Targalt naiselt ei ole mina veel näägutamist kuulnud.

Samas mis probleem siis ikka niiväga oleks elada koos naisega, kes on mehest targem mingis vallas? Saad ju vabalt jätta selle valdkonna otsused naise teha. Saabki rahulikult kontsentreeruda nandele asjadele, milles ise parem oled.
 
arukas naine 26. märts 2015, kl 17.29
See oli provokatiivne lähenemine minu poolt. Arvan, et väärikas ja arukas naine ei pea ennast siin lihaturul pakkuma. Minu ilu ja välimust saab hinnata vaid see mees, kellest ma huvitatud olen.
 
Arvamus 26. märts 2015, kl 18.38
5 a vana luksauto (küproki paigaldamise raha eest) on pigem maakohtades in, kus ossid kuulavad masina kõrval tümakat.

Uus skoda, passat, audi a6 võiks näidata, et mees ostis pereauto ja mõtleb kokkuhoidlikult.
 
Rudolf 26. märts 2015, kl 19.38
Eks elu ole tegelikult balansis:
Lihtsakoelistele naistele, kes panevad kogu mehe olemuse paika ainult tema auto järgi, sobivadki lihtsakoelised mehed, kelle kogu olemuse saab paika panna nende auto järgi.
 
arvan 26. märts 2015, kl 19.54
Kui mees sõidab näiteks G-ga, siis näitab see midagi rohkemat kui lihtsakoelisust.
 
Egon 26. märts 2015, kl 21.42
Teema läheb juba offtopic-uks kätte ära siin. Tundub, et siit küll naist leia. Õnneks on teisi kohti ka netis kust naist leida.
 
Tsikk 27. märts 2015, kl 00.14
Einoh, kuulutus on ju ok, aga nii kui sa oma autoeelistus kaitsma hakkasid, vajus ära :) Mingid trollid siin provotseerivad, neid ei pea ju uskuma. Tibid, kes siukseid autosid taga ajavad, ei landi siin naistekas. Suva see auto ju.
 
N28 27. märts 2015, kl 06.27
No mille üle te siin vaidlete. Selge on see, et meeste poolt on eelisseisus need, kes on edukad (raha, edukus, mõistus) ja naiste poolt need, kes on ilusad. Mida rohkem edukust või ilu, seda rohkem saab turul soovi korral kaubelda. Nt väga rikkal mehel on võimalik endale välja kaubelda väga ilus ja tark naine, kuid vähem rikas mees peab leppima ainult ilusa naisega. Rikas, tark ja hea mees üldjuhul ei võta endale peletist naist ning ilus, tark ja hea naine ei võta endale üldjuhul vaest meest. Harva on nii, et edukal mehel on õudne krõll kõrval ja piltilusa (maitsekal, stiilsel) naise kõrval töötu harimatu kaltsakas. See on igivana loogika ja üldjuhul ka nii toimib.

Silmakirjalik on naisi hukka mõista, et naised tahavad ilusat autot ja raha, samas kui mehed ise tahavad piltilusat naist.
 
42 aastane mutt artikli autorile 27. märts 2015, kl 07.58
Tead, ma arvan, et sa leiaks omale hingesugulase (kui sa seda üldse otsidki) sealtsamast, kus kõiki oma vabaaja tegevusi tegemas käid.
 
42 aastane mutt artikli autorile, veel 27. märts 2015, kl 08.01
See, kas mehel on 2000€ palk + firma + auto jne, ei määra.
Sul võib olla kallis maastur ja hea sissetulek, aga kui sa ise oled iseloomult mõttetu mees, siis jääd sa iga kell mingile Ladaga sõitvale vennale alla.
 
Tõstajs latti 27. märts 2015, kl 09.01
5 a vanuse mersu maasturi või X6 saab odavalt osta.
Ja siin juba naised sillas.

Tase võiks olla X6 mis 100 000 maksab, mitte Leedus kokkuklopsitud paarimillise km läbisõiduga, mis on keritud tagasi. Hind 8000 eur.
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.