Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
35a mees tutvub naisega
 
autu 03. aprill 2015, kl 14.54
Laura Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ühel endast lugupidaval ja ennast väärtustaval 30+
> mehel peaks ikka juba soliidne kuni 5 aasta vanun
> e auto olema nagu nt BMW X6, Range Rover, Mercedes
> e G-klass/S-klass vms. See näitab ka mehe ambitsio
> onikust ja töökust sest ilma nendeta selliseid aut
> osid ei osteta.
>
Sõltub inimesest, üks osa nimetatud autoomanikke on näiteks edukate firmaomanike võsukesed, kes töötavad samas kohas, kus nende ema või isa. Ise väga palju vaeva ei viitsita näha, kui korra aastas nurutakse osa vanemate firma dividendidest, et siis vinge auto osta ja näiliselt edukas olla.
Teine asi on auto praktilisus, kui töö ei nõua sadade km läbimist, siis mis point on osta endale 10 aastat vana Range Rover, kui selle eest saab uue Skoda või Kia?
 
Amalie 03. aprill 2015, kl 15.10
Rudolf, sa seletasid nii ilusti, et mulle ei jätnud enam võimalustki:)))
Polegi muud lahendust, kui et usaldada rohkem oma sisetunnet, mitte ülemõtlemist ja sissejuurdunud hoiakuid. Kahjuks pole ka sellest abi. Lihtne on ennast muuta, aga järjest satun meeste otsa, kes usaldavad enne must-valgel kirja kui et vaataks ridade taha.

autu, sinus räägib järjekordne võltsmüüt edukate firmaomanike laiskadest võsukestest. Mingi tilluke osa on kindlasti ka selliseid, aga reeglina on haritud, intelligentsete ja edukate vanemate lapsed samasugused, sest on saanud vanematelt head geenid, lisaks on nad kasvanud edule ja haritusele orienteeritud keskkonnas. Minu tutvusringkonna edukate vanemate lapsed on nii tublid ja iga nende samm on tulevikule orienteeritud, et mina tunnen end nende kõrval lausa äpuna.
 
autu 03. aprill 2015, kl 15.31
Amalie Kirjutas:
-----------------------------------------------------
>
> autu, sin
> us räägib järjekordne võltsmüüt edukate firmaomani
> ke laiskadest võsukestest. Mingi tilluke osa on ki
> ndlasti ka selliseid, aga reeglina on haritud, int
> elligentsete ja edukate vanemate lapsed samasuguse
> d, sest on saanud vanematelt head geenid, lisaks o
> n nad kasvanud edule ja haritusele orienteeritud k
> eskkonnas. Minu tutvusringkonna edukate vanemate l
> apsed on nii tublid ja iga nende samm on tulevikul
> e orienteeritud, et mina tunnen end nende kõrval l
> ausa äpuna.

Ei tasuks geene ka ületähtustada, loomulikult on alati erandeid. Tahtsin lihtsalt tähelepanu juhtida selle, et kalli automargi ja firma omanik ei pruugi alati olla see, kellena välja paistab, töökas ja arukas st. võimekus saavutada stabiilne edukus.
 
sõna sekka 03. aprill 2015, kl 15.51
Alati ei osata sõnastada, omadusi, oskusi, mida teises päriselt hinnatakse. Virtuaalselt väljendavad naised sageli, et otsivad kõrgharidusega, töökat, endaga hakkamasaavat meest. Tegelikkuses võivad seepeale reageerida hoopis mehed, kellega reaalsus midagi peale pole hakata. Näiteks kõrgharidus võib mehel ju olla, aga kuidas või mis hinnaga see saadud on? Mida hakkaks naine peale "kõrgharitud" siidikäpast mehega? Töökuse omaduse peale võivad jällegi reageerida mehed, kes 24/7 on hõivatud, kuid kas naine sellisega leppida suudaks? Endaga hakkamasaamine on jällegi suhteline, kui mees elab kuidagi ära, siis tähendaks see, et ta saab endaga küll hakkama, kuid kui väljaskäimistest koos mehega võib naine ainult und näha, siis ei usu, et see on miski, mida tegelikult otsitakse.
 
kevad südames 03. aprill 2015, kl 16.28
Amalie ja Rudolf, kui huvi teineteise vastu on juba nii suureks paisunud, et iga päev delfi foorumis üksteise vastukaja ootate, siis kas poleks lihtsam privas edasi suhelda? :)
 
Rudolf 03. aprill 2015, kl 16.31
Amalie, ega siis võimalused ei kao koos selgitustega.;)

Selles osas olen täiesti nõus, et sisetunne on enamasti see kõige täpsem indikaator. Igasugune mõtlemine ja ülemõtlemine ja siis veelkord ülemõeldu ülemõtlemine viib pahatihti tegelikkusest hoopis kaugemale.

Enda muutmise oskus on muidugi hea. Minagi püüan maailma muuta paremaks ja teen seda sellega, et proovin muutuda ise paremaks inimeseks. Mõnikord rohkem, mõnikord vähem õnnestunult.:)

Aga teinekord ei piisa ainult enda muutmisest. Kui kalamees koguaeg sama jõe ääres sama võrguga kalu püüab, siis erilist vahet ju ei ole, kas jalas on vööni kummikud või kummist plätud, senikaua, kui jõgi ja võrk on samad, siis on tõenäoliselt ka kinnipüütud kalad üsna sarnased (kuigi, üllatusi esineb, kasvõi üksiku kalossi näol :)).

Rutiinist väljumiseks võiks ju omad sõelad koju jätta ja kohvitassi taga arutada parimaid meetodeid nõlte heinast eristamiseks :)
 
Rudolfile 03. aprill 2015, kl 16.36
Miks mitte, külastusvisiidiga? Oma silm on kuningas. ;)
 
kassihiiremäng 03. aprill 2015, kl 16.46
Nii tore, et Ruudi julges lõpuks ka oma maili avaldada, et Ami saaks ühendust võtta ja kohtingu aja kokku leppida. Äkki tõmbab Ruudi juba täna-homme merest "kalossi" välja? :)
 
Amalie 03. aprill 2015, kl 19.04
Minu kontakt on mrs.amalie@gmail.com
Loodan, et mu kiri jõudis õige Rudolfi postkasti.
 
mary 03. aprill 2015, kl 21.09
Siis on Rudolfil juba postkast täis ;)
 
Rulfi 04. aprill 2015, kl 03.25
on tegija!:)
 
mary 12. aprill 2015, kl 07.07
Kirju tuleb.
 
Rudolf 13. aprill 2015, kl 12.56
Mary, kas sa ootad siin avalikku raportit minu postkasti sisu kohta, või vihjad, et ise kirjutasid midagi?
 
mary 13. aprill 2015, kl 13.31
Mis sa ise arvad? :)
 
Rudolf 13. aprill 2015, kl 14.34
Kui oma postkasti sisu järgi arvan, siis ilmselt tahad raportit. :)
 
Egon 31. mai 2015, kl 10.20
nüüdseks olen juba leidnud endale naise Tallinnast
neti kaudu ikka jah, aga ei hakka avaldama kuskohast
mul läks see suht kiirelt, ainult 2,5 kuud järjest väga aktiivselt otsisin netis. Tean, et mõni otseb raudselt kauem, aga no mis teha...
 
to Egon 01. juuni 2015, kl 01.23
Avalda, kust siis leidsid?
 
X6 01. juuni 2015, kl 05.04
ostsidki X6 ja võtsid Chätryyni ära või?
Selle teema postitustele ei saa vastata, sest teema on moderaatori poolt lukustatud.