Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas mutile sobib miniseelik?
 
Imestunud 10. aprill 2015, kl 20.02
Täna nägin linnas miniseelikus vanamutti. Mutil oli vanust ca 50, aga riietus nagu noor plika. Pika säärega kontsasaapad olid ka. Ta oli küll sale, aga minu arvates teatud vanusest peaks ikka soliidsemalt riides käima.
 
snjf 10. aprill 2015, kl 20.07
A kust sa tead, vbl oli tegemist pisut elust räsitud noore plikaga?
Ja kas mitte saledad ei või endale kõike lubada? Vaat need vaalad, need peavad eluaeg riides käima nagu nunnad:D
 
alu 10. aprill 2015, kl 20.08
Miks? Tasuta huumorit ei oska hinnata või? Mingi vöö koguka ja vänderdava tagumiku otsas kontsadel paneb isegi vana toomase muigama.
 
Imestunud 10. aprill 2015, kl 20.09
Ei no see oli ikka mutt mis mutt!
Vanamooridel hakkab kevadel katus sõitma vist :D
 
ehh 10. aprill 2015, kl 20.16
imestunud, sa ikka tead, kuidas miniseelik välja näeb?
 
Vist kadedus tapab ?!? :( 10. aprill 2015, kl 20.19
Riietus,kui FIGUUR LUBAB ,ei peaks nüüd küll passiandmetest sõltuma ja veel sellist arutelu väärima!
Küll aga on väga kole vaadata paljulapselist ema, vanuselt üle keskea, poliitprostina isegi riigikokku pürgijat kaetud väga paljude tätoveeringutega,seda enam, kui igal võimalikul ja võimatul juhul seda ise näitusele sätib!
VAAT SIIN SÕIDAB KATUS! Ja lähisugulastest kahju :(
 
vanamutt siis 10. aprill 2015, kl 20.21
Mina imestan veel rohkem. Mingi tropp leiab, et mina pean riides käima nii, et tema rahule jääks. wtf???
 
Imestunud 10. aprill 2015, kl 20.32
Mul pohh, käi riides kuidas tahad, aga sul on oht sattuda naerualuseks.
 
las mutt olla 10. aprill 2015, kl 20.47
kui mutt on ok ja vormis, mis siis on? kardad, et annab sinule silmad ette? loppis ja lohvakad mutid on kordades hullemad.
 
Maiu 10. aprill 2015, kl 20.56
Kui mutile metroo sobis, miks mitte siis mini?
mansion ghost 10. aprill 2015, kl 20.59
Saagu rahu maapeale :)
Pea kõike on nähtud, mutikesi roosas ja minis, saledamaid ja jämedaid, noorukest piffi minis(pigem mikros) tuule ja külma käes sinine nagu külmleti kana.
Aga käigu või palja tagumikuga, kui omale meeldib. Kellele vaatepilt ei meeldi võib ju mujale vaadata ;)
 
njahh 10. aprill 2015, kl 21.39
50 pole veel miski vanus ja nii mõnigi ses eas annab noorematele oma figuuriga silmad ette.
Pigem on koledad paksukintsulised minis või retuusides. Millegipärast paksud vanemad naised minis ei käi. Küll teevad seda noored.
Ja üldse ei saa ma pihta, miks paksud plikad arvavad, et nad on skinniteksades või retuusides ilusad?
 
beibele 10. aprill 2015, kl 22.15
Tänapäeva koolinoored on juba nii paksude postamentide ja reitega , et annab imestada .
 
alu 10. aprill 2015, kl 22.18
Millegipärast ajab vanem ja tüsedam naine minis siiski rohkem muigama, kui sama mõõtu noor naine. Vahe on sees, kui aus olla.
 
kadakajupp 10. aprill 2015, kl 22.19
kumb siis on - kas tüsedam või sama mõõtu?
 
tupeseenele 10. aprill 2015, kl 22.26
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kumb siis on - kas tüsedam või sama mõõtu?

kas see küsimus tekitab tupevooluse, mille tõttu seene sügelus väheneb?
 
pähh 10. aprill 2015, kl 23.09
krt ma lugesin pealkirja, et "kas mulle sobib miniseelik" ja lootsin pilte ning jõhkrat mõnitust leida. täielik pettumus.
 
misasi see miniseelik üleüldse on? et kustmaalt algab mini? 10. aprill 2015, kl 23.22
no alul läheks raudselt kõvaks, kui pesulaud käiks lotendavate säärsaabastega ja minis, ta usnustab oma ümarad reidki ära siis, kui ila tilgub, aga pisike väikemees jälle tudumas..ei aita isegi tissitu pesulaud seelikus.

mis siis veel figuuri omavast naisest rääkida.
 
alu 10. aprill 2015, kl 23.30
Seda ma ju räägin, et figuurikas mutt minis oma laia tagumikku tähendusrikkalt vänderdamas on päeva nali.
 
alu 10. aprill 2015, kl 23.49
kadakajupp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kumb siis on - kas tüsedam või sama mõõtu?

Rahu, ainult rahu, soovolinik. Hiiglasliku tagumiku otsa veetud napp ja liibuv mini on sama seksikas ja pilkuköitev kui ta on seda näiteks sandra bullocki seljas. Peace!
 
kadakajupp 11. aprill 2015, kl 00.05
kirjas oli, et "ta oli küll sale" - kus krt sa selle hiiglasliku tagumiku võtsid? muu meelevaldselt tõlgendatud osa jätan kommenteerimata.
 
to imestunud 11. aprill 2015, kl 00.59
ja kelle naerualuseks? sinusuguse? kujutad tõesti ette, et see võiks neile kuidagi korda minna? haha, selles eas heas vormis naised on sedavõrd enesekindlad, et neile lähevad korda ikka vaid nende arvamused, kellest nad ise ka midagi arvavad.
nii et võta vabalt.
 
alu asjatu mure 11. aprill 2015, kl 01.35
kuna alul ei tõuse nagunii, siis võtab sappi pritsima küll. see on ka selge.
 
suitsupääsuke 11. aprill 2015, kl 09.26
Mulle on elu õpetanud, et ei tasu kritiseerida, ühel päeval võin ise olla samasugune :)
 
punapea 11. aprill 2015, kl 09.30
ilusale naisele sobib kõik, vanusest sõltumata, arvan ma. naise vanusefoobikud, naise keha kritiseerijad ei ole mingid arvamusliidrid.
teema autor ilmselt nägi midagi inetut, järelikult sellele mutile ei sobinud, kui silma riivas.
 
alu 11. aprill 2015, kl 10.38
Ega jah, miks ei võiks samas 5kümbine mutt käia ringi nagu gümnaasiumi lõpetaja. Peensused, nagu ümarad või soonilised sääred miniseeliku alt võib ju vaataja või nägeja mõelda lihtsalt ilusamaks. See katab kõik, nagu küünelakk küüneseene:-)
 
doktor 11. aprill 2015, kl 10.59
alu

küüneseene raviks on spetsiaalsed vahendid. mine küsi apteegist! lakiga teed asja ainult hullemaks.
 
ohhhh 11. aprill 2015, kl 11.14
Ju sa nägid varajases keskeas äraräsitud naist,kes käis mehejahil, et järjekordset titte plaanitseda, siis ei pea tööle minema, saab lapserahakest juurde.
 
teemaalgatajale 11. aprill 2015, kl 11.38
Tegelikult hästikasvatatud ja viisakas inimene ei kasuta sellist väljendit nagu mutt.
Ümberringi on nii palju kauneid noori...mina ei saa aru, kuidas saavad silma jääda ainult koledad ja inetud.
 
tean 11. aprill 2015, kl 11.42
tean mitmeid 50 ringis naisi, kelle sääred ongi nagu gümnaasiumiplikal, ei ole soonilised, kuivetunud ega ka paksud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!