Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas mutile sobib miniseelik?
 
suitsupääsuke 11. aprill 2015, kl 12.29
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ega jah, miks ei võiks samas 5kümbine mutt käia ri
> ngi nagu gümnaasiumi lõpetaja. Peensused, nagu üma
> rad või soonilised sääred

Öeldi ju, et sale naine oli. Sul on nii tugev stereotüüp mingis vanuses naistest, et seda vist miski ei murra. Selles vanuses on mõnel suurepärane keha, eriti kui on trenni tehtud elu jooksul.
 
to tean 11. aprill 2015, kl 14.48
aga nägu nagu kuivanud järve põhi!
 
tean 11. aprill 2015, kl 16.06
Näen oma töö tõttu naiste ihusid päris lähedalt ja tean ka nende vanust. Mitte iialgi ei vii mõnede vanust ja välimust kokku ja seda mõlemas suunas. Mõned naised võivad end vabalt 10-15 a nooremaks valetada.
 
gea 11. aprill 2015, kl 16.19
ega vanus pole külge kirjutatud, riietust tuleb kanda vastavlt figuuri ja naha jm väljanägemisele.

kahjuks näeb pisut liiga palju kohatult riietuvaid inimesi, nii noori kui vanu.
noorte puhul võib selle kogenematuse süüks panna, aga piinlik on vaadata küll kõhetute kortsus põlvedega miniseelikus vanemaid naisi.
 
to gea 11. aprill 2015, kl 16.43
rumalus ei küsi vanust. sama kohatu on vaadata noori naisi ja tüdrukuid, kellel pekid ripuvad üle puusapükste ja reied on jämedamad kui teise vöökoht.
 
alu on seniilne 11. aprill 2015, kl 17.02
alu on seniilne, milline paks ja vana sooniva rinnhoidjaga ta enda ema oli, ta kannab selle stereotüübi üle nüüd kõigi vanuses naistele, kes pole viimati 14 ja pesulauad. aukudega.

samas unustanb ära oma ülekaalulise kere ja ümmargused reied, mis alati märjaks saavad, kui kusel käia. sellest siis hais.
 
eelmisele 11. aprill 2015, kl 17.16
oled ise seda haisu tema juures nuusutanud?
 
Rebane 11. aprill 2015, kl 17.40
saan kohe 50 ja panen südamerahus mini selga; mul on mitu korda ilusamad jalad, kui tänapäeva täissöönud noortel plikadel:)
 
delfi kana 11. aprill 2015, kl 17.47
Ma sama vana peaaegu ja eile pidi üks rattur ülepeakaela käima, kui jäi pea tagurpidi mu säärejooksu sõidu pealt passima.
 
to delfi kana 11. aprill 2015, kl 18.06
Vahel vaadatakse ka kohatut väljanägemist teelt väljasõidu hinnaga
 
mutt 11. aprill 2015, kl 18.06
Aga ma ikkagi ei saa aru, miks ma peaks teiste arvamuse järgi riides käima?
Paljugi mis arvatakse, sobib või mitte, mina kannan ikkagi seda, milles mina end hästi tunnen. See lambametraliteet, et teiste arvamus on tähtsam kui enda oma, võiks siiski lõppeda....aga paistab, et mõni ei julge kodust ka välja tulla, kui ühiskond pole seda heaks kiitnud.
 
to mutt 11. aprill 2015, kl 18.10
delfis saab vaid meestelt heakskiitu paluda, mina pean end isegi zenja vookinist moeteadlikumaks.
 
suva 11. aprill 2015, kl 18.27
Kui jalad ei olnud kõverad või paksud-milles probleem?
 
delfi kana 11. aprill 2015, kl 18.54
Kellegi vana mehe soovmõtlemine ei muuda mu jalgu koledamaks. Tean täpselt, mida vaadataks ja miks.
 
to delfi kana 11. aprill 2015, kl 19.48
Mõelda võib muidugi kõike ja ettekujutada samamoodi. Vanamees-lubage natuke suunurki liigutada:P Ma pole öelnud, et kole, lihtsalt mina vaatan paljusid ja mitte sellepärast, et naine kuidagi sensuaalne oleks, lihtsalt niisama. Mõnel vändal tõuseb muidugi ka hundinuia peale.
 
alu 11. aprill 2015, kl 22.20
Jajah. Üks ninatark siin mainis,met selles vanuses on mõnel suurepärane keha eriti kui on elu jooksul trenni tehtud. Kui on, irw. Reeglina pole, on vaid põhjendamatult kõrge enesehinnang ja kogu komplekt riietatud naeruväärselt. Aga nagu eespool juba ütlesin, siis jumala eest-toppige naised kõik omale minid selga ja laske tasuta tsirkusel joosta:-)
 
rike 12. aprill 2015, kl 01.09
Mida vanem eit, seda lühem kleit!
Aga lühikesed püksid on paremad, ei kisu kannikaid paljaks
 
Imestunud 12. aprill 2015, kl 07.25
Vanemad mutid armastavad veel roosasid huulepulgatoone ka. Vot see on rõve! Endal nägu kortsudest krimpsus, suu nagu kriips ja värvitud roosaks.
 
huvitav huvitav 12. aprill 2015, kl 09.21
Ja mis on vanade meeste lemmikkiiksud?
 
mees on siis vana, 12. aprill 2015, kl 10.15
kui kena emast nähes hakkab meenutama....! mini mind ei sega,a seda tahaks küll teada,kus kuramuse poes neid kõveraid pükse müüakse,vägisi kusjuures...ratsutada oleks vast hea,a õues kõndida....
 
Sid 12. aprill 2015, kl 10.54
rike Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mida vanem eit, seda lühem kleit!
> Aga lühikesed
> püksid on paremad, ei kisu kannikaid paljaks


Ega ilusad jalad vanust küsi, kuni nahk sile püsib, seni võib ikka ilusaid jalgu näidata. :)
Aga pükste kohapealt olen nõus, mu särasilmal on ilusad pikad jalad ja ta ei häbene neid näidata, samas ei tea ma, et tal mõni miniseelik oleks (peab neid vulgaarseks, samal põhjusel pole ka pikki sukksaapaid). Küll on tal aga terve hulk lühikesi pükse, mida ta hea meelega ka väga tihti kannab.
 
küss 12. aprill 2015, kl 11.00
mis vahe on miniseelikul ja lühikestel pükstel ja kas pika säärega saabas on vulgaarne???
 
Sid 12. aprill 2015, kl 11.04
küss Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis vahe on miniseelikul ja lühikestel pükstel

Ei tea, proovi ise järgi. :D

> kas pika säärega saabas on vulgaarne???

Siin pidasin silmas selliseid üle põlve säärega saapaid. Need on vulgaarsed. Tavalised tädikese talvesaapad ei eruta kedagi.
 
alu 12. aprill 2015, kl 11.04
Teemast puudu oligi veel see, et Sidi särasilmale sobib. Järelikult sobib ka kõikidele ülejäänud tädidele siin, kes on muidugi särasilmast igati üle naised. Mitte kaalult ja vanuselt, säärepikkuselt mõtlen.
Lühkareid võiks kanda need naised, kel on vähe ümaramad ja tihemalt kokku hoidvad kintsud. Kui tädi kõnnib neis, kisuvad püksid jalgade vahelt väga seksikalt üles.
 
punapea 12. aprill 2015, kl 11.11
muuseas, see pidigi näitama naise seksikust, kui tal pole lai hargivahe. muidugi ma ei mõtle siin ülekaalus naisi, kel kõik kuskile vahele kisub ja kleepub:D kui kintsud ülevalt kergelt kokku ei puutu, võid olla kindel et sul tegu libaseksjumalannaga:D

mina kannan näiteks suvel tuima näoga lühikesi lõhkiseid teksaseid ja mitte keegi ei köhi:DD mini ma muidugi eriti ei kanna, kuna kuidagi liiga paljas tunne... tunnetuse küsimus. mõnele mutile meeldib ilmselt, kui hargivahe tuules lehvib:D
 
alu 12. aprill 2015, kl 11.41
Eks laiem hargivahe kanna siis paremini lühkareid välja ja mini eelistavad seksijumalannad:-)
 
punapea 12. aprill 2015, kl 11.51
ei tea, eks seksijumalannasid tundvad mehed tea paremini - nii nad on rääkinud, oma tähelepanekutest:D kusjuures mini kandvaid nad polegi nii väga kiitnud - pidi lihtlabaselt litsakad, mitte seksikad olema:D
 
meestele 12. aprill 2015, kl 11.54
defineerige mini.
 
autorile 12. aprill 2015, kl 12.03
topi sõrm sisse
 
Sid 12. aprill 2015, kl 12.07
punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------

> :D kusjuures mini kandvaid nad polegi nii väga kii
> tnud - pidi lihtlabaselt litsakad, mitte seksikad
> olema:D


Õige, seksikusel ja litsakusel on suur vahe. Mulle näiteks on väga seksikas korrektne kontorikostüüm, ka ilusti taljesse töödeldud med.õe kittel on üsnagi seksikas. Aga vb mul lihtsalt väärastunud maitse. :D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!