Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Kas mutile sobib miniseelik?
 
Sid 13. aprill 2015, kl 16.00
Imestunud Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Täna nägin linnas miniseelikus vanamutti. Mutil ol
> i vanust ca 50, aga riietus nagu noor plika. Pika
> säärega kontsasaapad olid ka. Ta oli küll sale, ag
> a minu arvates teatud vanusest peaks ikka soliidse
> malt riides käima.

Üldiselt ma naiste riietust ei kritiseeri, käigu igaüks sellega, millega tahab, aga ...
Täna lõunal käies, nägin söögikohas naisterahvast, kes esmalt pälvis küll tähelepanu söögi kogusega, mida ta oma lauale oli kuhjanud, aga hiljem ka välimusega. Kõrge kontsaga põlvini saapad, mustad retuusid/sukad, blisseeritud miniseelik ja lühike must nahktagi. Muidu poleks sel kooslusel ju nagu häda midagi, aga see proua oli umbes 150 pikk ja kõhu ümbermõõt oli ka vähemalt 150. Jämedatest jalgadest ja tünderjast kehast ma parem ei räägi. Sellise kehaehitusega on muidugi üldse raske midagi selga panna, et viisakas välja näeks, aga vähemalt oleks võinu ju proovida.
 
kadakatupp 13. aprill 2015, kl 16.12
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sugugi mitte. Mul on heameel,
> päriselt ka, et leidub selliseid 'mehi'. Ilmselt
> on neid vähe ja surevad ruttu maha oma raske valik
> u peale..

pole veel kohanud meest, kes meeldiva suhtluse ja kirgliku kepi tagajärjel otsad annaks. aga noh, ma nii vanade ja väetitega eriti ei semmi kah.
huvitav, kas sa kordagi elus oled ka siirast heameelt tundnud kellegi teise kui omaenda õnnestumiste üle.

sid,
see kerakujuline tädi oleks ju võinud kartulikotitaolisesse rüüsse pugeda, aga oleks ta siis sinu või mõne teise tähelepanu pälvinud? vaevalt küll. ka ebatäiusliku figuuriga naistel lööb ilmselt aeg-ajalt tähelepanuvajadus välja...ja kuidas seda ikka rahuldada kui mitte mini ja liibuvatwe retuusidega, või mis.
 
priscilla 13. aprill 2015, kl 17.30
minu arvates on hulleim variant, kui keskeas naised mutistuvad: keemiline lokk, hiirevärvi ajast ja arust riietus, meikimata, seega täiesti isikupäratu.
mulle endale meeldivad värvid ja kiiksuga riided:) kohe panen selga punase pükskostüümi:P
 
alu 13. aprill 2015, kl 17.45
Selga võite omale panna midaiganes, aga keskealise mutistumise esmatunnus on siiski 50'selt enda ihaldusväärseks pidamine..

Tupp, tunnen ka tõesti siirast heameelt, kui on mehi, kes sinusuguseid närtsinud naisi kirglikult kepivad ja suhtlevad. Päriselt ka, miks peaksin kade olema.
 
priscilla 13. aprill 2015, kl 17.59
kraad kangem kiiks on see, kui keskeas mees arvab, et on veel tegija:) no ei ole, isegi keskealiste naiste seas pole ta soosingus.
 
alu 13. aprill 2015, kl 18.16
Priscilla,

Kas silmad ette saanud on volitanud sind rääkima või? Mul pole muidu selle vastu midagi, et korda ei lähe keskealistele naistele. See on vastastikune, sümpaatne!
 
johaidii 13. aprill 2015, kl 18.53
See nüüd küll teiste asi pole, kuidas keegi riides käib! Ära vaata kui ei meeldi!
 
Sid 13. aprill 2015, kl 19.33
johaidii Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See nüüd küll teiste asi pole, kuidas keegi riides
> käib! Ära vaata kui ei meeldi!

Nagu ma oma kommentaari alul mainisin, siis ärataski see proua esmalt tähelepanu oma röögatu söögikogusega, alles seejärel oma riietusega ja seda ka vaid seepärast, et siin juba arutelu miniseeliku sobivusest käis, muidu oleks selle tõepoolest märkamata jätnud. :)
 
uurin 13. aprill 2015, kl 19.35
mitu cm üle põlve algab mini seelik?
 
alu 13. aprill 2015, kl 19.38
uurin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mitu cm üle põlve algab mini seelik?

Kindlam oleks nagu uurida, et mitu cm allpool tutti lõppeb mini, keegi ju ei tea su jala pikkust..
 
kadakatupp 13. aprill 2015, kl 20.14
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Selga võite omale panna midaiganes, aga keskealise
> mutistumise esmatunnus on siiski 50'selt enda iha
> ldusväärseks pidamine..

aitäh loa eest, seltsimees kanala moemiilits.

50-selt olengi äkki närtsinud rauk valmis, kes teab. aga kui mehed omavanust või vanemat naist ihaldusväärseks peavad, mis tunnus see on siis? et riistvara töötab normaalselt ja kogu olemus pole veel üksilduse kibestumusest läbi imbunud, mulle tundub....
ega pole naljaasi 10 aastat naistekas vaalu karjatada, eraelu jaoks ei jää tõenäoliselt aegagi. onju, alu.
 
rike 13. aprill 2015, kl 20.24
aga teema juurde tagasi tulles, sobiv seelikupikkus ei olene niivõrd vanusest kui säärte individuaalsest kujust. Mõjub halvasti, kui seeliku serv rõhutab jala jämedamaid kohti. Mulle pole näiteks kunagi sobinud sääremarjani seelik, küll aga põlvest pisut kõrgemal (esimene jätab säärest ümara, teine sportliku mulje). Mikro-mini sobib ekstra saledatele, pahkluuni seelik nähtavasti kõigile.
Aga liiga lühikese seelikuga või sääretute pükstega istud praktiliselt oma palja tagumiku peal ja see on ebameeldiv. Mis muidugi jälle ei olene vanusest.
 
rike 13. aprill 2015, kl 20.32
kui mutistumise esmatunnus on enda ihaldusväärseks pidamine, siis sihukest mõnusat mutipõlve soovib iga naine maast ja madalast!
Leiduks vaid neile ihaldusväärseid mehi...
 
seelikuga 13. aprill 2015, kl 21.37
jala pikkus maast kuni tutini on 85 cm. kui mini võib mu seelik olla?
 
miniseelikuga mutt 13. aprill 2015, kl 21.52
kus poes sa käid lõunatamas, siis tean sealt eemale hoida?
 
alu 13. aprill 2015, kl 22.51
seelikuga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jala pikkus maast kuni tutini on 85 cm. kui mini v
> õib mu seelik olla?

Oli sul kand maas või 15cm kontsa otsas?
 
seelikuga 13. aprill 2015, kl 22.54
kand maas, aga konts on lisaks. ise 165 cm+ konts.
 
alu 13. aprill 2015, kl 22.58
"aga kui mehed omavanust või vanemat naist ihaldusväärseks peavad, mis tunnus see on siis? et riistvara töötab normaalselt ja kogu olemus pole veel üksilduse kibestumusest läbi imbunud, mulle tundub...."

Mulle ka tundub, et oma paari aasta pärast mutiks ära kukkumist kardad sa ülekõige oma pandavusega kraaksumisel. Jama lugu jah, pole lapsi ega mõnusalt kamina ees juttu ajades muust rääkida, kui üle käinud meestest.
Minul pole endiselt midagi selle vastu, kui on selliseid mehi, kes ahvivaimustusega viicivad taolisi naisi kuulata/keppida/kassikeseks pidada. Mina nende hulka ei kuulu ja naeran selle üle. Mitte õelalt irvitades vaid nagu natuke nõutult, nagu totrate olukordade üle ikka. Noh, umbed nagu youtube naljad a'la võimalik vaid venemaal:-)
 
alule 13. aprill 2015, kl 23.00
mille üle sa rõõmu tunned?
 
alu 13. aprill 2015, kl 23.01
seelikuga Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kand maas, aga konts on lisaks. ise 165 cm+ konts.

Oot, misasja..maast tutini on 85cm ja üldse oled 165 pikk ilma kontsata?
 
seelikuga 13. aprill 2015, kl 23.04
jah, mul on pikad jalad.
 
to seelikuga 13. aprill 2015, kl 23.07
oled siis raseerimata sa tahad öelda?
 
alu 13. aprill 2015, kl 23.10
Nojah, pikad jalad. Aga nii on ikkagi keeruline mini pikkust määrata. Ma ei tea ju, kui kaugel on su tutist naba ja kavatsed sa selle seeliku nabani ja üle vedada või ei. Võiks ju irl aidata sind selle mini pikkuse määramisega, aga siin on juba olulised ka muud näitajad.
 
seelikuga 13. aprill 2015, kl 23.14
vot-vot,järelikult ei saa kaudselt öelda,kas mini sobib v mitte. mulle sobib ja vanus ei mängi mingit rolli.
 
Alu 13. aprill 2015, kl 23.23
Oletame, et oled 50. Tagumik on aastatest turjal tiba ümaram, kui võiks, või on siis kondine. Pigistad selle miniga kõik kokku ja oleks nagu enamvähem. Seljatagant vaadates muidugi. Vastu tuleb aga täpselt samade mõõtudega naine, sarnases minis, kuid 25a noorem.
Arva ära, kumba jääd vaatama, kumma üle kisub siiski muigele?
 
seelikuga 13. aprill 2015, kl 23.35
raudselt vaatad mind. millal naine sind viimati kallistas?
 
alu 13. aprill 2015, kl 23.45
Naised põevad siin nagu mingit koolilapse kõigile meeldimise tõbe. Umbes et 50 naine ilmub kevadel minis tänavale ja kõik ahhetavad, kangestuvad ilust. Ja kui kedagi ajaks see naerma, siis tuleb talle selgeks teha, et see ongi ilu ja seksikus.
Peace. Võtke vabalt. Kõigile ei saa meeldida. Mulle ei meeldi eputavad mutid. Ja neist pole mind ükski kallistanud:-)
Ahjaa, noor ja väga kena naine kallistas mind pühapäeva õhtu vihmas.
 
armas 13. aprill 2015, kl 23.55
 
bb 13. aprill 2015, kl 23.56
Mis aastal see pühapäev oli, alu? Kui mäletad üldse :)
 
alu 13. aprill 2015, kl 23.59
Tegi nõutuks jah, tahaks urgitseda eksole. Pühapäeval 12.aprill 2015. Õhtul, kella 17.30 paiku.
Veel küsimusi? Ahjaa, ta polnud veel 25!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!