Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
parim ravim on armastus
 
ehavalguses 15. aprill 2015, kl 18.45
siia kuluks vahelduseks sõimlemisele ära üks rahumeelsem teema.:)oleks tore näha, et ka see tekitab huvi suheteklaarimiste ja poriga loopimiste keskel. on küll tõsi, et inimestele on ajast aega huvi pakkunud enam skandaalid ja kähmlused kui vaikne ja turvaline, vähese arenguga armastus. sellest on nii väga kahju.
kuidas teema pealkirjas toodud lauset siin kõikide hüvanguks rakendada?
 
alu 15. aprill 2015, kl 19.09
Jah, tegelikult on kõik inimesed armastust väärt. Ja enamus selle tagajärgi. Irw
 
päevapäike 15. aprill 2015, kl 19.25
Alustada võiks üksteise sallimisest.
 
alu 15. aprill 2015, kl 19.29
Päevapäike,

Sul muidu kahju põle, et tookord meie kohting ära jäi?
 
päevapäike 15. aprill 2015, kl 19.32
alu, minu kahjutunded ja rõõmud-mured kenasti luku taga :)
Sul on kahju? :P
 
alule 15. aprill 2015, kl 19.33
said teema sittamisega omal jälle paugu lahti?
 
alu 15. aprill 2015, kl 19.40
Päevapäike, kui aus olla, siis nüüd juba jah. Tookord paistis see asi väga veider..
 
päevapäike 15. aprill 2015, kl 19.42
alu, elu ongi mõnikord veider :) egas seepärast saa elamata jätta :P
 
Sid 15. aprill 2015, kl 19.44
Armastus ei ole ravim, pigem on ta lohutus. Annab jõudu elada ka siis, kui selleks muidu enam jõudu/tahtmist ei ole.



alule Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> said teema sittamisega omal jälle paugu lahti?

Kas sa ei leia, et su postitus pole teemakohane?
 
alu 15. aprill 2015, kl 19.46
Elamata jätta?:-)
 
alu 15. aprill 2015, kl 19.48
Sid, hea teema. Kui tuju on sítt või päev mitte just kõige parem, räägid mõnele daamile, et armastad. Naine ihkab teadagi armastatuks saamist ja lohutab:-)
 
Sid 15. aprill 2015, kl 19.59
alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sid, hea teema. Kui tuju on sítt või päev mitte ju
> st kõige parem, räägid mõnele daamile, et armastad
> . Naine ihkab teadagi armastatuks saamist ja lohut
> ab:-)

Sa vast natsa libekeelsem, mul vist ei ole see "armastan sind" veel ühegi naise kuuldes üle huulte tulnud. Ausa inimesena kasutan muid eufemisme. :D

*See nüüd ei tähenda, et tunne ise võõras oleks. :)
 
RR Wraith 15. aprill 2015, kl 20.11
Teemaalgatajale,

Sinu postituse pealkirjas on kõik kenasti öeldud - tõesti, armastus on parim ravim :) Ainus, mis jäi selgusetuks on see, et miks armastus, ehk teisisõnu siis parim ravim, peaks olema vähese arenguga ?

Please advice ;)
 
kust leida 15. aprill 2015, kl 20.16
Ja nüüd siis kiiresti kõik armastust otsima. Aga kust sina otsid? Kerge öelda aga raske teostada!
Edu otsingul!
 
tähelepanek 15. aprill 2015, kl 20.24
ootame kadaka arvamust.
 
tölll 15. aprill 2015, kl 20.34
alusta otsimisega siit.
 
ndvflv 15. aprill 2015, kl 20.40
RR Wraith Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Teemaalgatajale,
>
> Sinu postituse pealkirjas
> on kõik kenasti öeldud - tõesti, armastus on parim
> ravim :) Ainus, mis jäi selgusetuks on see, et mi
> ks armastus, ehk teisisõnu siis parim ravim, peaks
> olema vähese arenguga ?
>
> Please advice ;)

Ma usun, et teemaalgataja pidas selle vähese arengu all silmas aeglast arengut. Eks kirglik ja lõõmav tuli ole ju ka tore, aga põleb heleda leegiga kiiresti läbi. Aeglane armastus areneb kaua ja tasapisi, aga kestab kui mitte eluaja, siis mitu(kümmend) dekaadi kindlasti.
 
RR Wraith 15. aprill 2015, kl 20.44
hmm .. oki :)

Mina eelistaks kiiret ravi ja tasakaalukat armastust ;) Aeglane tundub sutsu igav ;)
 
ehavalguses 15. aprill 2015, kl 20.58
mina mõtlesin vähese arenguga seda, et siinne koht ei paista olevat just soodsaim armastuse kasvulava, kuigi selle koha loojate mõte on küll see ilmselt olnud. kahjuks on siin rohkem võitlusväli.
 
RR Wraith 15. aprill 2015, kl 21.10
Njuu küll Sa oled ikki kiire järeldusi tegema ... kuigi jah, ega Sa palju ei eksigi ...
 
sinilind 15. aprill 2015, kl 21.32
Sid Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa vast natsa libekeelsem, mul vist ei ol
> e see "armastan sind" veel ühegi naise kuuldes üle
> huulte tulnud. Ausa inimesena kasutan muid eufemi
> sme. :D

Kuidas nii võimalik??? Nagu ma olen aru saanud, sa päris 30 pole enam...
 
krt. 15. aprill 2015, kl 21.49
kanakari vahib seepi ühise õrre peal. paras aega välja öelda:
armastus on väga devalveerunud mõiste teadmiseks neile kes ikka veel mingis mullis elavad! sügav mõte on ammu kadunud, mingi närimine asjade kallal, millel pole armastusega vähematki pistmist. ostke omale ühiselt kõik roosad dildod, saate soodsamalt ja armastage neid, need on alati teiega nõus.
 
kadakajupp 15. aprill 2015, kl 21.56
sul on armastusest üsna piiratud arusaam, kui arvad seda väljenduvat roosades dildodes või samastad kogu mõiste olemust ühe aspektiga.
 
viimasele 15. aprill 2015, kl 22.09
pliis kirjuta veel midagi.
 
alu 15. aprill 2015, kl 22.50
Armastus peaks vist igaühes loomulikust ka olemas olema. Ok, mõni vajab lisaks veel töötavat roosat dildot. Aga kui ta olemas on ja välja paistab, siis tavaliselt on jama majas. Sinna peale lendavad kohe mõned kohale nagu kärbsed síta peale. Kes lohutust, kes ülalpidamist otsima. Mõni eriti jultu tahab veel saada jeepi. Armastuses on ju kõike.
 
päevapäike 15. aprill 2015, kl 22.53
Armastus tahabki kõike head jagada, mis tal on :)
 
alu 15. aprill 2015, kl 22.55
Jah, aga et ka maist vara, on sinna vist kärbeste poolt sisse kirjutatud:-)
 
kadakatupp 15. aprill 2015, kl 23.04
RR Wraith Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> hmm .. oki :)
>
> Mina eelistaks kiiret ravi ja
> tasakaalukat armastust ;) Aeglane tundub sutsu ig
> av ;)

mul oli kunagi "nelja kuu reegel". kui mees pidas edukalt vastu neli kuud kestnud pipardamisele ega hakanud igavuse üle kurtma, oli järelikult tõsiselt huvitatud. kusjuures täitsa toimis...

alu,
ülalpidamisel ja armastusel on umbes sama palju ühist kui kosmosesüstikul ja mannavahul.
aga et sellest aru saada, tuleks muidugi eelnevalt omal nahal kogeda...
 
alu 15. aprill 2015, kl 23.38
Jah, emme!
 
armastuse definitsioon 16. aprill 2015, kl 00.59
armastus on tegevus, mille köigus teise inimese huvid, soovid, tahtmised jne, pannakse esikohale.

kui sinna ka jeep kuulub, siis küll on vaja ka see jeep esikohale tõsta, sest selle inimese armastuseks seda just vaja ongi. selle inimese meelst.
ja arvamused ja tunded pole ei õiged ega valed, ses mõttes tuleb lihtsalt sobivam armastamise objekt valida.

armastuse objektil võib samas täiesti ükstapuha olla selle armastaja tunnetest.

ega see armastus pole nakkushigus, et hakkab külge.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!