Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Saame tuttavaks
Otsin :)
 
alu 03. mai 2015, kl 01.00
Imelik. Mida te jaurate noore naise kallal. Kui tal ongi laps, siis naine nagu kõlbab, aga tema laps mitte...pandavuse järgi nagu päris köike teisel või mitmendal ringil ka ei saa võtta. Vb saab sest lapsest paremgi sõber, kui naisega asi sinna läheb, kuhu ta tavaliselt läheb.
 
im elik jah, alu papi 03. mai 2015, kl 01.51
imelik jah, miks vana mees ennast igale poole topib. noor naine tutvuks..

pole kuskil n27 poolt öeldud, et ta laibalõhnalisega tutvuks..
ja siis tuleb mingi 60.ndtaes vanamees teemat solkima.

tee omale teema ja siis mölise.
 
viimasele püsipasakale 03. mai 2015, kl 02.27
Mõtle, kui vähe sul siis võimalusi roojata oleks..
 
plankton 03. mai 2015, kl 03.18
ka ei saand nüüd aru, mida asja leegib 60+ alu targutama noore naise teemasse? kas jälle samas stiilis - ise teen teema ja ühtlasi nii küsin kui vastan? kui nii vanal inimesel peale iseendaga virtuaalsete dialoogide pidamise muid huve pole, siis aeg lina ümber võtta ja metsa alla lagunema kulgeda. küll su kondid järgmisel aastal 'teeme ära' talgute korras silme alt ära koristatakse.
 
lastele ohtlik onu 03. mai 2015, kl 05.56
alu kirjutab:Vb saab sest lapsest paremgi sõber, kui naisega asi sinna läheb, kuhu ta tavaliselt läheb.
-----

st et siis tegelik huvi vanal mehel on naise lapse vastu..

alu lauise "laspsest saab paremgi sõber.".. kas pole häirekellna kõlav?

Hoidke oma lapsi onude eest.
 
ilu 03. mai 2015, kl 13.40
Misasi see lauise on ka?
 
jälgija 03. mai 2015, kl 13.43
plankton Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ka ei saand nüüd aru, mida asja leegib 60+ alu tar
> gutama noore naise teemasse? kas jälle samas stiil
> is - ise teen teema ja ühtlasi nii küsin kui vasta
> n? kui nii vanal inimesel peale iseendaga virtuaal
> sete dialoogide pidamise muid huve pole, siis aeg
> lina ümber võtta ja metsa alla lagunema kulgeda. k
> üll su kondid järgmisel aastal 'teeme ära' talgute
> korras silme alt ära koristatakse.

Oled vist jäle inimene. Siiski loodan, et su enda lõpp taoline pole..
 
ka vabadusel on eelised.... 03. mai 2015, kl 14.02
kui neiu tahab edasi vestelda sel teemal, siis mr.carpenter31@hot.ee
 
Vaata 03. mai 2015, kl 14.42
Oma välimus üle. Mehed ei ligine ülekaalulisele ja koledale naisele.
 
kas M34 03. mai 2015, kl 15.25
oleks liiga vana? Kahjuks ma pealinnast seega jääb vist kaugeks-muidu tore kuulutus!:)
 
alu 03. mai 2015, kl 16.05
M34,

Uuri neilt 50+ nurga paelussidelt järele, kui nemad vastu pole, sobid ikka:D
 
laspega naised ja lastesõber alu 03. mai 2015, kl 16.59
kuna alu kavatseb te lastele sõbraks hakata, ma hoiataks.. tundub väga haige mõtlemine..

kas sa kommi ka lastele pakud, alu?
 
alu 03. mai 2015, kl 18.14
Ennem lükkaks kärus küll beebit, kui veaks oma autos mõnda vanaeite, kelle jaoks on oma lastele kommi ostmine müstika.
 
N27 03. mai 2015, kl 18.57
Päris pikaks diskussiooniks on läinud! Ei teagi, kas see on hea või halb...
To Vaata: välimus on ju alati maitse asi, eksole. Ma arvan et sinna "koledad ja paksud" kategooriasse ei kuulu ja see on ikka päris julm sellist asja üldse luua. Osadele meeldivad peenikesed, osadele kurvikamad, pikad, lühikesed, brünetid, blondid jne... Ilu on vägagi subjektiivne.

Ma arvan et oma parameetritega inimestel silmanägemist ära ei võta (174 cm, heledad juuksed, sportliku eluviisiga - jooksuvõistlustel täitsa head tulemused:))

Ega ma siia kirjutades ei lootnud elu armastust leida, pigem mõtteid, et kuhu vaadata - ja päris häid mõtteid ( sekka puhta segastele) on juba välja koorunud ka.
 
alu 03. mai 2015, kl 19.04
Läinud aasta ühel suvepäeval olin Tartus ja minu imestuseks oli tavaliselt ilusate naiste küllane linn neist tühi. Ringi löntsisid peamiselt mingid väsinud koormaloomad ja ülekaalulised. Kuhu kenad naised said, tekkis küsimus. Selgitust andis peagi alanud linnajooks mööda emajõe äärt-seal nad olidki.
 
ega vabandamine ei aita, alupapi 03. mai 2015, kl 19.07
alu kirjutab:Imelik. Mida te jaurate noore naise kallal. Kui tal ongi laps, siis naine nagu kõlbab, aga tema laps mitte...pandavuse järgi nagu päris köike teisel või mitmendal ringil ka ei saa võtta. Vb saab sest lapsest paremgi sõber, kui naisega asi sinna läheb, kuhu ta tavaliselt läheb.
---
sa ju kirjutad, et naisel võib ka laps olla ja blaa blaa.
samas siis vabandad enda lastele kommi ostmisest..
sa vana tohlakas sööd oma sõnu rohkem kui mõni mees enda spermat.
no sul pole ka enam, andeks antav.

kas oled kindel, et su laps on ikka sinu autorlus üleüldse..
 
alu jooksis naisega võidu 03. mai 2015, kl 19.09
no kindlasti oled sa sa pilkupüüdev seal naiste hulgas jooksmas? oma sooniliste säärtega ja trikooga? või stringidega koguni?
kuidas sa muidu tead?
 
jooksupelt beebit lükkama 03. mai 2015, kl 19.10
Ennem lükkaks kärus küll beebit, kui veaks oma autos mõnda vanaeite, kelle jaoks on oma lastele kommi ostmine müstika.

------
jumaluke, alu, kuhu sa selle võõrame mehe lapse nüüd siis lükkad? sellised koletud mõtted sul?
 
naine29 03. mai 2015, kl 19.16
Ma läksin enda mehest lahku, kui olin 27 (10 a kooselu), nüüd 29 ja mina arvan küll, et vaba meest minu maitsele pole. Muidugi mulle meeldivad tugeva karakteriga enesekindlad mehed. Mehelikud mehed.
Ise jah olen tark ja ilus ka :). Võiamlik, et natuke liialt tagasihoidlik.
Ja veel, mehed jah kenadele naistele väga läheneda ei julge. Alles siis kui julgustuseks on niipalju ära joodud, et midagi tarka suust välja ei tule (kui üldse saab veel lause moodustamisega hakkama). Tutvuma saabutakse lööklausega "Tere kiisuke".
 
alu 03. mai 2015, kl 19.16
Mis vahet. Laps on laps. Kui ta ilusa naise oma on muidugi. Pasandajatel ei maksa ennast sellest puudutatuna tunda:D
 
alu 03. mai 2015, kl 19.20
Naine 29, kuidas sa nagu vahet teed, et ilusatele naistele ei läheneta?? Koledatele lähenetakse või?:D
Pentsik oleks nagu regulaarselt lähenema hakata, kui ilus naine välja ilmub. Vähe tõenäoline, et ta seda just väga ootab. Ja kui midagi välja ei näita, siis võibki arvata, et pole huvitatud ja pole vaja torkima minna.
 
jumalukene, pervo alu 03. mai 2015, kl 19.24
no kui alusugune tohlakas 29-sele naisele lähenema hakkakaks ila tilkumas, ma võtaks ikka pikad jooksusammud. kuidagi eriti pervertne ju.

pikemad kui seal maratonil Tartu ääres. seal sellpärast olidki head tulemused, et vanamehed stringides, alu ju kirjutas, et oliseal naiste hulgas, hirmutasid naisi..

nii vanad olid, et naised kabuhirmus jooksid häid tulemusi välja.
 
kuhu sa selle lapse siis lükkad? 03. mai 2015, kl 19.26
alu, kuhu sa selle teise mehe lapse nüüd siis lükata kavatsed?

hirm tuleb peale neid vanu perverte netis kirjutamas näha.
 
alu 03. mai 2015, kl 19.32
Hirm lööb kõhu ka lahti?
 
RR Wraith 03. mai 2015, kl 19.38
To naine29

Tere Kiisuke ;)

Ma saan Sinust & Sinu "kogemustest" nii aru, et kui mees kutsub vahel oma armsaimat & kallimat (naissoost isendidt siis ikki ;) kiisukeseks, siis on see Sinu arusaamist mööda "lööklause" ?

Tohib küsida, et mis seltskondades liigud, kui Sind ümbritsevad mehad, kes alles peale mõnda driknki julgevad "suu lahti teha" ?

NB! Tulevaste & eesolevate võimalike segaduste ärahoidmise eesmärgil olgu kohe äraöeldud, et Sina ei ole (veel) minu armsaim.
 
naine29 03. mai 2015, kl 20.19
Ma pigem mõtlesin, et see "kiisuke" on nö kolmas sõna, mida mees peale tutvumist mulle ütleb, mitte enda kallim. See on teine asi.

No viimane kord oli kuku :) nt sealt soovis üks isend minuga koju minna, kui garderoobis riideid lunastasin. Vaevu sai kutse verbaalselt vormistatud.
 
naine29 03. mai 2015, kl 20.21
Muidugi kuku pole hea näide, sest see on ka vastav koht, kus tutvusi luua....
 
alu 03. mai 2015, kl 20.27
Pole hullu. Paarkümmend aastat veel ja oled õnnelik, kui mingi libe nilbik tuleb ütlema armas kiisuke:D
 
arvan 03. mai 2015, kl 20.33
naine29 küll erilise tarkusega hiilata ei saa, kui juba 17 a abiellu astus. Teised tüdrukud alles õppisid sel ajal.
 
RR Wraith 03. mai 2015, kl 20.37
Jahm, need ebaverbaarselt sõnastatud "kutsed", jne. võivad teinekord isegi "kustumatu mälestuse" jätta :D

Anyway, õnneks ma ei ole ise ever-never Kuku'sse sattunud :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!